11 euro , maar voorverkoop bij de ANWB 9,50quote:Op woensdag 29 maart 2006 10:41 schreef Tokus het volgende:
vorige keer was het iets van 10 of 11 euro.
Ik ga er heen om veel goedkope cd's in te slaan , en om dingen te kopen die je normaal niet zo vaak in de winkel ziet liggen.quote:Op dinsdag 4 april 2006 18:35 schreef Devlinsect het volgende:
ga je erheen om goedkoop cd's in te slaan of voor andere redenen? Ben benieuwd![]()
Ik ga er heen er om de beurs af te struinen. Net dat andere hoesje , ander B kant enz.quote:Op dinsdag 4 april 2006 18:35 schreef Devlinsect het volgende:
ga je erheen om goedkoop cd's in te slaan of voor andere redenen? Ben benieuwd![]()
Zucht.. Same herequote:Op dinsdag 4 april 2006 17:51 schreef timbob het volgende:
mijn hart zegt ja!
mijn portomonee zegt nee!
behalve John Zorn. Sebbo zocht vorig jaar de beurs af, maar kon weinig vinden.quote:Op woensdag 5 april 2006 22:57 schreef ranja het volgende:
Sowieso is het zo ontzettend groot dat er van alles is. Veel vinyl maar ook veel cd's, in allerlei genres behalve huidige top 40. Sommige mensen gaan heen om voor veel geld iet sbijzonders te kopen, anderen om voor weinig veel 'bulk' te kopen. Het is er allemaal. Ik heb alleen geen idee wat voor muziek je precies zoekt, maar het is er vast
Ik ben zelf twee keer geweest (geen veteraan dus, maar weet toch wel iets) en kan je het volgende vertellen:quote:Op woensdag 5 april 2006 22:49 schreef Weakling het volgende:
Ben er nog nooit geweest, maar zit er wel over te denken om te gaan. Ik weet alleen totaal niet wat ik kan verwachten en van de thuispagina van de beurs word ik ook niet veel wijzer. Wat is de verhouding vinyl / cd op de beurs? Ik ben alleen maar geinteresseerd in cd's. Is er ook veel nieuwe muziek uit de alternatieve hoek te krijgen, ehm kopen, of is het voornamelijk "top 100" spul? Ikzelf hou voornamelijk van wat experimentele electronische muziek namelijk. Heeft het alleen maar zin om te gaan als je vooraf een wishlist hebt, of is het ook leuk om zomaar wat rond te snuffelen? Hoopjes vragen van deze platenbeurs newbie, hopelijk dat een platenbeurs veteran mij wat bij kan spijkeren ...
Klopte goed je beschrijving! Nog dank daarvoor. Ben net terug en zelfs als je wel iets koopt is het een leuke dag. Heb toch een paar dingetjes van mijn wishlist kunnen strepen.quote:Op woensdag 5 april 2006 23:15 schreef apestaartje het volgende:
Zelfs als je niets koopt garandeer ik je een leuke dag ... Veel plezier!
*zucht* Dat bakje van warp heb ik dan weer gemistquote:Op zaterdag 8 april 2006 16:54 schreef Weakling het volgende:
[..]
Klopte goed je beschrijving! Nog dank daarvoor. Ben net terug en zelfs als je wel iets koopt is het een leuke dag. Heb toch een paar dingetjes van mijn wishlist kunnen strepen.
Kon gelukkig overal goed bij, maar ik was er dan ook al redeljk vroeg bij. Ik ben welgeteld één CD van Aphex Twin (om maar eens iets te noemen) tegen gekomen. Eén bakje met een stuk of 20 Warp releases en één stand die echt toegelegd was op electronische muziek, maar dan wel de meest gangbare namen. Dus wat mijn muzieksmaak betreft is het geen vetpot.
Heb mezelf op een gegeven moment maar buiten geschopt, want ik dreigde bijna te hebberig te worden en dat vind mijn portemonee niet zo leuk ...
Ondanks dat: volgend jaar weer wat mij betreft (die in december is mij net ff te vroeg)!
Mjah, rock en metal zijn wel een beetje oververtegenwoordigd op de beurs. Op de plattegrond lijkt het aanbod van andere stromingen nog redelijk groot, maar in de praktijk valt dat heel erg tegen.quote:Op zondag 9 april 2006 16:40 schreef Croupouque het volgende:
Ik vond het geen succes. Ik heb gisteren in totaal zo'n 60 euro uitgegeven om uiteindelijk maar één LP te kopen van 3,50 omdat ik niet met lege handen naar huis wilde gaan. Zo op het eerste gezicht was het aanbod gigantisch, maar dat viel vies tegen. Tenzij je een Elvis- of Stonesfan bent.
Nu vond ik het metal aanbod eerlijk gezegd behoorlijk karig (en heel eentonig), alleen rechts achterin had je wat tentjes, verder her en der wat losse cd's.quote:Op zondag 9 april 2006 17:10 schreef Weakling het volgende:
[..]
Mjah, rock en metal zijn wel een beetje oververtegenwoordigd op de beurs. Op de plattegrond lijkt het aanbod van andere stromingen nog redelijk groot, maar in de praktijk valt dat heel erg tegen.
Hmmm ... is er nog iemand die wel zijn of haar muzieksmaak heeft weten terug te vinden op de beurs?quote:Op zondag 9 april 2006 18:14 schreef mr_cucumber het volgende:
Nu vond ik het metal aanbod eerlijk gezegd behoorlijk karig (en heel eentonig), alleen rechts achterin had je wat tentjes, verder her en der wat losse cd's.
Phew...quote:Op donderdag 30 november 2006 15:08 schreef Nosh het volgende:
Ik heb geen geld, maar wel een ziekelijke MOETIKHEBBEN-drang, dus ik ga ook.
Om zoals ieder jaar heel veel geld bij te pinnen, en een kast vol muziek te hebben die ik nooit luister..
Precies die kraampjes ga ik voor.quote:Op donderdag 30 november 2006 15:50 schreef Jarno het volgende:
Zijn jullie trouwens nog op zoek naar specifieke meuk of ga je meer op de goed geluk toer? Ik heb niet echt dingen waar ik voor ga kijken, vroeger was ik nog wel eens op zoek naar Doors spul maar de meeste boots heb ik nu wel en de écht interessante zaken kun je daar toch niet vinden.
Wat ik altijd wel leuk vind zijn die 3 cd's voor 5 euro (oid) standjes, met cd's van "oh, die wil ik!" van artiesten van vroeger ofzo. Die bandjes die je eigenlijk al vergeten was enzo. Heerlijk is dat.
Dat is bij mij ook hetzelfde geval, vandaar dat ik bijv op MUZ meets en ik denk ook as weekend geen pinpas mee ga nemen, dan weet ik nl zeker dat mn net gestortte loon nog voor sinterklaas/kerstmis op isquote:Op donderdag 30 november 2006 15:08 schreef Nosh het volgende:
Ik heb geen geld, maar wel een ziekelijke MOETIKHEBBEN-drang, dus ik ga ook.
Om zoals ieder jaar heel veel geld bij te pinnen, en een kast vol muziek te hebben die ik nooit luister..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |