ALS je al die 100.000 wint dan moet je het opsturen naar het kraslot bedrijf en gaan ze het controleren, mongool...quote:Op zondag 9 december 2007 18:05 schreef roburt het volgende:
ik heb er 2 gekocht en ik ga de sterren van de 2e kaart op de 1ste plakken!!!!!!!!!11111111:D:D:D::D:D:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
dacht je dat het serieus was?quote:Op zondag 9 december 2007 18:22 schreef Maarten02 het volgende:
[..]
ALS je al die 100.000 wint dan moet je het opsturen naar het kraslot bedrijf en gaan ze het controleren, mongool...![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
quote:Op zondag 9 december 2007 21:38 schreef RickoKun het volgende:
Wat maakt het nog uit, volgens het TRU forum gaan we komende maand allemaal dood ipv in 2012
Ja, er bestaat geloof ik maar één ( 1 ) lot met tien ( 10 ) sterren.quote:Op zondag 9 december 2007 18:18 schreef countergirl het volgende:
De prijzen die je op de decemberkalender wint zijn meestal van die kleine prijsjes ( 3, 5 of 7 euro) Ik kom maar af en toe een leuk prijsje tegen ( 20 euro of hoger).
Het is een leuk idee maar om een vette prijs te winnen moet je echt wel geluk hebben! Net als bij de staatsloterij trouwens!!
zoek prijzenschema decemberkalender maar eens op....
Nee. Op pakjesavond krijgen we aan het eind van de avond, als alle cadeautjes zijn uitgepakt en alle spelletjes gespeeld, ieder zo'n lot en dan krassen we gezellig met z'n allen alle loten open. Wat is daar mis mee? Lekkerrr boeiend of je 'm nou meteen openkrast of dat je er 31 dagen over doet.quote:Op zondag 9 december 2007 11:47 schreef Trigalti het volgende:
Omfg dat al die mensen al beginnen te krassen
Alles al open dus.. Kunnen niet eens even wachten op 31 december
ja met zo'n instelling moet je ze ook niet kopen he.quote:Op dinsdag 11 december 2007 17:13 schreef mafkees01 het volgende:
Tering, dat jullie erin geloven.
Dat doen ze allemaal. Wat denk je hier: 7 sterren, dan valt er op 25 en 26 december een ster.
Totaal 9, dan heb je nog 27, 28, 29. 30 en 31. Reken er maar niet op. Geen ster dus
Ze naaien je waar je bij staat. Kan julie vast verlossen. JE HEBT NIETS.!
hallo chantiquote:Op donderdag 13 december 2007 12:19 schreef chanti21 het volgende:
hallo mensen,
waar kan je dar kraslot kopen dan?
mvg chanti![]()
![]()
postkantoor, bruna, tabakszaak, etc....quote:Op donderdag 13 december 2007 12:19 schreef chanti21 het volgende:
hallo mensen,
waar kan je dar kraslot kopen dan?
mvg chanti![]()
![]()
heb je het volgehouden tot nu toe?quote:Op donderdag 13 december 2007 12:53 schreef Biancavia het volgende:
Dit jaar gaan we hem met de Kerst in één keer openkrassen.
Ja, want hij zit in zo'n mooie dichtgeplakte envelop en die ligt onder de kerstboom.quote:Op donderdag 13 december 2007 15:39 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
heb je het volgehouden tot nu toe?
We hebben hem opengekrast.quote:Op vrijdag 14 december 2007 11:27 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Ja, want hij zit in zo'n mooie dichtgeplakte envelop en die ligt onder de kerstboom.
ik 5 verliesquote:Op maandag 17 december 2007 01:50 schreef Biancavia het volgende:
[..]
We hebben hem opengekrast.![]()
Drie euro gewonnen. Da's dus twee euro verlies.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |