Bronquote:Lucebert (luce = licht, bert = helder) was het pseudoniem van Lubertus Jacobus Swaanswijk.
Je zei "Heldere bert"!quote:
Iets zegt me dat dit de nieuwe vraag is.quote:Op dinsdag 5 december 2006 23:34 schreef tong80 het volgende:
De Gym is niet alleen voor gymnastiek
Kutvraag.quote:Op dinsdag 5 december 2006 23:36 schreef wyccie het volgende:
[..]
Je zei "Heldere bert"!![]()
Als ik helder volgens jouw bron goed moet rekene, zou Don_Tom het punt moeten krijgen. (Maar ik vind juist twee keer licht zo leuk)
Jaja, ik ga al in een hoekje zittenquote:
Wie weet hoe lang het nog duurt voordat dit topic weer eens voor hem aan de beurt is.quote:Op dinsdag 5 december 2006 23:36 schreef broer het volgende:
[..]
Iets zegt me dat dit de nieuwe vraag is.
Tja, nu krijg je ze niet van mij, 't is net wat erger is he...quote:Op dinsdag 5 december 2006 23:41 schreef wyccie het volgende:
[..]
Jaja, ik ga al in een hoekje zitten![]()
En sorry, Don_Tom. Ik laat het punt nu zoals het is. Anders krijg ik geen nachtzoentjes meer van Tong.
Nou, Tong is de topposter op Fok. Hij is God.quote:Op dinsdag 5 december 2006 23:42 schreef Don_Tom het volgende:
Tja, nu krijg je ze niet van mij, 't is net wat erger is he...
Als de manier waarop Hij hier met de vragen omgaat kenmerkend is voor zijn handelen, dan stop ik accuut met bidden.quote:Op dinsdag 5 december 2006 23:47 schreef wyccie het volgende:
Hij is God.
Ketter!quote:Op dinsdag 5 december 2006 23:49 schreef broer het volgende:
Als de manier waarop Hij hier met de vragen omgaat kenmerkend is voor zijn handelen, dan stop ik accuut met bidden.
Wat was de voornaam van de Russische president in DR. Strangelove ?quote:Op dinsdag 5 december 2006 23:49 schreef wyccie het volgende:
Over films, Kubrick.
Zou ook kunnen ik heb in mijn hoofd de president.quote:Op dinsdag 5 december 2006 23:58 schreef Lienekien het volgende:
Ben je niet in de war met de Russische ambassadeur?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |