hoezo ?quote:Op donderdag 30 november 2006 12:16 schreef ruud_fr het volgende:
Kaká vind je niet zo goed?
Kan ik me redelijk in vinden met uitzondering van Beukenkamp. Hij is razend populiar maar Groningen heeft betere keepers gehad. Wat dacht u van ene meneer Van Leeuwen...... als die niet telt dan wordt het Sjaak Storm. Voor Waalderbosch zou ik dan De Wolf nemen en voor Mason neem ik Van Tiggelen. Ik twijfel tussen Roosien en Huizingh.quote:Op donderdag 30 november 2006 12:32 schreef Art_Core het volgende:
********************** Roy Beukenkamp ***************
Paul Mason * Andrej Zygmantovitsj * Wally Waalderbosch
************** Jos Roossien************
Jan van Dijk ******** Ronald Koeman ******** Erwin Koeman
Rene Eijkelkamp ******* Peter Houtman****** Milko Djurovski
Leuk! Wel ver voor jullie ja. Heb hier nog niks gehoord over dit duel trouwens.quote:Op donderdag 30 november 2006 11:24 schreef Sersjee het volgende:
[..]
Zie trouwens dat ons 1e op 27 januari uit tegen ASWH speelt, nogal een end weg voor een oefenwedstrijd...
Fandhi Achmadquote:Op donderdag 30 november 2006 22:40 schreef Jeroen_M het volgende:
___________ Tonny van Leeuwen
John de Wolf - Ronald Koeman - Gijs Luirink - Adri van Tiggelen
Piet Fransen - Jan van Dijk - Erwin Koeman
Fandhi Ahmad - Milko Djurovski - Arjen Robben
Op de bank: Patrick Lodewijks, Wally Waalderbosch, Claus Boekweg, Jos Roossien, Harris Huizingh, Hennie Meijer
Wat een kut teamquote:Op donderdag 30 november 2006 22:57 schreef Pendri het volgende:
Ik denk dat dit hem is, alhoewel ik Blanc natuurlijk zou kunnen inruilen voor een keiharde Italiaan.
Carini
Zanetti - Blanc - Mihajlovic - Coco
Veron - DiBiagio - Davids
Baggio - Vieri - Recoba
Als die jongen dit nou mooi vindt...quote:Op vrijdag 1 december 2006 02:21 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Wat een kut team
Mijh kan niet verdedigen, Blanc is trager dan Molenaar, DiBiago kan niet voetballen, Coco is cool maar was zeer beperkt. Veron heeft nooit goed gespeeld bij Inter en Recoba is altijd ongesteld
hoe lang heeft Rodney in de jeugd bij ADo gespeeld een jaar of 2? Ik weet dat hij lange tijd bij de Kennemers in de jeugd heeft gespeeld.quote:Op woensdag 29 november 2006 13:46 schreef Sersjee het volgende:
[..]
Tja, mentaal was Rodney een drama toen ie uit de jeugd kwam! Ach, ook Peter Wijker is, toen ie van ODIN'59 over kwam, bij ons in het 3e begonnen... Idem dito Peter Zonneveld, die speelt ondertussen zowat 10 jaar in het 1e, het gebeurt wel vaker bij ons.
Niels is puur met herstelwerk bezig. Hij loopt vrij redelijk en rondjes om het veld joggen gaat hem wel aardig af, maar een rentree? Neuh, daar denkt ie volgens mij niet aan.
Van Basten en Rijkaard waren geen favoriet van jou?quote:Op vrijdag 1 december 2006 10:12 schreef Sethje het volgende:
V.d Sar
Trabelsi Vasovic F de Boer Krol
Litmanen Neeskens Dani
Brian Laudrup Bergkamp Cruijff
Reserves:
Heinz Stuy, Danny Blind, Ole Tobiasen, R de Boer, Davids, Arveladze, La Ling, Keizer en Vanenburg.
Ik dacht dat ie als B-junior naar ADO is gekomen, maar dat weet ik niet zeker.quote:Op vrijdag 1 december 2006 10:53 schreef spurs het volgende:
[..]
hoe lang heeft Rodney in de jeugd bij ADo gespeeld een jaar of 2? Ik weet dat hij lange tijd bij de Kennemers in de jeugd heeft gespeeld.
Het tweede speelt dat weekend gewoon op zondag, dus in principe zou ik kunnen komen kijken. Ligt er ook een beetje aan of ODIN'59 een leuke thuiswedstrijd heeft of dat de harde kern van het tweede besluit een wedstrijd van Castricum te gaan bezoeken. Dat is reistechnisch gezien wat makkelijker!quote:Op donderdag 30 november 2006 19:37 schreef methodmich het volgende:
[..]
Leuk! Wel ver voor jullie ja. Heb hier nog niks gehoord over dit duel trouwens.
Kom je dan kijken of ga je met 2 ergens heen?
Dani?quote:Op vrijdag 1 december 2006 10:12 schreef Sethje het volgende:
Het gaat om je Favoriete elftal..niet het beste...en ook niet of het rendabel of haalbaar is....
AJAX
V.d Sar
Trabelsi Vasovic F de Boer Krol
Litmanen Neeskens Dani
Brian Laudrup Bergkamp Cruijff
Reserves:
Heinz Stuy, Danny Blind, Ole Tobiasen, R de Boer, Davids, Arveladze, La Ling, Keizer en Vanenburg.
Niet speciaal.....quote:Op vrijdag 1 december 2006 13:17 schreef Soul79 het volgende:
[..]
Van Basten en Rijkaard waren geen favoriet van jou?![]()
Ja vond ik een geweldige speler! Jammergenoeg kwam het er niet helemaal uit maar het is helemaal mijn type voetballerquote:
En dan spelend in dat PRACHTIGE tenue van mid jaren 90... SCHITTERENDquote:Op maandag 27 november 2006 18:01 schreef pfaf het volgende:
-------------------Buffon---------------------
--Thuram -- F. Cannavaro--Bonera--
--------------D. Baggio---------------------
Asprilla---Ortega--Veron---Stoichkov
---------Gilardino----Brolin---------------
Op de bank:
Frey
Sensini
P. Cannavaro
Ancelotti
Boghossian
Mutu
Crespo
Wat Tyler Durden zegt, al kon ik mijzelf nog net inhouden...quote:Op zaterdag 25 november 2006 23:05 schreef LosMillonarios het volgende:
Vitesse
Frans de Munck
Edward Sturing-Stefanovic-De Marchi-Van Hintum
Diarra-Cocu-Grozdic
Makaay-Curovic-Bosveld
Reserves: Machlas, Bursac, Westerveld, Theo Bos
![]()
Logisch. Anders ben je van harte welkom. Krijg je een drankje in de kantine.quote:Op vrijdag 1 december 2006 13:26 schreef Sersjee het volgende:
[..]
Het tweede speelt dat weekend gewoon op zondag, dus in principe zou ik kunnen komen kijken. Ligt er ook een beetje aan of ODIN'59 een leuke thuiswedstrijd heeft of dat de harde kern van het tweede besluit een wedstrijd van Castricum te gaan bezoeken. Dat is reistechnisch gezien wat makkelijker!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |