Ik vind Sylvia niet onaardig. Ze houdt zich wel aardig op de achtergrond. Maakt met niemand ruzie. Op die manier redt zij het wel.quote:Op zaterdag 18 november 2006 16:12 schreef Day het volgende:
Ik denk dat de bewoners zich heel erg hebben vergist in het niet wegstemmen van Sylvia. Dat is een gehaaide tante die ze echt niet makkelijk weg zullen krijgen. Wat dat betreft heeft Natasia echt gelijk.
Ik vind haar ook niet onaardig. Ga haar zelfs steeds leuker vinden. Maar ze wordt een moeilijker tegenstander.quote:Op zaterdag 18 november 2006 16:14 schreef bunnyma het volgende:
[..]
Ik vind Sylvia niet onaardig. Ze houdt zich wel aardig op de achtergrond. Maakt met niemand ruzie. Op die manier redt zij het wel.
Ah leuk zegquote:Op zaterdag 18 november 2006 16:09 schreef Day het volgende:
[..]
Die gaan de woonkamer ombouwen tot een disco, inclusief dansvloer.
Sylvia is een goede kanshebber om te winnen.. en ik gun het haar eigenlijk ook welquote:Op zaterdag 18 november 2006 16:14 schreef bunnyma het volgende:
[..]
Ik vind Sylvia niet onaardig. Ze houdt zich wel aardig op de achtergrond. Maakt met niemand ruzie. Op die manier redt zij het wel.
Alcohol staat altijd garant voor wat actiequote:Op zaterdag 18 november 2006 16:04 schreef NoizEkick het volgende:
Ik heb het gevoel dat er vanavond iets gaat gebeuren. Het heeft waarschijnlijk iets met alcohol te maken...
Stephan beredeneert denk ik dat Eveline toch niemand wil uitnodigen en over 2 weken weggestemd wordt dus de punten niet nodig heeft.quote:Op zaterdag 18 november 2006 16:15 schreef scanman01 het volgende:
En Stephan is bij Eveline op bezoek gegaan en geeft haar maar 1 punt nu? Dat is zeer twijfelachtig.
Dan zal Nena wel ver uit de buurt blijven van Natasia.quote:Op zaterdag 18 november 2006 16:20 schreef erkel het volgende:
[..]
Alcohol staat altijd garant voor wat actie![]()
Tot nu gun ik het de meesten nog wel, behalve Natasia en Brian.quote:Op zaterdag 18 november 2006 16:18 schreef Tamaartje het volgende:
[..]
Sylvia is een goede kanshebber om te winnen.. en ik gun het haar eigenlijk ook wel
Zou het niet erg vinden (nu) als ze zou winnen...
Al het personee lmet aanhang iig.quote:Op zaterdag 18 november 2006 16:27 schreef NoizEkick het volgende:
Maar wie zijn er dan nog meer op het feest, naar de bewoners?
zonder aanhang.quote:Op zaterdag 18 november 2006 16:28 schreef bunnyma het volgende:
[..]
Al het personee lmet aanhang iig.
Ik volg ze nu toch al 8 weken en gun het nog steeds dezelfde twee personen als in het begin. De rest niet.quote:Op zaterdag 18 november 2006 16:28 schreef bunnyma het volgende:
[..]
Tot nu gun ik het de meesten nog wel, behalve Natasia en Brian.
Dat verandert meestal in de loop van de tijd nog wel. Als je ze beter leert kennen gun je het niemand meer.
(zie BB)
Oh,quote:
En die 2 zijn Bart en Nena?quote:Op zaterdag 18 november 2006 16:35 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik volg ze nu toch al 8 weken en gun het nog steeds dezelfde twee personen als in het begin. De rest niet.
Dus het lijkt er wat mij betreft op dat dat niet meer verandert.
Het was eerst met, hoor (3 stuks per persoon). Maar dat is later weer gewijzigd.quote:Op zaterdag 18 november 2006 16:38 schreef bunnyma het volgende:
[..]
Oh,ik dacht met. Ook gezellig, zonder. (not)
Zijn ze verplicht te komen of zouden ze zelf graag willen?
Ik hoop het niet.quote:Op zaterdag 18 november 2006 18:05 schreef Tamaartje het volgende:
Ik hoop dat Nena zich een beetje inhoud
Ha, ik vroeg me precies hetzelfde af en zijn haar zit ook niet meer in model en het interesseert 'm nietquote:Op zaterdag 18 november 2006 18:57 schreef avonne het volgende:
Is Stephan al dronken, of wat?
hij is nogal "losjes"
20:00uurquote:Op zaterdag 18 november 2006 19:04 schreef Kaleddis het volgende:
Waar is Wilgo ? Die zou toch om 19.00 komen ?
quote:Op zaterdag 18 november 2006 19:09 schreef Kinga het volgende:
hij gaat niet schreeuwen zegt ie
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |