Zijn dat 3 maanden?quote:Op woensdag 22 november 2006 15:54 schreef CrazyRay het volgende:
[..]
eerste levering: 6 dec
tweede levering: rond 17 dec
derde levering: mogelijk voor kerst, anders 1e week januari
Zelfs nog nagevraagd op de perspresentatie
Ik gok Amerika 2 miljoen, Japan 1 tot 1.5 en Europa 750.000 - 1 miljoenquote:Op woensdag 22 november 2006 15:49 schreef Chanty87 het volgende:
- Waar blijft de rest van de 4 miljoen Wii's tegen het eind van het jaar dan? Alsof Amerika 3 miljoen krijgt en de rest van de wereld moet het met 1 miljoen doen.
Ik sta er eerderquote:Op woensdag 22 november 2006 15:44 schreef FJD het volgende:
Dat wordt nog goed knokken om zo'n ding zegIk sta iig vroeg bij de MM in Rdam
Kan kloppen, maar ik denk eerder ongeveer:quote:Op woensdag 22 november 2006 15:59 schreef Xrenity het volgende:
[..]
Ik gok Amerika 2 miljoen, Japan 1 tot 1.5 en Europa 750.000 - 1 miljoen
Is al opgelostquote:Op woensdag 22 november 2006 15:59 schreef ChezMatik het volgende:
Daarom, boeit me echt niet dat ik hem na de 8ste pas heb!
Dan is de mijne straks zeker van kinderziektes verlost,
is het game aanbod wellicht groter en zijn er mischien wel meer accessoires.
neuh, gewoon even naar de lokale gameshop gaanquote:Op woensdag 22 november 2006 16:08 schreef sitting_elfling het volgende:
kan ik nergens zon wiii preorderen op een website hier ergens ?
Uhm, bij de Cube ben ik wel twee steden afgegaan en vond ik hem pas in de allerlaatste winkelquote:Op woensdag 22 november 2006 16:14 schreef Lexie het volgende:
Bij de release van de Lite stuiterde ook al iedereen over elkaar heen met pre-orders. Ik ben gewoon naar de winkel gegaan en heb er eentje gehaald. Bij de Cube was het niet anders
.
quote:Intertoys en Toys ‘r Us hebben bekend gemaakt hoeveel Wii’s er per filiaal beschikbaar zijn bij de launch. Die cijfers zijn schokkend. Bereid je dus voor..
Er komen namelijk maar 6 (ja, zes) Wii’s per filiaal op 8 december. De week na de launch zullen er slechts 8 bijkomen.
Mja tzelfde bij de Gba. Ik zou er toen 1 kopen voordat ik op vakantie ging, heb uiteindelijk met mijn moeder naar 1 of ander achterlijk dorp moeten rijden waar een speelgoedwinkeltje was ( geen bekend filiaalquote:Op woensdag 22 november 2006 16:19 schreef speknek het volgende:
[..]
Uhm, bij de Cube ben ik wel twee steden afgegaan en vond ik hem pas in de allerlaatste winkel.
Gelukkig sta ik 2e bij de Toys R' usquote:
Dat betekend juist dat ze hem voor je opzij houden.quote:Op woensdag 22 november 2006 17:00 schreef Knoflook het volgende:
Alleen kut dan je bij van leest moet vooruit betalen.
Wie het eerst komt, wie het eerst maalt.quote:Op woensdag 22 november 2006 18:03 schreef Xrenity het volgende:
Bij de Bart Smit is het first come, first serve, dacht ik.
Zou het? Moet wel werken die dag.quote:Op woensdag 22 november 2006 18:03 schreef Xrenity het volgende:
[..]
Dat betekend juist dat ze hem voor je opzij houden.
Bij de Bart Smit is het first come, first serve, dacht ik.
n00b!quote:Op woensdag 22 november 2006 19:00 schreef ikookhier het volgende:
Ik ga voor de zekerheid nog maar een preorder plaatsen bij intertoys![]()
Hoe zoquote:
*kickje*quote:Aangezien ik nog geen Gamecube heb, zijn er voor mij genoeg top titels voor de Wii beschikbaar voor de launch:).
Echter ik moet dus nog wel een controller halen. Ik heb toestraks even gekeken in de stad en vond alleen bij de bart smit controllers en die waren allemaal van 3rd parties. Zijn deze 3rd party controllers nog wat, van Big Ben en Cobra oid? of is het allemaal troep :p of kan je beter voor een Nintendo controller gaan (Wavebird, draadloos) en waar zijn die nog te koop?
Daarnaast ben ik direct maar naar GC games wezen kijken. Ik heb Pikmin 1 voor 15 Euro gespot, echter Pikmin 2 heb ik nog niet weten te vinden. Is Pikmin 2 echt (veel) beter?
Ook had ik al MP2 gezien voor 15 Euro, maar ik las net hierboven dat MP1 (veel) beter was echter deze is erg moeilijk vekrijgbaar. Kan hem zo goed als nergens vinden behalve voor de nieuwprijs nog :/ .. Als laatste ga ik voor RE4 denk ik maar. Paper Mario heb ik alleen nog maar voor 60 Euro gezien dus die skip ik nog maar effe. Verder nog echte aanraders?
Ik zou even een mailtje sturen.quote:Op woensdag 22 november 2006 19:20 schreef McGilles het volgende:
Ik heb 2 maanden terug ongeveer online gereserveerd bij de Bart Smit, alleen heb daar tot nu toe nog niks over gehoord.
Is dit normaal of hoor ik gewoon 2 dagen van te voren dat ik er eentje kan ophalen?
Wel terug lezen he!quote:
Resident Evil 4.quote:Op woensdag 22 november 2006 19:20 schreef speknek het volgende:
Gewoon voor een Nintendo controller gaan. Kost 21 euro bij dvdboxoffice.com.
Zelda the Wind Waker en Eternal Darkness zijn ook hele goede spellen.
Hoe kan ik ToS vergeten?quote:Op woensdag 22 november 2006 19:38 schreef speknek het volgende:
Ik weet iets beters. Negeer hem, koop Tales of Symphonia.
Voor een controller moet je bij de Dixons zijn. Daar zijn originele controllers te krijgen voor 17 euro (met draad) en wavebirds voor 20. Heb er daar een aantal weken geleden twee gekocht. Voor games kun je het beste even in de budget bak van Bart Smit rondzoeken. Ook mediamarkt heeft alle GameCube titels in de budgetbak liggen, prijzen zijn niet allemaal even budget though.quote:Aangezien ik nog geen Gamecube heb, zijn er voor mij genoeg top titels voor de Wii beschikbaar voor de launch:).
Echter ik moet dus nog wel een controller halen. Ik heb toestraks even gekeken in de stad en vond alleen bij de bart smit controllers en die waren allemaal van 3rd parties. Zijn deze 3rd party controllers nog wat, van Big Ben en Cobra oid? of is het allemaal troep :p of kan je beter voor een Nintendo controller gaan (Wavebird, draadloos) en waar zijn die nog te koop?
Daarnaast ben ik direct maar naar GC games wezen kijken. Ik heb Pikmin 1 voor 15 Euro gespot, echter Pikmin 2 heb ik nog niet weten te vinden. Is Pikmin 2 echt (veel) beter?
Ook had ik al MP2 gezien voor 15 Euro, maar ik las net hierboven dat MP1 (veel) beter was echter deze is erg moeilijk vekrijgbaar. Kan hem zo goed als nergens vinden behalve voor de nieuwprijs nog :/ .. Als laatste ga ik voor RE4 denk ik maar. Paper Mario heb ik alleen nog maar voor 60 Euro gezien dus die skip ik nog maar effe. Verder nog echte aanraders?
Laat ToS liggenquote:Op woensdag 22 november 2006 19:53 schreef torn_Machina het volgende:
[..]
Hoe kan ik ToS vergeten?Vergeet wat ik gezegt heb ja, ga maar eerst ToS spelen, dan praten we verder.
![]()
Nee, of het kost 20k sterren.quote:Op woensdag 22 november 2006 19:58 schreef MaHawK het volgende:
Nog even iets anders, ik weet niet of het mensen hier al opgevallen is. Maar in de sterrencatalogus van Nintendo.nl zijn weer een aantal games te verkrijgen. Nou vraag ik me af of Nintendo niet weer zoals bij de DS launch, een soort van Wii Launch limited edition pack gaat weggeven? Heeft iemand hier een idee van?
Luister niet naar deze man. Hij is op zijn achterhoofd gevallen als baby en het is nooit meer goedgekomenquote:Op woensdag 22 november 2006 19:59 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Laat ToS liggenMeest overrated spel op de Cube!
Dat is zonde als je dat niet doet. Mis je een groot deel geweldige spellen.quote:Op woensdag 22 november 2006 20:14 schreef Mortale het volgende:
Ik adviseer multiplayer spellen (zoals mario kart) weg te laten, je gaat toch geen gamecube multiplayer spellen op je wii spelen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |