Ben fanatiek libertarier/liberaal dus vandaar dat ik aan hem moest denken. Heb er wel eens wat over gelezen.quote:Op vrijdag 8 december 2006 02:28 schreef QCC het volgende:Blijkbaar speelde er toch mensen mee, Bolkestijn heb je niet gespiekt? :p Of studeer je toevallig filosofie / IB?
Ok, nja, ik neem aan dat jij je vraag voor morgenochtend bewaart? Dan ga ik wat verder met over Nozicks theorie schrijvenquote:Op vrijdag 8 december 2006 02:31 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Ben fanatiek libertarier/liberaal dus vandaar dat ik aan hem moest denken. Heb er wel eens wat over gelezen.
Lijkt mij wel een goed idee, ik denk dat er niet veel mensen meer meedoen.quote:Op vrijdag 8 december 2006 02:32 schreef QCC het volgende:
Ok, nja, ik neem aan dat jij je vraag voor morgenochtend bewaart?
quote:Een![]()
systeem is een smeersysteem voor viertaktmotoren waarbij de smeerolie i.p.v. in het motorcarter in een aparte tank of in de framebuizen wordt meegevoerd.
Dit heeft als voordeel: geen (kwetsbare) carterpan onder het blok en een grotere bodemvrijheid. Daarom wordt een![]()
smeersysteem vaak bij motorfietsen toegepast. Er zijn echter ook nadelen: Er zijn in het algemeen twee oliepompen nodig: een in de olietank en een onder in het motorblok. Bovendien is het peilen van de olie niet altijd eenvoudig, vooral als het frame als olie-opslag dient.
Harley-Davidson motoren maken gebruik van een![]()
systeem.
SQLquote:
Het is inderdaad één van de twee, make up your mindquote:Op vrijdag 8 december 2006 09:57 schreef Impry het volgende:
Goedemorgen!
Is dit niet een dry-sump of wet-sump systeem? Hadden ze het pas bij American Choppers (of zo'n program of Discovery) het nog over. Weet alleen het verschil niet echt
macondo +1quote:Op vrijdag 8 december 2006 10:43 schreef macondo het volgende:
Da's duidelijk een dry sump systeem.
Neleos +1quote:Op vrijdag 8 december 2006 10:55 schreef Neleos het volgende:
Co Adriaanse
Jan Wouters
Morten Olsen
Henk ten Cate
Ronald Koeman
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |