idd 3 wekenquote:Op zondag 3 december 2006 17:49 schreef rubbereend het volgende:gewonnen van vitas
![]()
[..]
er is toch gewoon een winterstop dit jaar?
Wat zei hij dan?quote:Op zondag 3 december 2006 18:17 schreef mcyodogg het volgende:
Koeman op NL1. Die man deelt mijn voetbalvisie.
Je hebt gelijk inderdaad.quote:Op zondag 3 december 2006 11:25 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Oi, Waterreus mag de schoenen van Gomes nog niet poetsen... Als je Gomes de afgelopen seizoenen bezig hebt gezien realiseer je je pas wat een middelmatige keeper Waterreus was. Hij was wel goed, maar zeker geen topkeeper. Van al die seizoenen die hij gekeept heeft was hij misschien anderhalf seizoen echt "top". Dat bleek echter een toevallige uitschieter naar boven te zijn.
Waterreus pakte gewoon te weinig punten voor de club. Tegen de kleintjes zag het er allemaal leuk uit omdat hij erg goed mee kon voetballen en weinig tot niks te doen kreeg. Zodra we echter eens wat meer tegenstand kregen en onder druk stonden kwam het maar zelden voor dat hij ons er doorheen sleepte. In Europa was dat helemaal goed te zien en dan heb ik het nog niet eens over de rode kaarten en penalties die hij tegen kreeg. Dat kan je een keer gebeuren en als je het per situatie bekijkt zeg je al snel "ach, hij moest iets doen en het liep toevallig slecht af", maar als je al die situaties bij elkaar legt zie je dat het gewoon te vaak slecht af liep. Een echte topkeeper overkomt dat niet.
Waterreus was een aardige keeper en een prima clubman, een topper is hij nooit geweest. Het is natuurlijk niet toevallig dat hij zo lang bij PSV bleef. PSV was zijn plafond, Gomes zijn plafond ligt bij één van de absolute topclubs in Europa.
Ja, maar dan moeten we eerst die verrekte lastige uitwedstrijd weten te winnenquote:Op zondag 3 december 2006 22:49 schreef Zwansen het volgende:
Volgende week nog ff de lastige uitwedstrijd tegen Groningen winnen, AZ gelijk tegen Ajax en het kan niet meer mis.
quote:Op zondag 3 december 2006 23:20 schreef mcyodogg het volgende:
Ik heb zo het idee dat Bordeaux er nog minder zin in heeft dinsdag, dan PSV.
quote:
quote:Johan Micoud en Vladimir Smicer hoeven zich niet druk te maken over de Champions League-afsluiter tegen PSV. Bordeaux-trainer Ricardo laat de twee middenvelders thuis.
Girondins Bordeaux, dat in Eindhoven alleen het geschonden blazoen wat kan oppoetsen, gunt de twee rust. Volgens Ricardo is spelmaker Micoud moe.
Bordeaux kan dinsdag in Eindhoven evenmin een beroep doen op de geblesseerden Marc Planus, Marouane Chamakh en Wendel. Fernando ontbreekt vanwege een schorsing.
Schoten:quote:Op maandag 4 december 2006 11:21 schreef toma het volgende:
Heeft iemand de statistieken van Vitesse-PSV ?
graag het aantal schoten en schoten op doel .
alvast bedankt
quote:Op maandag 4 december 2006 12:00 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Schoten:
Vitesse: 18 schoten waarvan 17 op doel
PSV: 1 schot waarvan 1 op doel
Aantal kansen:
Vitesse: 45 waarvan 0 goals
PSV: 1 waarvan 1 goal
Balbezit:
Vitesse: 98 %
PSV: 2%
quote:Op maandag 4 december 2006 12:00 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Schoten:
Vitesse: 18 schoten waarvan 17 op doel
PSV: 1 schot waarvan 1 op doel
Aantal kansen:
Vitesse: 45 waarvan 0 goals
PSV: 1 waarvan 1 goal
Balbezit:
Vitesse: 98 %
PSV: 2%
Juist ja.quote:Op maandag 4 december 2006 12:17 schreef Chadi het volgende:
Het morren begint pas als het slecht gaat daar in Eindhoven.. dan heb je en geen leuk voetbal en geen resultaat.
daar wacht half Nederland schijnbaar al jaren opquote:Op maandag 4 december 2006 12:17 schreef Chadi het volgende:
Het morren begint pas als het slecht gaat daar in Eindhoven.. dan heb je en geen leuk voetbal en geen resultaat.
quote:Op maandag 4 december 2006 12:19 schreef rubbereend het volgende:
[..]
daar wacht half Nederland schijnbaar al jaren op
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |