quote:Op maandag 13 november 2006 09:12 schreef cafca het volgende:
Janse Bagge Band - Sollicitere
* cafca heeft het singletje nog thuisliggen
quote:Op maandag 13 november 2006 09:29 schreef cafca het volgende:
Ook niet. Helpt het als ik zeg dat de banteng verwant is aan de Gaur?
quote:De banteng is een wilduit de bossen van Zuidoost-Azië.
is een gedomesticeerde vorm van deze soort. Verwilderde
leven in het Noordelijk Territorium in Australië. Alhoewel voorheen werd gedacht dat bantengs nauw verwant zijn aan de gaur, wordt er tegenwoordig gedacht dat ze nauwer verwant zijn aan het huis-
. Ze kunnen makkelijk kruisen met huis-
, en krijgen vruchtbare nakomelingen.
Nee, maar je komt wel meer in de buurt kwa formaat....quote:Op maandag 13 november 2006 09:36 schreef liefie_ het volgende:
nee het huis kat kan niet.....
een hert dan?
hoewel ik niet zie wat een huishert dan moet zijn maar toch
quote:De banteng wordt 180 tot 225 centimeter lang en 160 centimeter hoog. De staart wordt 65 tot 70 centimeter lang. Bantengs worden 400 tot 900 kilogram zwaar. De eilandvormen zijn lichter van kleur. De banteng kent seksueel dimorfisme: volwassenzijn veel donkerder van kleur dan de vrouwtjes. Een volwassen
heeft een kastanjebruine (vastelandvorm) tot bruinzwarte (eilandvormen) vacht, terwijl jonge
en
een roodbruine vacht hebben. Alle bantengs hebben witte poten, een witte snuit, witte plekken op de romp en witte vlekken boven de ogen.
RoofingBurner +1quote:Op maandag 13 november 2006 09:43 schreef RoofingBurner het volgende:
Een of andere rundersoort?
flinke hond, van 180cm hoog en 400-900 kgquote:Op maandag 13 november 2006 09:45 schreef liefie_ het volgende:
een hond?
ik ben een vrouwquote:Op maandag 13 november 2006 09:46 schreef cafca het volgende:
[..]
flinke hond, van 180cm hoog en 400-900 kg
Roperquote:Op maandag 13 november 2006 10:15 schreef cafca het volgende:
Mrs en Mr Groper... George & Mildred?
Of haal ik nu e.e.a. door elkaar?
Ah, een kennerquote:Op maandag 13 november 2006 10:22 schreef RoofingBurner het volgende:
Helm?
quote:Op maandag 13 november 2006 10:37 schreef RoofingBurner het volgende:
KUnt u mij de weg naar Hamelen vertellen mijnheer?
Oh, daar doet ie niet moeilijk over.quote:Op maandag 13 november 2006 10:39 schreef cafca het volgende:
Tja, over die komma doe ik niet moeilijk.
Een flipperkast?
Ja, dat vroeg ik me ook af; is er vannacht weer iets gebeurd?quote:Op maandag 13 november 2006 10:56 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Even een vraagje. In de vorige topics heeft onze Googlevogel weer een paar vragen goed beantwoord, en daar ook punten voor gekregen. Toen is min of meer besloten (dacht ik) dat hij een derde en laatste kans zou krijgen (zie OP). Nu heeft hij echter geen punten en staat hij onderaan. Betekent dit dat hij geen derde kans krijgt en het nu al einde oefening is?
quote:Op maandag 13 november 2006 10:57 schreef cafca het volgende:
Maastricht
quote:Op maandag 13 november 2006 10:58 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Nijmegen
quote:Archeologe Fleur Kemmers heeft bewezen dat de Romeinse wortels van Nijmegen nog verder teruggaan dan gedacht. Nijmegen bestaat 2000 jaar, of nog langer. Maastricht heeft nu zeker het nakijken.
Maastricht kan wel inpakken. Romeins Nijmegen is nog ouder dan tot nu toe werd aangenomen. Onderzoek van de munten die bij de opgravingen van het oudste Romeinse legioenskamp in Nijmegen-Oost zijn gevonden, leidt tot de conclusie dat de soldaten er in 19 BCE neerstreken. Tot nu toe werd ervan uitgegaan dat dit enorme kamp, dat plaats bood aan twee legioenen twaalfduizend soldaten, in 12 BCE zou zijn gebouwd.
De Utrechtse archeologe Fleur Kemmers schrijft het in haar proefschrift waarop zij maandag 27 juni promoveert aan de Radboud Universiteit in Nijmegen. Kemmers onderzocht de driehonderd munten die de soldaten in het legioenskamp ruim tweeduizend jaar geleden verloren. Daaruit kon ze geen andere conclusie trekken dan dat deze versterking in 19 of mogelijk in 18 BCE is ingericht en vóór 10 BCE weer is verlaten.
De geschiedenis van Nijmegen, de stad die momenteel haar tweeduizendjarig bestaan viert, heeft daarmee nog oudere wortels gekregen. Hiermee heeft de stad een extra argument in handen om zich als oudste stad van Nederland te profileren.
De status van oudste stad wordt betwist door Maastricht. Maar de Romeinen verschenen volgens veel onderzoekers in Nijmegen een stuk eerder ten tonele dan in de Limburgse hoofdstad. Bovendien was Maastricht in de Romeinse tijd een dorp, terwijl Nijmegen al uitgroeide tot een stad.
Klopt, Nijmegen is niet continue bewoond geweest sinds de eerste bewoners, en daarom is Maastricht de oudste...quote:Op maandag 13 november 2006 10:59 schreef Neleos het volgende:
Maastricht of Nijmegen. Daar was wat discussie over.
Ja, Guusje Terhorst heeft Nijmegen helemaal vol gehangen met vlaggen waar op beweerd wordt dan Nijmegen de oudste stad zou zijn. Ik heb begrepen dat het nogal discutabel zou zijn.quote:Op maandag 13 november 2006 10:59 schreef Neleos het volgende:
Maastricht of Nijmegen. Daar was wat discussie over.
De eerste complete en juiste! CAFCA + 1quote:Op maandag 13 november 2006 11:05 schreef cafca het volgende:
Friesland - leeuwarden
Groningen-Groningen
Drenthe - Assen
Overijssel - Zwolle
Gelderland- Arnhem
Limburg - Maastricht
Noord-Brabant - Den Bosch
Zeeland - Middelburg
ZuidHolland - Den Haag
NoordHolland - Haarlem
Utrecht - Utrecht
Flevoland - Lelystad
Edit: Ik typ te langzaam
Er zijn de laatste jaren archeologische vondsten in overvloed gedaan die bewijzen dat Nijmegen wél continue bewoning kende. Dat Nijmegen de oudste stad van Nederland is, wordt overigens door de Maastrichtse gemeentearcheoloog volmondig erkend.quote:Op maandag 13 november 2006 11:00 schreef cafca het volgende:
Klopt, Nijmegen is niet continue bewoond geweest sinds de eerste bewoners, en daarom is Maastricht de oudste...
Het is goed dat ik géén Friese roots heb, maar anders.................quote:Op maandag 13 november 2006 11:07 schreef Etcetera het volgende:
zul je zien, door dat stomme friesland heb ik het fout
never blame yourselfquote:Op maandag 13 november 2006 11:11 schreef RoofingBurner het volgende:
[..]
Het is goed dat ik géén Friese roots heb, maar anders.................![]()
![]()
Van mij mag hij het nog eens proberen, maar wie neemt hem nog serieus?quote:Op maandag 13 november 2006 11:13 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Heeft iemand nou nog een idee hoe het met Jayhawk zit?
het is heel simpel: ik vind nog steeds dat hij voor eeuwig uit de spel moet wegblijvenquote:Op maandag 13 november 2006 11:15 schreef cafca het volgende:
[..]
Van mij mag hij het nog eens proberen, maar wie neemt hem nog serieus?
Kijk, een kennerquote:Op maandag 13 november 2006 11:16 schreef Berkery het volgende:
Hop, bier?
Dat dus. Ik betrapte mezelf er gisteren al op dat ik ieder antwoord dat hij gaf ging controleren, en hem niet vertrouwde bij de Twiki-vraag.quote:Op maandag 13 november 2006 11:16 schreef Etcetera het volgende:
het is heel simpel: ik vind nog steeds dat hij voor eeuwig uit de spel moet wegblijven
maar als de meerderheid vind dat hij nog een kans verdient, prima
en als wanneer hij weer wordt betrapt, dan zal ik écht zeggen: TOLD YOU
want hij gáát weer googlen, daar twijfel ik niet aan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |