Nee, ik heb geen Fulbright beurs. Ik vond de voorwaarden van deze beurs niet passen bij mij (te beperkend). Ik heb een VSBfonds beurs.quote:Op maandag 28 mei 2007 13:36 schreef Public_NME het volgende:
Ok, interessant! Je hebt neem ik aan een Fulbright beurs? Ik snap ook wel dat je het voor de ervaring doet, heb zelf ook bijna 2 jaar in het buitenland gezeten en heb de tijd van mijn leven gehad. Zit nu toevallig dan aan de EUR, wilde eerste ook MBA gaan doen, maar ik vond persoonlijk een MscBA beter bij me passen. Maar ieder zijn keus natuurlijk ;-)
Ik heb hiervoor een double degree HBO opleiding gedaan. De hoofdreden is dat de MscBA op de RSM (EUR) zeer goed aansloot op mijn vorige opleiding. Ik wist eigenlijk niet of ik wel weer naar het buitenland wilde, want de RSM is een van de betere business business school in Europa. De MBA course vond ik niet van toepassing, omdat hij ¤35.000 kost en de meerwaarde ten opzichte van een MscBA nihil is. (en ik te weinig werkervaring heb)quote:Op maandag 28 mei 2007 13:56 schreef 455H07E het volgende:
[..]
Is de enige reden dat je voor een MscBA gekozen hebt ipv een MBA, dat de MscBA meer academisch is? (afgezien van de kosten) Of waren er nog andere redenen?
Wat is overigens je vooropleiding? Ik heb hiervoor HBO gedaan. Ben jij gelijk met de uni begonnen?
cool gefeliciteerd, studeren en feesten in noorwegen schijnt goed te zijnquote:Op dinsdag 29 mei 2007 15:13 schreef MevrouwLili het volgende:
Vandaag bericht gekregen dat ik mag komen studeren in Oslo, aug-dec. Jippie
Nu dus druk aan het voorbereiden...
quote:Op maandag 28 mei 2007 19:19 schreef PieterBas het volgende:
Vrijdag heb ik de bevestiging van the University of Boras en extra informatie.. Ik mag![]()
Mijn klasgenoot heeft zijn bevestiging nog niet gehad..quote:
Enkeltje doe ik liever niet, omdat ik gehoord heb dat de douane dit niet erg kan waarderen en ze dan erg moeilijk doen. Open ticket is een optie.quote:Op woensdag 30 mei 2007 18:23 schreef Public_NME het volgende:
Een enkeltje kopen? Of anders een open ticket?
Een enkeltje is daarnaast bijna twee keer zo duur als een retour! Dus gewoon open ticket, zou ik zeggen.quote:Op woensdag 30 mei 2007 19:41 schreef Avani het volgende:
[..]
Enkeltje doe ik liever niet, omdat ik gehoord heb dat de douane dit niet erg kan waarderen en ze dan erg moeilijk doen. Open ticket is een optie.
@ avani: ik zou idd ook een open retour ticket kopen, dat is misschien iets duurder dan een 'standaard' retour ticket, maar goedkoper als 2 enkeltjes en je krijgt geen gezeur met de douane.quote:Op donderdag 31 mei 2007 12:22 schreef Y0shi het volgende:
[..]
Een enkeltje is daarnaast bijna twee keer zo duur als een retour! Dus gewoon open ticket, zou ik zeggen.
Daarnaast, waar ga jij wonen? Op de campus of daarbuiten? Ik had de vraag al eerder gesteld, maar krijg maar geen antwoord en ben toch benieuwd wat andere mensen in de US gaan doen.
gefeliciflapstaartquote:Op donderdag 31 mei 2007 14:32 schreef Roosje11 het volgende:
yeey! Ik mag naar Manchester van sept. tot junieen heel jaar!
![]()
Manchester Business School?quote:Op donderdag 31 mei 2007 14:32 schreef Roosje11 het volgende:
yeey! Ik mag naar Manchester van sept. tot junieen heel jaar!
![]()
Heb van mensen gehoord die naar US zijn geweest dat de campus heel erg gezellig was en meer sfeer gaf aan het hele gebeuren daar. Wat was je zelf van plan? Ga je nog met meer mensen?quote:Op donderdag 31 mei 2007 12:22 schreef Y0shi het volgende:
[..]
Een enkeltje is daarnaast bijna twee keer zo duur als een retour! Dus gewoon open ticket, zou ik zeggen.
Daarnaast, waar ga jij wonen? Op de campus of daarbuiten? Ik had de vraag al eerder gesteld, maar krijg maar geen antwoord en ben toch benieuwd wat andere mensen in de US gaan doen.
Ik denk gewoon heel veel zoeken op internet.... Deze zit in Miami en Hengelo en had ik binnen een minuut gevonden via google. (ik had gezocht op "company +miami +the netherlands")quote:Op donderdag 31 mei 2007 20:14 schreef Pupil het volgende:
Je hebt gelijk Niek, maar hoe kan ik daar achter komen welk bedrijf hier en Miami een bedrijf heeft?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |