Sterfquote:
Wablief?quote:
Bier en tieten = romantiekquote:Op vrijdag 10 november 2006 19:33 schreef capibar het volgende:
Romantische intriges? wat heb ik gemist?
De gameplay is gewoon subpar. Net zoals de camera trouwensquote:
ah KH1 duidelijkquote:Op vrijdag 10 november 2006 19:49 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
De gameplay is gewoon subpar. Net zoals de camera trouwens
had jij MGS3:S nog gehaald?quote:Op vrijdag 10 november 2006 20:15 schreef King_of_cubes het volgende:
Goeie TT.
ik probeer em voor 30 te regelen nieuw..MM utrecht hadden ze em voor die prijs maar hij was uitverkocht afgelopen maandag, ik probeer het zondag weer.quote:Op vrijdag 10 november 2006 20:20 schreef King_of_cubes het volgende:
[..]
Nog niet nee maar ik zit er nog wel over te denken.
Ik ga ook nog eens even kijken of ik dat grote pack voor 30 euro kan vinden. Hoewel ik dan nog niet weet of ik m ga halen want de Wii staat ook voor de deur. Je uitdaging klinkt wel aanlokkelijk though..quote:Op vrijdag 10 november 2006 20:27 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
ik probeer em voor 30 te regelen nieuw..MM utrecht hadden ze em voor die prijs maar hij was uitverkocht afgelopen maandag, ik probeer het zondag weer.
Als ik em heb wil jouw strot online doorsnijden
quote:Op vrijdag 10 november 2006 22:53 schreef Notorious_Roy het volgende:
Romantiek!GameDemon
MMaRsu
Laniboekje
zullen we dan maar nueacken?quote:Op vrijdag 10 november 2006 22:53 schreef Notorious_Roy het volgende:
Romantiek!GameDemon
MMaRsu
Laniboekje
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |