Dat is met jouw toekomstperspectief wel het beste ja..quote:Op woensdag 22 november 2006 18:42 schreef Neleos het volgende:
Ik heb Jan Marijnissen gestemd.
Ik dacht zo van: Ik geen toekomst, dan niemand een toekomstquote:Op woensdag 22 november 2006 19:11 schreef macondo het volgende:
[..]
Dat is met jouw toekomstperspectief wel het beste ja..![]()
![]()
De bijstand is ook een stand..quote:Op woensdag 22 november 2006 19:19 schreef Neleos het volgende:
[..]
Ik dacht zo van: Ik geen toekomst, dan niemand een toekomst![]()
Ned 1. Bij dit soort dingen kies ik altijd voor de Publieke Omroepquote:Op woensdag 22 november 2006 20:48 schreef Neleos het volgende:
Spannend. Kijken jullie Ned 1 of RTL 4?
Hoi Neslequote:Op woensdag 22 november 2006 21:06 schreef Nesle het volgende:
Meuj
Ik ben terug van een dagje shoppen in Groningen!
Ben flink geslaagd, al mn verjaardagsgeld is opperdepopper
Dat is een katquote:Op woensdag 22 november 2006 22:05 schreef wyccie het volgende:
Hee, is dat een kat of muis?
Het schaap staat boven allesquote:Op woensdag 22 november 2006 22:09 schreef TheSilentEnigma het volgende:
[..]
Dan moet ik Flappertje maar uit de buurt houden...
Haha natuurlijk niet, 2 zeteltjes. Dan had de SGP, D66 er ook bij gemoeten. PvdD hebben nog niks te willen, dat is toch geen potentiele coalitiepartnerquote:Op donderdag 23 november 2006 00:00 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Zit Marianne Thieme niet bij het slotdebat? Schande..
Samen met Rouvoet, Wilders en Marijnissen de grote winnaar. Daarnaast zou het wel leuk zijn om een nieuw gezicht er bij te zetten.quote:Op donderdag 23 november 2006 01:09 schreef erkel het volgende:
[..]
Haha natuurlijk niet, 2 zeteltjes. Dan had de SGP, D66 er ook bij gemoeten. PvdD hebben nog niks te willen, dat is toch geen potentiele coalitiepartner![]()
Er is maar 1 grote winnaar en dat is SP, die heeft wat in de melk te brokkelen nu (quote:Op donderdag 23 november 2006 01:14 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
[..]
Samen met Rouvoet, Wilders en Marijnissen de grote winnaar. Daarnaast zou het wel leuk zijn om een nieuw gezicht er bij te zetten.
Donequote:Op donderdag 23 november 2006 13:44 schreef Yurithemaster het volgende:
Nesle in de OP: als je op de link van deel 4 klikt krijg je deel 5 en deel vier staat er dus niet in![]()
![]()
Nehquote:Op donderdag 23 november 2006 17:59 schreef Nembrionic het volgende:
Ik las banduren als met een bandje optreden
quote:Op donderdag 23 november 2006 17:49 schreef Nembrionic het volgende:
Je hebt je dekstempel laten weglaseren?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |