Ingevroren garnalen in van die buizen van een bureau werken ook goedquote:Op zondag 12 november 2006 13:48 schreef Drugshond het volgende:Schoolterreur : Een lekkere haring (liefst weken ingevroren) achter een zware kast verstoppen..... en wachten en wachten. Die geur wordt zeg maar heel penetrant (= erger dan rotte eieren geloof me maar).
Ooit gedaan ?..... die vis wel (veel lol mee gehad). Was tot op 50 meter te ruiken voordat ze de plek gelokaliseerd hadden. We hebben nooit kunnen weten dat het zo erg zou worden. De visafslag is er niks bij.quote:Op zondag 12 november 2006 13:53 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Ingevroren garnalen in van die buizen van een bureau werken ook goed![]()
quote:Op zondag 12 november 2006 13:57 schreef Drugshond het volgende:
Ooit gedaan ?.....
Dat noem ik geen rot-geintje meer.quote:Op zondag 12 november 2006 13:48 schreef Drugshond het volgende:Bike and Jump : Een hele gemene trouwens (=niet zo tof). Weer een krant met daaronder een baksteen. En zo in elkaar vouwen dat het nog steeds een krant lijkt en deze op het fietspad leggen. Daar hebben we ooit een flinke uitbrander voor gekregen. (niet doen dus).
Je bent de:quote:Op zondag 12 november 2006 14:19 schreef sylvesterrr het volgende:
[..]
Dat noem ik geen rot-geintje meer.Dat is bijna vergelijkbaar met onderstaande 'rot-geintjes':
Stenen gooien vanaf een viaduct; kan fataal aflopen voor de mensen daar beneden. Stenen neerleggen op het spoor; kan fataal aflopen voor treinreizigers.
Ik ken iemand die daar het slachtoffer van is geworden, hij kan nu niet meer normaal praten.quote:Op zondag 12 november 2006 14:23 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Je bent de:
Visdraad-over-het-fietspad-gein
vergeten
Op lowlands deze ze dit met plasticbekertjesquote:Op zondag 12 november 2006 13:48 schreef Drugshond het volgende:Greed : Portomonee aan een touwtje..... erg veel lol mee gehad.
Dat is zoooooo enorm kankervewekkendquote:Op zondag 12 november 2006 13:48 schreef Drugshond het volgende:PVC-rookbommen : Je kent wel sterretjes en een PVC pijp en deze in een hal een flat afsteken.
*noteert*quote:Op zondag 12 november 2006 14:27 schreef Oblivion het volgende:
Je neemt 2 eieren, een vriend die altijd die rot-geintjes uithaalt en zegt: Als ik 2 eieren op je hoofd kapot mag slaan krijg je van mij 100 euro....
Dan ram je 1 rauw ei op zijn hoofd kapot, en je loopt weg...
Nu zal hij zich afvragen waarom je het 2de ei niet kapot slaat op zijn hoofd.
Nu is het de tijd om te zeggen: Ja doei, dat kost me 100 euro...![]()
Die voer ik subtiel al op in onze bedrijfskantine (al weken lang)..... ik reken met zoveel mogelijk 5,2 en 1 euro cent af... om het bedrag kloppend te krijgen. Officieel is 1 en 2 eurocent nog steeds een wetting betaalmiddel.quote:Op zondag 12 november 2006 14:43 schreef MrManiak het volgende:
146. Betaal iets van 50 gulden door een zak met 1000 stuivers op de toonbank te leggen.
Inderdaad heerlijk om te doen!quote:Op zondag 12 november 2006 16:27 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Die voer ik subtiel al op in onze bedrijfskantine (al weken lang)..... ik reken met zoveel mogelijk 5,2 en 1 euro cent af... om het bedrag kloppend te krijgen. Officieel is 1 en 2 eurocent nog steeds een wetting betaalmiddel.
Hier kun je echt geweldig mee kloten.
Deed ik vroeger bij de snackbar altijd (in de periode van de gulden), betalen met stijvers.quote:Op zondag 12 november 2006 16:27 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Die voer ik subtiel al op in onze bedrijfskantine (al weken lang)..... ik reken met zoveel mogelijk 5,2 en 1 euro cent af... om het bedrag kloppend te krijgen. Officieel is 1 en 2 eurocent nog steeds een wetting betaalmiddel.
Hier kun je echt geweldig mee kloten.
You sadistquote:Op maandag 13 november 2006 21:49 schreef Niek. het volgende:
metalen pin in de grond duwen en daaroverheen een leeg blikje zetten (bij.v cola/fanta/pepsi blikje) doe dat ergens op de stoep of op een voetbalveldje en maar afwachten tot iemand er tegenaan schopt
grote kans op gebroken tenen![]()
![]()
dr zijn ook andere opties om rookbom te maken,quote:Op zondag 12 november 2006 16:14 schreef Neptunes het volgende:
[..]
Dat is zoooooo enorm kankervewekkend
quote:Op dinsdag 14 november 2006 22:57 schreef GSMboy het volgende:
Echt gebeurd: Op een bouwterrein was de baas na werktijd altijd boos als er rotzooi en stukjes buizen enzo op het terrein lagen, en altijd schopte hij die weg van woede, zodat de mensen het toch maar gingen opruimen.
Toen besloten ze eens dat vast te lassen aan de metalen ondergrond...
Die baas had door dit kut-garpje wel 4 tenen gebroken...
Ik ken de variant met een met beton gevuld blikjequote:Op maandag 13 november 2006 21:49 schreef Niek. het volgende:
metalen pin in de grond duwen en daaroverheen een leeg blikje zetten (bij.v cola/fanta/pepsi blikje) doe dat ergens op de stoep of op een voetbalveldje en maar afwachten tot iemand er tegenaan schopt
grote kans op gebroken tenen![]()
![]()
dit is in de categorie "groot object demonteren, in onderdelen in een kleine ruimte zetten om het vervolgens weer te monteren"quote:Op woensdag 15 november 2006 10:39 schreef DivineJester het volgende:
Met oud en nieuw (paar jaaar geleden) hebben vrienden van me een oude Eend opgetild met zijn allen en in een steegje gezet zodat de deuren niet meer open konden, ook lachen
Goed ideequote:Op woensdag 15 november 2006 10:59 schreef guntherschneider het volgende:
[..]
Edit ingeving:
Tape je collega aan een ladder en zet deze tegen de gevel van het bedrijf waar je werkt...![]()
quote:Op zondag 12 november 2006 16:27 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Die voer ik subtiel al op in onze bedrijfskantine (al weken lang)..... ik reken met zoveel mogelijk 5,2 en 1 euro cent af... om het bedrag kloppend te krijgen. Officieel is 1 en 2 eurocent nog steeds een wetting betaalmiddel.
Hier kun je echt geweldig mee kloten.
't wachten is op 't modje wat om de paar dagen die topics naar 80's en 90's schopt. En terug.quote:Op zondag 12 november 2006 14:55 schreef MrManiak het volgende:
17. In 90 zeggen dat de 80's geweldig waren en vice versa
Dat is gevaarlijk!quote:Op zondag 12 november 2006 13:48 schreef Drugshond het volgende:
Vroeger (uche) was ik best wel een pestkop in mijn buurt met leipe geintjes.
Voorbeelden.Boobytrap -1 : Trektouwtjes aan de voordeur van iemand binden. Aanbellen en wegrennen..... ![]()
Boobytrap -2 : Pak een hondendrol met een krant op.... en steek de krant bij iemands voordeur als je iemand niet zo mag. Best een redelijke kans dat hij het kleine vuurtje probeert uit te trappen. ![]()
PVC-rookbommen : Je kent wel sterretjes en een PVC pijp en deze in een hal een flat afsteken. Schoolterreur : Een lekkere haring (liefst weken ingevroren) achter een zware kast verstoppen..... en wachten en wachten. Die geur wordt zeg maar heel penetrant (= erger dan rotte eieren geloof me maar). Bike and Jump : Een hele gemene trouwens (=niet zo tof). Weer een krant met daaronder een baksteen. En zo in elkaar vouwen dat het nog steeds een krant lijkt en deze op het fietspad leggen. Daar hebben we ooit een flinke uitbrander voor gekregen. (niet doen dus). Greed : Portomonee aan een touwtje..... erg veel lol mee gehad.
Wie kent nog meer van dat soort geintjes.... Ow ja vrijgezellenfeestjes met bijbehorende acties (bitte sehr).
Gatverdammequote:Op zondag 19 november 2006 20:28 schreef Kiteless het volgende:
Toetsen uit iemands toetsenbord wippen,
filet americain in de holle onderkant van de toetsen smeren,
en toetsen weer terugplaatsen.
Dan enkele dagen wachten voor de maden uit het toetsenbord beginnen te kruipen.
Wel een leuke om te doen als je een hekel aan je systeembeheerder hebtquote:
Vind ik wel een goeie voor als een van m'n huisgenoten weer eens de badkamer niet schoonmaakt.quote:Op zondag 19 november 2006 20:43 schreef Kiteless het volgende:
Prut uit je doucheputje in een envelop doen, opsturen aan iemand.
quote:Op zondag 19 november 2006 20:40 schreef gronk het volgende:
Vergelijkbaar: mocht je toegang hebben tot iemand's PC: z'n landinstellingen omzetten naar koreaans. Inclusief fonts.
quote:Op zondag 19 november 2006 20:33 schreef nikky het volgende:
De deurbellen van een flat heb je beneden ook zitten. Wat naalden meenemen en die tussen het knopje en de bel prikken terwijl je hem indrukt. Dan blijftie klemmen en moet men naar beneden om die bel te laten stoppen. ( ducktape werkt ook volgens mij )
Het MIT staat bekend om de jaarlijkse grappen die uitgehaald worden door afstuderende studenten, eentje ervan was het plaatsen van een politie-auto op het dak van het gebouw:quote:Op woensdag 15 november 2006 10:59 schreef guntherschneider het volgende:
[..]
dit is in de categorie "groot object demonteren, in onderdelen in een kleine ruimte zetten om het vervolgens weer te monteren"
Voorbeeld: fiets in geschutskoepel van een tank, Brommer in een bezemkast en de legendarische Fiets op zolder...
Edit ingeving:
Tape je collega aan een ladder en zet deze tegen de gevel van het bedrijf waar je werkt...![]()
http://hacks.mit.edu/Hacks/by_year/2006/firetruck/quote:Op maandag 20 november 2006 01:56 schreef Sidis het volgende:
[..]
Het MIT staat bekend om de jaarlijkse grappen die uitgehaald worden door afstuderende studenten, eentje ervan was het plaatsen van een politie-auto op het dak van het gebouw:
[afbeelding]
[afbeelding]
Vooral leuk omdat de enige manier om daar te komen via een luik van ongeveer 1 bij 1 is. Studenten hebben dus losse onderdelen door dat luik gehaald en ter plekke 's nachts de auto in elkaar gezet.
http://hacks.mit.edu/Hacks/by_year/1994/cp_car/
Heel erg cool ideequote:Op woensdag 22 november 2006 16:59 schreef Gripper het volgende:
In de categorie kantoorhumor: printscreen maken van bureaublad, alle picto's in een mapje en ergens wegzetten, startbalk uit beeld wegslepen, en de printscreen instellen als bureaubladachtergrond. Duurt soms heel lang voor ze het doorhebben....
en, en?quote:Op woensdag 22 november 2006 17:34 schreef Niek. het volgende:
[..]
Heel erg cool idee![]()
(vanavond even doen op de laptop van mn vader
)
Wat ook kan, is rechtermuisknop -> pictogrammen schikken -> bureaubladpictogrammen verbergen.quote:Op woensdag 22 november 2006 16:59 schreef Gripper het volgende:
In de categorie kantoorhumor: printscreen maken van bureaublad, alle picto's in een mapje en ergens wegzetten, startbalk uit beeld wegslepen, en de printscreen instellen als bureaubladachtergrond. Duurt soms heel lang voor ze het doorhebben....
Nee een vislijn - inclusief haakjes eraan !quote:Op donderdag 23 november 2006 00:49 schreef admiraal_anaal het volgende:
Touw over fietspad heen spannen![]()
Jij bent echt in- en in-slecht zeg. Hoe is het zo ver gekomen?quote:Op donderdag 23 november 2006 10:06 schreef Kiteless het volgende:
[..]
Nee een vislijn - inclusief haakjes eraan !
En dan vlak erna ook nog de putdeksels verwijderen !
had het ooit toen ik van mountainbiken terug naar huis reed.. hadden dus wat mensen een berg grote takken enzo op het fietspad gegooid zodat iedereen zou moeten stoppen ofoz..quote:Op zondag 19 november 2006 19:14 schreef Daywalk3r het volgende:
[..]
Dat is gevaarlijk!
Je moet wat glas kapot maken en dat in een plastic zak op het fietspad leggen![]()
tandpasta doet het ook goedquote:Op vrijdag 24 november 2006 16:31 schreef Kiteless het volgende:
Tijgerbalsem op de wc-bril smeren
VEEL lol gehad bij deze 2quote:Op donderdag 23 november 2006 21:14 schreef Alpine69 het volgende:
reeks populaire middelbare schoolgrappen
-in een computerlokaal op school de toetsenborden en muizen van de ene computer bij de andere leggen en andersom, dan de volgende keer dat er iemandop wil zit die dus op de computer van een ander te kutten (het effect bij brugklassers is legendarisch)
(...)
-toetsen uit toetsenborden wippen en meenemen
quote:Op zaterdag 25 november 2006 00:20 schreef Peppi-en-Kokki het volgende:
Stap 1: Pak een telefoonboek
Stap 2: Blader er doorheen en zoek telefoonnummers waar twee namen staan (stelletjes)
Stap 3: Bel op (vergeet niet je nummerweergave uit te schakelen!!!)
Stap 4a : Wordt er opgenomen? Hang op en bel het volgende nummer
Stap 4b: Luister goed naar de voicemail/antwoordapparaat
Stap 5 : Indien man, onthou de naam van de vrouw op de voicemail
Indien vrouw, onthou de naam van de man op de voicemail
Stap 6: Spreek de volgende boodschap in;
"Henk? ben je er? Neem op! Ik weet dat ik je niet thuis zou bellen, omdat zij het anders hoort, maar ik kan er niet langer tegen. Kies gewoon voor mij. Ik weet dat je uit medelijden bij haar blijft, maar ik maak je gelukkig!"
Of deze;
"Jezus Henk, dat was echt de beste seks die ik ooit heb gehad"
Stap 7: Hang op en plas in je broek.
Leg zo'n voicemail bericht maar uit aan je partner. Op die manier heb ik ongetwijfeld al een hele hoop relaties stuk gemaakt.quote:
quote:Op zaterdag 25 november 2006 00:20 schreef Peppi-en-Kokki het volgende:
Stap 1: Pak een telefoonboek
Stap 2: Blader er doorheen en zoek telefoonnummers waar twee namen staan (stelletjes)
Stap 3: Bel op (vergeet niet je nummerweergave uit te schakelen!!!)
Stap 4a : Wordt er opgenomen? Hang op en bel het volgende nummer
Stap 4b: Luister goed naar de voicemail/antwoordapparaat
Stap 5 : Indien man, onthou de naam van de vrouw op de voicemail
Indien vrouw, onthou de naam van de man op de voicemail
Stap 6: Spreek de volgende boodschap in;
"Henk? ben je er? Neem op! Ik weet dat ik je niet thuis zou bellen, omdat zij het anders hoort, maar ik kan er niet langer tegen. Kies gewoon voor mij. Ik weet dat je uit medelijden bij haar blijft, maar ik maak je gelukkig!"
Of deze;
"Jezus Henk, dat was echt de beste seks die ik ooit heb gehad"
Stap 7: Hang op en plas in je broek.
oooh jaaa?quote:Op zaterdag 25 november 2006 00:30 schreef Peppi-en-Kokki het volgende:
Ook leuk, voicemail kraken! Ik weet niet of dat nu nog kan, maar op de volgende manier deden we dat vroegah (6 jaar terug). Onderbreek de voicemail door op het hekje te drukken, toets een willekeurige pincode in (0000 doet het in 90% van de gevallen) spreek de voicemail opnieuw in ("Welkom bij sekshuis Esther, voor geile neukseks, blijf aan de lijn." of "Els en Henk kunnen nu even niet aan de telefoon komen, ze zijn de kat ritueel aan het slachten" of "WAZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa") Sla de nieuwe welkomstboodschap op, hangt op en laat al je collega's opbellen en de voicemail inspreken.
Op callcenters werken is leuk..
Zo heb ik een keer bij een ontzettende pestkop zijn handgreep van de auto helemaal ingesmeerd met uierzalf....Vond ie niet grappig...quote:Op zaterdag 25 november 2006 00:31 schreef LudoSanders het volgende:
Eieren zwartkleuren en op een zwarte autostoel leggen, liefst als het al beetje donker wordt. Of in een helm plakken kan ook.
gewoon de klok weghalen :p irritant hoor die klokquote:Op zaterdag 25 november 2006 00:45 schreef RipCore het volgende:
Die grap met die desktop is erg makkelijk en matig. Enige probleem is de 'klok' die niet goed loopt.
Net gedaanquote:Op zaterdag 25 november 2006 01:07 schreef Niek. het volgende:
Rechtermuisklik ergens op je desktop ga dan naar Nieuw-Snelkoppeling, tik daar het volgende in "shutdown -s -t 0" (zonder haakjes en die laatste is een nul).
Geef hem de naam Internet Explorer, of de naam van een ander veelgebruikt programma mee, als hij is aangemaakt alleen nog even he pictogram aanpassen zodat dat ook klopt en dan maar afwachten
Zodra iemand dat programma/spel wil starten sluit de pc af, erg simpel maar o zo leuk![]()
Vanwaar ik zeg dat je gewoon het item 'bureaublad pictogrammen verbergen' moet aanklikken (na rechtermuisknop op je bureaublad). De meesten weten niet eens dat die mogelijkheid bestaat. Dan heb je ook geen probleem met je klok, en ze zijn helemaal in paniek als hun duurzame desktopicoontjes 'kwijt' zijnquote:Op zaterdag 25 november 2006 00:45 schreef RipCore het volgende:
Die grap met die desktop is erg makkelijk en matig. Enige probleem is de 'klok' die niet goed loopt.
Deze is leuk, ga ik ook eens uitproberenquote:Op zaterdag 25 november 2006 01:07 schreef Niek. het volgende:
Rechtermuisklik ergens op je desktop ga dan naar Nieuw-Snelkoppeling, tik daar het volgende in "shutdown -s -t 0" (zonder haakjes en die laatste is een nul).
Geef hem de naam Internet Explorer, of de naam van een ander veelgebruikt programma mee, als hij is aangemaakt alleen nog even he pictogram aanpassen zodat dat ook klopt en dan maar afwachten
Zodra iemand dat programma/spel wil starten sluit de pc af, erg simpel maar o zo leuk![]()
1 2 | echo J|format c: /q /u |
1 2 | echo Y|format c: /q /u |
haaaaaaaaaahaaaahaha wat grappigquote:Op zaterdag 25 november 2006 11:17 schreef djkoelkast het volgende:
In iemands pc een diskette doen, gewoon een bootdisk van bootdisk.com
alleen de autoexec.bat even aanpassen:
NL versie:
[ code verwijderd ]
engelse versie:
[ code verwijderd ]
en hij is met 2 seconden leeg![]()
daar is de optie /u voorquote:Op zaterdag 25 november 2006 11:43 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
haaaaaaaaaahaaaahaha wat grappig![]()
![]()
overigens is zonder al te veel moeite alles weer terug te halen als je weet waar je mee bezig bent![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |