32, in mei wordt hij 33.quote:Op maandag 7 april 2008 22:15 schreef EnGCatjuh het volgende:
Hoe oud is hij inmiddels?
Idd en was het nou een van Persie of Robben die om de week in lappen mand liggen. Maar Kufo is nooit geblesseerd.quote:Op zaterdag 24 mei 2008 02:14 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Erg zuur.Vecht ie zich eindelijk in de selectie, krijgt ie dit.
Eigenlijk is het gewoon Kufo las ik laatst in een interview met hem in de Sportweek (?).quote:Op maandag 7 april 2008 22:29 schreef Radegast het volgende:
Opvallend trouwens hoevaak zijn naam verkeerd wordt geschreven, in de TT staat hoe het hoort.
Nkufo.quote:Op zaterdag 24 mei 2008 15:15 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Eigenlijk is het gewoon Kufo las ik laatst in een interview met hem in de Sportweek (?).
Meende toch echt gelezen te hebben dat die N er gewoon voor geplakt was.quote:
quote:Twente-spits N'Kufo: 'm’n officiële naam is Kufo, zonder N'
Door Edwin Struis
Laten we maar eens beginnen met een schokkende primeur. Blaise N’Kufo (foto, links) heet helemaal geen Blaise N’Kufo. Blaise N’Kufo heet ‘gewoon’ Blaise Kufo. Die N plus apostrof is er onderweg door iemand aan vastgeplakt, misschien om het wat Afrikaanser te laten klinken. N’Kufo weet niet meer waarom en door wie. “Ik zit er niet zo mee, maar m’n officiële naam is Kufo, zonder N. Zo staat het ook in m’n paspoort,” aldus de aanvaller deze week in Sportweek.
Zijn voorgeschiedenis is bekend. Gevlucht uit Zaīre (tegenwoordig Democratische Republiek Congo geheten), opgegroeid in Zwitserland en als voetballer pendelend tussen dat land en Duitsland met een excentriek uitstapje naar Qatar in 1995. Liefst negen clubs versleet hij voordat hij in 2003 neerstreek in het Twentse land. En nu wil hij er niet meer weg. Vorige week verlengde hij wederom z’n contract met een jaar. “Ik wil oud worden bij FC Twente,” zegt hij met zachte, omfloerste stem.
“Niemand kent z’n toekomst, ik had nooit verwacht dat ik hier zo lang zou blijven. Maar ik voelde me hier al heel snel thuis. Het is een wisselwerking. De club en ik hebben vertrouwen in elkaar. Natuurlijk zijn er in die vijf jaar wel andere clubs langsgekomen, vooral uit Engeland, maar ik had er nooit het goede gevoel bij. Het gevoel dat ik hier wel heb. En laten we eerlijk zijn: misschien ben ik ook wel niet goed genoeg.”
Hoewel hij z’n kunsten dus niet in de hogere regionen van het voetbal etaleert, weigert de 32-jarige goalgetter te spreken van bijgestelde ambities. “Nee, die zijn onveranderd hoog. Net als de verwachtingen van de mensen. Die willen goals. Op welk niveau ik ook speel. Daar wil ik aan voldoen. Ik ben altijd fit, scoor een hoop goals, ik wil elke wedstrijd weer een superprestatie leveren. Dat doe ik nu al vijf jaar voor FC Twente. Nou ja, prima toch? We kunnen niet allemaal bij Real Madrid spelen.”
bron: http://www.sportweek.nl/v(...)aam_is_Kufo_zonder_N
Normaal zou ik zeggen, des te fitter voor de CL-voorronde, maar helaas...quote:Op zaterdag 24 mei 2008 13:09 schreef Dos37 het volgende:
[..]
Idd en was het nou een van Persie of Robben die om de week in lappen mand liggen. Maar Kufo is nooit geblesseerd.
Waarom heeft ie dat nooit eerder uit de wereld geholpen?quote:
Netjes hoorquote:N'Kufo bijna topscorer Twente
Blaise N’Kufo heeft nog zes doelpunten nodig om Jan Jeuring te onttronen als topscorer aller tijden van FC Twente. Door zijn doelpunt tegen Volendam staat de 33-jarige Zwitser op een totaal van 99 competitietreffers, terwijl het record van Jeuring – uit de jaren zeventig – 104 doelpunten omvat.
De kans dat N’Kufo de mijlpaal nog dit seizoen bereikt, is groot. De competitie telt nog elf wedstrijden. Dit seizoen scoorde de Zwitserse goalgetter al dertien keer.
http://nl.wikipedia.org/w(...)divisie_aller_tijdenquote:Op zondag 1 maart 2009 20:26 schreef RayMania het volgende:
Netjes hoor.
Volgens mij zijn er niet zoveel buitenlandse spelers die de 100 hebben gepasseerd.
mooiquote:
Ballie baalde der ook wa vanquote:Op maandag 2 maart 2009 16:08 schreef 9christensen het volgende:
[..]
mooi
jammer dat ik er niet bij was.
haha, hij heeft z'n shirt gekregen ofniequote:
Dat zou ie wel willenquote:Op maandag 2 maart 2009 16:19 schreef 9christensen het volgende:
[..]
haha, hij heeft z'n shirt gekregen ofnie
quote:'NKufo na komend seizoen weg uit Enschede'
Blaise NKufo zal na het lopende seizoen nog één jaar te bezichtigen zijn in de Grolsch Veste. Dat is de verwachting van FC Twente-voorzitter Joop Munsterman, die onlangs een gesprek voerde met de Zwitser van Congolese komaf over zijn toekomst. De spits is volgens TC/Tubantia van plan om naar Canada te emigreren.
NKufo heeft nog een contract tot en met de zomer van 2010, en is van plan om daarna zijn vrouw achterna te reizen, die momenteel al woonachtig is in het Noord-Amerikaanse land. Tegen die tijd is de voormalig voetbalnomaad 35 jaar, en vindt hij het welletjes geweest, zo liet Munsterman weten tegenover de regionale krant.
De Zwitsers international arriveerde in 2003 in Enschede, en verwierf daar al snel de status van superspits. In vijf seizoenen bij FC Twente speelde hij 186 competitieduels, waarin hij 101 treffers produceerde. Dat komt neer op 0,54 doelpunt per gespeelde wedstrijd. Voor zijn contract in Overijssel kwam hij uit voor negen andere clubs.
quote:N'Kufo hoeft plots nog maar een goal
ENSCHEDE - Is het record nou 103 of 104? Lange tijd ging men er vanuit dat het clubrecord van FC Twente van Jan Jeuring op 104 treffers staat. Maar na intern onderzoek is de clubleiding tot de conclusie gekomen dat het toch 103 goals moet zijn. En dat betekent dat Blaise N'Kufo plots nog maar een doelpunt is verwijderd van de recordscore van Jeuring.
Dat N'Kufo het record gaat evenaren staat vrijwel zeker vast. Maar wanneer? Zondag tegen FC Groningen al?
Meer over de zoektocht naar die ene verdwenen goal van Jeuring in de krant van vrijdag
Fantastisch is dat eigenlijk. 9 clubs in 10 jaar ofzo (?) en nu al bijna 6 jaar bij Twente.quote:Op woensdag 11 maart 2009 16:45 schreef Dos37 het volgende:
Prima oplossing, sowieso moet ie eindigen in Twente. Wat een held is dat geworden zeg wie had dat gedacht in 2003.
quote:N’Kufo overpeinst afscheid
AMSTERDAM - FC Twente-spits Blaise N'Kufo overweegt om zijn voetbalschoenen aan het eind van komend seizoen aan de wilgen te hangen. De Zwitserse international overweegt volgens De Telegraaf te stoppen.
De 35-jarige spits is dit seizoen de topscorer van FC Twente met zestien treffers. Begin maart bereikte hij tegen ADO Den Haag de bijzondere mijlpaal van honderd doelpunten in de eredivisie voor de Tukkers. Daarvoor had hij minder dan zes seizoenen nodig.
dus eind 2010, WK nog even meepakken en stoppen. Hij moet sowieso niet naar een andere club. Stoppen bij Twentequote:aan het eind van komend seizoen
Dat lijkt me wel duidelijk, ja. Wie had dat nou ooit verwacht toen hij zijn intrede maakte in het betaalde voetbal in 2003quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |