Wat is er om 11 uur dan vandaag?quote:Op donderdag 9 november 2006 17:04 schreef ukga het volgende:
ik kan neit wachten tot 11
k heb nu geleerd om met nieuwsgroepen te downloaden, dus niet meer met limewire een halve dag wachten
Hij word toch ook gechanteerd? Zij weten volgens mij ook van zijn verleden (met Shales) want toen hij in de auto zat met Kellerman zij Kellerman dat Mahone gewoon moest doen wat hem gevraagd wordt zonder vragen te stellen "omdat er anders ook vragen over hem gesteld zouden kunnen gaan worden"...quote:Op donderdag 9 november 2006 12:08 schreef P4nic het volgende:
Trouwens Mahone zei tegen Michael: "I have too" zou Mahone op de een of andere manier gechanteert worden door de SS ?
Zou een mogelijkheid kunnen zijn waarom hij zelfmoord misschien zou plegen....
vanavond om half 10quote:Op donderdag 9 november 2006 20:35 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Wanneer komt het in NL op TV(P)?
Ga nog een keer die aflevering kijken c.q. luisterenquote:Op donderdag 9 november 2006 22:46 schreef rick89 het volgende:
hoezo " walking on sunshine?"
Ep 13. Dan is er een pauze.quote:Op donderdag 9 november 2006 22:29 schreef Dj_Day-V het volgende:
Tot hoever gaat het in amerika tot een pauze ? Afl 12 ?
Goed hè.quote:Op donderdag 9 november 2006 22:46 schreef rick89 het volgende:
hoezo " walking on sunshine?"
Wil je ons wat zeggen linda??quote:Op donderdag 9 november 2006 23:11 schreef lindaatjuh het volgende:
Haha. Iedereen gaat een keertje dood..
Relatief gezien zijn de kijkcijfers van PB in Amerika ook niet al te denderend hoor. Series als Lost en Grey's Anatomy doen het beter dan PB.quote:Op donderdag 9 november 2006 13:08 schreef Fendy het volgende:
Ergens reken ik er op dat deze fijne serie niet zo snel zal eindigen.
Dus niet zo van "linc vrijgesproken, Michael reststrafje, de rest terug de cel in...iedereen leeft lang en gelukkig"
Zal nog wel veel dieper gaan, net zolang tot de kijkcijfers beneden de maat raken enzo
Het eerste seizoen sprak gewoon meer tot de verbeelding omdat het in een gevangenis afspeelde. De tattoo's die een grotere rol speelden, de karakters die je voor het eerst ziet, etcquote:Op donderdag 9 november 2006 23:16 schreef ReVu het volgende:
[..]
Wil je ons wat zeggen linda??
Nog niet weggaan he...![]()
![]()
Maar ik krijg wel steeds meer het gevoel dat ik kijk, gewoon om te zien hoe het afloopt en niet meer omdat het zo ONTZETTEND intrigerend was net zoals in het eerste seizoen!
Nou, ik ben nog niet van plan om dood te gaan hoor haha.quote:Op donderdag 9 november 2006 23:16 schreef ReVu het volgende:
[..]
Wil je ons wat zeggen linda??
Nog niet weggaan he...![]()
![]()
Maar ik krijg wel steeds meer het gevoel dat ik kijk, gewoon om te zien hoe het afloopt en niet meer omdat het zo ONTZETTEND intrigerend was net zoals in het eerste seizoen!
Daar dacht ik ook nog aan jaquote:Op vrijdag 10 november 2006 01:23 schreef kalinho het volgende:
Sarah en Scofield in het veld en ze zien de auto aankomen.
Dan heb je de keus uit 2 auto's om weg te vluchten en welke kies je....
de trabant![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |