Echt waar? Niet verwachtquote:Op maandag 20 november 2006 18:52 schreef toma het volgende:
Ajax - Espanyol uitverkochtwas net te laat
joh? Wordt nog een leuk sfeertje dan hopelijk.. Had gelukkig al kaartjesquote:Op maandag 20 november 2006 18:52 schreef toma het volgende:
Ajax - Espanyol uitverkochtwas net te laat
quote:AJAX Ajacied Mauro Rosales ontkent de berichten dat hij weg wil bij Ajax.
Zondagavond werd in Studio Voetbal gemeld dat de Argentijn niet meer voor Ajax wil voetballen. Rosales heeft RTV Noord-Holland laten weten dat hij vier dagen ziek is geweest, waardoor hij zich niet op de wedstrijd tegen FC Twente heeft kunnen voorbereiden, vandaar ook zijn plaats op de tribune tegen de Tukkers.
De 25-jarige aanvaller wil zich volledig op Ajax blijven richten, en zal ook komende woensdag met de selectie naar Praag afreizen voor de UEFA Cup wedstrijd tegen Spart Praag donderdag.
Lijkt me sterk maargoedquote:Op maandag 20 november 2006 18:52 schreef toma het volgende:
Ajax - Espanyol uitverkochtwas net te laat
quote:Op maandag 20 november 2006 18:52 schreef toma het volgende:
Ajax - Espanyol uitverkochtwas net te laat
? leg eens uitquote:Op maandag 20 november 2006 19:25 schreef Robocock het volgende:
Iemand Fc Godenzonen gezien trouwens? Met Van Halst en dat verhaaltje over Kleedkamer 2?Wat een druif die Adriaanse, jeez.
quote:
Toen Adriaanse kwam werd Van Halst verbannen naar kleedkamer 2. Ook mocht hij niet meer op het parkeerdek parkeren en niet meer in het spelershome komenquote:
Inderdaad, hij zit nu mooi bij Talpa en Co lekker niet..quote:Op maandag 20 november 2006 19:34 schreef Erwtensoep het volgende:
Jezus christus
Maar hij heeft zijn wraak gekregen!
Eén en al ellende, die tijd onder Coquote:Op maandag 20 november 2006 19:31 schreef Robocock het volgende:
[..]
Toen Adriaanse kwam werd Van Halst verbannen naar kleedkamer 2. Ook mocht hij niet meer op het parkeerdek parkeren en niet meer in het spelershome komenUiteindelijk vond hij die tijd in Kleedkamer 2 super leuk omdat ze ontzettend veel lol hadden in Kleedkamer 2, en omdat Jong Ajax toen een hele goede groep had
Was wel een geinige anekdote van die snuitert.
Oh, jezus. Van Gelder en Ajax...quote:
Wsl al gemeld, maar toch..quote:Jack van Gelder had zondagavond in het tv-programma Studio Voetbal weer eens enkele 'primeurs'. Volgens de presentator ligt Klaas-Jan Huntelaar momenteel onder vuur bij Ajax, ook binnen de spelersgroep. Zo zou aanvoerder Jaap Stam zich storen aan de spits, die nogal veel om aandacht zou vragen.
"Nee, hij ligt niet onder vuur", reageerde technisch directeur Martin van Geel in de uitzending. "Dat heeft Stam met andere jongens ook. Klaas-Jan is heel gedreven en elke dag keihard bezig, maar soms kan hij ook irritant zijn. Dat is juist goed."
quote:Op maandag 20 november 2006 19:57 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Eén en al ellende, die tijd onder Co
Dat was wel een mooie wedstrijd ja, maar winnen in de Kuip kan iedere coachquote:Op maandag 20 november 2006 20:06 schreef Erwtensoep het volgende:
[..]
[afbeelding]
Nee hoor![]()
(Kan dat plaatje van Rafael dat hij bijna in het feyenoord vak springt niet meer vinden)
Zlatan en Van der Vaart. Bergdolmo die iets in z'n gezicht gegooid kreeg. Kan me die wedstrijd wel goed herinneren.quote:Op maandag 20 november 2006 20:09 schreef Erwtensoep het volgende:
Ja, eigenlijk was het best wel matig... Maar 1-2
Ja, die Co heeft voor een goede start gezorgdquote:Op maandag 20 november 2006 20:11 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Zlatan en Van der Vaart. Bergdolmo die iets in z'n gezicht gegooid kreeg. Kan me die wedstrijd wel goed herinneren.
Dat jaar werden we nog kampioen ook
De laatste wedstrijd van Co was wel mooi. Tegen FC Twente. 0-2 achter, rode kaart voor Mido. Tweede helft 2-2 en een paar minuten voor het eind scoorde Wamberto de winnende 3-2.quote:Op maandag 20 november 2006 20:15 schreef Erwtensoep het volgende:
[..]
Ja, die Co heeft voor een goede start gezorgd![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |