abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 24 november 2006 @ 18:20:07 #201
71435 King_of_cubes
Infantiele klootzak
pi_43858037
quote:
Op vrijdag 24 november 2006 18:14 schreef Xrenity het volgende:
Maar won nou PSP de beste handheld prijs?
pi_43858103
Plaatsvervangende schaamte @ dat filmpje.
pi_43858555
liberty city stories best game overall
  vrijdag 24 november 2006 @ 18:41:31 #204
71435 King_of_cubes
Infantiele klootzak
pi_43858578
quote:
Op vrijdag 24 november 2006 18:40 schreef Xrenity het volgende:
liberty city stories best game overall
Daar ben ik het ook niet echt mee eens.
pi_43859999
Foto's beloven veel!!!

Ik ga morgen heen...
pi_43860196
Zijn er ook games met korting te koop?? Want ik ben wel van plan om GoW te halen ofzo, maarja hier thuis krijg ik hem voor 44 euro, maar als die goedkoper is op de beurs haal ik hem daar..
pi_43860328
Goeie vraag wc-eend

is er nog wat waar we op moeten letten, musthave gadgets etc voor weinig
  vrijdag 24 november 2006 @ 19:43:30 #208
21410 Fliepke
Serieuze waarheid
pi_43860404
quote:
Op vrijdag 24 november 2006 19:36 schreef wc-eend het volgende:
Zijn er ook games met korting te koop?? Want ik ben wel van plan om GoW te halen ofzo, maarja hier thuis krijg ik hem voor 44 euro, maar als die goedkoper is op de beurs haal ik hem daar..
Scheelt je geen zak. Daarvoor moet je zeker niet gaan vooral als je ook nog eens je kaartje erbij rekent
pi_43860832
quote:
Op vrijdag 24 november 2006 17:17 schreef Dj_Day-V het volgende:
Het was leuk Alleen ik heb de kaartjes voor morgen nog niet binnen van Fok!.
Was zeker leuk ! en druk ..Mis die mooie vrouwen van xbox 360 nog op de foto !!
pi_43861332
quote:
Op vrijdag 24 november 2006 19:43 schreef Fliepke het volgende:

[..]

Scheelt je geen zak. Daarvoor moet je zeker niet gaan vooral als je ook nog eens je kaartje erbij rekent
vrijkaartje maarja wel treinkaartje
pi_43865250
Gameplay was wel leuk, maar klein. Niet veel goodies kunnen scoren maar wel wat leuke posters. Gamekings hadden 't geluid wel erg hard aan staan en die hummer van GoW kon je dus niet in spelen alleen een demonstratie zien, hoorde ik pas toen ik bij de deur was gekomen... maar krijg wel een faceplate thuis gestuurd .

En ik zag nog een klasgenoot die bleek bij Gameparty te staan hehe .
  vrijdag 24 november 2006 @ 22:37:23 #212
37634 wobbel
Da WoBBeL King
pi_43865933
vond het wel beetje tegenvallen als je binnenkwam enzo....
quote:
Op vrijdag 24 november 2006 22:18 schreef Kijana het volgende:
Gameplay was wel leuk, maar klein. Niet veel goodies kunnen scoren maar wel wat leuke posters. Gamekings hadden 't geluid wel erg hard aan staan en die hummer van GoW kon je dus niet in spelen alleen een demonstratie zien, hoorde ik pas toen ik bij de deur was gekomen... maar krijg wel een faceplate thuis gestuurd .

En ik zag nog een klasgenoot die bleek bij Gameparty te staan hehe .
je kon wel GoW spelen in de hummer
  vrijdag 24 november 2006 @ 23:26:12 #213
21410 Fliepke
Serieuze waarheid
pi_43867461
[UPDATE!!1!]Prijswinnaars Raid Event kaarten
De prijswinnaars die hun kaartje niet hebben gekregen moeten bovenstaand bericht lezen of hun pm.
  vrijdag 24 november 2006 @ 23:28:52 #214
35662 Heintje
Gears of War.
pi_43867557
Ik heb ook in die hummer GoW gespeeld. De sukkel die in het vorige groepje gespeeld had had er voor gezorgt dat ik nog maar 200 kogels had voor een vrij groot stuk. Daarbij heb ik het hele spel al doorlopen. Het stul dat ik gespeeld heb zelfs al op insane (meerdere maken). En normaal heb ik met coop ook geen splitscreen onzin. Het enige wat ik hier niet heb is een Hummer. Laat staan een Hummer limo. Maar wat moet ik met een Limo, doe mij maar een H1. Past mooi bij mijn live tag.
En dat terwijl ik alleen maar die face plate wou.
Op vrijdag 1 juni 2007 11:29 schreef Tain het volgende:
Deze uitspraak mag hier ook wel staan
Spel- en typefouten voorbehouden.
  vrijdag 24 november 2006 @ 23:32:13 #215
56633 JimmyJames
Unspeakable powers
pi_43867662
Niet veel indrukwekkends gespeeld. De Wii is kut, vooral de besturing Pinata dingens op de 360 vond ik daarentegen wel mooi. En de PS3 mwah. Al met al een veel te hoge tmf-puber-gehalte voor deze beurs.
Please Move The Deer Crossing Sign
pi_43867953
Dat was me een lang dagje.... om half 10 vertrokken met de bus, en om iets van kwart voor 11 weer thuis

PS3, te lange rij voor iets waarbij je niet kan zien wat je krijgt, het is in een redelijke kleine afgesloten ruimte waar een veelste lange rij voor staat.

Wii, niet op gespeeld hij interreseerde me al erg weinig en nu helemaal niets meer, was trouwens nooit erg druk vind ik. En de wii demopods zijn ontworpen door een oversexte man....

xbox360, games vielen me tegen, cod3, neit mijn soort game, viva pinata, ook een niet kopen, vond hem gewoon saai en langzaam, gears of war, ook een te lange rij om dan te mogen gamen in een hummer.... wat wel gruwelijk was, 2 demopods met crackdown zeker 1,5 uur gespeeld word denk ik best een coole game.

gameawards, wat een amateuristische bende, echt heel erg, achteraf gezien niet eens zo heel erg leuk...

+ punten van de gameplay
nieuwe games spelen
het was best rustig
crackdown voor de 360

-punten
te weinig demopods
te weinig echt leuke/nieuwe/aankomende games
ps3+gow wachtrij
het amateurisme van de gameawards
goodie hunts, echt te triest, allemaal jongetjes van 12-15 jaar oud die schreeuwen en springen en zwaaien voor stickers en posters en andere kleine nutteloze dingen

volgend jaar ga ik toch maar wel, ondanks de toch wel veel minpunten, een enkele leuke game als crackdown maakt voor mij een hoop goed
pi_43868419
De PS3 stand was idd schandalig. Super lang wachten om de stand binnen te mogen komen. Stel dan de consoles buiten op zodat je tenminste kan kijken.. Verder viel de grootte mee, ik had het groter verwacht. De Game Awards waren vermakelijk en grappig. En waarom moest dat geluid zo hard? Ik haat het echt als ik tegen mijn vrienden moet schreeuwen wil ik verstaanbaar zijn.
pi_43869898
Was wel leuk en chickies van xbox 360
  zaterdag 25 november 2006 @ 00:47:05 #219
35662 Heintje
Gears of War.
pi_43870008
Ik heb wel bij de PS3 in de rij gestaan. Heb een uur moetn wachten om 6 minuten te mogen spelen. Ik moet zeggen het zag er echt super goed uit. Alleen dan hebben ze nog race spellen waar je met een knop gas moet geven en een ndere met de stick. Halle die controller heeft triggers.

Op de Wii heb ik ook een aantal spellen gespeeld en bij veel spellen is hij veel te gevoelig. Bij de spellen waar je eigenlijk allen je pols hoeft te bewegen vind ik een gewone controller fijner. Een spel als Wii Sports vond ik wel leuk spelen. Alleen dat kun je alleen maar staand doen. Dus dat is niet iets dat avond vullend gaat zijn. En je moet ook nog eens uit kijken dat je niemand slaat.

Verder vind ik het ook een beetje onzin van al die Goodies. Leuk dat je dingen weg geeft maar doe dat dan op een beetje een leuke manier. Dus niet aan de gene die het lukt om vooraan te staan en het hoogst kan springen. Doe het dan zo dat als je daar een game koopt dat je er wat zooi bij krijgt. Of na het invullen van een vragenlijst of zo. Dat er tenminste nog iets voor gedaan moet worden.

Uit eindelijk vond ik het spelletje WoW TCG dat ik gespeeld heb nog het leukste. Alleen is dat niks voor mij omdat ik niemand heb om het mee te spelen. Ik vond het leuk om een keer te zien, maar ik ga volgend jaar niet weer, zeker omdat nou de PS3 en de Wii nieuw waren. En volgend jaar zal er een stuk minder nieuws zijn.
Op vrijdag 1 juni 2007 11:29 schreef Tain het volgende:
Deze uitspraak mag hier ook wel staan
Spel- en typefouten voorbehouden.
pi_43870417
Als mensen de PS3 willen zien, op de psp/ps2/ps3 stand is staan 2 dj's, achter hun staat de ps3, daar hangt ook een groot beeldscherm waarop geregeld mensen met de ps3 aan het game zijn, kan je niet zelf gamen maar toch even zien hoe het eruit ziet, en het moet gezegd worden het ziet erg erg strak uit

ow ja, nog een nutteloos iets, booth babes, serieus die hebben echt geen nut.... ik kom voor de games die dames maken mij weinig uit.
pi_43871385
Wat ik wel opvallend vond tijdens de gameawards was dat er een enrom boe-geroep kwam toen het over de ps3 ging.... sony verliest populariteit?
  zaterdag 25 november 2006 @ 06:20:27 #222
162358 bioboystudent
for (y=0; y<=h; y++)
pi_43873051
Een of ander r-tard bij de FRS heeft mij 3 kaartjes van 26 november (zondag) gegeven ipv 25 november. En ik kan ze niet ruilen volgens hun xD.
Ik ga zaterdagvroeg toch ff naar utrecht om te checken of ze nog kaartjes hebben aan de deur.

Je kan me pm'n voor de kaartjes van zondag als je interesse hebt, ik verkoop ze voor een lagere prijs. Ik pm je dan mijn mobiele nummer maar waarschijnlijk zal ik niet meer op iternet komen om dat te checken tenzij ze internet op gameplay hebben.

Of als je zaterdag ook op gameplay bent en je wilt zondag ook, koop dan niet aan de deur maar bij mij! Ik loop wel ergens rond met een leger eastpak of ik heb het op me rug geplakt met een A4 dat ik kaartjes voor zondag heb
for (y=0; y&lt;=h; y++)
g.drawLine(0, y*d, w*d, y*d);
pi_43874261
quote:
Op zaterdag 25 november 2006 01:59 schreef Niek. het volgende:
Wat ik wel opvallend vond tijdens de gameawards was dat er een enrom boe-geroep kwam toen het over de ps3 ging.... sony verliest populariteit?
Hehe, dat was wel droog idd.
pi_43874323
Relatief dure grap wel eigenlijk.

15 euro+18 euro reiskosten+geld op nog wat te drinken daaro.
pi_43874468
quote:
Op zaterdag 25 november 2006 10:50 schreef AffenStrudel het volgende:
Relatief dure grap wel eigenlijk.

15 euro+18 euro reiskosten+geld op nog wat te drinken daaro.
Klopt Maarja, Zelda heh
14.gif RaymanNL vindt dit leuk
pi_43874614

Op woensdag 27 mei 2009 23:08 schreef Lambiekje het volgende:Afgezien van de datums,en natuurlijk niet van de inividuele personen van jouw en mij, maar van de werldgeschiedenis is 99,999999% verdraaid.
pi_43874620
quote:
Op zaterdag 25 november 2006 00:42 schreef nubie het volgende:
Was wel leuk en chickies van xbox 360
zoals ik hier boven ook aan gaf, foto's?? Vond die brunette lekkr
pi_43874812
quote:
Game van het Jaar: GTA: Liberty City Stories
Beste Nintendo DS game: New Super Mario Bros. (Metroid Prime Hunters, Brain Training)
Beste Handheld: PSP (Nintendo DS, GBA)
Beste GameCube game: Mario Smash Football (Chibi Robo, Mario Party 7)
Beste PlayStation 2 Game: Black (Shadow of the Colossos, PES5)
Beste PSP Game: GTA Liberty City Stories (Loco Roco, Tekken)
Beste 360 game: Saints Row (Dead Rising, Oblivion)
Beste GameCube game: Mario Smash Football (Chibi Robo, Mario Party 7)
Beste Nintendo DS game: New Super Mario Bros. (Metroid Prime Hunters, Brain Training
Beste PC game: FEAR (Company of Heroes, Oblivion)
Beste Console: Xbox 360 (PS2, PC)
Speciale Award voor Best Sound: Call of Duty 2 (Guitar Hero, Lumines)
Beste Online Game: Call of Duty 2 (Saints Row, Guild Wars Factions)
PSP beste handheld Ik dacht dat de DS het wel meer verdiende dit jaar
14.gif RaymanNL vindt dit leuk
pi_43875607
iemand foto's van die bodypaint chicks?
  zaterdag 25 november 2006 @ 12:23:04 #230
21410 Fliepke
Serieuze waarheid
pi_43875884
quote:
Op zaterdag 25 november 2006 12:09 schreef Rorata het volgende:
iemand foto's van die bodypaint chicks?
Die iets grotere met enorm grote borsten staat deze maand in de playboy. Dat is misschien beter dan al dat blauwe, hehehe
pi_43876105
Twilight Princes heb ik trouwens niet gespot
  zaterdag 25 november 2006 @ 12:50:07 #232
37634 wobbel
Da WoBBeL King
pi_43876386
quote:
Op zaterdag 25 november 2006 12:23 schreef Fliepke het volgende:

[..]

Die iets grotere met enorm grote borsten staat deze maand in de playboy. Dat is misschien beter dan al dat blauwe, hehehe
we vodnen haar er nou niet echt leuk uitzien
pi_43876512
quote:
Op zaterdag 25 november 2006 11:10 schreef Slappy het volgende:
[afbeelding]
Das die meid uit Beauty and the Nerd
  zaterdag 25 november 2006 @ 13:21:31 #234
21410 Fliepke
Serieuze waarheid
pi_43876988
quote:
Op zaterdag 25 november 2006 12:56 schreef xFriendx het volgende:

[..]

Das die meid uit Beauty and the Nerd
U gaat door voor de magnetron
pi_43877109
Iemand nog foto's gemaakt of op een site?
Op woensdag 27 mei 2009 23:08 schreef Lambiekje het volgende:Afgezien van de datums,en natuurlijk niet van de inividuele personen van jouw en mij, maar van de werldgeschiedenis is 99,999999% verdraaid.
pi_43877274
quote:
Op vrijdag 24 november 2006 22:37 schreef wobbel het volgende:
vond het wel beetje tegenvallen als je binnenkwam enzo....
[..]
je kon wel GoW spelen in de hummer
Mja die MS kerel zei iets van dat ze de hele ochtend zoiets hadden gedaan maar iedereen ging de settings veranderen ofzo en daarom kon je nauwelijks spelen en hij zei dat als je het spel nog niet had gespeeld dat je dan steeds dood ging en dat zou dan niet leuk zijn en daarom gaf ie maar een demonstratie .

Bij ons kon je dus maar 1 minuut spelen als je heel erg graag wou spelen, iig het was zonde van de tijd.
pi_43877718
Kaartjes binnen
pi_43879721
quote:
Op zaterdag 25 november 2006 11:10 schreef roediej het volgende:

[..]

zoals ik hier boven ook aan gaf, foto's?? Vond die brunette lekkr
greep je kans dan en ging op de foto

vooruit





[ Bericht 11% gewijzigd door nubie op 25-11-2006 15:45:14 ]
  Redactie Games zaterdag 25 november 2006 @ 15:55:23 #239
140137 Wessiej
A.F.C.A.
pi_43880190
Het zuigde best wel
.....Kennedy
pi_43880692
quote:
Op zaterdag 25 november 2006 15:55 schreef Wessiej het volgende:
Het zuigde best wel
Wat?

De babes?
pi_43880821


Foto'tje van een wii demopod
pi_43880876
Was Red steel nou echt zo slecht?
En die besturing bij Red steel gaat erg moeizaam
Op woensdag 27 mei 2009 23:08 schreef Lambiekje het volgende:Afgezien van de datums,en natuurlijk niet van de inividuele personen van jouw en mij, maar van de werldgeschiedenis is 99,999999% verdraaid.
  Redactie Games zaterdag 25 november 2006 @ 16:26:12 #244
140137 Wessiej
A.F.C.A.
pi_43880948
quote:
Op zaterdag 25 november 2006 16:15 schreef AffenStrudel het volgende:

[..]

Wat?

De babes?
Die zuigde helaas niet, nee de beurs zelf
.....Kennedy
pi_43880988
quote:
Op zaterdag 25 november 2006 16:26 schreef Wessiej het volgende:

[..]

Die zuigde helaas niet, nee de beurs zelf
Hij was minder dan de gamexpo vorig jaar, welke minder was dan de gamexpo van 2004, er zit dus een mooie dalende lijn in, maar het is nog steeds leuk genoeg om volgend jaar weer te gaan
  Redactie Games zaterdag 25 november 2006 @ 16:33:09 #246
140137 Wessiej
A.F.C.A.
pi_43881101
Nouja, GameXpo vorig jaar was leuk, PU gameplay vorig jaar (schijnt naar horen zeggen) ook wel leuk te zijn.

Gaan ze samen is het bagger.
Ik ga zo volgend jaar echt niet, ik heb 3 spellen gespeeld daar , de rest waren rijen van hier tot Tokyo, veel te kleine ruimte.
Ze haden leuke ideeën, maar heel slecht uitgevoerd.
.....Kennedy
pi_43881285
quote:
Op vrijdag 24 november 2006 16:50 schreef linebear het volgende:

[..]

denk dat 8 uur verstandiger is
Beurs gaat pas om 10 uur open.
pi_43881426
quote:
Op zaterdag 25 november 2006 16:33 schreef Wessiej het volgende:
Nouja, GameXpo vorig jaar was leuk, PU gameplay vorig jaar (schijnt naar horen zeggen) ook wel leuk te zijn.

Gaan ze samen is het bagger.
Ik ga zo volgend jaar echt niet, ik heb 3 spellen gespeeld daar , de rest waren rijen van hier tot Tokyo, veel te kleine ruimte.
Ze haden leuke ideeën, maar heel slecht uitgevoerd.
Veel rijen?? vond het enorm meevallen, vrijwel elke console was bezet maar even wachten, of heel intimiderend achter een kereltje van 1,60meter gaan staan en je kon vrijwel direct gamen
pi_43881645
Nou.. 10.00 binnen, 12:00 buiten.. Was iets teveel op elkaar gepropt allemaal, te weinig demo pods..

Heb de PS3 niet geprobeerd, maar stukkie verderop stond een dj.. daarachter zat iemand relaxt op de ps3 te spelen, F1 en Resistance.. heb ff staan meekijken.. maar kon niet warm ervan worden..

De wii... vond het maar niks.. tis gewoon niet mijn ding.. maar wel leuk gedaan..

Xbox360.. crackdown, zag er leuk uit, stille topper? Babes waren echt Geil met een grote G! Voor de rest niks boeiends.. Verder de stands wat afgelopen en wat games geprobeerd..
Tis dat k een vrijkaartje had...
  zaterdag 25 november 2006 @ 17:03:37 #250
140365 Keileweg-ethicus
Groot en zelfbenoemd denker
pi_43881830
Ik ben er zondag. Heb er best zin in, vooral het checken van de Wii (Zelda!) en de PS3 lijkt me tof. Ook Gears of War wil ik wel ff spelen
Een sinaasappel is een heel slecht fallussymbool.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')