Ik keur deze goed. Ik wilde de vraag eigenlijk terugtrekken, omdat het antwoord wat ik zelf in gedachten had (Marianentrog) nu toch niet meer het diepste punt blijkt te zijn. Het diepste punt is de Filipijnentrog.quote:Op vrijdag 17 november 2006 03:50 schreef erkel het volgende:
In Stille Oceaan bij de Filipijnen
Wegwijs piet is genoeg hoorquote:Op vrijdag 17 november 2006 09:10 schreef boem-dikkie het volgende:
De wegwijs pieeetik weet zn naam niet
Lienekien +1 Letzebuergs lijkt dus op Friesquote:Op vrijdag 17 november 2006 10:27 schreef Lienekien het volgende:
Hé allemaal, kom eens kijken.
Ja, dat is al zeker 15 jaar geleden! Echt heel vreemd was dat.quote:Op vrijdag 17 november 2006 10:32 schreef Lienekien het volgende:
Ja, ik ken het ergens van. Misschien wel iets van tv op zo'n onmogelijk uur dat een Luxemburgse zender op een van de RTL's uitzendt.
Daar is het inderdaad de naam van!quote:Op vrijdag 17 november 2006 10:32 schreef Lienekien het volgende:
Ja, ik ken het ergens van. Misschien wel iets van tv op zo'n onmogelijk uur dat een Luxemburgse zender op een van de RTL's uitzendt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |