Ik heb dat vermoeden ook al altijd gehad. Zou je iets meer kunen vertellen over hoe je dit weet?quote:Op donderdag 7 december 2006 14:37 schreef Day het volgende:
Ilona wist dus dat Stephan het huis uit wou.
Ik vond het al zo raar dat hij niet aan haar vroeg waarom ze hem eruit zou stemmen.
Ze zei het net tegen de poolboy. Hij vroeg aan haar of ze Stephan niet miste.quote:Op donderdag 7 december 2006 15:52 schreef farceman het volgende:
[..]
Ik heb dat vermoeden ook al altijd gehad. Zou je iets meer kunen vertellen over hoe je dit weet?
quote:Op donderdag 7 december 2006 15:59 schreef Day het volgende:
[..]
(Dus in feite hoefde ze de rest niet eens te chanteren, ze heeft én Stephan geholpen én priveleges voor zichzelf geregeld).
Weinig privileges. Alleen de vlieglessen eigenlijk, maar die had ze waarschijnlijk zonder de omkoping ook wel gekregen. De rest kan ze naar fluiten.quote:Op donderdag 7 december 2006 15:59 schreef Day het volgende:
(Dus in feite hoefde ze de rest niet eens te chanteren, ze heeft én Stephan geholpen én priveleges voor zichzelf geregeld).
Kan je zeggen, ja. De vraag is alleen of het haar in dank wordt afgenomen.quote:
Ja maar, dat wist ze vooraf niet, hè.quote:Op donderdag 7 december 2006 16:05 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Weinig privileges. Alleen de vlieglessen eigenlijk, maar die had ze waarschijnlijk zonder de omkoping ook wel gekregen. De rest kan ze naar fluiten.
Dank je,quote:Op donderdag 7 december 2006 15:59 schreef Day het volgende:
[..]
Ze zei het net tegen de poolboy. Hij vroeg aan haar of ze Stephan niet miste.
Ze vertelde toen dat dat zo was, maar dat ze ook goed gezelschap had aan de meiden.
En dat het tussen Stephan en haar wel goed zat, ze hadden het erover gehad ("laten we het daarop houden").
Ze wilde er niet verder op ingaan, maar het was wel duidelijk dat zij en Stephan een deal hadden.
(Dus in feite hoefde ze de rest niet eens te chanteren, ze heeft én Stephan geholpen én priveleges voor zichzelf geregeld).
Ze vertelde ook nog dat Stephan het wel gezien had, dat hij de manier waarop het spel nu gespeeld wordt niet zijn ding was en dat hij Debby miste.
Ilona vond de manier waarop Stephan het spel speelde wel leuk, een slinkse wijze, maar zonder natrapppen en zonder anderen te kwetsen.
Dat dusquote:Op donderdag 7 december 2006 16:16 schreef n1ek het volgende:
Dan vind ik de reactie van Stephan na zijn vertrek wel raar. Toen zei die dat hij flinke messen in zn rug had gekregen van een aantal dames. Als het hem niet boeide had ie dat net zo goed niet hoeven zeggen. Of moest dat weer voor het spel
Ik gaf alleen een samenvatting van een gesprek, hèquote:Op donderdag 7 december 2006 16:14 schreef scanman01 het volgende:
Ik geloof er geen zak van trouwens. Aan alle reacties te zien, wilde Stephan er echt niet uit. Hij zat er ook duidelijk mee in z'n maag tijdens de gesprekken met Ilona en nog een paar anderen.
Ik geloof er dus geen zak van en denk dat het Ilona zelf denkt dat hij er eigenlijk uit wilde, maar dat hij dat nooit tegen haar heeft gezegd of laten blijken.
lijkt me ook, in het filmpje na zn vertrek liet hij toch wel merken dat ie dit niet had verwacht, hij was van plan veel langer te blijven.. ik heb het filmpje van hem aan de miljonairs helaas niet gezienquote:Op donderdag 7 december 2006 16:16 schreef n1ek het volgende:
Dan vind ik de reactie van Stephan na zijn vertrek wel raar. Toen zei die dat hij flinke messen in zn rug had gekregen van een aantal dames. Als het hem niet boeide had ie dat net zo goed niet hoeven zeggen. Of moest dat weer voor het spel
Ik denk het niet neequote:Op donderdag 7 december 2006 17:05 schreef Day het volgende:
Ik neem aan dat wij niks meekrijgen van de miljonairsbeurs?
Het filmpje van hem aan de miljonairs stelde niet zo veel voorquote:Op donderdag 7 december 2006 16:21 schreef Fikkert het volgende:
[..]
lijkt me ook, in het filmpje na zn vertrek liet hij toch wel merken dat ie dit niet had verwacht, hij was van plan veel langer te blijven.. ik heb het filmpje van hem aan de miljonairs helaas niet gezien
Vanavond krijgen de Miljonairs dus een voorproefje van het leven dat één van hen te wachten staat. Als ze de hoofdprijs winnen natuurlijk. Het bezoek aan de Miljonair Fair zal ongeveer om half acht beginnen en pas tegen middernacht eindigen. Dit houdt dus natuurlijk wel in dat de streamkijkers het even zonder de Miljonairs moeten doen...quote:Op donderdag 7 december 2006 17:06 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Ik denk het niet nee
Mss kan DGK_REDACTIE uitsluitsel geven
Ah, duidelijkquote:Op donderdag 7 december 2006 17:10 schreef n1ek het volgende:
[..]
Vanavond krijgen de Miljonairs dus een voorproefje van het leven dat één van hen te wachten staat. Als ze de hoofdprijs winnen natuurlijk. Het bezoek aan de Miljonair Fair zal ongeveer om half acht beginnen en pas tegen middernacht eindigen. Dit houdt dus natuurlijk wel in dat de streamkijkers het even zonder de Miljonairs moeten doen...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |