Nee, dat is De Gouden Kooi.quote:Op woensdag 8 november 2006 11:19 schreef FlyingFox het volgende:
Word je gepest?
lees je even in...quote:
elk willekeurig FB topicquote:
dat hangt er vanaf welke newbie-mod we krijgenquote:Op woensdag 8 november 2006 11:25 schreef PH52 het volgende:
Heel verstandig, al blijft het triest dat het zo gegaan is.
Persoonlijk heb ik vanaf het begin aangegeven dat je mi niet op de juiste manier met de hier opererende users omging, veel te veel discussie gericht.
Afkappen in een veel vroeger stadium.
Jammer voor je, maar we krijgen er misschien een gewaardeerd reller voor terug ?
dat begint goed TLquote:Op woensdag 8 november 2006 11:51 schreef teamlead het volgende:
[..]
dat hangt er vanaf welke newbie-mod we krijgen
quote:Op woensdag 8 november 2006 11:18 schreef teamlead het volgende:
Dat dus
Gisteren was voor mij de druppel. Net als elk ander kom ik op Fok voor mijn lol en voor wat ontspanning en dat zat er nu gewoon niet meer in. Helaas
quote:Op woensdag 8 november 2006 13:36 schreef HiDiHo het volgende:
Zoeken ze hier nog een mod?
Ik ben beschikbaar.
Jij stelt je hersens ter beschikking voor wetenschappelijke doeleinden ? Weet niet of daar iemand op zit te wachten.quote:Op woensdag 8 november 2006 13:36 schreef HiDiHo het volgende:
Zoeken ze hier nog een mod?
Ik ben beschikbaar.
quote:
Hehe, dat zal werkenquote:Op woensdag 8 november 2006 14:19 schreef PH52 het volgende:
[..]
Jij stelt je hersens ter beschikking voor wetenschappelijke doeleinden ? Weet niet of daar iemand op zit te wachten.
Bovendien, er komt een poll wie de users als mod willen.![]()
Je moet je dus maar opgeven in dat topic waar de users stemmenquote:
quote:Op woensdag 8 november 2006 15:11 schreef Day het volgende:
Lieve TL,
Ik heb achter de schermen al gezegd hoe ik erover denkt.
Thanks babe
En die open jij zeker?quote:Op woensdag 8 november 2006 14:19 schreef PH52 het volgende:
[..]
Jij stelt je hersens ter beschikking voor wetenschappelijke doeleinden ? Weet niet of daar iemand op zit te wachten.
Bovendien, er komt een poll wie de users als mod willen.![]()
Moet je zelf doen, ik heb al een lijst ingediend.quote:Op woensdag 8 november 2006 15:57 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
En die open jij zeker?
Zet mij er dan ook ff bij![]()
Dit vond ik eik een hele goede postquote:Op woensdag 8 november 2006 14:07 schreef Pinball het volgende:
Hopelijk krijgen we dan de teamlead terug die tijdens BB5 goed bezig was in de COS, dan is het wat mij betreft dubbel winst.
Groot gelijk als je het zo voeltquote:Op woensdag 8 november 2006 11:18 schreef teamlead het volgende:
Dat dus
verzoek is achter al ingediend bij de FA's. Nog even geduld en ik ben niet meer blauw
Daar zijn natuurlijk een aantal redenen voor, maar het is vooral een druppel-emmer-verhaal. Gisteren was voor mij de druppel. Net als elk ander kom ik op Fok voor mijn lol en voor wat ontspanning en dat zat er nu gewoon niet meer in. Helaas
Vooral Manu, die valse nicht!quote:
Eeeh volgens mij heb ik TL nooit persoonlijk aangevallen itt andere usersquote:
Wat hij zegt.quote:Op woensdag 8 november 2006 14:07 schreef Pinball het volgende:
Hopelijk krijgen we dan de teamlead terug die tijdens BB5 goed bezig was in de COS, dan is het wat mij betreft dubbel winst.
Die mensen die achter hem zeiden te staan en hem dan toch van die venijnige steken onder water gaven vond ik ook wel wat lullig iddquote:Op woensdag 8 november 2006 18:27 schreef Gert het volgende:
Ik kan het me helemaal voorstellen TL, dat je gestopt bent.
Je deed het zeker niet altijd goed, vingerpuntengevoel was niet optimaal, maar je kon óók geen goed meer doén. Wat mij betreft ging het al een tijd lang over de rand, qua jou treiteren en zeuren om het zeuren.
Anyway, het was simpelweg kansloos, om rond jou als mod nog een normale sfeer terug te krijgen. Goede beslissing dus.![]()
IK heb ook vaak gezegd achter hem te staan, sterker hoongelach en de kiss-ass opmerkingen waren niet van de lucht (speciale dank aan de altijd hypocriete moralist Gert) . Jammer dat mijn eerste echt gemeende inhoudelijke kut verschil van mening met TL ooit nu net op de vooravond van zijn afscheid gebeurt want nu krijg je idd van die opportunistische postings zoals die van jou, klein gevederd zuigertje!quote:Op woensdag 8 november 2006 19:49 schreef PC eend het volgende:
[..]
Die mensen die achter hem zeiden te staan en hem dan toch van die venijnige steken onder water gaven vond ik ook wel wat lullig idd![]()
Luciano = Basje!quote:
Mijn ouders hebben me idd voorgehouden dat je gekke mensen gewoon lekker moet laten ouwehoeren omdat ze anders misschien wel gevaarlijk worden of eindigen met een kaasschaaf in een hoekje!quote:Op woensdag 8 november 2006 20:27 schreef luciano het volgende:
De man voor wie je ouders je altijd gewaarschuwd hebben !![]()
Waarde vriend, ik had het niet over jou want op het laatst was jij het niet meer met hem eens, ik had het over mensen zoals gert, die wel tot het bittere eind achter hem bleef staan, maar dan dus af en toe die venijnige steken onderwater gaf.quote:Op woensdag 8 november 2006 20:20 schreef versabommie het volgende:
[..]
IK heb ook vaak gezegd achter hem te staan, sterker hoongelach en de kiss-ass opmerkingen waren niet van de lucht (speciale dank aan de altijd hypocriete moralist Gert) . Jammer dat mijn eerste echt gemeende inhoudelijke kut verschil van mening met TL ooit nu net op de vooravond van zijn afscheid gebeurt want nu krijg je idd van die opportunistische postings zoals die van jou, klein gevederd zuigertje!
Ik hoop dat TL nog wel op de meet komt, want ik wil toch nog graag een biertje drinken met m'n 2e favoriete dwerg ( Yvonne dat kleine blonde propje is met afstand nummer 1, maar dat komt omdat ik zsm administrator wil worden en een foto van mijn lul sturen me niet geholpen heeft, sterker het werd als bedreiging ervaren)
Ik hoop dat TL zijn plezier in het forum weer terugvind, zoals hij dat m.i. het meeste had tijdens bb5! Niemand verdient het om de favo bezigheid in zijn vrije tijd te zien vergallen door wat zuigertjes.
Proost pik!
Ok, een begrijpelijke misvatting mijnerzijds in deze dus, waarvoor mijn excuses, waarde medegebruiker!quote:Op woensdag 8 november 2006 20:36 schreef PC eend het volgende:
[..]
Waarde vriend, ik had het niet over jou want op het laatst was jij het niet meer met hem eens, ik had het over mensen zoals gert die wel tot het bettere eind achter hem bleef staan, maar dan dus af en toe die venijnige steken onderwater gaf.
Dat is gewoon een serieus bedoelde observatie en een reactie op de post van Gert en totaal niet oppertunistisch of zuigerig bedoeld![]()
Ik heb nooit echt een klik met TL gehad, ook niet toen hij nog geen mod was, maar ik ben hier niet om dat nu even handenwrijvend te komen inwrijven
Ik ben net zoveel zuiger als jij in deze
Boefuckinghoe.quote:Op woensdag 8 november 2006 20:36 schreef PC eend het volgende:
[..]
Waarde vriend, ik had het niet over jou want op het laatst was jij het niet meer met hem eens, ik had het over mensen zoals gert, die wel tot het bittere eind achter hem bleef staan, maar dan dus af en toe die venijnige steken onderwater gaf.
quote:Op woensdag 8 november 2006 20:21 schreef luciano het volgende:
Ik wil mijn bestaan op FOK wel aan ZIJN lot verbinden hoor ( vast wel weer een gek iemand die daarvoor een waardeloos nutteloos polletje voor aanmaakt )
Als ALLE users aangeven dat MIJN pogingen om zijn MODERATIEwerkzaamheden te ondermijnen ( als poster was hij altijd een aanwinst vroeger inderdaad , en waarschijnlijk in real-life ook een goeie goser ) onterecht zijn , en TL terug willen , dan vraag ik een vrijwillige permban aan ....... een echte , geen 48-uurs-geintjes_ban ........
( ik kan niet wachten op de poll nu waarin 1 user zijn stem uitbrengt tegen mij , en voor TL , en daarna gelijkde poll sluit om te zeggen , DAG LUUS !!!!!! )![]()
Heb je weer zo een steek onder waterquote:
Het is een ode aan!quote:Op woensdag 8 november 2006 20:56 schreef PC eend het volgende:
[..]
Heb je weer zo een steek onder water![]()
Ik heb op de plek van mijn hart tegenwoordig alleen nog maar een rek met pr0ndvd's !quote:Op woensdag 8 november 2006 20:59 schreef Gert het volgende:
Kan het overigens toch niet laten om nog even te happen: ik stond helemaal niet "tot het bittere eind" achter TL. Heb aanvankelijk volop meegedaan aan het zieken en sarren zelfs. Alleen was het wel altijd "voor de sport". Toen het er op een gegeven moment op neer kwam dat hij zijn neus hier niet kon vertonen of hij werd voor van alles en nog wat uitgemaakt, was de lol er op een gegeven moment af. Ik vond het sneu worden.
En o jee, soms maakte ik dan toch nog een gemene opmerking, sjonge. Alsof je dan ineens beste vriendjes moet zijn. Noem het maar hyopcriet, of moralistisch. Ikzelf zie het gewoon als een kwestie van een groot hart hebben, waar bij jullie een zwarte klomp zit.![]()
Ik hoop op een ouvre-banquote:
Als een stem vóór TL een stem tegen jou is dan is de keuze snel gemaakt hoor... Dan mag TL wat mij betreft zijn blauwe jasje houden! Overigens mag hij van mij überhaupt zijn blauwe jasje houden maar dat is weer een ander verhaal...quote:Op woensdag 8 november 2006 20:21 schreef luciano het volgende:
Ik wil mijn bestaan op FOK wel aan ZIJN lot verbinden hoor ( vast wel weer een gek iemand die daarvoor een waardeloos nutteloos polletje voor aanmaakt )
Als ALLE users aangeven dat MIJN pogingen om zijn MODERATIEwerkzaamheden te ondermijnen ( als poster was hij altijd een aanwinst vroeger inderdaad , en waarschijnlijk in real-life ook een goeie goser ) onterecht zijn , en TL terug willen , dan vraag ik een vrijwillige permban aan ....... een echte , geen 48-uurs-geintjes_ban ........
( ik kan niet wachten op de poll nu waarin 1 user zijn stem uitbrengt tegen mij , en voor TL , en daarna gelijkde poll sluit om te zeggen , DAG LUUS !!!!!! )![]()
Zul je toch eerst een keukentrapje moeten vinden om zo hoog te komenquote:Op woensdag 8 november 2006 21:04 schreef teamlead het volgende:
ja hoi
ff toelichting voor er misverstanden blijven hangen:Het meningsverschil van gisteren met versabommie is niet de trigger, aanleiding of oorzaak van dit besluit ondanks dat ik er gisteren ongetwijfeld veel plezier had kunnen beleven aan zijn hoofd tegen een muur meppen
TOP! En zoals gezegd, ik hoop dat je het plezier weer terugkrijgt zoals je dan naar mijn bescheiden mening het meest had bij bb5!quote:En tot slot: ja, ik kom naar die meet onder voorbehoud van natuurrampen, al dan niet terminale ziektes of andere rampspoed en zal een aangeboden biertje zeker niet afslaan
Aanvakelijk zat ik ook in dat groepje (en dat was m.i. nog wel vaak harder toen dan wat er nu gebeurde), maar jij deze BB opeens niet meer en was het steeds met zijn beleid eens tot op het eind, dat bedoel ik.quote:Op woensdag 8 november 2006 20:59 schreef Gert het volgende:
Kan het overigens toch niet laten om nog even te happen: ik stond helemaal niet "tot het bittere eind" achter TL. Heb aanvankelijk volop meegedaan aan het zieken en sarren zelfs. Alleen was het wel altijd "voor de sport". Toen het er op een gegeven moment op neer kwam dat hij zijn neus hier niet kon vertonen of hij werd voor van alles en nog wat uitgemaakt, was de lol er af. Ik vond het sneu worden.
En o jee, soms maakte ik dan toch nog een gemene opmerking, sjonge. Alsof je dan ineens beste vriendjes moet zijn. Noem het maar hyopcriet, of moralistisch. Ikzelf zie het gewoon als een kwestie van een groot hart hebben, waar bij jullie een zwarte klomp zit.![]()
Thats the spirit LT mischien kom ik toch nog wel k zal is zienquote:Op woensdag 8 november 2006 21:04 schreef teamlead het volgende:
ja hoi
ff toelichting voor er misverstanden blijven hangen:luciano is niet de trigger, aanleiding of oorzaak van dit besluit ondanks dat er momenten waren dat ik hem met enorm veel plezier had kunnen wurgen Het meningsverschil van gisteren met versabommie is niet de trigger, aanleiding of oorzaak van dit besluit ondanks dat ik er gisteren ongetwijfeld veel plezier had kunnen beleven aan zijn hoofd tegen een muur meppen eend is niet de trigger, aanleiding of oorzaak van dit besluit ondanks dat wij zo ongeveer vanaf het begin het niet met elkaar eens waren en ik de nieuwsberichten over H5N1 met veel aandacht heb gevolgd
Zeker in het begin hebben jullie (denk ik) een andere TL gezien dan de laatste 2/3 weken. In het begin had ik er lol in, kon plaagstootjes in FB stukken beter hebben en is er zelfs zo af en toe nog wel eens positieve feedback gepost
De laatste 2/3 weken is de lol van het begin in hoog tempo minder geworden. Natuurlijk hoort het bij BB dat elk slotje en elke edit een keer of honderd tot in detail wordt besproken, maar het steeds weer voeren van dezelfde discussie (waarbij ik antwoorden bijna kon copy-pasten) begon me tegen te staan. Gevolg was dat ik korter door de bocht ging reageren, gevolgd door weer meer FB etc. Mijn "Amigos de la BB , yo me voy. Felicidades." vrij naar louis van gaal was dan ook van harte gemeend. Dat ik niet op dat moment mijn kleurtje al inleverde, komt doordat een aantal mensen mij niet zomaar wilden laten gaan. Ik heb een paar dagen rust genomen van het modden en dat beviel goed. Maar in no time na mijn terugkeer begon het gezeik weer van vooraf aan. En daar heb ik simpelweg geen energie meer voor. Ik wil op Fok het ook gewoon naar mijn zin hebben en het niet als last of druk ervaren. Dat gevoel lukt dus niet meer in het blauw. Dan is er maar 1 passende oplossing en dat is dus jasje uit, knopjes en slotjes inleveren en kijken of het dan wel weer leuk wordt.
En voor de duidelijkheid: nee, ik vind niet dat ik alles foutloos heb gedaan of altijd alles even handig heb aangepakt. Ik vind wel dat ik gedaan heb waarvan ik vond en vind dat ik het moest doen. Niet uit knopjesgeilheid of een aversie tegen 1 of meerdere users, maar simpelweg omdat ik van mening was dat ik in het belang van het forum handelde godskolere, wat klinkt dat hoogdravend... En ja, ook achter de schermen heb ik veel met flugel en day overlegd. Dat mijn naam bij een sluitpost staat, betekent niet automatisch dat ik dat ook in m'n eentje bedacht heb
En tot slot: ja, ik kom naar die meet onder voorbehoud van natuurrampen, al dan niet terminale ziektes of andere rampspoed en zal eenieder een biertje aanbieden![]()
quote:Op woensdag 8 november 2006 21:05 schreef Mike1964 het volgende:
[..]
Als een stem vóór TL een stem tegen jou is dan is de keuze snel gemaakt hoor... Dan mag TL wat mij betreft zijn blauwe jasje houden! Overigens mag hij van mij überhaupt zijn blauwe jasje houden maar dat is weer een ander verhaal...
Doe ff normaal in dit topic! TL heeft iig zijn best gedaan en dat is meer dan jij kan zeggen met je gejank elke keer op het forum!quote:
Erfgenaam! Erfgenaam!quote:Op donderdag 9 november 2006 00:54 schreef versabommie het volgende:
[..]
Doe ff normaal in dit topic! TL heeft iig zijn best gedaan en dat is meer dan jij kan zeggen met je gejank elke keer op het forum!
quote:Op donderdag 9 november 2006 00:54 schreef versabommie het volgende:
[..]
Doe ff normaal in dit topic! TL heeft iig zijn best gedaan en dat is meer dan jij kan zeggen met je gejank elke keer op het forum!
Dus daarom ga je kotsen op een positieve post voor TLquote:Op donderdag 9 november 2006 00:59 schreef BB6kijker het volgende:
[..]
![]()
en het ging me niet om TL die prima werk geleverd heeft, maar om de reactie, mispunt
Wat Eend zegt, mispunt!quote:Op donderdag 9 november 2006 01:08 schreef PC eend het volgende:
[..]
Dus daarom ga je kotsen op een positieve post voor TL![]()
![]()
Hou eens op met dit kinderachtige gedoe zeg. Moet jij niet eens naar bed ofzo? Het ging erom dat het een ongemeende reactie was.quote:
Ieder krijgt de reactie die hij/zij verdientquote:Op donderdag 9 november 2006 01:24 schreef BB6kijker het volgende:
[..]
Hou eens op met dit kinderachtige gedoe zeg. Moet jij niet eens naar bed ofzo?
Ja, als er één is die weet wat een baggertopic is, ben jij het wel. Hoe veel heb je er op je geweten hier?quote:Op donderdag 9 november 2006 01:27 schreef versabommie het volgende:
[..]
Ieder krijgt de reactie die hij/zij verdient![]()
En nu kappen, dit is GEEN baggertopic!
quote:Op woensdag 8 november 2006 21:04 schreef teamlead het volgende:
ja hoi
meppeneend is niet de trigger, aanleiding of oorzaak van dit besluit ondanks dat wij zo ongeveer vanaf het begin het niet met elkaar eens waren en ik de nieuwsberichten over H5N1 met veel aandacht heb gevolgd
Hij is wel nog steeds blauwquote:Op woensdag 8 november 2006 18:27 schreef Gert het volgende:
Ik kan het me helemaal voorstellen TL, dat je gestopt bent.
Je deed het zeker niet altijd goed, vingerpuntengevoel was niet optimaal, maar je kon óók geen goed meer doén. Wat mij betreft ging het al een tijd lang over de rand, qua jou treiteren en zeuren om het zeuren.
Anyway, het was simpelweg kansloos, om rond jou als mod nog een normale sfeer terug te krijgen. Goede beslissing dus.![]()
quote:Op donderdag 9 november 2006 01:28 schreef BB6kijker het volgende:
[..]
Nogmaals: Het ging erom dat het een ongemeende reactie was.
quote:Op donderdag 9 november 2006 10:01 schreef Mike1964 het volgende:
[..]
Waar maak jij in vredesnaam uit op dat het een ongemeende reactie was? Dat was namelijk zeker niet zo! De reactie is hooguit wat bijtend naar Luciano toe maar zeker niet naar TL. Bemoei je effe lekker met je eigen zaken, jankbak.....
Knappe meid, je hebt totaal niet het fatsoen om normaal te doen in een topic dat gebruikt kan worden voor die en degenen om TL voor zijn diensten te bedanken. Zonder ranzige galbakken zoals jou hadden we niet eens mod's nodig!quote:
quote:Op donderdag 9 november 2006 11:06 schreef versabommie het volgende:
[..]
Knappe meid, je hebt totaal niet het fatsoen om normaal te doen in een topic dat gebruikt kan worden voor die en degenen om TL voor zijn diensten te bedanken. Zonder ranzige galbakken zoals jou hadden we niet eens mod's nodig!
In jou optiek misschien, als ik je laaghartige ziekelijke kutgedrag weer eens bekritiseerde, Huilie!quote:Op donderdag 9 november 2006 11:08 schreef BB6kijker het volgende:
[..]
![]()
hoe vaak heb jij de sfeer hier niet verpest?
Je reactie is misselijkmakend. Eerst een mod het leven helemaal zuur maken en 'm vervolgens bij zijn aangekondigde vertrek de hemel in prijzen. Het zal volgens jou wel weer aan mij liggen, maar ik vind het misselijkmakend. En velen met mij denk ik.quote:Op donderdag 9 november 2006 11:10 schreef versabommie het volgende:
[..]
In jou optiek misschien, als ik je laaghartige ziekelijke kutgedrag weer eens bekritiseerde, Huilie!
Pleur nu maar op uit dit topic!![]()
Kun je TL's eigen reactie even lezen. Volgens mij zegt hij daarin duidelijk:quote:Op donderdag 9 november 2006 11:13 schreef BB6kijker het volgende:
[..]
Je reactie is misselijkmakend. Eerst een mod het leven helemaal zuur maken en 'm vervolgens bij zijn aangekondigde vertrek helemaal de hemel in prijzen. Het zal volgens jou wel weer aan mij liggen, maar ik vind het misselijkmakend. En velen met mij denk ik.
quote:Op woensdag 8 november 2006 21:04 schreef teamlead het volgende:
ja hoi
ff toelichting voor er misverstanden blijven hangen:luciano is niet de trigger, aanleiding of oorzaak van dit besluit ondanks dat er momenten waren dat ik hem met enorm veel plezier had kunnen wurgen Het meningsverschil van gisteren met versabommie is niet de trigger, aanleiding of oorzaak van dit besluit ondanks dat ik er gisteren ongetwijfeld veel plezier had kunnen beleven aan zijn hoofd tegen een muur meppen eend is niet de trigger, aanleiding of oorzaak van dit besluit ondanks dat wij zo ongeveer vanaf het begin het niet met elkaar eens waren en ik de nieuwsberichten over H5N1 met veel aandacht heb gevolgd
en wie zijn die 'velen' danquote:Op donderdag 9 november 2006 11:13 schreef BB6kijker het volgende:
[..]
Je reactie is misselijkmakend. Eerst een mod het leven helemaal zuur maken en 'm vervolgens bij zijn aangekondigde vertrek de hemel in prijzen. Het zal volgens jou wel weer aan mij liggen, maar ik vind het misselijkmakend. En velen met mij denk ik.
quote:
En da's nou precies de reactie die jij vaak hebt op mensen. Eigenaardig dat je me erop aanvalt. Van jou overgenomen!quote:Op donderdag 9 november 2006 11:20 schreef Mike1964 het volgende:
[..]
Strakke inhoudelijke reactie....geweldig. Zegt uiteindelijk meer over jou als user. Ik ga verder niet eens meer met jou in discussie, ken je niet eens...
![]()
hij wordt door mij genoemd, juist omdat we de dag ervoor een aanvaring hadden maar dat niet de reden voor mijn besluit wasquote:Op donderdag 9 november 2006 11:18 schreef BB6kijker het volgende:
Het feit dat hij genoemd wordt, zegt al genoeg, denk je niet?
Wel een hele tragische poging om TL zijn baantje te willen jatten. Eerst trap je TL wekenlang in de FB stront, hele dunne dan he, en vervolgens hang je de foute regelnicht uit om zogenaamd vrede te stichten.quote:Op donderdag 9 november 2006 11:40 schreef PH52 het volgende:
Ik ben het 100% met BB6kijker eens.
Bommie is een enorm tegenstrijdig vat, die net zo makkelijk omdraait als de weersvoorspellingen van het KNMI. Het is maar net hoe de sfeer is, daar reageert hij op. Hij chargeert, wordt grof als hij niet de volledige aandacht van iedereen krijgt, kortom, hij is net als alle andere posters hier, niemand uitgezonderd, een enorme kneus.
Maar de ergste van allemaal is die biatch van Pinball, die Manu82, die is de schuld van alles.
En TL, die deugt ook van geen meter. Alleen, die weet het van zichzelf en heeft de eer aan zichzelf gehouden. De rest van het kneuzenparadijs is gedoemd een langzame dood te sterven, tot hun tachtigste jonge meisjes lokkend met stoere kreten en beloftes, en als puntje bij paaltje komt de plaat poetsen![]()
Zo, dan weet je het, kunnen we weer verder met het afzeiken van mekaar in de SC.
sgoed rooie, doe de broek maar los!quote:Op donderdag 9 november 2006 11:45 schreef flugeltje het volgende:
Gaan we weer gewoon lekker kussen en kroelen hier?
Precies. Hij was dus niet de reden, maar regelmatig (lees: vrijwel altijd) wel bloedirritant. Maar ook dat laatste wil hij niet toegeven. Hij speelt nu de vermoorde onschuld. Jammer.quote:Op donderdag 9 november 2006 11:26 schreef teamlead het volgende:
[..]
hij wordt door mij genoemd, juist omdat we de dag ervoor een aanvaring hadden maar dat niet de reden voor mijn besluit was
quote:Op donderdag 9 november 2006 12:06 schreef BB6kijker het volgende:
[..]
Precies. Hij was dus niet de reden, maar regelmatig (lees: vrijwel altijd) wel bloedirritant. Maar ook dat laatste wil hij niet toegeven. Hij speelt nu de vermoorde onschuld. Jammer.
quote:Op donderdag 9 november 2006 11:45 schreef flugeltje het volgende:
Gaan we weer gewoon lekker kussen en kroelen hier?
De discussie is niet nodig op dit moment. Not the time, not the place....
Ik heb jou altijd de goeiste pik gevonden Gert!quote:Op donderdag 9 november 2006 12:15 schreef Gert het volgende:
Als je dit topic zo eens doorleest, komt het er eigenlijk op neer dat iedereen elkaar hypocriet en schijnheilg vindt, en dat TL eigenlijk best wel een goede mod was.![]()
Als die rare scheiding tussen de COS en de SC er niet was geweest was TL nu nog gewoon mod en had heel dit topic nooit bestaan denk ik.quote:Op donderdag 9 november 2006 12:15 schreef Gert het volgende:
Als je dit topic zo eens doorleest, komt het er eigenlijk op neer dat iedereen elkaar hypocriet en schijnheilg vindt, en dat TL eigenlijk best wel een goede mod was.![]()
En hier wil ik wel even op inhaken....quote:Op donderdag 9 november 2006 12:15 schreef Gert het volgende:
Als je dit topic zo eens doorleest, komt het er eigenlijk op neer dat iedereen elkaar hypocriet en schijnheilg vindt, en dat TL eigenlijk best wel een goede mod was.![]()
Eensch.quote:Op donderdag 9 november 2006 12:42 schreef Pinball het volgende:
[..]
Als die rare scheiding tussen de COS en de SC er niet was geweest was TL nu nog gewoon mod en had heel dit topic nooit bestaan denk ik.
Oók eensch!!!quote:Op donderdag 9 november 2006 12:44 schreef flugeltje het volgende:
[..]
En hier wil ik wel even op inhaken....
TL ís ook een goeie mod. TL heeft echter een eigen breekpunt en een aantal hier hebben dat breekpunt gevonden. Daar werd dan weer handig gebruik van gemaakt om 'm uit z'n tent te lokken. Vervolgens leunde men tevreden achterover om het slagveld te overzien. TL is stelselmatig geëtterd door een aantal users hier. Geloof maar dat als mij hetzelfde zou overkomen mijn lontje ook een flink stuk korter was geworden. Dat er vervolgens dingen gebeurden en geschreven zijn die misschien niet altijd even handig waren is wat mij betreft slechts een gevolg van het eerder genoemde geëtter.
Ik blijf mezelf verbazen over de bloedhonden alhier. Geloof me, BB modden is niet altijd even leuk geweest. Mijn paar dagen Spanje kwamen precies op het goede moment anders had ik waarschijnlijk ook m'n knopjes in de wilgen gehangen. Het is hier al vanaf dag één gezuig en gezeik. En dan ook puur alleen óm het zuigen en zeiken. Het stikt hier van de ego's die per definitie níets aan willen nemen van de mods of medegebruikers. De eigen mening über alles!
Er zijn inderdaad users vertrokken. Schuld van de mods? Misschien... Maar zou het wellicht mogelijk kunnen zijn dat dit veroorzaakt is door de sfeer die hier al een tijdje hangt? De sfeer van klieren/kloten/zeiken en zuigen? Zou het heel misschien daardoor kunnen zijn dat mensen hun heil elders zijn gaan zoeken? Waar we in BB5 ook wel aan het kloten waren met elkaar had het daar voornamelijk een plagerige intentie. BB6 heeft bolgestaan van de zeikposts waar niets plagerigs meer aan te ontdekken was. Users waar ik in BB5 gruwelijk van genoten heb kan ik in BB6 wel achter het behang plakken. En altijd weer dat wijzende vingertje richting de mods...
Weet je, het is inmiddels toch al verziekt hier, ik hou m'n bek ook niet meer. Ik zou zo ontzettend blij zijn als een aantal users eens de hand in eigen boezem zouden steken. Ik heb ook fouten gemaakt in het proces, maar dat is menselijk. Iedereen maakt namelijk fouten.... Behalve de zagende users natuurlijk... Die zijn namelijk perfect als ik de meeste van hen moet geloven.
Mijn post was niet serieus, mafketel.quote:
Dat jij er nog op reageerd.quote:Op donderdag 9 november 2006 13:09 schreef Pinball het volgende:
[..]
Mijn post was niet serieus, mafketel.
Heeft alles te maken met het type user Falco... Vanuit de overlevering zitten er in BB nu eenmaal een aantal lastige gasten. Een aantal anderen probeert in de slipstream mee te gaan, maar weet niet wanneer grenzen bereikt zijn of wanneer iets niet meer grappig is.quote:Op donderdag 9 november 2006 13:15 schreef Falco het volgende:
Raar dat zo'n programma zoveel gezeik/gezuig/ophef kan opleveren. Waarom is dit niet het geval bij bijvoorbeeld de X-factor
Ohw, nu ligt het inene zeker weer aan Talpa?quote:Op donderdag 9 november 2006 13:15 schreef Falco het volgende:
Raar dat zo'n programma zoveel gezeik/gezuig/ophef kan opleveren. Waarom is dit niet het geval bij bijvoorbeeld de X-factor
Ohw, nu zijn we stomme users?quote:Op donderdag 9 november 2006 13:16 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Heeft alles te maken met het type user Falco...
Verder lezen frummel, heb al uitleg gegevenquote:Op donderdag 9 november 2006 13:17 schreef versabommie het volgende:
[..]
Ohw, nu zijn we stomme users?![]()
En wéér die vermoorde onschuld. Je bent wel een slechte acteur hoor.quote:Op donderdag 9 november 2006 13:17 schreef versabommie het volgende:
[..]
Ohw, nu zijn we stomme users?![]()
Als ik mijn hand in je boezem mag steken!quote:Op donderdag 9 november 2006 13:18 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Verder lezen frummel, heb al uitleg gegeven
Dus gewoon bizar slecht kopieergedrag? Echt te raar dat volwassenen (waarbij de leeftijd gemiddeld vaak vele jaren hoger dan menig ander subforum) zo kinderachtig kunnen zijn...quote:Op donderdag 9 november 2006 13:16 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Heeft alles te maken met het type user Falco... Vanuit de overlevering zitten er in BB nu eenmaal een aantal lastige gasten. Een aantal anderen probeert in de slipstream mee te gaan, maar weet niet wanneer grenzen bereikt zijn of wanneer iets niet meer grappig is.
Niet zo janken, rancuneuze kutkneus!quote:Op donderdag 9 november 2006 13:18 schreef BB6kijker het volgende:
[..]
En wéér die vermoorde onschuld. Je bent wel een slechte acteur hoor.
quote:Op donderdag 9 november 2006 13:20 schreef versabommie het volgende:
[..]
Als ik mijn hand in je boezem mag steken!![]()
EIGEN boezem bommels, EIGEN boezemquote:Op donderdag 9 november 2006 13:20 schreef versabommie het volgende:
[..]
Als ik mijn hand in je boezem mag steken!![]()
Geert.quote:Op donderdag 9 november 2006 13:14 schreef versabommie het volgende:
[..]
Dat jij er nog op reageerd. reageert![]()
Naam en toenaam is niet nodig, wie de schoen past trekke hem aan.quote:Op donderdag 9 november 2006 13:25 schreef PH52 het volgende:
[..]
Geert.
Gaan we nu van die lullige dingetjes posten, terwijl hierboven iemand de moeite neemt om duidelijk te maken wat haar allemaal dwars zit?
Lieve flugel,
ik voel me zwaar aangesproken door je reactie, terwijl ik me totaal niet aangesproken zou moeten voelen, omdat ik niet zou weten waar en wanneer en op welke manier ik op wat voor wijze dan ook ooit iets anders heb bedoeld te doen dan het FB geven op de door de mods doorgevoerde scheiding van COS en SC.
AL het overige is net zo veel spielerei als dat in BB5 was, dus ik snap best dat je persoonlijk gefrustreerd bent geraakt door de hele toestand rondom TL, maar het is zeker niet zo dat er moedwillig en doelbewust is geprobeerd TL af te branden danwel te beschadigen. Hij geeft zelf ook toe dat hiij de lol niet meer heeft, en dat geloof ik van hem.
Wat je schrijft is pure onzin, kom dan met naam en toenaam, dan kunnen de betreffende users zich verdedigen.
Ik krijg sterk de indruk dat je zelf de lol verloren hebt in BB, en dat dit de reden is van je brakke reactie.
Nogmaals ik voel me aangesproken door je reactie, maar alleen vanwege het ontbreken van namen van 'schuldigen' en niet vanwege mijn visie op de gebeurtenissen.
En weer zo'n vage beschuldiging.quote:Op donderdag 9 november 2006 13:16 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Heeft alles te maken met het type user Falco... Vanuit de overlevering zitten er in BB nu eenmaal een aantal lastige gasten. Een aantal anderen probeert in de slipstream mee te gaan, maar weet niet wanneer grenzen bereikt zijn of wanneer iets niet meer grappig is.
Je voelt duidelijk nattigheid dat je zo benieuwd bent naar namen, en fucking terecht! Zit nu alsjeblieft niet de vermoorde onschuld uit te hangen PH, je was er steeds als een volleerde relnicht snel bij in de FB als je ze weer eens kon afschieten!quote:Op donderdag 9 november 2006 13:30 schreef PH52 het volgende:
[..]
En weer zo'n vage beschuldiging.
Bedoel je met lastige users Gert, Jappie, Pinball, kortom, je oude vertrouwde harde kern ? En de nakomertjes / meelopertjes ? wie bedoel je ? noem dan namen mens, ik voel me nu gvd net luciano.
Waarom? Het staat er toch duidelijk, TL is naar de bliksem geholpen door een stel meelopers die hem door keihard afbranden en zeiken en zuigen aan de rand van de afgrond gebracht hebben.quote:Op donderdag 9 november 2006 13:29 schreef teamlead het volgende:
Beste PH
waardoor denk je dat de lol verdwenen is? Door die geweldige sfeer?
Zelfs nu wordt wéér die SC/COS scheiding aangehaald terwijl die discussie toch echt al een maandje of 2 klaar is.
Lees dat stukje van flugel nog eens. Vraag je af of het over jou gaat of niet. Als niet, best.. als wel: doe er wat mee. Zo simpel is het.
Ik ben vanaf het begin eerlijk geweest, ik vond TL als mod niet geschikt. Soit, mag, geen probleem, maar ga niet zeggen dat alle problemen in de SC zijn welbewust zijn veroorzaakt door een stelletje meelopers en dat alles welbewust en weldoordacht is gedaan, de rol van TL in het geheel was minstens net zo groot als die van zijn opponenten.quote:Op donderdag 9 november 2006 13:34 schreef versabommie het volgende:
[..]
Je voelt duidelijk nattigheid dat je zo benieuwd bent naar namen, en fucking terecht! Zit nu alsjeblieft niet de vermoorde onschuld uit te hangen PH, je was er steeds als een volleerde relnicht snel bij in de FB als je ze weer eens kon afschieten!
Nu ff eerlijk zijn en kappen met je zielige calimerogedrag!![]()
Vorig jaar aan het einde van BB5 besloot ik, als fervent BB liefhebber van het eerste uur, eindelijk me in te schrijven op FOK. Dat was niet makkelijk; ik ben ouder dan de meeste schrijvers hier, en heb meer ervaring met nieuwsgroepen dan met fora. Maar het leek me terecht; ik dacht dat ik mogelijk mee zou kunnen gaan schrijven aan verslagen bij deze BB.quote:Op donderdag 9 november 2006 11:10 schreef versabommie het volgende:
[..]
In jou optiek misschien, als ik je laaghartige ziekelijke kutgedrag weer eens bekritiseerde, Huilie!
Pleur nu maar op uit dit topic!![]()
TL probeerde alleen maar vanaf dag 1 een beleid te verdedigen wat nota bene met users is samengesteld. Vnauit die rol is die op de schopstoel gekomen voor notoire relnichten zoals jij!quote:Op donderdag 9 november 2006 13:39 schreef PH52 het volgende:
[..]
Ik ben vanaf het begin eerlijk geweest, ik vond TL als mod niet geschikt. Soit, mag, geen probleem, maar ga niet zeggen dat alle problemen in de SC zijn welbewust zijn veroorzaakt door een stelletje meelopers en dat alles welbewust en weldoordacht is gedaan, de rol van TL in het geheel was minstens net zo groot als die van zijn opponenten.
Waarom ben jij niet eerder mee gaan schrijven? Hemel mens, ik vind je geweldigquote:Op donderdag 9 november 2006 13:40 schreef Disana het volgende:
[..]
Vorig jaar aan het einde van BB5 besloot ik, als fervent BB liefhebber van het eerste uur, eindelijk me in te schrijven op FOK. Dat was niet makkelijk; ik ben ouder dan de meeste schrijvers hier, en heb meer ervaring met nieuwsgroepen dan met fora. Maar het leek me terecht; ik dacht dat ik mogelijk mee zou kunnen gaan schrijven aan verslagen bij deze BB.
Van meet af aan vond ik de sfeer hier anders. Heel weinig gericht op BB en heel veel op persoonlijkheden en de eieren die ze over zichzelf of jegens elkaar kwijt moeten. Veel -naar mijn mening- flauwe onderwerpen - vooral over onnavolgbare onenigheden.
Ik dacht 'dat red ik niet, als onervaren nieuwkomer mee gaan schrijven in deze sfeer'. En ik heb het dus ook niet gedaan. Sterker nog, ik kom hier steeds minder en geef de voorkeur aan het lezen van het BBLog.
Het is jammer dat het eigenlijke onderwerp, dat iedereen hier gemeenschappelijk *schijnt* te hebben, wordt ondergesneeuwd door zaken die onaantrekkelijk zijn voor lezers en nieuwkomers... en voor moderatoren. Kennelijk bestaat de populatie nu uit teveel mensen die zichzelf belangrijker vinden dan de sport BB tot in detail te volgen en te bespreken.
Dan houdt het gewoon op voor BB op FOK, tenzij er een grote bezem aan te pas komt.
Touchéquote:Op donderdag 9 november 2006 13:40 schreef Disana het volgende:
[..]
Kennelijk bestaat de populatie nu uit teveel mensen die zichzelf belangrijker vinden dan de sport BB tot in detail te volgen en te bespreken.
Dit hele stuk gaat volgens mij over het ontstaan van de kus en zwaai zooi en dus uiteindelijk over de COS/SC scheidingquote:
of je leest gewoon ff mijn eerdere stukquote:Op donderdag 9 november 2006 13:35 schreef PH52 het volgende:
[..]
Waarom? Het staat er toch duidelijk, TL is naar de bliksem geholpen door een stel meelopers die hem door keihard afbranden en zeiken en zuigen aan de rand van de afgrond gebracht hebben.
En ik zeg dat dat klinkklare onzin is en dat er steeds sprake is geweest van wrijving tussen de users en de mods, en dan vind ik het ontzettend zwak dat jij verklaart dat de lol er af is en dat je nu, nadat flugel haar hart heeft gelucht, komt met andere argumenten.
quote:De laatste 2/3 weken is de lol van het begin in hoog tempo minder geworden. Natuurlijk hoort het bij BB dat elk slotje en elke edit een keer of honderd tot in detail wordt besproken, maar het steeds weer voeren van dezelfde discussie (waarbij ik antwoorden bijna kon copy-pasten) begon me tegen te staan. Gevolg was dat ik korter door de bocht ging reageren, gevolgd door weer meer FB etc. Mijn "Amigos de la BB , yo me voy. Felicidades." vrij naar louis van gaal was dan ook van harte gemeend. Dat ik niet op dat moment mijn kleurtje al inleverde, komt doordat een aantal mensen mij niet zomaar wilden laten gaan . Ik heb een paar dagen rust genomen van het modden en dat beviel goed. Maar in no time na mijn terugkeer begon het gezeik weer van vooraf aan. En daar heb ik simpelweg geen energie meer voor. Ik wil op Fok het ook gewoon naar mijn zin hebben en het niet als last of druk ervaren. Dat gevoel lukt dus niet meer in het blauw. Dan is er maar 1 passende oplossing en dat is dus jasje uit, knopjes en slotjes inleveren en kijken of het dan wel weer leuk wordt.
En voor de duidelijkheid: nee, ik vind niet dat ik alles foutloos heb gedaan of altijd alles even handig heb aangepakt. Ik vind wel dat ik gedaan heb waarvan ik vond en vind dat ik het moest doen. Niet uit knopjesgeilheid of een aversie tegen 1 of meerdere users, maar simpelweg omdat ik van mening was dat ik in het belang van het forum handelde[sub]godskolere, wat klinkt dat hoogdravend...[sub] En ja, ook achter de schermen heb ik veel met flugel en day overlegd. Dat mijn naam bij een sluitpost staat, betekent niet automatisch dat ik dat ook in m'n eentje bedacht heb
Ja, ik blijf niet bezigquote:Op donderdag 9 november 2006 13:48 schreef teamlead het volgende:
[..]
of je leest gewoon ff mijn eerdere stuk
[..]
Erg jammer maar kan het me goed voorstellen. Het was in het verleden anders. Ik ben helemaal niet zo van de RLS (kijk sowieso weinig TV) maar vanwege Fok bleef ik de BB's wel volgen. Geen idee waarom het dit jaar zo extreem door enkele, bij gebrek aan betere omschrijving, zwaar gefrustreerden gedomineerd wordt.quote:
Ga jij ook nog eens je collega mods afvallen ?quote:Op donderdag 9 november 2006 13:52 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Erg jammer maar kan het me goed voorstellen. Het was in het verleden anders. Ik ben helemaal niet zo van de RLS (kijk sowieso weinig TV) maar vanwege Fok bleef ik de BB's wel volgen. Geen idee waarom het dit jaar zo extreem door enkele, bij gebrek aan betere omschrijving, zwaar gefrustreerden gedomineerd wordt.![]()
quote:
*grinnik*quote:Op donderdag 9 november 2006 13:53 schreef PH52 het volgende:
[..]
Ga jij ook nog eens je collega mods afvallen ?
quote:Op donderdag 9 november 2006 13:53 schreef PH52 het volgende:
[..]
Ga jij ook nog eens je collega mods afvallen ?
quote:Op donderdag 9 november 2006 13:53 schreef PH52 het volgende:
[..]
Ga jij ook nog eens je collega mods afvallen ?
Een goeie mod zou ze zijn.quote:Op donderdag 9 november 2006 13:43 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Waarom ben jij niet eerder mee gaan schrijven? Hemel mens, ik vind je geweldig
Berney, we zijn het een keer eensquote:Op donderdag 9 november 2006 13:59 schreef berney het volgende:
[..]
Een goeie mod zou ze zijn.
Sorry ph52.
Je wilt toch niet.
Ik vind dat jij het altijd goed hebt gedaan. Ik denk niet dat een moderator perfect moet zijn om een forum goed te laten lopen. Het zijn de deelnemers die de toon zetten. Volwassen deelnemers die het echt leuk vinden om aan het spel 'ontleden van BB' mee te doen, hebben geen voortdurende discussie en correctie nodig.quote:Op donderdag 9 november 2006 13:43 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Waarom ben jij niet eerder mee gaan schrijven? Hemel mens, ik vind je geweldig
quote:Op donderdag 9 november 2006 13:40 schreef Disana het volgende:
[..]
Het is jammer dat het eigenlijke onderwerp, dat iedereen hier gemeenschappelijk *schijnt* te hebben, wordt ondergesneeuwd door zaken die onaantrekkelijk zijn voor lezers en nieuwkomers... en voor moderatoren. Kennelijk bestaat de populatie nu uit teveel mensen die zichzelf belangrijker vinden dan de sport BB tot in detail te volgen en te bespreken.
Dan houdt het gewoon op voor BB op FOK, tenzij er een grote bezem aan te pas komt.
Waarom voel ik mezelf altijd zo blond als jij een intellectueel punt maakt?quote:Op donderdag 9 november 2006 14:03 schreef Jappie het volgende:
[afbeelding]
.....lijkt mij wel voldoende zo.![]()
Met alle permissie, mevrouw, maar ook dit is stemmingmakerij en pure onzin.quote:Op donderdag 9 november 2006 14:03 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik vind dat jij het altijd goed hebt gedaan. Ik denk niet dat een moderator perfect moet zijn om een forum goed te laten lopen. Het zijn de deelnemers die de toon zetten. Volwassen deelnemers die het echt leuk vinden om aan het spel 'ontleden van BB' mee te doen, hebben geen voortdurende discussie en correctie nodig.
Als ik mee was gaan schrijven, dan was ik vrijwel zeker afgebrand, Flugeltje. Ik lees al mee sinds BB1, maar weet bijvoorbeeld niet eens wat een COS is en hoe streamverslagen te plaatsen, of foto's, of de juiste smileys. De sfeer hier was er niet naar fouten te mogen maken (getuige het vertrek van een moderator).
Dat laatste vind ik écht jammer en is eigenlijk ook wat ik bedoelde te zeggen met mijn verhandeling. De sfeer is gewoon niet leuk meer geweest de afgelopen tijd. Hiervoor steek ik overigens wél gedeeltelijk de hand in eigen boezem. Ik heb mezelf laten verleiden het 'leuke' van BB over het hoofd te zien en mee te gaan in bijzaken...quote:Op donderdag 9 november 2006 14:03 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik vind dat jij het altijd goed hebt gedaan. Ik denk niet dat een moderator perfect moet zijn om een forum goed te laten lopen. Het zijn de deelnemers die de toon zetten. Volwassen deelnemers die het echt leuk vinden om aan het spel 'ontleden van BB' mee te doen, hebben geen voortdurende discussie en correctie nodig.
Als ik mee was gaan schrijven, dan was ik vrijwel zeker afgebrand, Flugeltje. Ik lees al mee sinds BB1, maar weet bijvoorbeeld niet eens wat een COS is en hoe streamverslagen te plaatsen, of foto's, of de juiste smileys. De sfeer hier was er niet naar fouten te mogen maken (getuige het vertrek van een moderator).
Geeft niets lieverd, ik weet toch wel hoe je over me denkt, daar hoef je niet voor op me te stemmenquote:Op donderdag 9 november 2006 13:59 schreef berney het volgende:
[..]
Een goeie mod zou ze zijn.
Sorry ph52.
Je wilt toch niet.
quote:Op donderdag 9 november 2006 14:02 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Berney, we zijn het een keer eens
![]()
Dat jij er nog niet voor een paar maanden bent afgetrapt, erg jammer.quote:Op donderdag 9 november 2006 14:09 schreef PH52 het volgende:
[..]
Met alle permissie, mevrouw, maar ook dit is stemmingmakerij en pure onzin.
Iedereen die zich op dit forum kwetsbaar heeft opgesteld is met open armen en alle hulp ontvangen.
Laat u zich niet meeslepen in deze sfeer van stemmingmakerij en van het demoniseren van bepaalde mensen,
Ik garagdeer u, dat mocht u zich bereid bverklaren de SV -= streamverslagen bij te houden, slechts lof uw deel zal zijn.
quote:Op donderdag 9 november 2006 14:10 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Dat jij er nog niet voor een paar maanden bent afgetrapt, erg jammer.
Die 48 uur die je hebt gehad was iig veel te weinig.
Ik weet nog dat ik BB1 pas na een paar uitzendingen ging volgen, 'zomaar'. En toen werd het een spel, een sport. Het is gewoon leuk elke avond dat half uurtje te zien en je een keer per week te ergeren aan de (presentatie van) de live uitzending. Net als bij jou heeft dit forum er absoluut aan bijgedragen dat het zo leuk was, zelfs in de meest saaie BB weken als ze allemaal op de bank lagen te lummelen. De streamverslagen (heel handig), de speculaties, de meningen, het was een groot geheel van een (bijna) jaarlijks terugkerende hobby. Dit jaar maakt dit forum er voor het eerst geen deel meer van uit.quote:Op donderdag 9 november 2006 13:52 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Erg jammer maar kan het me goed voorstellen. Het was in het verleden anders. Ik ben helemaal niet zo van de RLS (kijk sowieso weinig TV) maar vanwege Fok bleef ik de BB's wel volgen. Geen idee waarom het dit jaar zo extreem door enkele, bij gebrek aan betere omschrijving, zwaar gefrustreerden gedomineerd wordt.![]()
Nou kijk, Ik ben blij dat je eindelijk een naam durft te noemen, het duurt wel even, maar goed zo meid, flink gedaan.quote:Op donderdag 9 november 2006 13:56 schreef flugeltje het volgende:
[..]
*grinnik*
Ga zo door PH, je blijft post na post mijn punt bewijzen....![]()
Of zet het gewoon op het forum, hoor !quote:Op donderdag 9 november 2006 14:09 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Mocht je overigens ooit nog eens in hetzelfde parket zitten, mail gewoon naar de mods. Ze geven graag uitleg over dit soort dingen
Joh, wat houd je tegen ?quote:Op donderdag 9 november 2006 14:10 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Dat jij er nog niet voor een paar maanden bent afgetrapt, erg jammer.
Die 48 uur die je hebt gehad was iig veel te weinig.
Gaat helemaal niet alleen over PH52, kan het niet eens zijn met hem, maar om hem nu meteen weer een 30 jaren ban aan proberen te smeren gaat me ook een beetje te ver...quote:Op donderdag 9 november 2006 14:14 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Als hij het zelf maar snapt. Hoewel, dat is misschien een te hoge inschatting.
Ja, ik weet het, het is allemaal erg verwarrend voor je, maar ik ben hier gewoon user.quote:Op donderdag 9 november 2006 14:14 schreef PH52 het volgende:
[..]
Joh, wat houd je tegen ?
Jij hebt toch de macht ?
Ik houd nu al van je!quote:Op donderdag 9 november 2006 14:03 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik vind dat jij het altijd goed hebt gedaan. Ik denk niet dat een moderator perfect moet zijn om een forum goed te laten lopen. Het zijn de deelnemers die de toon zetten. Volwassen deelnemers die het echt leuk vinden om aan het spel 'ontleden van BB' mee te doen, hebben geen voortdurende discussie en correctie nodig.
Als ik mee was gaan schrijven, dan was ik vrijwel zeker afgebrand, Flugeltje. Ik lees al mee sinds BB1, maar weet bijvoorbeeld niet eens wat een COS is en hoe streamverslagen te plaatsen, of foto's, of de juiste smileys. De sfeer hier was er niet naar fouten te mogen maken (getuige het vertrek van een moderator).
Goed gedaan zelfs !quote:Op donderdag 9 november 2006 14:11 schreef NJ het volgende:
Als jullie een modploeg hadden gehad die minder geduld had met jullie en minder zin om naar jullie oeverloze gezeik over elke geplaatste komma te luisteren, dan waren er een hoop mensen die nu gewoon in het FBtopic hebben kunnen huilen en drammen, maar anders er na een week of wat waren afgetieft voor de duratie van BB.
Flugel, Day én Teamlead hebben het deze editie echt niet slecht gedaan.
Ah fluggss...kom op...okee...de sfeer was op sommige vlakken wat minder...met name een paar weken cq maand geleden toen er een aantal mensen gebanned werden...( al dan niet terecht overigens ) ...maar zo heel dramatisch als nu gekenschetst word is ook een beetje overdreven.quote:Op donderdag 9 november 2006 14:05 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Waarom voel ik mezelf altijd zo blond als jij een intellectueel punt maakt?
Wil je 'm ajb voor me uitleggen? Ik snap 'm écht niet....
Dat is de vorige editie zelf in de hand gewerkt door de mods, dat was voor hun het leukste topicquote:Op donderdag 9 november 2006 14:19 schreef Nostalgist het volgende:
[..]
Ik ben bang dat de sfeer wat te tolerant gworden is. De zuigerds en FB-vervuilers hebben toch de overhand gekregen, imho.
Idd, neem nou Prospera, Die durfde ook nagenoeg geen sv te schrijven en tegenwoordig is ze 1 van de weinigen die uberhaupt nog een poging doet om sv's te schrijven.quote:Op donderdag 9 november 2006 14:14 schreef Nostalgist het volgende:
[..]
Of zet het gewoon op het forum, hoor !
Mijn ervaring is, dat bereidwilligen genoeg zijn !
De zelfregulatie is dan ook vaak zo, dat de "zuigerds" snel aftaaien. Ik heb het menigmaal meegemaakt, dat een "newbie" goed geholpen werd, en daar dankbaar voor was.
Ik vind niet dat we moeten buigen voor de paar leukerds, die er kennelijk genoegen in scheppen een "newbie" te kleineren. Gewoon je vragen posten, hoor !![]()
BB5 was dan ook zoveel leuker dan BB6, teonhad je Snaptnix nog, Cuall, Lovebear, noem ze maar op. Er waren minstens net zo veel zuigers, maar door de aanwezigheid van al die andere users die wel hun mond open deden asl het te gortig werd, viel het niet zo op.quote:Op donderdag 9 november 2006 14:16 schreef flugeltje het volgende:
PH, ik snap jou écht niet.
Zijn deze hatelijkheden dan écht nodig als je argumenten óp zijn?
Vorig jaar vond ik je een geweldige user, dit jaar lijk je wel een heel andere persoon geworden. En weet je, dat vind ik erg jammer....
Ik smeer hem niks aan, ik zeg wat ik betreur. Daar zal hij idd wel niet tegenkunnen nee, het kenmerk van een echte huilie. Grote bek naar anderen, maar incasseren, ho maar. Als je naar ze blaast raken ze al in paniek.quote:Op donderdag 9 november 2006 14:16 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Gaat helemaal niet alleen over PH52, kan het niet eens zijn met hem, maar om hem nu meteen weer een 30 jaren ban aan proberen te smeren gaat me ook een beetje te ver...
http://www.huiselijkgeweld.nl/cgi-bin/organisatie.cgi?id=119quote:en daarbij scheep je z'n vrouw dan ook 24/7 met hem op
Je hebt ook wel gelijk hoor, maar doordat ik persoonlijk zo ontzettend bezig was FB bij te houden heb ik een hoop leuke dingen op het forum gemist.quote:Op donderdag 9 november 2006 14:20 schreef Jappie het volgende:
[..]
Ah fluggss...kom op...okee...de sfeer was op sommige vlakken wat minder...met name een paar weken cq maand geleden toen er een aantal mensen gebanned werden...( al dan niet terecht overigens ) ...maar zo heel dramatisch als nu gekenschetst word is ook een beetje overdreven.
Vorig jaar is de toon al gezet tijdens BB5...mensen hadden het simpelweg niet voor elkaar over om een paar streamverslagen te schrijven en ging slowchatten in de COS omdat men graag voornamelijk zichzelf bevestigd zag. Dat gebeurd nu nog steeds zei het in gescheiden vorm.
Heeft deels te maken met de laatste BB varianten...vanaf BB4 is het nu niet echt hoogdravend of boeiend geweest.
Verder is er van de echt ouwe kern niet veel meer over omdat het psychologische deel van BB simpelweg herhalen van zetten is geworden...we kennen het trucje dus is het ook minder aantrekkelijk geworden om te speculeren over de beweegredenen van de bewoners.
De nieuwe aanwas aan users bestaat verder over het algemeen uit oneliner posters en diegene die nog wel een fatsoenlijke post uit hun klauwen kunnen krijgen besteden dat voornamelijk aan "vriendschappelijk' king off the hill gedrag.
Ik zelf heb altijd geleerd dat je bij het lopen je hele voet moet afwikkelen...ergo wat minder op de teentjes dus....tis allemaal niet zo spannend hoor
p.s. de voornaamste reden voor dat plaatje was eik dat ik nu nog op mijn werk zit en helemaal geen tijd heb voor een post als deze...![]()
![]()
100% mee eens, die scheiding is de grote boosdoener.quote:Op donderdag 9 november 2006 12:42 schreef Pinball het volgende:
[..]
Als die rare scheiding tussen de COS en de SC er niet was geweest was TL nu nog gewoon mod en had heel dit topic nooit bestaan denk ik.
De zelfregulatie lijkt dit jaar niet goed gewerkt te hebben, pech, en, naar ik hoop, volgend jaar beter. Ik weet dat er onder de lawines van onzin- en ruzieonderwerpen nog altijd hele goede mensen verstopt zitten die alleen weer de ruimte moeten krijgen. Met een goede start volgend jaar (tenminste, we mogen toch hopen dat er weer een BB komt) zal ik vast niet de enige zijn die voor het eerst of opnieuw met plezier mee zal doen.quote:Op donderdag 9 november 2006 14:14 schreef Nostalgist het volgende:
[..]
Of zet het gewoon op het forum, hoor !
Mijn ervaring is, dat bereidwilligen genoeg zijn !
De zelfregulatie is dan ook vaak zo, dat de "zuigerds" snel aftaaien. Ik heb het menigmaal meegemaakt, dat een "newbie" goed geholpen werd, en daar dankbaar voor was.
Ik vind niet dat we moeten buigen voor de paar leukerds, die er kennelijk genoegen in scheppen een "newbie" te kleineren. Gewoon je vragen posten, hoor !![]()
Dus als sommigen het ergens niet mee eens zijn, dan is het constant janken, zuigen, zeiken en huilen over een beslissing van maanden terug níet de oorzaak?quote:Op donderdag 9 november 2006 14:25 schreef berney het volgende:
[..]
100% mee eens, die scheiding is de grote boosdoener.
Dit is nu exact het soort laag op de persoon gericht zuiggedrag waar ik mij nooit toe zou verlagen. Maar ja, ik ben dan ook een huillie en jij een hele stoere jongenquote:Op donderdag 9 november 2006 14:23 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Ik smeer hem niks aan, ik zeg wat ik betreur. Daar zal hij idd wel niet tegenkunnen nee, het kenmerk van een echte huilie. Grote bek naar anderen, maar incasseren, ho maar. Als je naar ze blaast raken ze al in paniek.
[..]
http://www.huiselijkgeweld.nl/cgi-bin/organisatie.cgi?id=119
Volg jij BB eigenlijk?quote:Op donderdag 9 november 2006 14:11 schreef NJ het volgende:
Doet er niet toe bommels, hij volgt het forum... Daar gaat het in deze optiek even om....quote:
Neem jij nou zojuist Berney serieus?quote:Op donderdag 9 november 2006 14:28 schreef NJ het volgende:
[..]
Dus als sommigen het ergens niet mee eens zijn, dan is het constant janken, zuigen, zeiken en huilen over een beslissing van maanden terug níet de oorzaak?
Waar heeft u al die tijd gezetenquote:Op donderdag 9 november 2006 14:26 schreef Disana het volgende:
[..]
De zelfregulatie lijkt dit jaar niet goed gewerkt te hebben, pech, en, naar ik hoop, volgend jaar beter. Ik weet dat er onder de lawines van onzin- en ruzieonderwerpen nog altijd hele goede mensen verstopt zitten die alleen weer de ruimte moeten krijgen. Met een goede start volgend jaar (tenminste, we mogen toch hopen dat er weer een BB komt) zal ik vast niet de enige zijn die voor het eerst of opnieuw met plezier mee zal doen.
Mooi zo.quote:Op donderdag 9 november 2006 14:29 schreef PH52 het volgende:
[..]
Dit is nu exact het soort laag op de persoon gericht zuiggedrag waar ik mij nooit toe zou verlagen. Maar ja, ik ben dan ook een huillie en jij een hele stoere jongen![]()
* gillend van paniek wegrent
Yep. Als er iets is dat de mods hier beter hadden kunnen aanpakken was het wel vooral niet proberen om het ook de grootste zuiger het naar z'n zin te maken. Bij sommigen hier krijg ik echt de indruk dat ze enkel en alleen om het gejank in FB komen en niet om BigBrother. Prima, maar dan doe je het maar zonder het forum.quote:Op donderdag 9 november 2006 14:19 schreef Nostalgist het volgende:
[..]
Goed gedaan zelfs !
Ik ben bang dat de sfeer wat te tolerant geworden is. De zuigerds en FB-vervuilers hebben toch de overhand gekregen, imho.
Als dat harder wordt aangepakt, en inderdaad niet voor de zesde keer een discussie begrijpend te woord wordt gestaan, maar direct in de kiem gesmoord, wordt het hier wellicht een fijnere plaats, en gaan we weer terug naar de BB-essentie !
Zullen we Disana voor die laatste weken onder onze koesterende vleugels nemen en ervoor zorgen dat ze mee gaat posten?quote:Op donderdag 9 november 2006 14:31 schreef KRIBBET het volgende:
[..]
Waar heeft u al die tijd gezeten![]()
Kan oprecht zeggen dat ik al uw postings heb gelezenen daar is absoluut niets mis mee
![]()
had niets met de discussie te maken, maar ik vroeg het me alleen afquote:Op donderdag 9 november 2006 14:30 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Doet er niet toe bommels, hij volgt het forum... Daar gaat het in deze optiek even om....
Dan moeten we hem tijdens de meet maar extra aflebberenquote:Op donderdag 9 november 2006 14:32 schreef versabommie het volgende:
[..]
had niets met de discussie te maken, maar ik vroeg het me alleen af![]()
Wel kut trouwens, het hele afscheidstopic van TL naar de klote door dat geouwehoer en de kutsfeer in het topic![]()
jaja..ben ik zelf ook schuld aan, liet me meeslepen *zucht*
quote:Op donderdag 9 november 2006 14:32 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Zullen we Disana voor die laatste weken onder onze koesterende vleugels nemen en ervoor zorgen dat ze mee gaat posten?
Dat is onzin, Berney, sorry.quote:Op donderdag 9 november 2006 14:25 schreef berney het volgende:
[..]
100% mee eens, die scheiding is de grote boosdoener.
Nee, ik volg BB niet. Ik heb alleen die eerste gevolgd.quote:Op donderdag 9 november 2006 14:32 schreef versabommie het volgende:
[..]
had niets met de discussie te maken, maar ik vroeg het me alleen af![]()
Naar de klote hoeft het niet te zijn.quote:Wel kut trouwens, het hele afscheidstopic van TL naar de klote door dat geouwehoer en de kutsfeer in het topic![]()
jaja..ben ik zelf ook schuld aan, liet me meeslepen *zucht*
quote:Op donderdag 9 november 2006 14:32 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Zullen we Disana voor die laatste weken onder onze koesterende vleugels nemen en ervoor zorgen dat ze mee gaat posten?
Ik heb er wel een goed gevoel over moet ik zeggenquote:Op donderdag 9 november 2006 14:34 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Overigens vind ik het wel goed dat er nu ook eens zaken open en bloot gezegd worden, zoals gezegd hoop ik op een leuke sfeer voor de laatste weken, misschien dat dit topic het breekpunt kan worden in die optiek
Ach misschien ga ik wel boete doen en BB intensief volgen de laatste weekjesquote:Op donderdag 9 november 2006 14:34 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Dan moeten we hem tijdens de meet maar extra aflebberen
Overigens vind ik het wel goed dat er nu ook eens zaken open en bloot gezegd worden, zoals gezegd hoop ik op een leuke sfeer voor de laatste weken, misschien dat dit topic het breekpunt kan worden in die optiek
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |