Niet op gelet iig... Zoals het hoortquote:Op dinsdag 14 november 2006 23:35 schreef VinoTinto het volgende:
[..]
Heb je z'n armen wel eens gezien?
ja want anders ben je een vette homo hè!!!?!??!!? !!!!!!!!!!quote:Op dinsdag 14 november 2006 23:39 schreef Agiath het volgende:
[..]
Niet op gelet iig... Zoals het hoort
Gespierdquote:Op dinsdag 14 november 2006 23:58 schreef TonyMalony het volgende:
Volgens mij is ie gewoon netjes gespierd hoorik vind hem opzich wel de meest relaxte bij gamekings. Skate was echt troep!
Zoals ik zei: hij ziet eruit alsof ie eerst een tijdje is gaan fitnessen en toen is opgehouden en hotdogs of iets dergelijks is gaan eten.quote:Op woensdag 15 november 2006 00:01 schreef TonyMalony het volgende:
Naja ik vind het iig niet van die 'papperige' armen die echt dikke mensen hebben, dus ja dan ga ik ervan uit dat het spier is
STFU HOMOquote:Op dinsdag 14 november 2006 23:51 schreef VinoTinto het volgende:
[..]
ja want anders ben je een vette homo hè!!!?!??!!? !!!!!!!!!!
kindje.
Geil, dikke console orgie daar dus.quote:Op woensdag 15 november 2006 04:15 schreef PPAUL het volgende:
al die presentators zuigen ballen..
quote:Op woensdag 15 november 2006 00:01 schreef HenkBenzinetank het volgende:
Boris ownt jullie toch allemaal met zn bierbuik
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |