Dit antwoord is fout en tevens onjuist!quote:Op zondag 26 november 2006 12:44 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
schermen?
Deze constatering is juist!quote:Op zondag 26 november 2006 12:46 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
ook nog incorrect?
quote:Op zondag 26 november 2006 13:05 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Een goed Scrabble-woord (7 letters en je bent een x kwijt)
Had ik ook foutgerekend. Ik scrabble nog wel eens met mijn tantezeggers en dan moet ik altijd een beetje schipperen tussen de educatieve waarde van het spel en het spelplezier.quote:Op zondag 26 november 2006 13:10 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Ik ben voor een set Scrabbleregels waarbij elk woord goed gerekend wordt zolang het maar uit te spreken is en je er een min of meer logische verklaring voor kan geven
Wateryen werd foutgerekend toen ik het neerlegde
Ja, dat weet ik sinds kort.quote:Op zondag 26 november 2006 13:25 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Het is meneer voor mevrouw![]()
[...]
ik ook. sinds 5 minuten.quote:
quote:Op zondag 26 november 2006 12:56 schreef Lienekien het volgende:
Hij is er eentje aantrekken, denk ik. En zit nu verstrikt.
Hij staat nog open! Wie biedt?!quote:Op zondag 26 november 2006 12:42 schreef sjimz het volgende:
In welke sport draagt men een xistera?
Omdat ze ook ooit te zien was in een televisieprogramma over school toen ze een jaar of 14 was.quote:Op zondag 26 november 2006 13:33 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
want?
give us hints!!quote:
Sinds wanneer is sumo dat wel dan?quote:
Geer en Goor?quote:Op zondag 26 november 2006 13:34 schreef Homdeck het volgende:
Vanaf 30 april 2007 komt er (helaas) een andere talkshow op het tijdstip van Pauw&Witteman. Welke 2 heren gaan dit presenteren?
Waarom snap ik je antwoord niet?quote:Op zondag 26 november 2006 13:41 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Sinds wanneer is sumo dat wel dan?
Nee, het antwoord is niet juist maar rugby isquote:Op zondag 26 november 2006 13:42 schreef Stranglem het volgende:
hmm balsport en niet meest gespeelde sport in NL
rugby?:P
Ik dacht dat je bedoelde dat de sport uit de vraag geen balsport was en deed alsof sumo dat wel wasquote:
Het is juist wel een balsport (de sport die gezocht wordt)quote:Op zondag 26 november 2006 13:45 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Ik dacht dat je bedoelde dat de sport uit de vraag geen balsport was en deed alsof sumo dat wel was
Nem dacht dat 'Is geen balsport' verwees naar de vraag (hij begreep het als: 'Er wordt geen balsport gevraagd.)', terwijl sjimz met 'Is geen balsport' verwees naar het gegeven antwoord (hij bedoelde te zeggen: 'Sumo is geen balsport, dus voldoet het niet aan de vraagstelling.')quote:Op zondag 26 november 2006 13:47 schreef sjimz het volgende:
[..]
Het is juist wel een balsport (de sport die gezocht wordt)
Dat weet ik.quote:Op zondag 26 november 2006 13:47 schreef sjimz het volgende:
[..]
Het is juist wel een balsport (de sport die gezocht wordt)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |