Nee, dat begint wel een beetje op te vallenquote:Op donderdag 23 november 2006 21:46 schreef WesHell het volgende:
En ondertussen zoen je gewoon met meiden??
Kan ook als je hetro bent hoorquote:Op donderdag 23 november 2006 21:05 schreef Quyxz_ het volgende:
Lijkt me best klote als je homo bent, maar dat je niet weet of de jongen/man waar je dan op valt ook homo is.
Nou, neequote:Op vrijdag 24 november 2006 10:08 schreef outcast_within het volgende:
Ondertussen is hij gewoon getrouwd en heeft 2 kids en een hypotheek
Heb je een tip hoe je daar achter kunt komen? Als ik het vraag is het ook meteen duidelijk waarom ik het vraag namelijk.quote:Op vrijdag 24 november 2006 09:34 schreef RobinK het volgende:
Ik zou allereerst proberen uit te vinden of die jongen waar je gek op bent, ook homo is!
Pas dan kan je actie ondernemen (of juist niet)
Niet doen dan. Sowieso is 'ie 16, als hij al die gevoelens heeft, zal hij er waarschijnlijk nog niet eens voor uit willen komen.quote:Op donderdag 23 november 2006 19:20 schreef Wally__ het volgende:
Ik ben erg bang dat hij geen homo is en dat hij inderdaad een afkeer van mij krijgt. Ik ben bang dat hij dit aan andere collega's gaat vertellen en dat in no time iedereen weet dat ik homo ben én ook nog eens iemand leuk vond die ruim 4 jaar jonger is dan ik. Lastig.
Nou, nou. Om 'm nou meteen een slap figuur te noemen omdat hij er tegenop ziet om zijn ouders t vertellen dat ie homo is... Zoiets doe je niet zomaar.quote:Op zaterdag 25 november 2006 03:36 schreef Rapaille het volgende:
Slap figuur, zorg eerst maar eens dat je omgeving het weet. Nu lijkt het wel of je je schaamt tegenover alles en iedereen. Waarom durf je het in principe wel tegen een collega te zeggen en niet tegen je ouders/vrienden?
Vroeg of laat zal die het toch wel moeten vertellen. En als je het alleen maar wegstopt komt er niets van. Verder denk ik niet dat iedereen de rug toekeert. En als ze dat wel doen, weet je meteen wat je aan ze hebt. Maar toch denk ik dat het wel geaccepteerd zal worden.quote:Op zaterdag 25 november 2006 10:29 schreef WesHell het volgende:
En wat nou als alles verkeerd uitpakt? Iedereen keert zijn/haar rug tegen TS? Ik denk eerlijk gezegd dat het wel iets mee zal vallen... Maar toch?? In wat voor wereld leef je? Soort werk?
no shit sherlockquote:Op donderdag 23 november 2006 18:49 schreef erikkll het volgende:
ik begrijp dat jij/hij homo bent/zijn?
Heey bartquote:Op zaterdag 25 november 2006 18:50 schreef Brupje het volgende:
[..]
no shit sherlock![]()
ot: mijn vriendje en ik schelen bijna 6 jaar. zijn alleen iets ouder beideals je maar gelukkig bent ofzo
hoeveel mensen hebben hun partner wel niet via werk leren kennen ?quote:Op maandag 27 november 2006 18:24 schreef Aneurism het volgende:
Zou het niet doen, het is je werk.. daar behoor je professioneel te blijven.
Daar zou je écht achter moeten komen.quote:Op donderdag 23 november 2006 19:14 schreef Wally__ het volgende:
[..]
Nee, ik denk niet dat hij weet dat ik hem leuk vind. Durf dat nog niet echt te laten merken
[..]
Mja, dat is nog wel de vraag natuurlijkIk heb een vermoeden van wel, maar zeker weten doe ik het niet.
Dus? Dat keurt het goed? Een aanzienlijk aantal mensen rijd door rood licht, maakt het niet legaal om het te doen. Veel werkgevers stellen het absoluut niet op prijs en zullen je eruit werken.quote:Op maandag 27 november 2006 21:20 schreef Nuno_G het volgende:
[..]
hoeveel mensen hebben hun partner wel niet via werk leren kennen ?
juist !!!quote:Op dinsdag 28 november 2006 13:04 schreef MissMatch het volgende:
Volgens mij is verliefd worden nog steeds legaal en niet te vergelijken met door rood licht rijden. zolang het de werksfeer niet verpest, kan werk en relatie prima samen.
meestal is het einde van de relatie juist het probleemquote:Op dinsdag 28 november 2006 13:04 schreef MissMatch het volgende:
Volgens mij is verliefd worden nog steeds legaal en niet te vergelijken met door rood licht rijden. zolang het de werksfeer niet verpest, kan werk en relatie prima samen.
wha ja op je 16e getrouwd en al 2 kids..quote:Op vrijdag 24 november 2006 10:08 schreef outcast_within het volgende:
Ondertussen is hij gewoon getrouwd en heeft 2 kids en een hypotheek
Ik wil net zeggen, ik word over 3 weken 30 en ik neuk iemand van 19quote:Op donderdag 23 november 2006 18:52 schreef RedFever007 het volgende:
man, (bijna) 4 jaar is toch niet zo veel?
wow stoerquote:Op zondag 3 december 2006 14:49 schreef vosss het volgende:
[..]
Ik wil net zeggen, ik word over 3 weken 30 en ik neuk iemand van 19
Boeiend, ze is lelijk.quote:Op zondag 3 december 2006 14:49 schreef vosss het volgende:
[..]
Ik wil net zeggen, ik word over 3 weken 30 en ik neuk iemand van 19
Is dat nog wat geworden, of niet?quote:Op zondag 3 december 2006 23:38 schreef Nuno_G het volgende:
toen ik 17 was was ik ook verliefd op een collega (vakantiebaantje) en hij was 15. Ben toch blij dt ik het verteld heb
Vanavond ga ik de eerste stap zettenquote:Op maandag 4 december 2006 16:23 schreef MissMatch het volgende:
Ben je nu inmiddels al (gedeeltelijk) uit de kast gekomen?
quote:Op maandag 4 december 2006 16:41 schreef Wally__ het volgende:
[..]
Vanavond ga ik de eerste stap zetten![]()
Ik bedoel nog niet richting die jongen, maar richting mijn ouders. Toch lijkt me dat het moeilijkst, hoe gek het ook klinkt. Ik heb wel met die jongen een paar keer wat gedronken enzo, maar daar waren ook anderen bij. Ik heb wel het gevoel dat er een mogelijkheid is, maar we zullen zienquote:Op maandag 4 december 2006 16:43 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
. Mag ik vragen hoe je 't van plan bent? Succes in ieder geval
.
quote:Op maandag 4 december 2006 16:45 schreef Wally__ het volgende:
Ik bedoel nog niet richting die jongen, maar richting mijn ouders. Toch lijkt me dat het moeilijkst, hoe gek het ook klinkt. Ik heb wel met die jongen een paar keer wat gedronken enzo, maar daar waren ook anderen bij. Ik heb wel het gevoel dat er een mogelijkheid is, maar we zullen zien
Ouders zijn doodeng, ik weet het nog goed. Van tevoren zijn ze eng, achteraf valt het reuze mee. Al is datmakkelijk praten, maar het is écht zo.quote:Op maandag 4 december 2006 16:45 schreef Wally__ het volgende:
[..]
Ik bedoel nog niet richting die jongen, maar richting mijn ouders. Toch lijkt me dat het moeilijkst, hoe gek het ook klinkt. Ik heb wel met die jongen een paar keer wat gedronken enzo, maar daar waren ook anderen bij. Ik heb wel het gevoel dat er een mogelijkheid is, maar we zullen zien
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |