Stuur jij 'm een lief sms'je?quote:Op woensdag 8 november 2006 20:38 schreef De-oneven-2 het volgende:
Maar...Ze zou binnenkort toch jouw kant op komen, AR?
We lijden allemaal in stilte.quote:Op woensdag 8 november 2006 21:20 schreef De-oneven-2 het volgende:
Ik ben er ook stil van. En misselijk.
quote:Op woensdag 8 november 2006 21:20 schreef De-oneven-2 het volgende:
Ik ben er ook stil van. En misselijk.
Ik niet. En De Hemel kennende zal het ook niet helemaal in mijn spreekwoordelijke straatje liggen.quote:Op woensdag 8 november 2006 20:21 schreef Lienekien het volgende:
Heeft wyccie of broer mij een e-mail gestuurd?![]()
En ook jij succes gewenst.quote:Op woensdag 8 november 2006 19:20 schreef Augustina het volgende:
Morgen Theoretische Museologie en Nederlands.
Zucht van verlichting?quote:Op donderdag 9 november 2006 17:34 schreef Augustina het volgende:
Voor wie het weten wil: het ging redelijk vandaag.![]()
Wyccie, een verlaat succes van mijn kant!
Ja.quote:Op donderdag 9 november 2006 17:39 schreef Augustina het volgende:
[..]
Lees je nu pas de perikelen rond AR, Erik?
Word je er ook al zo stil vanquote:Op donderdag 9 november 2006 17:42 schreef Tha_Erik het volgende:
Ja.
Jullie mogen wel weer luidruchtig worden hoor,quote:
Dat hoop ik echt!quote:Op donderdag 9 november 2006 18:36 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
Jullie mogen wel weer luidruchtig worden hoor,
Ik denk dat het wel weer goed komt![]()
Zolang ik ze niet hoef te eten of te ruiken wel ja...quote:Op donderdag 9 november 2006 20:39 schreef Lienekien het volgende:
Spruitjes zijn best ok.
Ik niet. Maar ja, ik heb dan ook een zeer verfijnde smaak en eet niet zomaar alles...quote:Op donderdag 9 november 2006 20:41 schreef Isabeau het volgende:
Ik vind spruitjes heerlijk.
Maar ik vind vrijwel alle soorten groente heerlijk.
Ik begrijp het probleem echt niet. Als je werkgever vindt dat je handelen buiten de gedragscode van je functie valt, dan kun je mooi ophoepelen. En dat staat los van het feit dat een overheid je niet mag verplichten om mensen een hand te geven.quote:
Ik vind vrijwel alle soorten groente vies.quote:Op donderdag 9 november 2006 20:41 schreef Isabeau het volgende:
Ik vind spruitjes heerlijk.
Maar ik vind vrijwel alle soorten groente heerlijk.
Je bent gewoon een moeilijke eter die het met mooie omschrijvingen probeert te verantwoorden.quote:Op donderdag 9 november 2006 20:41 schreef DaMart het volgende:
Ik niet. Maar ja, ik heb dan ook een zeer verfijnde smaak en eet niet zomaar alles...![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |