Na jaren hebben we eindelijk ons asielbeleid enigszins op orde en het eerste wat de PvdA weer wil doen is een generaal pardon voor uitgeprocedeerde asielzoekers. Het begint gewoon weer van voor af aan. Het beeld dat Nederland daarmee naar buiten verspreid is: kom allemaal maar naar Nederland, het maakt geen drol uit als je raakt uitgeprocedeerd. Gewoon blijven wachten, de linkse media op je hand krijgen en dat paspoort komt vanzelf wel een keer.quote:PvdA: Ook Nederland moet uitgeproceerden toelaten
DEN HAAG - PvdA-Tweede Kamerlid Nebahat Albayrak roept het CDA op het voorbeeld van de Duitse regering te volgen en uitgeprocedeerde asielzoekers, die al langer dan zes jaar in ons land zijn, toe te laten.
In Duitsland gaat het om naar schatting 120.000 uitgeprocedeerde asielzoekers, die minstens zes jaar in dat land zijn. Als ze voldoen aan voorwaarden zoals het beheersen van de taal, het kunnen voorzien in eigen levensonderhoud en ze geen radicale opvattingen hebben, mogen ze blijven.
Volgens de nummer 2 op de PvdA-lijst zou het dan in Nederland gaan om een ‘afgebakende’ groep van ongeveer 15.000 mensen en is er geen reden om aan te nemen dat ons land hierdoor nieuwe asielzoekers zou aantrekken. De PvdA is niet van plan om asielzoekers die al naar het buitenland vertrokken waren, alsnog toe te laten. Het gaat om mensen die illegaal in ons land verblijven of in een uitzetcentrum zitten, aldus Albayrak
Bron: Volkskrant
quote:...minstens zes jaar in dat land zijn. Als ze voldoen aan voorwaarden zoals het beheersen van de taal, het kunnen voorzien in eigen levensonderhoud en ze geen radicale opvattingen hebben...
Onzin, je moet goed lezen wat Albayrak gezegd heeft.quote:Op donderdag 16 november 2006 13:38 schreef Tikorev het volgende:
[..]
Na jaren hebben we eindelijk ons asielbeleid enigszins op orde en het eerste wat de PvdA weer wil doen is een generaal pardon voor uitgeprocedeerde asielzoekers. Het begint gewoon weer van voor af aan. Het beeld dat Nederland daarmee naar buiten verspreid is: kom allemaal maar naar Nederland, het maakt geen drol uit als je raakt uitgeprocedeerd. Gewoon blijven wachten, de linkse media op je hand krijgen en dat paspoort komt vanzelf wel een keer.
Nederland word wakker!!
Hmm, nogal misleidend dan om het een Generaal Pardon te noemen. Niet sterk van de PvdA. Aan de andere kant ben ik er blij om dat ze eigenlijk ook geen generaal pardon willen. Heh.quote:Op donderdag 16 november 2006 13:45 schreef budha het volgende:
Ik ben met je eens dat een generaal pardon een verkeerd signaal geeft, maar zo generaal blijkt dat pardon dan ook niet te zijn:
[..]
Een deel is uiteindelijk als nog toegelaten en de anderen zijn gewoon illegaal of onrechtmatig hier. Wat snappen mensen niet aan illegaal hier zijn of uitgeprocedeerd? Dan is het klaar en is hetquote:PVDA: uitgeprocedeerden toelaten
PvdA-Tweede Kamerlid Nebahat Albayrak roept het CDA op het voorbeeld van de Duitse regering te volgen en uitgeprocedeerde asielzoekers, die al langer dan zes jaar in ons land zijnm toe te laten. Zij zouden dan alsnog een verblijfsstatus krijgen.
In Duitsland gaat het om naar schatting 120.000 uitgeprocedeerde asielzoekers, die minstens zes jaar in dat land zijn. Als ze voldoen aan voorwaarden zoals het beheersen van de taal, het kunnen voorzien in eigen levensonderhoud en ze geen radicale opvattingen hebben, mogen ze blijven.
Volgens de nummer 2 op de PvdA-lijst zou het dan in Nederland gaan om een afgebakende groep van ongeveer 15.000 mensen en is er geen reden aan te nemen dat ons land hierdoor nieuwe asielzoekers zou aantrekken. De PvdA is niet van plan asielzoekers die al naar het buitenland vertrokken waren, alsnog toe te laten. Het gaat om mensen die illegaal in ons land verblijven of in een uitzetcentrum zitten, aldus Albayrak.
De PvdA-fractie bepleit al jaren dat de asielzoekers die nog onder de oude Vreemdelingenwet, voor april 2001, in Nederland aankwamen, een pardon moeten krijgen. In 2003 ging het om een groep van 26.000 asielzoekers.
Minister Rita Verdonk (Vreemdelingenzaken) wilde dat niet en heeft deze 'oude' asielzoekers inmiddels vrijwel allemaal afgehandeld. Een flink deel kreeg alsnog een verblijfsstatus. Veel anderen moesten weg of zijn uit zichzelf vertrokken. Vermoedelijk verblijven velen van hen illegaal in Nederland.
Het PvdA-congres bepaalde onlangs vast te houden aan het specifieke pardon. De leden willen niet dat de partij een compromis hierover zou sluiten bij de formatie van een nieuw kabinet.
Dat heb ik eerder ook al een keer gezegd in een topic hier... Geen beginnen aan.quote:Op donderdag 16 november 2006 13:46 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Onzin, je moet goed lezen wat Albayrak gezegd heeft.
Die periode had niet zo lang hoeven zijn als ze na de eerste of desnoods tweede afwijzing gewoon waren vertrokken. Het is hun eigen keuze geweest om door te procederen tot aan het gaatje. Nederland is achterlijk geweest dat ze dit hebben toegestaan, maar die mensen waren er zelf bij. Er is dus geen enkele reden voor een generaal pardon.quote:Op donderdag 16 november 2006 13:58 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Een deel is uiteindelijk als nog toegelaten en de anderen zijn gewoon illegaal of onrechtmatig hier. Wat snappen mensen niet aan illegaal hier zijn of uitgeprocedeerd? Dan is het klaar en is het.
Spijtig dat het zolang duurt voor ze en ze jaren in onzekerheid hebben geleefd, maar dat is geen reden om ze maar weer toe te laten
Ze zijn toch niet voor niets uitgeprocedeerd?quote:Op donderdag 16 november 2006 13:43 schreef vw_caddy het volgende:
wtf? Uitgeprocedeerde asielzoekers mogen blijven? Geweldig.![]()
Is ze lid geweest van de Grijze Wolven?quote:Op donderdag 16 november 2006 19:31 schreef PJORourke het volgende:
Kennelijk sluit ze mensen met een crimineel verleden of leugens in de procedure ook niet uit, ons Grijs Wolfje.
Ja en als ze illigaal zijn krijgen ze van GL ook nog gratis gezondheidszorgquote:Op donderdag 16 november 2006 20:08 schreef Tikorev het volgende:
Volgens mij begint het juist met een generaal pardon. Dat zal als een lopend vuurtje door de Derde Wereld gaan: "Linkse regering in Nederland! Snel, alle mediagenieke mensen naar Nederland"...
als je uitgeprocedeerd bent en je hebt geen geldige verblijfstitel gekregen, dan is aan die onzekerheid een einde gekomen. De bevoegde instantie heeft de zaak bekeken en een naturalisatieverzoek afgewezen. Vervolgens heeft een rechter dat besluit getoetst. Als het allemaal niet tot een verblijfstatus leidt, dan moet daar de kous gewoon mee af zijn. Al die tijd daarvoor wist de asielzoeker in kwestie dondersgoed dat er een gerede mogelijkheid was dat hij geen verblijfsstatus zou krijgen en dus ooit weer terug zou moeten naar waar hij vandaan kwam. Daar is nu juist die hele procedure over gegaan.quote:Op donderdag 16 november 2006 19:55 schreef dVTB het volgende:
Stemmingmakerij-topic nummer #468. Dit is sowieso oud nieuws. Was maanden geleden al bekend.
En laten we wel zijn: we hebben het in Nederland collectief verprutst als het om een snelle afhandeling van asielprocedures gaat. Mensen die niet zelden perfect Nederlands spreken, in Nederland geboren kinderen hebben, leven al jaren in onzekerheid. Tijd om aan die situatie een einde te maken.
Zou me niks verbazen.quote:Op vrijdag 17 november 2006 10:20 schreef Naj_Geetsrev het volgende:
Vreemd. Omdat ze het in duitsland doen, met de CDA het hier ook doen? Bestaat er soms een grote geheime genootschap van christendemocraten die alles beslist?.
het vreemde is, de onmenselijkheid om vooral met de hier al jarenlang verblijvende mensen te blijven leuren, kost meer geld dan een pardon...quote:Op vrijdag 17 november 2006 11:50 schreef Roellie80 het volgende:
en inderdaad, dan moet je niet ineens menselijk gaan doen he!
kost geld!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |