Dan wil ze vast meteen weer een appeltaart bakkenquote:Op zaterdag 11 november 2006 18:36 schreef snellejelle het volgende:
Zou Milalaa kunnen blijven zitten bij het aanschouwen van die ovenwanten?
hehe ik zie het nu pasquote:Op zaterdag 11 november 2006 18:38 schreef Remzz het volgende:
Zouden ze al door hebben dat de klok niet lekker mee loop?
Zag er bij de finish wel erg raar uitquote:Op zaterdag 11 november 2006 18:38 schreef Remzz het volgende:
Zouden ze al door hebben dat de klok niet lekker mee loop?
nu ja je kent herbert zo is die ook in de zomer bij wielerwedstrijden. tijdens 3 weken Tour de France roept die 1000x hetzelfdequote:Op zaterdag 11 november 2006 18:37 schreef Bruce117 het volgende:
[..]
Het feit is inderdaad Cool.
Het gegeven dat Herbert er elke week over begint duidelijk niet
Deed er een verdwaalde Belg mee om aan te moedigen?quote:Op zaterdag 11 november 2006 18:59 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik moet bekennen dat ik marathonschaatsen was gaan kijken op SBS6.
Daar rijden meer Belgen/Belgisches rondquote:Op zaterdag 11 november 2006 19:58 schreef Arcee het volgende:
[..]
Deed er een verdwaalde Belg mee om aan te moedigen?
http://www.knsb.nl/live-2007/wc/langebaan/content/live-uitslagen/pages/r0050021.asp?ref=60&language=ned&titel=500%20meter%20heren%20A-div&wednaam=Essent%20ISU%20World%20Cup%20Nov%202006&soort=Live%20uitslagen&link=0050021quote:Op zondag 12 november 2006 13:41 schreef -skippybal- het volgende:
Is er er ergens een site waar je live tijden kan zien? De kabel doet het hier niet meer![]()
In Heerenveen werken ze met transpondertjes zit wat vertraging tussen.quote:Op zondag 12 november 2006 14:33 schreef Coelho het volgende:
Waarom is het niet mogelijk om de klok gelijk te laten lopen met de beelden. Zooo irritant dat de klok nog een seconde doorloopt nadat de schaatsers over de finish gekomen zijn.
Ja, knullig idd.quote:Op zondag 12 november 2006 14:33 schreef Coelho het volgende:
Waarom is het niet mogelijk om de klok gelijk te laten lopen met de beelden. Zooo irritant dat de klok nog een seconde doorloopt nadat de schaatsers over de finish gekomen zijn.
Gisteren had ze de binnenbaan (ook tegen Friesinger) en werd ze ook 3e.quote:Op zondag 12 november 2006 15:03 schreef Remzz het volgende:
Wust had gewoon een kutloting. Als je als Wust of van Deutekom zijnde in de buitenbaan start heb je op de 1000 meter gewoon pech.
Vond ik gister ook al ik noem dat te pas en te onpas laten ze dat maar bij TALPA doen.quote:Op zondag 12 november 2006 15:05 schreef Remzz het volgende:
Ik word trouwens niet goed van die reclames bij de NOS. Een jaar of 3 geleden hadden we gewoon van 12 tot 6 sport zonder reclame op de NOS. Nu en vooral bij het schaatsen is elke dweilpauze aanleiding voor een reclameblok
Wust was gewoon niet top dit weekend. Geen bedreiging voor Klassen en Friesinger op de allroundtoernooien zo.quote:Op zondag 12 november 2006 15:03 schreef Remzz het volgende:
Wust had gewoon een kutloting. Als je als Wust of van Deutekom zijnde in de buitenbaan start heb je op de 1000 meter gewoon pech.
Die transponder is alleen voor de snelheid in de bochten te meten toch?quote:Op zondag 12 november 2006 15:16 schreef Wombcat het volgende:
Met die tijdwaarneming. Die tranponder zit om de enkel. Als mensen een verschillende schoenmaat hebben, dan is degene met de grootste schoenmaat toch in het voordeel?
Nee hoor, die meet ook de eindtijd.quote:Op zondag 12 november 2006 15:35 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Die transponder is alleen voor de snelheid in de bochten te meten toch?
En als die om de enkel zit, maakt de schoenmaat m.i. niet uit. Ben je eerder in het nadeel met een grote schoenmaat.
Dan ben je dus in het nadeel met een grote schoenmaat, omdat die al verder over de streep is dan met een kleinere schoenmaat.quote:Op zondag 12 november 2006 15:38 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Nee hoor, die meet ook de eindtijd.
Die zit toch aan de enkel dan maakt de schoenmaat toch niets uti?quote:Op zondag 12 november 2006 15:42 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Dan ben je dus in het nadeel met een grote schoenmaat, omdat die al verder over de streep is dan met een kleinere schoenmaat.
Ja.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |