OMGquote:Op zondag 10 december 2006 21:15 schreef Lambiekje het volgende:
Hitler is aangesteld door de Amerikanen. Misschien niet glashard op de manier ik het hierzo neerzet. Maar hij is wel viavia die positie opgeduwd. Mede door de Opa van Bush die hitler finacieel ondersteunde.
Kijk de video van Kevin Ryan's lezing over de gruwelijk mistanden van het NIST rapport.quote:Op vrijdag 8 december 2006 21:57 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Het is zo grappig wat jij doet.
Wij, de mensen die niet in de complot theorien geloven moeten vanalles aantonen wat er fout is aan de complot theorien. Maar jij weigert zelf met duidelijke bewijzen te komen. Alleen maar een beetje met linkjes gaan strooien en de discussie vernaggelen als het niet gaat zoals jij wilt.
Toon jij nou eens aan wat er allemaal fout is aan NIST en wat de regering zegt. Misschien dat ik dan wel moeite voor jou ga doen om te kijken wat er fout is aan die complottheorien van jou.
Tja... ik verzin het niet .. het is kennelijk onze geschiedenis.quote:Op zondag 10 december 2006 21:18 schreef calvobbes het volgende:
[..]
OMG
Het wordt ook steeds gekker met jou....
68 minuten video, een mening van één of een paar personen zonder duidelijke onderbouwing.quote:Op zondag 10 december 2006 21:21 schreef Lambiekje het volgende:
Kijk de video van Kevin Ryan's lezing over de gruwelijk mistanden van het NIST rapport.
Als je wat te lezen hebt, met duidelijke bronnen daarbij, kom maar op. Dan lees ik het wel. Ik ga geen video's kijken van ruim een uur lang.quote:En dan weer niet aankomen van blablabla. En kijk het ook GVD is een keer. Want volgens my heb je nog 0,0 gekeken en gelezen van wat mensen aandragen als tegen argument waarom het regeringssprookje, NIST rapport op zo onnoemelijk veel punten ontspoort.
Tuurlijk is de video niet alles. Maar hij stipt wel stap voor stap wat er mankeert aan het rapport. Maar als je dat al niet eens wilt bekijken. Volgens my wil je niet eens een andere kant weten. Je gelooft blind wat Bush verkondigd.quote:Op zondag 10 december 2006 21:24 schreef calvobbes het volgende:
[..]
68 minuten video, een mening van één of een paar personen zonder duidelijke onderbouwing.
Is dat het enige bewijs wat je hebt tegen het NISt rapport?
[..]
Als je wat te lezen hebt, met duidelijke bronnen daarbij, kom maar op. Dan lees ik het wel. Ik ga geen video's kijken van ruim een uur lang.
Als die video's het enige bewijs is voor jouw stelling, dan heb ik daar bijzonder weinig vertrouwen in. Iedereen kan wel voor een camera gaan staan en wat dingen roepen.
Kom dan op met de rest!quote:Op zondag 10 december 2006 21:28 schreef Lambiekje het volgende:
Tuurlijk is de video niet alles.
Hoe hebben we het dan precies allemaal netjes geleerd uit de boekjes?! Dit soort kretologie is echt om dol van te worden.quote:Op zondag 10 december 2006 21:15 schreef Lambiekje het volgende:
Dus het verleden is ook anders dan we allemaal netjes geleerd hebben in de boekjes.
Inderdaad. Wat ben je toch een genade, Lambiekje. Jij beschikt over alle informatie en concludeert op basis daarvan dat Hitler een kleine jongen was, vergeleken met Bush. Bush is Stalin.quote:Op zondag 10 december 2006 21:07 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Bush is velen malen erger dan dat Hitler was. God wat is het triest gesteld met onze knowhow.
off topic:quote:Op zondag 10 december 2006 22:15 schreef Apropos het volgende:
Bush is erger dan iemand die ieder half uur een treinlading weerloze mensen liet vergassen. Bush is net zo erg als iemand die hongersnood als strafmaatregel hanteerde.
Foute duitsers vs goeie Amerikanen is wel zo makkelijk he? De geschiedenis herhaalt zich.quote:In 1941, an investigation exposed a "marriage" between United States-based Standard Oil Co. and I.G. Farben. It also brought new evidence concerning complex price and marketing agreements between duPont, a major investor in and producer of leaded gasoline, U.S. Industrial Alcohol Co. and their subsidiary, Cuba Distilling Co. The investigation was eventually dropped, like dozens of others in many different kinds of industries, due to the need to enlist industry support in the war effort. However, the top directors of many oil companies agreed to resign and oil industry stocks in molasses companies were sold off as part of a compromise worked out.
quote:After the Holocaust, I.G. Farben joined with Americans to develop chemical warfare agents. Together they founded the "Chemagrow Corporation" in Kansas City, Missouri.
The Chemagrow Corporation employed German and American specialists for the U.S. Army Chemical Corps.
http://en.wikipedia.org/wiki/IG_Farben
quote:Na de 2de wereldoorlog werd de directeur van IG-Farben schuldig bevonden aan misdaden tegen de mensheid.
Toen hij uit de gevangenis kwam ging hij naar de VN en vertelde hen over zijn plan dat hij in de gevangenis bedacht had:
"Als wij wereldwijd de voedselproductie overnemen, dan hebben wij wereldwijd de macht!"
Toen werd er een 'Handelscommissie' opgezet genaamd: Codex Alimentarius Commissie.
http://www.hetechtenieuws.nl/
Oh ja. Ook wel s van het massavernietigingswapen verarmd uranium gehoord?quote:De grootste bedreiging van de mensheid zijn niet de zogenaamde massavernietigingwapens van Irak. Het zijn ook niet de geloofsfanaten en het is ook niet Al CIAada, sorry, ik bedoel Al Qaeda. De grootste bedreiging van de mensheid is Codex Alimentarius.
http://www.eqgen.nl/html/multimedia_gezondheid_codex_Laibow.html
Fijn dat je er alvast van uitgaat dat ik daarvan niet op de hoogte ben. Nu hoef ik je natuurlijk niet meer tegen te spreken, aangezien ik het net zo goed van jouw met vooruitziende blik geplaatste bronnen kan hebben vernomen.quote:Op zondag 10 december 2006 22:39 schreef Resonancer het volgende:
[..]
off topic:
Je weet ook wie voor het GAS zorgde?
IG FARBEN:
http://nl.wikipedia.org/wiki/IG_Farben
Met alle respect, maar: waar heb je het over?quote:Foute duitsers vs goeie Amerikanen is wel zo makkelijk he?
Daar zijn de ''goeien'' weer. Woord dat niet door mij geintroduceerd is, hoor.quote:Oh ja. Ook wel s van het massavernietigingswapen verarmd uranium gehoord?
Oh nee dat gebruiken de goeien vast niet..
Je vind het toch zo belangrijk geinformeerd te zijn? Veel suc6.quote:Op maandag 11 december 2006 01:15 schreef Orwell het volgende:
[..]
ah, er is nieuws!
ik ben benieuwd....
ik sta open voor elk bewijs dat bin laden en de 19 plastic-messentrekkers het gedaan hebben...quote:Op maandag 11 december 2006 01:22 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Je vind het toch zo belangrijk geinformeerd te zijn? Veel suc6.
http://www.gpoaccess.gov/911/pdf/fullreport.pdfquote:Op maandag 11 december 2006 01:37 schreef Orwell het volgende:
[..]
ik sta open voor elk bewijs dat bin laden en de 19 plastic-messentrekkers het gedaan hebben...
kom maar op...
in tegenstelling tot de debunk-style, zal ik de boodschapper niet aanvallen, ik zal de stijl van het betoog niet ter discussie stellen, ik zal het gestelde op zijn meritus beoordelen...dat beloof ik je
met een open mind
Kom dan...!
help me ff...quote:Op maandag 11 december 2006 01:42 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
http://www.gpoaccess.gov/911/pdf/fullreport.pdf
Veel leesplezier
niet om het een of ander, maar wat vind jij dan van de interviews met Michael meacher en of Andreas von bulow...?quote:Op zondag 10 december 2006 21:32 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Kom dan op met de rest!
Wel leuk om van jou het verwijt te krijgen dat ik maar één kant van het verhaal wil geloven.... En dat terwijl jij juist diegene bent die alle vragen en opmerkingen waar die geen antwoord op heeft, negeert.....
Zoals al vele malen eerder gezegd, toon jij nou maar eens aan waar de NIST of de regering liegt, dan ga ik misschien serieus met jou in discussie....quote:Op maandag 11 december 2006 02:06 schreef Orwell het volgende:
ik ben oprecht beniewd naar wat je van hun way of thinking vindt
en waar ze dan onzin uitkramen
Zullen we het anders stellen.. Waar maar dan ook waar spreken ze de waarheid. Het enige wat ik kan bedenken is at ze datum goed hebben toen de torens instortte.quote:Op maandag 11 december 2006 08:18 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Zoals al vele malen eerder gezegd, toon jij nou maar eens aan waar de NIST of de regering liegt, dan ga ik misschien serieus met jou in discussie....
Gaan roepen dat een paar mensen "niet de minsten zijn" is natuurlijk geen bewijs dat 9/11 een complot is.
grootste deel van die vragen die gesteld worden op de website, heb ik al beantwoord in mijn andere topicquote:Op vrijdag 8 december 2006 17:50 schreef Orwell het volgende:
toon jij dan even aan waar deze groep wetenschappers de nist, ik bedoel mist in gaan...
http://www.physics911.net/index.htm
plus: 19 kapers leggen met stanleymessen het multi-billion defense apparaat volledig plat...
welke randdebiel slikt dit voor zoete koek, terwijl er GEEN bewijs voor is aangedragen...
Men vond het toch waarschijnlijk genoeg om er n mooie maquette van te maken:quote:Op maandag 11 december 2006 11:05 schreef Cyclonis het volgende:
overigens is de defensie tegen het kapen van vliegtuigen altijd voornamelijk gericht op preventie, in de zin van controles vooraf etc. er is nooit van uitgegaan dat een stel kapers met vliegtuigen het WTC en het pentagon binnen konden vliegen.
p.s is niet beledigend bedoeld, maar is op de TU Nlse taal niet belangrijk? Ik twijfel door je taalgebruik al langer sterk aan je identiteit, het doet mij aan iemand denken.quote:in April 2001 NORAD requested that war games run by the Joint Chiefs include an ''event having a terrorist group hijack a commercial airline . . . and fly it into the Pentagon."
http://www.boston.com/new(...)ash_too_unrealistic/
Die oefening ging over een crash, niet om een gekaapt vliegtuig dat als wapen gebruikt werd. Het betrof een ongeluk met een vliegtuig.quote:Op maandag 11 december 2006 11:37 schreef Resonancer het volgende:
[..]
Men vond het toch waarschijnlijk genoeg om er n mooie maquette van te maken:
[afbeelding]
http://www.ratical.org/ratville/CAH/linkscopy/ContPlanP.html
http://en.wikipedia.org/wiki/Pentagon_MASCAL
Oh nee?quote:Op maandag 11 december 2006 11:05 schreef Cyclonis het volgende:
[..]
er is nooit van uitgegaan dat een stel kapers met vliegtuigen het WTC en het pentagon binnen konden vliegen.
helaas is dit toch gebeurd en zo onwaarschijnlijk is het niet. het maakt niet uit als het vliegtuig is overmeesterd met stanleymesjes. elk wapen is voldoende in principe om een ongewapende menigte onder bedwang te houden. verder is het vliegen van een vliegtuig lang niet zo moeilijk als men denkt
quote:WASHINGTON — In the two years before the Sept. 11 attacks, the North American Aerospace Defense Command conducted exercises simulating what the White House says was unimaginable at the time: hijacked airliners used as weapons to crash into targets and cause mass casualties.
One of the imagined targets was the World Trade Center. In another exercise, jets performed a mock shootdown over the Atlantic Ocean of a jet supposedly laden with chemical poisons headed toward a target in the United States. In a third scenario, the target was the Pentagon — but that drill was not run after Defense officials said it was unrealistic, NORAD and Defense officials say.
NORAD, in a written statement, confirmed that such hijacking exercises occurred. It said the scenarios outlined were regional drills, not regularly scheduled continent-wide exercises.
"Numerous types of civilian and military aircraft were used as mock hijacked aircraft," the statement said. "These exercises tested track detection and identification; scramble and interception; hijack procedures; internal and external agency coordination and operational security and communications security procedures."
Uit hetzelfde artikel:quote:Op maandag 11 december 2006 14:26 schreef 6833-228 het volgende:
[..]
Oh nee?
http://www.usatoday.com/news/washington/2004-04-18-norad_x.htm
[..]
Dat bepaalde Amerikanen rekening hielden met vliegtuigen die als wapens gebruikt werden is natuurlijk niets nieuws. Ook bij grote evenementen werd er soms rekening gehouden met dergelijke scenario's. Dat bewijst nog niet dat Bush en co. dit ook besproken hebben.quote:A White House spokesman said Sunday that the Bush administration was not aware of the NORAD exercises. But the exercises using real aircraft show that at least one part of the government thought the possibility of such attacks, though unlikely, merited scrutiny.
On April 8, the commission investigating the Sept. 11 attacks heard testimony from national security adviser Condoleezza Rice that the White House didn't anticipate hijacked planes being used as weapons.
Wat nog maar eens bevestigt dat de beveiliging van het luchtruim (zeker wat NORAD betreft) zich vooral op de CONUS ADIZ richtte.quote:The exercises differed from the Sept. 11 attacks in one important respect: The planes in the simulation were coming from a foreign country.
...
"We have planned and executed numerous scenarios over the years to include aircraft originating from foreign airports penetrating our sovereign airspace," Gen. Ralph Eberhart, NORAD commander, told USA TODAY. "Regrettably, the tragic events of 9/11 were never anticipated or exercised."
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |