Zijn dempers uitlaat maakt al genoeg herrie.quote:Op donderdag 9 november 2006 16:27 schreef bvvt het volgende:
Hey makster - is dit misschien iets voor jou?
Bij een afschrijving van de installatie over hoeveel jaar?quote:
Ook illegaal.. en je brandstoffilter kleurt rood.. en blijft rood.quote:Op donderdag 9 november 2006 16:30 schreef Crashcat het volgende:
En rode diesel?
Een motor is niet te vergelijken met een auto.quote:Op donderdag 9 november 2006 16:20 schreef bvvt het volgende:
ben dan ff compleet en zet diesel en motor er ook ff bij![]()
het gaat hierom:quote:Op donderdag 9 november 2006 15:38 schreef worldpimber het volgende:
Post eens picca van wat het precies is dan, want ik begrijp het nog steeds niet.Wil je nu het reuzenkontje er weer afslopen of alleen de undertail?
En sjeh boh boh, als het op de motor past dan haal ik het wel hierheen, mag jij het weer van hieruit komen ophalen
![]()
Rugzak of ductape werk dus op de motor.quote:Op donderdag 9 november 2006 16:39 schreef One_Punch_Mickey het volgende:
het gaat hierom:
[afbeelding]
en dan vooral om het kontje, maar is aardig dat de undertail er ook bij zit
zouzijn, scheelt me een uur rijden
quote:Op donderdag 9 november 2006 16:39 schreef One_Punch_Mickey het volgende:
[..]
het gaat hierom:
[afbeelding]
en dan vooral om het kontje, maar is aardig dat de undertail er ook bij zit
zouzijn, scheelt me een uur rijden
-edit- is per periodequote:Op donderdag 9 november 2006 16:37 schreef Worldbeater het volgende:
Bij een afschrijving van de installatie over hoeveel jaar?![]()
zondag poffertjes zaak opzoeken in omg Adamquote:Op donderdag 9 november 2006 16:50 schreef worldpimber het volgende:
Enneeuh, die poffertjes dan? [afbeelding]
Wat is je plan, zondag van hieruit ophalen dan? Hoe?![]()
Dus je komt met de auto?quote:Op donderdag 9 november 2006 16:56 schreef One_Punch_Mickey het volgende:
[..]
zondag poffertjes zaak opzoeken in omg Adam
Jammer dat de kankersearch van kankerfok van kankerdanny het niet doet, anders had ik hier een link kunnen posten van door OPM geopende topics en hadden we net kunnen doen alsof dat grappig was hahaahahaquote:
quote:Op donderdag 9 november 2006 17:00 schreef worldpimber het volgende:
Ok, ik rij morgen deovolente wel even langs... als ik het niet meekrijg rij ik weer zonder terug.
Neh, maar mail ff alle info van verkoper, alle info van de verkoop, alles wat ik moet weten, hoe jij het wil mee gaan nemen, tips over hoe ik het mee ga moeten nemen en je BMI indexMoet nu naar school.
Ohquote:Op donderdag 9 november 2006 16:57 schreef worldpimber het volgende:
[..]
Jammer dat de kankersearch van kankerfok van kankerdanny het niet doet, anders had ik hier een link kunnen posten van door OPM geopende topics en hadden we net kunnen doen alsof dat grappig was hahaahaha
die 2e van rechts kijkt wel erg liefquote:Op donderdag 9 november 2006 16:42 schreef Crashcat het volgende:
Hmm... hoeveel glaasjes champagne zou ik hun moeten trakteren voordat ze met mij mee gaan?
[afbeelding]
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Geen, ik ken een Thais restaurant, daar gaan de dames elke avond met een andere man klant mee stappen. Heb er zo ooit twee meegekregen.quote:Op donderdag 9 november 2006 16:42 schreef Crashcat het volgende:
Hmm... hoeveel glaasjes champagne zou ik hun moeten trakteren voordat ze met mij mee gaan?
[afbeelding]
![]()
Ik rij er vast geen drie jaar in.. en dan moet je nog voordeel krijgen.quote:Op donderdag 9 november 2006 16:52 schreef One_Punch_Mickey het volgende:
bij 10.000km/jaar heb je na ongeveer 3 jaar die investering van 1.800 terugverdiend..
zie http://www.bp.com/iframe.do?contentId=7002091&categoryId=9001182![]()
Kunst.quote:Op donderdag 9 november 2006 17:04 schreef bvvt het volgende:
die 2e van rechts kijkt wel erg lief
zie editquote:Op donderdag 9 november 2006 17:17 schreef Worldbeater het volgende:
Ik rij er vast geen drie jaar in.. en dan moet je nog voordeel krijgen.![]()
![]()
En illegaal?quote:Op donderdag 9 november 2006 17:19 schreef One_Punch_Mickey het volgende:
zie editin jouw geval moet het binnen een half jaar - een jaar hooguit voordeel opleveren
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |