Als bij mij het kut gaat dan vliegt me controller naar de muur, gelukkig speel ik niet me me draadloze want die vliegt verder hehequote:Op vrijdag 10 november 2006 20:04 schreef SuperHarregarre het volgende:
Hehe, m'n vader was net een beetje boos omdat ik zo aan het schreeuwen was. ("Kijk dan scheids! Dat is een rode kaart, gvd!" "Sukkel! Neem die bal nou gewoon met je linkerpoot aan en kap dan naar buiten!" "Ja, hoor, sure, laat je man maar weer lopen!" ) Dat idee, zeg maar.Maarja, dat krijg je gewoon met voetbal en spellen. Als ik Feyenoord aan het kijken ben dan schiet ik soms ook uit m'n slof als er weer dramatisch gespeeld wordt.
Ik gooi nog net niet met m'n controller want het geld groeit me niet op de rug.quote:Op vrijdag 10 november 2006 20:37 schreef Feen het volgende:
[..]
Als bij mij het kut gaat dan vliegt me controller naar de muur, gelukkig speel ik niet me me draadloze want die vliegt verder hehe
quote:Op vrijdag 10 november 2006 20:45 schreef Feen het volgende:
Ja idd, als ik eerlijk verlies kan ik ermee leven, maar net ook zo'n gast ging met chelsea ik verrassend met valencia, speedle ie met 9 verdedigers en 2 spitsen en dan nog van die kutgoals scoren, dan vind ik het echt kut en gooi ik met me controller, gelukkig hard via het bed haha
quote:Op vrijdag 10 november 2006 20:13 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Ajacieden mogen geen grapjes maken over Feyenoord.
![]()
![]()
Ik ben nu aan het spelen, iemand een potje?quote:Op vrijdag 10 november 2006 21:33 schreef Feen het volgende:
joo Hom3f, heb je bericht gelezen, zal je als je online bent ff inviten.
welk platform?quote:Op vrijdag 10 november 2006 22:06 schreef hoM3r het volgende:
[..]
Ik ben nu aan het spelen, iemand een potje?
maar we kunnen dus tegen elkaar spelen, english, lobby 06?quote:Op vrijdag 10 november 2006 22:11 schreef toma het volgende:
misschien is t makkelijk om bij de nicknames en platforms de Fok-username erbij te zetten.
Dan krijg je niet van die domme vragen als hierboven ^
is goed, wat is je Nickname?quote:Op vrijdag 10 november 2006 22:12 schreef hoM3r het volgende:
[..]
maar we kunnen dus tegen elkaar spelen, english, lobby 06?
0626782925, maak wel een room, wachtwoord fokquote:Op vrijdag 10 november 2006 22:16 schreef toma het volgende:
[..]
is goed, wat is je Nickname?
de mijne is Toma
okidokiquote:Op vrijdag 10 november 2006 22:17 schreef hoM3r het volgende:
[..]
0626782925, maak wel een room, wachtwoord fok
Ik vond mijn eto'o stift toch de mooiste van de avondquote:Op vrijdag 10 november 2006 23:42 schreef toma het volgende:
Lekker gespeeld
uitslagen:
Barca - Inter 3-1 (toma)
Barca - Ierland 2-1 (hom3r)
Barca - Brazilië 2-4 (toma)
Ajax - PSV 1-0 (toma)
de winnaar staat tussen haakjes.
Jammer dat mijn lob er niet inging van Ronaldohaha
Mijn vader vroeg gisteravond waar mijn stem was gebleven. Ik legde hem uit dat ik teveel PES6 had gespeeld, toen begreep hij het meteen. Heeft me ook regelmatig horen schelden bij PES5.quote:Op vrijdag 10 november 2006 20:04 schreef SuperHarregarre het volgende:
Hehe, m'n vader was net een beetje boos omdat ik zo aan het schreeuwen was. ("Kijk dan scheids! Dat is een rode kaart, gvd!" "Sukkel! Neem die bal nou gewoon met je linkerpoot aan en kap dan naar buiten!" "Ja, hoor, sure, laat je man maar weer lopen!" ) Dat idee, zeg maar.Maarja, dat krijg je gewoon met voetbal en spellen. Als ik Feyenoord aan het kijken ben dan schiet ik soms ook uit m'n slof als er weer dramatisch gespeeld wordt.
Hehe, het helpt ook niet echt bij ons dat ik voor Feyenoord ben, mijn broertje voor Ajax en mijn vader voor De Graafschap.quote:Op zaterdag 11 november 2006 07:44 schreef SpankTheMonkey het volgende:
[..]
Mijn vader vroeg gisteravond waar mijn stem was gebleven. Ik legde hem uit dat ik teveel PES6 had gespeeld, toen begreep hij het meteen. Heeft me ook regelmatig horen schelden bij PES5.
Hij heeft er begrip voor, hij kijkt ook wekelijks naar de wedstrijden van Feyenoord, dan is het huis te klein.![]()
![]()
Misschien kunnen we later nog een group match spelen.quote:Op zaterdag 11 november 2006 10:50 schreef Feen het volgende:
k'ga maar weer eens inloggen op de pes server. Hopelijk kan ik eens inloggen op een pc server
One big happy family.quote:Op zaterdag 11 november 2006 10:49 schreef SuperHarregarre het volgende:
Hehe, het helpt ook niet echt bij ons dat ik voor Feyenoord ben, mijn broertje voor Ajax en mijn vader voor De Graafschap.Zeker toen ze degradeerden was hij niet, zacht uitgedrukt, vrolijk.
En mijn broertje zit nu te jennen met die 0-4 en de algehele Feyenoord-situatie.
![]()
Maarja, zelfde deed ik ook toen Jan Wouters met Ajax 6e werd, paar seizoenen geleden.
![]()
quote:Op zaterdag 11 november 2006 11:53 schreef DJqbl5 het volgende:
Ik heb nu een aantal weken pes 6 op de xbpox-360 gespeeld, en wil nu voor mezelf pes 6 voor de ps2 aanschaffen. Ik heb alleen nog een aantal vraagjes.
-Kan je bij de PS2 versie wel doelpunten opslaan?
Ja
-Kan je bij de PS2 versie wel alle duitse teams?
Nee
-Kan je bij de PS2 versie wel namen editten?
Ja
-Kan je bij de PS2 versie transfers maken?
Ja met option file
-Krijg je bij de PS2 versie aan het einde van de wedstrijd wel cijfers?
Ja
-Zit Oliver Kahn wel in het spel?
Ja
-Is Chelsea een team met shirtsponsor??
Nee
alvast bedankt
graag van meerdere een reactie,zodat ik helemaal zeker ben van de antwoorden
Je kan ook zelf naar hartelust transferen, geen probleemquote:Op zaterdag 11 november 2006 12:05 schreef DJqbl5 het volgende:
Kan je bij de PS2 versie transfers maken?
Ja met option file
kan je niet meer via de edit-functie transfers doen?
dan moet ik hem maar is gaan aanschaffen, was na de delen 3,4 en 5 op de PS2 toch wel erg geschrokken van de 360 versie....kaler kan zowat niet...quote:Op zaterdag 11 november 2006 13:22 schreef endr0me het volgende:
[..]
Je kan ook zelf naar hartelust transferen, geen probleem
Met een optionfile heb je toch binnen notime de bundesliga en de shirtsponsors..
Dus op al je vragen is JA te beantwoorden
Dat was 'm alweer.quote:Op zaterdag 11 november 2006 11:53 schreef DJqbl5 het volgende:
-Kan je bij de PS2 versie wel doelpunten opslaan?
Ja.
-Kan je bij de PS2 versie wel alle duitse teams?
Met een option file wel. (Zie: www.pesfan.com of www.evo-web.co.uk)
-Kan je bij de PS2 versie wel namen editten?
Ja.
-Kan je bij de PS2 versie transfers maken?
Ja.
-Krijg je bij de PS2 versie aan het einde van de wedstrijd wel cijfers?
Ja.
-Zit Oliver Kahn wel in het spel?
Geen idee. Feen zegt van wel dus dan zal 't wel zo zijn.
-Is Chelsea een team met shirtsponsor??
Nee.
Hoeveel stadions:
Een heleboel.Ik weet niet precies, heb ze niet geteld. Over de 30. In ieder geval de Kuip, de Arena en volgens mij ook het Philips stadion. En dan de gebruikelijke stadions uit vorige delen.
20-30 denk ik.quote:Op zaterdag 11 november 2006 13:57 schreef DJqbl5 het volgende:
o ja nog 1 vraagje. hoeveel stadions zitten er in de ps2 versie?
echt triest dat soort mensen.quote:Op zaterdag 11 november 2006 16:36 schreef hoM3r het volgende:
Godverdomme, ik win in de laatste minuut volkomen verdient door een briljante afgelegde vrij trap, sluit die hond nog voordat hij opnieuw moet aftrappen het spel af. Kan ik echt kwaad om worden.
Inderdaad. Net ook een maffe wedstrijd. Eindigde zeer onterecht in 1-1 waar ik had moeten winnen. Schiet met Figo gewoon 2 ballen op de lat uit twee vrije trappen. Verder nog grote kansen en hij kwam er 1 keer uit en met geluk schiet 'ie de bal er nog in ook.quote:Op zaterdag 11 november 2006 16:36 schreef hoM3r het volgende:
Godverdomme, ik win in de laatste minuut volkomen verdient door een briljante afgelegde vrij trap, sluit die hond nog voordat hij opnieuw moet aftrappen het spel af. Kan ik echt kwaad om worden.
Heb PES5 niet. Na PES4 ben ik overgestapt op WE8 , WE9 en WE10 maar heb nu toch maar PES6 gekocht.quote:Op zaterdag 11 november 2006 17:15 schreef -Wolf- het volgende:
Is er iemand die PES 5 ( ;') ) tegen mij wil spelen? Ik heb nog nooit online gespeeld..
Gaat echt vet goed de laatste tijd.quote:Op donderdag 9 november 2006 20:13 schreef SuperHarregarre het volgende:
Gaat wel lekker op zich. Uit vorige topic:
[..]
Ik sta nu op:
Win: 20
Draw: 10
Loss: 36
M'n punten zijn ook weer boven de 500 eindelijk.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |