Welke?quote:Op woensdag 6 december 2006 16:10 schreef ranja het volgende:
Bij de films die wel ondersteund worden staan 4 die in of in de buurt van m'n top 100 van beste films staan
Fear and Loathing Las Vegas ben ik met je eens. Sterk nog, die staat in mijn top 100. De andere drie schrijf ik beduidend minder hoog aan. (Heb Exorcist 2 nog niet gezien eerlijk gezegd.) Baise Moi is wel een interessante keuze overigens.quote:Op woensdag 6 december 2006 16:31 schreef ranja het volgende:
[..]
Baise Moi, Fear and Loathing, Exorcist 2, Grease
Fear and Loathing is vet.quote:Op woensdag 6 december 2006 16:39 schreef Gillingham het volgende:
[..]
Fear and Loathing Las Vegas ben ik met je eens. Sterk nog, die staat in mijn top 100. De andere drie schrijf ik beduidend minder hoog aan. (Heb Exorcist 2 nog niet gezien eerlijk gezegd.) Baise Moi is wel een interessante keuze overigens.
Waarom eigenlijk als ik zo vrij mag zijn dat te vragen?quote:Op woensdag 6 december 2006 16:44 schreef Doff het volgende:
[..]
Fear and Loathing is vet.
Baise Moi is de enige film op imdb die ik een 1 heb gegeven, zegt genoeg.
Die kan ik niet vinden op IMDb, alleen TV-serie die zo heet. Heb je een IMDb-linkje voor me?quote:Op woensdag 6 december 2006 11:13 schreef koen_pijl het volgende:
Cat's Eyes, dat is pas een slechte film.
Die is te kort voor dit tournament: 26 minuten.quote:Op woensdag 6 december 2006 01:30 schreef Doff het volgende:
Gayniggers for Outer Space mag er ook wel bij trouwens.
Ik neem aan dat je het over de versie met Leonardo diCaprio hebt?quote:Op dinsdag 5 december 2006 16:18 schreef zBus het volgende:
Mis nog 1 slechte film, The aviator, wat een rot film. Totaal geen rode draad door de film of normaal einde what so ever. Gewoon gigantisch bagger dus.
Welke? Er zijn er twee uit 1999: deze en deze. Zo te zien allebei even slecht.quote:Op maandag 4 december 2006 21:27 schreef victorinox het volgende:
Y2K
Wie staat er in de tussenstand bij de steunbehoevende op 1? Vraag ik me effe af.quote:Op woensdag 6 december 2006 17:48 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
Die kan ik niet vinden op IMDb, alleen TV-serie die zo heet. Heb je een IMDb-linkje voor me?
[..]
Die is te kort voor dit tournament: 26 minuten.
[..]
Ik neem aan dat je het over de versie met Leonardo diCaprio hebt?
[..]
Welke? Er zijn er twee uit 1999: deze en deze. Zo te zien allebei even slecht.
Hoe bedoel je op 1? We hebben een lijst met steunbehoevenden, daar is verder geen rangschikking in gemaakt.quote:Op woensdag 6 december 2006 18:56 schreef Mr_Booze het volgende:
[..]
Wie staat er in de tussenstand bij de steunbehoevende op 1? Vraag ik me effe af.![]()
Het is zo'n typisch provocerende film zonder enige vorm van inhoud die ontzettend slecht geacteerd is, een ontzettend mager verhaal heeft, zonder enige verbeeldingskracht gefilmd is en daarboven, dat is nog het ergste, ook nog eens heel pretentieus op me overkomt. Als in: kijk ons eens een schokkende en baanbrekende film maken. Het verbaast me nog steeds dat ik deze heb uitgekeken.quote:Op woensdag 6 december 2006 16:55 schreef Gillingham het volgende:
[..]
Waarom eigenlijk als ik zo vrij mag zijn dat te vragen?
I see. Het is alweer een tijdje geleden dat ik de film gezien heb en ik herinner me - op een aantal gruwelijke scenes na - vrij weinig van de film. Maar volgens mij was het verhaal daar ook niet naar. Ik weet wel nog goed dat ik de film met een aantal mensen keek die hem geweldig vonden. Dat vond ik zwaar overdreven, zo niet aanstellerig. Maar ik vind dat de film totaal niet pretentieus is. Er gebeurt wat er gebeurt, zonder dat er veel verklaringen voor zijn. Het druist totaal in tegen de gangbare rollen van vrouwelijke slachtoffers. Dat is aspect is op zich redelijk interessant. Kwalitatief goed is de film absoluut niet te noemen, maar de film irriteerde me niet zozeer. Bovendien zijn er voldoende films met onnodig veel expliciet geweld die wel de hemel in geprezen worden.quote:Op donderdag 7 december 2006 11:49 schreef Doff het volgende:
[..]
Het is zo'n typisch provocerende film zonder enige vorm van inhoud die ontzettend slecht geacteerd is, een ontzettend mager verhaal heeft, zonder enige verbeeldingskracht gefilmd is en daarboven, dat is nog het ergste, ook nog eens heel pretentieus op me overkomt. Als in: kijk ons eens een schokkende en baanbrekende film maken. Het verbaast me nog steeds dat ik deze heb uitgekeken.
Maar wat vind jij er van dan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |