Mijn vermoeden is dat het virus schuilt in 2 mapjes onder C:Program FilesCommon Files. De mapjes hebben dan een naam in de trant van {236573473345} (inclusief die {} haakjes!!!). Sommige bestanden kon ik uit die map verwijderen (al daar niet door het eerst d.m.v. control+alt+delete uit te schakelen) maar 888bar.dll en nog een ander dingetje waar ik de naam van kwijt ben niet. Toen heb ik Milagro's oplossing toegepast maar bij mij werkte dat niet omdat ik MSN handmatig op moet starten (nee, dat vind ik niet erg). Dus ik heb alles wat er stond maar uit gezet en geherstart. 1 van de 2 rare dingetjes in de rare mapjes kon ik toen verwijderen, maar 888bar.dll nog steeds niet. Toen heb ik maar systeemherstel gedaan. Toen was het weg.quote:Op zondag 26 november 2006 16:54 schreef milagro het volgende:
[..]
1. Click on the Start button and click on Run
2. Then type in msconfig and click OK
3. You should see a screen that has System Configuration Utility in the blue bar
at the top
4. Click on the Tab that says Startup
5. Locate an entry that says MSN Messenger as the name. The filename will have
PIC1342(2)(1)(1)(2)(1)(1)(1).exe at the right hand side
6. Click the box beside the name MSN Messenger
7. Click the Apply button in the bottom right hand side of the screen
8. Then when prompted restart your computer and when Windows loads up again
locate the file on your computer (it should be in the C:/My Documents/Messenger Received Files directory) and then you should be able to delete it
Dat is wat ik zo snel vond net, Jer.
Zoals ik het meegemaakt heb klopt het exact zoals jij het zegt.quote:Op zondag 26 november 2006 21:30 schreef Djep het volgende:
Ik had m vrijdag alGelukkig hield mijn virusding t tegen.
Maar dat wil dus zeggen dat de afzender een virus had? En wordt dat dan naar iedereen uit zijn lijst gestuurd? Automatisch? Ik kreeg m van mijn ex die al maanden niet meer online was geweest en nu even snel online kwam. Mijn ex zei verder ook niks, behalve dat kutvirus....
Ja hij zegt nu ook dat hij dat gehad heeft. Wat houdt dat in ? Geen virus?quote:Op zondag 26 november 2006 21:10 schreef Schouw het volgende:
Momenteel geeft de genoemde link in dit topic een error pagina.
Hoewel functioneel (zga) identiek, was dat niet exact dezelfde als deze.quote:Op zondag 26 november 2006 21:30 schreef Djep het volgende:
Ik had m vrijdag al
Yup, yup en yup.quote:Maar dat wil dus zeggen dat de afzender een virus had? En wordt dat dan naar iedereen uit zijn lijst gestuurd? Automatisch?
Geen virus.quote:Op zondag 26 november 2006 21:37 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Ja hij zegt nu ook dat hij dat gehad heeft. Wat houdt dat in ? Geen virus?
Oh ? Ik denk zelf dat je niet naar die URL doorgelinkt wordt, maar naar iets anders.quote:Op zondag 26 november 2006 21:43 schreef Schouw het volgende: (...) Geen virus.
De (standaard) MSN client doet geen HTML parsing, daarvoor moet je bij AIM zijn.quote:Op zondag 26 november 2006 21:49 schreef 2cv het volgende:
[..]
Oh ? Ik denk zelf dat je niet naar die URL doorgelinkt wordt, maar naar iets anders.
Ik ben redelijk digibeet, maar je wilt dus zeggen dat je absoluut 100% veilig op die link kan klikken ongeacht of deze in MSN staat of dat deze op een webpagina staat ?quote:Op zondag 26 november 2006 22:01 schreef Schouw het volgende:
[..]
De (standaard) MSN client doet geen HTML parsing, daarvoor moet je bij AIM zijn.
Het is dus wel de URL waar je naar gelinkt wordt.
Nee, dat zeg ik niet. Wat ik zeg, is dat bij MSN de link/tekst niet gemanipuleerd kan worden.quote:Op zondag 26 november 2006 22:13 schreef 2cv het volgende:
[..]
Ik ben redelijk digibeet, maar je wilt dus zeggen dat je absoluut 100% veilig op die link kan klikken ongeacht of deze in MSN staat of dat deze op een webpagina staat ?
Macintosh virusses take a Byte out of your Applequote:Op zondag 26 november 2006 14:53 schreef Q. het volgende:
Dat soort dingen doen het nooit op mijn Mac.
quote:Op maandag 27 november 2006 14:43 schreef TerroRobbie het volgende:
Verdwijnen documenten die in de tussentijd zijn opgeslagen dan? Zoals word documenten enzo.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |