Niet eens iets met bier.quote:Op dinsdag 5 december 2006 00:40 schreef nikky het volgende:
Sethje kan zich niet gedragen
en is daarom weg voor wat dagen
racistisch gepeupel hoeven wij niet
daarom dat hij nu een zwarte reageerknop ziet.
hij is even niet welkom hierquote:
Goed zo, toch "fijn" om te zien hoe mensen naast Ajax zijn.quote:
www.vak410.nlquote:Michiel is bij Ajax helaas nog steeds de veiligheidsman
Supportertje pesten, ja hij kan er wat van
Vaak hangt er een bordje met "niet storen"
Dan zit hij achter zijn camera's in een ivoren toren
Hoe komt het toch dat hij daar nog zit vroeg de Sint
En het gezeik van voor af aan begint
Sint heeft hier namelijk nog een brief van de oud directeur
Waarin staat dat jou gewezen werd de deur
Kennelijk blijkt een woord bij Ajax niet zoveel waard
want een terecht ontslag werd jou bespaard
Piet, wat is dat voor een nare man
Hier klopt toch werkelijk niets van
Piet zei tegen sint: michiel is heel klein en kaal
En michiel die tollereert geen vulgaire taal
Ook kreeg de Sint van vak 410 een hintje
Volgens hun verdiende michiel namelijk een lintje
Zo gezegd zo gedaan
En een aantal Amsterdamsche hulppieten gingen er tegen aan
Alleen hadden ze het allemaal wat overdreven
En stond kleine michiel in zijn kantoortje te beven
De pieten brachten namelijk wel honderd lintjes dat maakte michiel niet zo blij
Dus dacht michiel we blokkeren hun kaarten en roepen de politie erbij
De Sint had de hulppieten toen nog niet gesproken
En die hadden op hun beurt nog geen onraad geroken
Dus maakten ze een spandoek voor michieltje
Maar de tekst moraalridder trapte hem op zijn zieltje
Ik mag dan een mislukte commando en politieagent zijn
Maar een moraalridder genoemd worden vind ik niet fijn
Ik laat ze er uit schoppen zei michieltje stoer
Nu zou sint iets kunnen zeggen over zijn moeder dat rijmt op oer
Op zondag hing er een doek voor de F-side maar dat weg halen vond je wat link
Weet je wat op 410 kan het wel dan ben ik flink
Helaas voor jou ging dat niet door
Ze staken er een stokje voor
Toen kwam de sint ter oren dat hij helemaal niet zo zoet was geweest
En nu gaat er dus gebeuren waar michieltje al voor vreest
Hij gaat met de Sint mee naar Spanje of ie het nou wil of niet
Daar krijgt hij nog 1 kans als commandopiet
Maar als michiel dan nog steeds laffe bevelen aan mijn stewardpieten blijft geven
Kan hij alsnog in de Spaanse arena de gracht aan gaan vegen
groeten Sint en piet
Hij zal wel blij zijn met het volgende persoonlijke gedichtje:quote:Op dinsdag 5 december 2006 02:08 schreef -Wolf- het volgende:
Sethje is geband jongens. Meer bier voor ons!.
.
quote:Op dinsdag 5 december 2006 00:40 schreef nikky het volgende:
Sethje kan zich niet gedragen
en is daarom weg voor wat dagen
racistisch gepeupel hoeven wij niet
daarom dat hij nu een zwarte reageerknop ziet.
Jij weet meer?quote:Op dinsdag 5 december 2006 09:39 schreef M0NTANA het volgende:
De opvolger van deze moraalridder is een vrouw en ik ken haar.
Het had weinig gescheeld of die 2 hadden tegelijk bij Ajax gespeeld.quote:Op dinsdag 5 december 2006 11:09 schreef Robar het volgende:
Wat was dat gaaf, zo een ster bij Ajax.
Zelfde geldt trouwens voor Brian.
Gewoon super om die twee in een Ajax shirt te zien.
Iddquote:Op dinsdag 5 december 2006 09:43 schreef BliksemSchigt het volgende:
Whehehe.
Ook dat stukje over de F-side. Dat was zo debiel, dat doek daar werd niet eens aangeraakt door een steward
Ik weet dat Michael 2 zoons heeft. Mads van 17 en Andreas, die net 16 is geworden. Mads voetbalt voor FCK, en zijn contract loopt volgens mij bijna af. Andreas schijnt zelf ook een aardig balletje te kunnen trappen.quote:Op dinsdag 5 december 2006 11:16 schreef the_hunter het volgende:
SG, jij wilt in het andere topic graag dat Mads Laudrup komt. Wat weet jij allemaal van hem? Ik had nog nooit van hem gehoord.
Mads T. Laudrup (zoon van Michael Laudrup)quote:
(zo te zien ook linksbenig maar hier trek ik zelf mijn conclusies)
quote:Zoon Michael Laudrup (17) op stage bij Ajax
4/12/2006 22:56
EXCLUSIEF- Ajax heeft deze week een van de grootste Deense talenten op proef. Mads Laudrup meldt zich in Amsterdam.
Mads Laudrup is de zeventienjarige zoon van de legendarische Deense international Michael Laudrup, die van 1997 tot 1998 in Amsterdam speelde.
De jeugdinternational wordt ook begeerd door Real Madrid. De middenvelder, die aanvoerder is van Denemarken onder 17, speelt voor FC Kopenhagen.
Mocht Mads Laudrup een contract verdienen, dan is hij de derde Laudrup die het shirt van Ajax zal dragen. Naast Michael kwam ook Brian Laudrup een jaar uit voor de Amsterdammers.
bron: VI
quote:Brian Laudrup over zijn neefje
"He is a very different player to both my brother and myself," said Laudrup's Uncle Brian last night. "He is obviously very talented but he is more like a holding player with good ability, than a dribbler so I don't think you could compare him to his dad. Technically he is sound, and he is still not the biggest of boys, even though he is only 17. It would be unfair to compare him to his dad but he has good vision and good overall ability, keeps the ball well and has a good passing game."
bron
quote:Laudrup junior
"We have to be happy with the level the team have reached at such an early stage of the year," said Denmark coach Hans Brun Larsen. "I am particularly pleased with our passing, which is a very high standard." The man to watch is midfielder and captain Mads Thunø Laudrup, son of Denmark legend Michael and a huge talent.
bron
4 euro per wedstrijd, nogal prijzig.quote:Op dinsdag 5 december 2006 11:34 schreef Jasza het volgende:
http://www.planet.nl/planet/show/id=2770225/sc=3c6aa9
Handig voor de uitduels van Ajax, 4 euro aan smsjes en je ziet gewoon tele2
Thuisduels kunnen ook, maar dat heb ik nie nodig![]()
toevalquote:Op dinsdag 5 december 2006 11:42 schreef Jasza het volgende:
Trouwens wel opvallend:
Temmink fluit 3x Ajax, geeft de tegenstander steeds rood en Hunter scoort steeds 2x.
WIJ WILLEN TEMMINK
+ 13 goals voor en 0 tegenquote:Op dinsdag 5 december 2006 11:42 schreef Jasza het volgende:
Trouwens wel opvallend:
Temmink fluit 3x Ajax, geeft de tegenstander steeds rood en Hunter scoort steeds 2x.
WIJ WILLEN TEMMINK
Agh, voor de uitduels goed te doen in mijn gevalquote:Op dinsdag 5 december 2006 11:43 schreef devv05 het volgende:
[..]
4 euro per wedstrijd, nogal prijzig.
Voor alle wedstrijden dat weekend he. Valt wel mee vind ikquote:Op dinsdag 5 december 2006 11:43 schreef devv05 het volgende:
[..]
4 euro per wedstrijd, nogal prijzig.
Als het je alleen om Ajax gaat, zijn er wel goedkopere manieren om die wedstrijden te bekijken.quote:Op dinsdag 5 december 2006 11:46 schreef Jasza het volgende:
[..]
Agh, voor de uitduels goed te doen in mijn geval![]()
Die 4 euro per keer zal me rotten![]()
Ja maar dat is schijtkwaliteit, dit is uitstekende kwaliteit net zoals op je tvquote:Op dinsdag 5 december 2006 11:49 schreef the_hunter het volgende:
[..]
Als het je alleen om Ajax gaat, zijn er wel goedkopere manieren om die wedstrijden te bekijken.
Wat kan mij die andere wedstrijden nou schelen.quote:Op dinsdag 5 december 2006 11:46 schreef jna het volgende:
[..]
Voor alle wedstrijden dat weekend he. Valt wel mee vind ik
ligt ook aan je verbinding natuurlijkquote:Op dinsdag 5 december 2006 11:50 schreef Jasza het volgende:
[..]
Ja maar dat is schijtkwaliteit, dit is uitstekende kwaliteit net zoals op je tv![]()
Beter hebben ze een kutbron, want Hansson tsjaquote:Petter Hansson naar Ajax
Door Michel van velzen
4 December, 2006
Voetbalmax weet u te melden dat Petter Hansson zo goed als zeker rond is met Ajax, alleen enkele details in het contract kan Hansson nog weerzien van Ajax.
Petter Hansson moet bij Ajax Zdenek Grygera opvolgen die aan het einde van het seizoen vertrekt bij Ajax.
Hansson vertrek bij SC Heerenveen aan het einde van het seizoen, omdat hij zijn contract niet wil verlengen. Ajax kan hem dus transfervrij halen.
Waardeloos. Het was vooral bedoeld om langzamer te zingen, maar er wordt volgens mij met de wedstrijd sneller gezongen. Ze komen dus totaal niet tot hun recht.quote:Op dinsdag 5 december 2006 12:46 schreef M0NTANA het volgende:
FCU werd in het verleden FC Trommel genoemd, ook door Ajax. Maar als ik nu de berichten lees op het 410-forum, ben ik bang dat dat verleden tijd is. Hoe kijkt de rest tegen trommels aan?
Alleen bij sommige liedjes goed als ondersteuning en voor het ritme. Eigenlijk zijn ze alleen bij samba joden echt goed en bij andere nummers is het ook wel ok, maar als mensen toch niet aan het ritme houden, dan heeft het weinig zin.quote:Op dinsdag 5 december 2006 12:46 schreef M0NTANA het volgende:
FCU werd in het verleden FC Trommel genoemd, ook door Ajax. Maar als ik nu de berichten lees op het 410-forum, ben ik bang dat dat verleden tijd is. Hoe kijkt de rest tegen trommels aan?
In eerste instantie was de trommel er alleen maar om de ritme aan te geven, maar afgelopen zondag was er zelfs een solo. Beetje kansloos allemaal, waar is het voor nodig? We zijn toch geen jostiband?quote:Op dinsdag 5 december 2006 12:49 schreef the_hunter het volgende:
[..]
Waardeloos. Het was vooral bedoeld om langzamer te zingen, maar er wordt volgens mij met de wedstrijd sneller gezongen. Ze komen dus totaal niet tot hun recht.
ik ben 100% tegen dat de trommels solo worden gebruikt. dan wordt het idd echt jostiband niveau.quote:Op dinsdag 5 december 2006 12:52 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
In eerste instantie was de trommel er alleen maar om de ritme aan te geven, maar afgelopen zondag was er zelfs een solo. Beetje kansloos allemaal, waar is het voor nodig? We zijn toch geen jostiband?
Geweldig idd.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |