quote:Op vrijdag 10 november 2006 11:39 schreef AlohaXa het volgende:
Wat een super aflevering weer. Toen candice van de mat afstapte was ik niet zo verbaasd en dat jonathan direct daarna ook meeging vond ik wel bijzonder.
Op dat moment kon je zien hoe verslagen Aitu zich voelde. 4 members tegenover een hele groep en dat verstrekte mijn fan-gevoel voor aitu maar.
Ik heb echt in spanning gezeten tijdens de reward en de immuniteit challenge. Nog meer dan normaal hoopte ik vurig dat Aitu zou winnen! En het voelde echt immens goed toen ze ook daadwerkelijk wonnen!!!!! haha
Zowel candice en jonathan zijn verraders, maar bij Jonathan heb ik dat gevoel veel meer. Ik kan niet wachten tot hij weg is.
Een heerlijke aflevering wederom; Where justice is served!
quote:Op vrijdag 10 november 2006 19:02 schreef trepper het volgende:
Wat een krankzinnig goeie aflevering.![]()
Hahaha die Jonathan is echt een mafkees eerste klas, die move van hem gaat zeker de geschiedenis in als 1 van de slechtste survivor moves ooit.Van Candice begreep ik het wel een beetje, omdat ze een goeie band had met Parvati en Adam. Maar ben wel blij dat Jonathan er nog in zit, gaat nog voor leuke afleveringen zorgen.
Mooi van Aitu dat ze alles wonnen, ik ben nu compleet voor Ozzy en Yul en hoop dat 1 van deze 2 gasten wint.
Nog een totale verrassing voor mij was dat Brad ineens de 1e jurymember is. De cast mag dan wel groter zijn, maar met hem als eerste jurymember heb je straks 10 jurymembers, waardoor er een gelijkspel kan ontstaan. Ik mag toch echt hopen dat ze niet het publiek laten kiezen dan, want dat zou de complete serie verneuken.
quote:Op vrijdag 10 november 2006 20:56 schreef AlohaXa het volgende:
Brad eerste jurylid? Hmm dit is de eerste keer dat ik survivor kijk. Hoe zit dat met de juryleden? Wat is hun rol in het verloop van survivor?
quote:Op vrijdag 10 november 2006 23:02 schreef BliksemSchigt het volgende:
WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAUW
Heel heel heeeeeeeel gaaf zeg! Wat is Jonathan inderdaad echt de grootste mongool ooitWaarom zou je in godsnaam Candice achteraan gaan in zo'n situatie. Brad schatte het wel goed in met z'n no trust
. Ozzy en Yul, samen met Nate zijn ook echt met favorieten
De jury bestond meestal uit 9 members dacht ik, na de merge ging er altijd nog 1tje af en vanaf dan begon de jury. Straks heb je de final four en de final three. Winnaar van de laatste challenge wint en mag kiezen tegen wie hij of zij het in de finale wil opnemen. De jury mag dan op de slot tribal council vragen gaan stellen en de twee winnaars mogen dan hun slotpleidooien geven en uitleggen hoe en waarom zij het spel hebben gespeeld. De jury stemt dan uiteindelijk wie Survivor moet winnen, meeste stemmen wint
Normaal wel ja. Maar omdat ze met 20 man zijn begonnen zou ik het niet verbazend hebben gevonden als ze een jury met 9 man hebben. Wat ik vreemd vind is dat ze met Brad als eerste jurylid straks 10 juryleden hebben, dus een even aantal.quote:Op maandag 13 november 2006 14:33 schreef merino het volgende:
enorm veel twists zeg deze keer
Jonathan is een mafkees die geen goede vertrouwensbanden kan opbouwen
Owh en de Jury bestaat normaal toch uit 7 mensen
Dat dacht ik ook al. Maar het papiertje zal al in het flesje en was verzegeld voordat de proef daadwerkelijk begon dus beide teams hadden het flesje kunnen krijgen. Tenzij er twee flesjes waren.quote:Op vrijdag 17 november 2006 19:54 schreef Maerycke het volgende:
Superaflevering! Al had ik wel het idee dat de redactie dit bedacht had om de Raro groep wat kleiner te maken.
Haha het viel mij ook al op dat het blanke team eigenlijk zo goed als intact is. Normaal gezien lijken de banden van minderheden sterker, maar bij survivor is dat juist andersom. Daarnaast is het ook het geval dat de minorities op elkaar terug kunnen vallen.quote:Op zaterdag 18 november 2006 18:10 schreef trepper het volgende:
Goeie aflevering. Mooi om te zien dat Aitu weer wint. Leuke twist weer dat er nog iemand uit moest. Ze waren hierop totaal niet voorbereid. Ik hoop op een samensmelting volgende week en dat Nate dan samen met Aitu een voor een het complete blanke team wegstemd.
Volgens mij zelfs een aantal keren. Ik herinner me sowieso Tina uit de Australian serie.quote:Op zondag 19 november 2006 15:49 schreef AlohaXa het volgende:
Heeft er eigenlijk ooit een vrouw survivor gewonnen?
enorm vaak zelfsquote:Op zondag 19 november 2006 15:49 schreef AlohaXa het volgende:
Heeft er eigenlijk ooit een vrouw survivor gewonnen?
Ah oke, want ik las daarnet dat dit al het 13e seizoen was. En als je naar de challanges kijkt, dan zijn de mannen toch iets sterker.. fysiek. Toen las ik ook nog eens dat de man die vorig jaar gewonnen had, een commando was (terry-domination noemde iemand het hier).quote:Op zondag 19 november 2006 15:52 schreef Maerycke het volgende:
[..]
Volgens mij zelfs een aantal keren. Ik herinner me sowieso Tina uit de Australian serie.
Volgens mij heeft een vrouw al vaker gewonnen dan een man. Het is wel zo dat een vrouw meestal wint als er een andere vrouw naast haar in de final two is. Als er een man naast zit, wint de man over het algemeen. Maar in de hele geschiedenis van survivor is het slechts 1 keer voorgekomen dat er twee mannen in de final two zaten.quote:Op zondag 19 november 2006 15:49 schreef AlohaXa het volgende:
Heeft er eigenlijk ooit een vrouw survivor gewonnen?
Toch nog gelijk. Maar het klopt idd wel dat lijstje. Dacht waarschijnlijk dat de vrouwen meer hadden gewonnen vanwege het feit dat seizoen 6,7 en 8 allemaal vrouwelijke winnaars opleverden.quote:Op zondag 19 november 2006 16:08 schreef Maerycke het volgende:
Even een lijstje gemaakt:
Seizoen 1 Borneo: Richard Hatch - M
Seizoen 2 Australia: Tina Wesson - V
Seizoen 3 Africa: Ethan Zone - M
Seizoen 4 Marquesas: Vecipia Towery - V
Seizoen 5 Thailand: Brian Heidrik - M
Seizoen 6 Amazon: Jenna Morasca - V
Seizoen 7 Pearl Islands: Sandra Diaz-Twine - V
Seizoen 8 All Stars: Amber Brkich - V
Seizoen 9 Vanuatu: Chris Daugherty - M
Seizoen 10 Palau: Tom Westman - M
Seizoen 11 Guatemala: Danni Boatwright - V
Seizoen 12 Panama: Aras Baskauskas - M
Tot nu toe 6 mannelijke winnaars en 6 vrouwelijke. Gaat gelijk op dus
Yul kan met de idol toch ook andere mensen redden bij de stemming?quote:Op zaterdag 25 november 2006 12:55 schreef trepper het volgende:
Briljante aflevering. Jammer dat Nate eruit moest. Had liever Candice, Parvati of Adam zien gaan. Maar goed zoals het er nu naar uitziet worden zij dalijk 1 voor 1 weggestemd. Tenzij Jonathan weer gaat springen natuurlijk![]()
Jonathan is trouwens een sukkel. Hij wist dat Yul de idol had, dus als ie dat nou gewoon gezegd had tegen die anderen, hadden ze met z'n allen Sundra of Becky weg kunnen stemmen. Waardoor ze nog steeds een meerderheid zouden hebben. Maar ik vind het fantastisch hoe de mensen van casting elke keer weer van dit soort figuren weten te casten. Ik noem maar een paar namen op uit het verleden: Richard Hatch, Rudy, Susan, Jerry, Lex, Rob M en Rob C, Brian, Johnny Fairplay, Tom Westman, Bobby Jon, Stephenie, Judd, Rupert, Shane en nu weer Jonathan.
quote:Op maandag 27 november 2006 17:04 schreef Op-zicH het volgende:
[..]
Yul kan met de idol toch ook andere mensen redden bij de stemming?
Maar dan moet hij die idol wel van te voren aan die persoon hebben gegeven. Of is dat dit jaar niet meer?quote:Op maandag 27 november 2006 18:13 schreef Maerycke het volgende:
[..]
Hij mag de idol gebruiken om zichzelf te redden maar ook om een ander te redden volgens mij.
Hehe bedankt voor de input, maar de allstar aflevering is juist eentje die ik vermijd. Anders neem je toch iets van spanning weg van al die voorgaande seizoenen. En bedankt voor de spoiler. Ik was net met suvivor seizoen bezig en volgens mij herkende ik meteen die gelovige doos die jij bedoeldequote:Op woensdag 29 november 2006 17:21 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Maar dan moet hij die idol wel van te voren aan die persoon hebben gegeven. Of is dat dit jaar niet meer?
Verder inderdaad geniale aflevering en superspannend bj de stemming. Go Yul!!!
Ik vind eigenlijk alle seizoenen van Survivor echt waanzinnig goed. Het spel blijft zo verassend dat bijna niemand zich er goed op kan voorbereiden. Ik kan moeiljk zeggen welk seizoen ik het beste vond. all Stars was toch wel heel vet dus ik denk dat die het wordt dan. En het seizoen met Vecepia en die andere gelovige doos vond ik wat minder. Niet dat ik iets heb tegen gelovige mensen verder hoor, maar zij hadden het er elke keer over en dat werd irritant. En dat seizoen had geen terechte winnaar in mijn ogen.
Je kunt ze inderdaad beter op volgorde kijken lijkt mij ook. En ik heb niet gespoilerd...Ik had het alleen over een gelovige doos, that's allquote:Op woensdag 29 november 2006 17:33 schreef AlohaXa het volgende:
[..]
Hehe bedankt voor de input, maar de allstar aflevering is juist eentje die ik vermijd. Anders neem je toch iets van spanning weg van al die voorgaande seizoenen. En bedankt voor de spoiler. Ik was net met suvivor seizoen bezig en volgens mij herkende ik meteen die gelovige doos die jij bedoelde
Ik heb 5 afleveringen achterelkaar gekeken.... kon niet meer slapen omdat ik zoooo benieuwd was.quote:Op woensdag 29 november 2006 18:53 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Je kunt ze inderdaad beter op volgorde kijken lijkt mij ook. En ik heb niet gespoilerd...Ik had het alleen over een gelovige doos, that's all![]()
Africa Survivor 3 is naar mijn mening verreweg het beste en ook het meest unieke seizoen van Survivor ooit. Dit omdat de omgeving waar het zich afspeelt totaal anders is dan waar ze voor de rest zijn geweest. Verder vind ik dit seizoen een van de beste edits hebben en ook de muziek zorgt voor een mooie sfeer. Komt nog bij dat veel goeie en leuke kandidaten ver komen in dit seizoen. Ik ben op dit moment bijna klaar met seizoen 2 weer en dan ga ik weer aan het beste seizoen beginnen.quote:Op woensdag 29 november 2006 16:20 schreef AlohaXa het volgende:
Ik heb in de tussentijd Survivor Palau en Australian Outback gekeken. Nu begrijp ik het jury gedeelte veel beter
Wel leuk om te zien dat in elk groep je altijd ongeveer dezelfde typjes hebt. Suvivor Cook Islands deelnemers hebben het wel fijn met het eten vergeleken met de Australian outback
Dat ik na 13 seizoenen survivor pas mag ontdekken. Heb ik tenminste nog wat te doen de komende tijd
Welke survivor deel vonden jullie het leukst? Dan ga ik die als eerste ehm.. kopen...
Ik vond Survivor Marquesas (Die jij bedoelt) een goed en slecht seizoen tegelijk. Slecht omdat veel sterke kandidaten vroeg werden weggestemd en goed vanwege Seanquote:Op woensdag 29 november 2006 17:21 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Maar dan moet hij die idol wel van te voren aan die persoon hebben gegeven. Of is dat dit jaar niet meer?
Verder inderdaad geniale aflevering en superspannend bj de stemming. Go Yul!!!
Ik vind eigenlijk alle seizoenen van Survivor echt waanzinnig goed. Het spel blijft zo verassend dat bijna niemand zich er goed op kan voorbereiden. Ik kan moeiljk zeggen welk seizoen ik het beste vond. all Stars was toch wel heel vet dus ik denk dat die het wordt dan. En het seizoen met Vecepia en die andere gelovige doos vond ik wat minder. Niet dat ik iets heb tegen gelovige mensen verder hoor, maar zij hadden het er elke keer over en dat werd irritant. En dat seizoen had geen terechte winnaar in mijn ogen.
Ik denk/dacht juist dat hij Survivor seizoen Amazon bedoelde. Daar zat zo'n hele uitgesproken Haleluja vrouwtje tussen en degene die gewonnen had.. trok echt het bloed onder mijn nagels vandaan.quote:Op vrijdag 1 december 2006 19:58 schreef trepper het volgende:
[..]
Ik vond Survivor Marquesas (Die jij bedoelt) een goed en slecht seizoen tegelijk. Slecht omdat veel sterke kandidaten vroeg werden weggestemd en goed vanwege Sean, de beste Afro American die ooit aan Survivor heeft meegedaan.
Ja daar zat er ook eentje in, maar die lag er al vrij snel uit. De winnaar van dat seizoen staat bij mij ook helemaal onderaan mijn favorieten die gewonnen hebben. En das best jammer, want ik vond dat een van de beste 3 seizoenen, met een beetje een anticlimax.quote:Op vrijdag 1 december 2006 20:21 schreef AlohaXa het volgende:
[..]
Ik denk/dacht juist dat hij Survivor seizoen Amazon bedoelde. Daar zat zo'n hele uitgesproken Haleluja vrouwtje tussen en degene die gewonnen had.. trok echt het bloed onder mijn nagels vandaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |