Dankjewelquote:Op maandag 20 november 2006 22:48 schreef klipper het volgende:
[..]
CK = creatinine-klaring (voorheen CPK) Nierfunctie
Albumine = eiwitgehalte in het bloed
Leuco`s = de cel waaruit de leukocyt zich ontwikkelt
Leukocyt = witte, eigenlijk kleurloze, bloedcel, hoofdzakelijk onder te verdelen in granulocyten,lymfocyten en monocyten
Voor de overige moet ik een ander boek naspeuren.
Ik alleen rood als ik op mijn vingers sla, dan wel ergens in me lijf hark ofzo. anders blijft t vvdquote:
daar ben ik het mee eensquote:Op woensdag 22 november 2006 12:28 schreef sanger het volgende:
Ik denk ook CDA.
Waarom? Naar mijn mening sluiten hun punten het meest aan bij mijn opvattingen. Al kan ik me bij vrijwel iedere partij wel met een aantal punten verenigen.
CDA heeft het in mijn ogen echt niet zo slecht gedaan de afgelopen tijd, ondanks dat de PvdA en GL daar zo een ophef over maken.
quote:
Beargumenteer het zou ik zeggen.quote:
Of ga in de politiekquote:Op woensdag 22 november 2006 14:22 schreef sanger het volgende:
Beargumenteer het zou ik zeggen.
Waarom moet ik dat beargumenteren? Ben het er niet mee eensquote:Op woensdag 22 november 2006 14:22 schreef sanger het volgende:
[..]
[..]
Beargumenteer het zou ik zeggen.
Niets moetquote:Op woensdag 22 november 2006 14:46 schreef Solingjan het volgende:
[..]
Waarom moet ik dat beargumenteren? Ben het er niet mee eens
Als je het er mee eens bent is het ok.;(?)
Ben je het er niet mee eens dan moet je het opeens beargumenteren. Vreemd. Klinkt links.
Trouwens ik stem Partij voor de VRIJHEID
Ik ben overgezwoven van vvd naar Partij voor de VRIJHEID.
Hm, ik heb niks te vertellen over schroeven en spijkers vanavondquote:Op woensdag 22 november 2006 18:32 schreef Brighteyes het volgende:
Mag ik zeuren?
Kunnen we het hier gewoon over schroeven en spijkers hebben?
Ik heb bijvoorbeeld net mijn kalender voor 2007 alvast opgehangen.
Heel POL en de AT staan al bol van het verkiezingsgeneuzel... ik hoopte hier een oase van rust te vinden.
Oh nee pvda dus....quote:Op woensdag 22 november 2006 18:39 schreef Brighteyes het volgende:![]()
Ja maar... zo bedoelde ik het niet maar om hier nou met 5 man over politiek te gaan zitten praten is ook zo wat.
Wij waren toch van de ruwe bolster blanke pit enzo?![]()
Dus mensen mogen wel mishandeld worden en dieren nietquote:Op woensdag 22 november 2006 18:25 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik ben lid van de Partij voor de Dieren![]()
Ja lacht u allen maar. Maar dat geneuzel van en over mensen hangt me de keel uit. Iedereen zou eens een schop onder zijn reet moeten krijgen.
En biologisch vlees moeten eten![]()
Wat een non-argument. Waar zegt de PvdD dat je mensen mag mishandelen?quote:Op woensdag 22 november 2006 19:10 schreef klipper het volgende:
[..]
Dus mensen mogen wel mishandeld worden en dieren niet![]()
Misschien word het dan toch eens tijd voor de pvdeml.
Hij is zéker creatief bedachtquote:Op woensdag 22 november 2006 21:49 schreef Solingjan het volgende:
Ok we maken een blokhut met spijkers en schroeven
Zie je het al voor je
Woutertje met een hamer en JP houdt de spijker vast net op het moment dat woutertje wil slaan mengt Jantje zich er tussen omdat hij denkt dat JP de spijker verkeerd vasthoud met het gevolg dat Woutertje niet meer kan stoppen en Jantje op zijn vingers slaat JP was nl zo slim om los te laten Hij zag het aankomen want hij had net bij specsavers 2 nieuwe brillen gehaald voor de prijs van een. Gelukkig stond Mark )met een plasspaan) in de buurt om Woutertje er op te wijzen dat hij verkeerd bezig was. Maar dat deed hij dus vanachter de rug van Rita die net een nieuwe Klopboor had gekocht bij de P. Ook Mozart was op de herrie afgekomen Met de kettingzaag in de aanslag promeerde hij de kinderen uit elkaar te krijgen. Wat hem natuurlijk lukt. Dit alles werd gadegeslagen door Alexander die met de mond vol schroeven stond. Die had Hans nl nog om de boel weer bij elkaar te schroeven' Het was een gekwek en gekwak van jewelste. Toen kwam
Femkut zich ook nog in het gekwetter mengen. Met als gevolg dat niemand meer kon verstaan wat JP nou wilde zeggen. Plots kwam daar )met op de achtergrond de muziek van UNOX rookworst) de reddende klusjesman Andreke met een dienblad met dampende stampot met worst. Heren en dames laten we lief zijn voor elkaar sprak hij.
Als u nou samen de blokhut in elkaar timmert dan kan ik op mijn gemak mijn stampot eten.
O mens maak me gekquote:Op woensdag 22 november 2006 21:39 schreef Brighteyes het volgende:
Foto van mijn kalenderspijker zien?
PvdD heeft dat ook niet gezegd, het is een van je eigen uitsprakenquote:Op woensdag 22 november 2006 19:21 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Wat een non-argument. Waar zegt de PvdD dat je mensen mag mishandelen?
Mijn eerstejaarsstudenten kwamen met betere argumenten![]()
Maar nu weer over spijkers praten![]()
quote:Iedereen zou eens een schop onder zijn reet moeten krijgen.
In ieder geval is het geen kromme spijker, dus een draaikont zal het niet zijn.quote:Op woensdag 22 november 2006 23:07 schreef Marsepein het volgende:
[..]
Hij neigt naar links te buigen, die spijker dan he.![]()
Nou ik vond het toch wel handigquote:Op donderdag 23 november 2006 15:47 schreef Solingjan het volgende:
[..]
PIJLAlsof wij niet weten hoe een spijker er uitziet
![]()
Zeker, het valt ook niet mee een koploze spijker zonder op je vingers te slaan er zo, onder een mooie 'ophang' hoek in te krijgen.quote:
Dat kan ik aan de spijker toch niet zienquote:Op donderdag 23 november 2006 17:35 schreef Duderinnetje het volgende:
Hameresse!
Stinkie zou een rechtsdragende spijker slaan. Dit is duidelijk een linksdragende.quote:Op donderdag 23 november 2006 17:36 schreef Marsepein het volgende:
[..]
Dat kan ik aan de spijker toch niet zien![]()
Ik heb het ff geedit.
Ben sow blij dat ik dat nou NOOIT heb he? Lijkt me vreselijk om elke dag dan wel regelmatig in de file te staan. Maar tot later Pinjoquote:Op donderdag 23 november 2006 17:48 schreef Marsepein het volgende:
En nu ga ik in de file staan, tot later![]()
Het is ook vreselijk, maar gebeurt gelukkig niet al te vaak. En vandaag viel het meequote:Op donderdag 23 november 2006 18:15 schreef Cybersijp het volgende:
[..]
Ben sow blij dat ik dat nou NOOIT heb he? Lijkt me vreselijk om elke dag dan wel regelmatig in de file te staan. Maar tot later Pinjo
Hij staat keurig fier omhoog, precies zoals ik het graag zie!quote:Op woensdag 22 november 2006 23:07 schreef Marsepein het volgende:
[..]
Hij neigt naar links te buigen, die spijker dan he.![]()
En lekker hard natuurlijkquote:Op donderdag 23 november 2006 20:20 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Hij staat keurig fier omhoog, precies zoals ik het graag zie!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |