ICH LIEBE SICH.quote:Op vrijdag 24 november 2006 18:55 schreef Chriz2k het volgende:
Hoi lieverd.
mijn paps leeft niet meer eikol.quote:Op vrijdag 24 november 2006 18:56 schreef Roflpantoffel het volgende:
Komt fixer weer aan dat zun paps in PvDv zit
Daar is hetzelfde mis mee als met dit topic...quote:Op vrijdag 24 november 2006 18:59 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
mijn paps leeft niet meer eikol.
en wat is er mis met kleine meisjes kapot slaan?
quote:
Je had tesnel gequote maar dat maakt in dit geval niet uit.quote:Op vrijdag 24 november 2006 19:00 schreef spliffy het volgende:
[..]
Daar is hetzelfde mis mee als met dit topic...
niets dus![]()
Je had sneller moeten wijzigenquote:Op vrijdag 24 november 2006 19:01 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Je had tesnel gequote maar dat maakt in dit geval niet uit.
bedankt.(word BG fan)
Sorrie, maar mijn naam is niet korrie.quote:
quote:Op vrijdag 24 november 2006 19:05 schreef BaajGuardian het volgende:
Ik zou best een meisje willen zijn, dan zou ik mijn arm in mijn kutje proppen en dan tuut tuut roepen.
net als zoeen locomotiefje, en dan over een spoor koprollen.
Nee maar even serieus he...quote:
Bedankt, ik vind u ook aardig.quote:Op vrijdag 24 november 2006 19:20 schreef pussydeluxe het volgende:
Eindelijk! Hier heb ik de hele week naar toegeleefd.
Goed topic BG. 14.gif.
Kratje beerengurb? nee, dat krijg je in flesse.quote:Op vrijdag 24 november 2006 19:30 schreef remlof het volgende:
Heb je al een kratje op BG?
BEERENGRUB GOIDVERKANKAKLOTEDOMME!!111 jaaaaaa, neukeindekontneukeindekont2istwee!!!11111. woot.jpgquote:Op vrijdag 24 november 2006 19:53 schreef The_Langolier het volgende:
Beerengrub.
VII!!!!!quote:
IK BEN ZEBOPE JEWEETTOCH GABBA, lekka ne kottequote:Op vrijdag 24 november 2006 20:12 schreef miodzio het volgende:
BaajGuardian je begon zo goednu begint het baggervormen aan te nemen
![]()
NIET DOEN anders word ik noch vertiefd op je!!!11driequote:
me visjequote:Op vrijdag 24 november 2006 20:20 schreef The_Langolier het volgende:
Kappertjes!
Ruig, medeboxer, ik zits niet op eene club maar wel boxen zonder sparr, maar tis wel okay, conditie jeweet.quote:Op vrijdag 24 november 2006 20:20 schreef BrandX het volgende:
[..]
BrandX bokst ook al een paar jaar!![]()
quote:Op vrijdag 24 november 2006 20:20 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
NIET DOEN anders word ik noch vertiefd op je!!!11drie
ik zen bepope jeweetoch mirage lieve vrouwe
anders word oversight booz, hij is lif, maar ik ben ook lif. !
![]()
![]()
sorry maar wel meisjes.quote:Op vrijdag 24 november 2006 20:19 schreef Chriz2k het volgende:
Kut, hij is echt zwaar dronken.
Yez. ikben wel bezuipt, maar ik vind je tering lief. dus ja.quote:
lol, drank rulez every now and thenquote:Op vrijdag 24 november 2006 20:22 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Ruig, medeboxer, ik zits niet op eene club maar wel boxen zonder sparr, maar tis wel okay, conditie jeweet.
sorry ik ben zebopen. dreank ok.
kutjequote:Op vrijdag 24 november 2006 20:25 schreef Renesite het volgende:
Oh.
Als jij het zegt.
Ja.
Ik wachtte.
Met smart.
quote:Op vrijdag 24 november 2006 20:26 schreef BrandX het volgende:
[..]
lol, drank rulez every now and then
(zelf moet ik gedwongen geheel onthouden de komende maanden![]()
proost! Drink er vooral een paar van en voor mij!![]()
![]()
![]()
quote:Op vrijdag 24 november 2006 20:35 schreef remlof het volgende:
[reclame]
Dit topic wordt u mede aangeboden door:
[afbeelding]
[/reclame]
Oh, je bent vrouwelijk.quote:Op vrijdag 24 november 2006 20:36 schreef BrandX het volgende:
lol, nee, maar denk, doe eens lekker mee.![]()
NIET aan die wijnfles komen BrandX, NIET doen!!!!
*BrandX doet vreselijk haar best om niet te gaan zuipen....
Ga freefighten ofzo, mietje.quote:Op vrijdag 24 november 2006 20:39 schreef BrandX het volgende:
[..]
[afbeelding]
BrandX (in oranje shirt) in boksactie![]()
![]()
![]()
Te ruig, jij aat me trainequote:Op vrijdag 24 november 2006 20:39 schreef BrandX het volgende:
[..]
[afbeelding]
BrandX (in oranje shirt) in boksactie![]()
![]()
![]()
Me webcam doet et nie goed, ander ik HARIGE MANNE TIETEN piccaquote:
Ik heb een boxhandschoenenfetisj en ben wegens ejaculeren in boxhandschoenen, niet meer gewenst in de meeste boxcentraquote:
Vrouwentieten zijn adorabeler.quote:Op vrijdag 24 november 2006 20:42 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Me webcam doet et nie goed, ander ik HARIGE MANNE TIETEN picca![]()
!!!HAAaaquote:Op vrijdag 24 november 2006 20:43 schreef Pingwingei het volgende:
[..]
Ik heb een boxhandschoenenfetisj en ben wegens ejaculeren in boxhandschoenen, niet meer gewenst in de meeste boxcentraMag ik bij julli binnen komen?
Als je hier nog niet eerder bent geweest kan je dat altijd doen natuurlijk. Je wordt vanzelf weer de deur gewezenquote:Op vrijdag 24 november 2006 20:43 schreef Pingwingei het volgende:
[..]
Ik heb een boxhandschoenenfetisj en ben wegens ejaculeren in boxhandschoenen, niet meer gewenst in de meeste boxcentraMag ik bij julli binnen komen?
kni meeer goe dnken mischien mirage weetniet, IK BEN KK BEZOPE GCKL whahahahaahhhhhhhhhhhhhquote:Op vrijdag 24 november 2006 20:44 schreef Pingwingei het volgende:
[..]
Vrouwentieten zijn adorabeler.
Oi, heb je tipsmvoor BG want ik wiwel Boxenmaar heb gen sparquote:Op vrijdag 24 november 2006 20:45 schreef BrandX het volgende:
[..]
Als je hier nog niet eerder bent geweest kan je dat altijd doen natuurlijk. Je wordt vanzelf weer de deur gewezen![]()
check: Haagse Directe
Zijn nog foto's van de oude locatie, we zijn pasgeleden verhuisd naar een volledig nieuwe locatie, met professionele vloer en ringen![]()
Ik kan helpen door stiekem in de bokshandschoen van de tegenstander een ejaculaat acter te latenquote:Op vrijdag 24 november 2006 20:45 schreef BrandX het volgende:
[..]
Als je hier nog niet eerder bent geweest kan je dat altijd doen natuurlijk. Je wordt vanzelf weer de deur gewezen![]()
check: Haagse Directe
Zijn nog foto's van de oude locatie, we zijn pasgeleden verhuisd naar een volledig nieuwe locatie, met professionele vloer en ringen![]()
Geen opponent aldus solosquote:Op vrijdag 24 november 2006 20:49 schreef BrandX het volgende:
wat bedoel je met: heb geen spar?
Dat klinkt niet als: ik kan niet sparren.
en je wou nog uitgaan straks?quote:Op vrijdag 24 november 2006 21:14 schreef BaajGuardian het volgende:
Mensen even serieus ik voel me nu zo bezopen dat ik dood ga, lol nee serieus ik ben kapot atm LOL eht te FCKEN IK BEN KANKA BEZOPEMN WOOOOT ... arg
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |