Heb je al resultaat?quote:Op dinsdag 13 februari 2007 13:47 schreef Leatherneck het volgende:
Een vraag:
Ik gebruik sinds kort Nivea "Summer Look" (soort creme wat je huid een bruine tint geeft). Of dit product werkt, weet ik nog niet zo zeker, maar ik vond 't het proberen waard. Ik ben alleen benieuwd of het aan te raden is om, naast het gebruik van Nivea "Summer Look", ook nog onder de zonnebank te gaan!?
Ik wel iig, mn vriendin kwam er een paar dagen mee aanzetten of ik het eens wou proberen voor de gein..nou ik heb het geprobeerd en tot nu toe geeft het een goed effect je moet vantenvoren wel ff face was gebruiken, staat ook op de verpakking ..je word er niet super bruin of oranje net als die eerste generatie zelf bruinersquote:
Die ga ik dus proberen, alleen is het dan niet zo dat me kop bruin is en me lichaam tering wit. Aangezien ik vaak zwem zou het dus op kunnen vallen!quote:Op donderdag 15 februari 2007 11:59 schreef Katseviool het volgende:
Je krijgt idd een mooie bruine tint, had na 2,5 dag dat mensen begonnen dat ik er gezond uit zag..
Echter kreeg ik bij dag 4 vragen of ik onder de zonnebank was geweest
Kunst is dus op tijd ermee te stoppen..
Verschilt overigens ook duidelijk per type huis, collega van mij gebruikt het al een week intensief en daar zie je niks aan..
Maar smeer het nu om de dag 1x, blijf een beetje bruine tint houden en toch niet zo wintersporterig bruin aanwezig.
Dat klopt; body lotion.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 20:04 schreef Badabingea het volgende:
Da's meer voor je hele lichaam ofniet?
Bedankt, ik zal hem eens proberen.quote:Op donderdag 22 februari 2007 23:45 schreef RoodWitBlauw het volgende:
Probeer die teatree creme eens van de kruidvat...
vind hem persoonlijker beter dan de creme van biodermal, en 15x zo goedkoop ( 35 versus 2 euro nog iets)
Niet met deze, maar wel die Dove bdy lotion. Werkt opzich goed, ware het niet dat je handen wit blijven! Want wel je handen wassen nadien om geen oranje handpalmen te krijgen.. Of je moet gaan kloten met watjes en het alleen op de bovenkant van je hand gaan uitsmeren..quote:Op dinsdag 20 februari 2007 19:30 schreef Adelante het volgende:
[afbeelding]
naast de nivea bruin-uit-een-flesje is er nu ook van axe een zelfbruiner. iemand ervaring?
Zoiets heb ik ook nodig. Alleen; gaat dat er niet heel gemakkelijk af? Paar keer gezicht wassen ofzo?quote:Op woensdag 28 februari 2007 21:14 schreef basm85 het volgende:
Mensen, ik wou even melden dat Nivea summerlook super relaxt werkt bij mij! Ik ben vrij bleek van mezelf, vooral in de winter. Altijd mensen die zeggen dat ik er bleekjes uitzie etc. Met dit spul heb ik gewoon een gezonde tint, geen diep zonnebank kleurtje. En niet zo erg als die gast op de reclame na dag 4, want dat is mij ook teveel van het goeieIk maak het af met Nivea beautiful, en mn gezicht ziet er weer toppie uit!
Vanochtend naar de zonnebank geweest. Daarna lekker gedouched en Skincode op m'n gezicht gesmeerd. Zie er weer fris en fruitig uitquote:Op vrijdag 9 maart 2007 11:56 schreef Camplo het volgende:
Ik gebruik dat spul van Clarins, maar dat is fukking duur en werkt amper.
Geldt dat voor alle zuivel? Dus ook kaas, yoghurt, kwark, chocola enz.quote:Op maandag 26 maart 2007 18:13 schreef Camplo het volgende:
Melkbultjes waarschijnlijk.
Matig je melkgebruik eens.
Is dat ook goed als je snel een droge huid hebt?quote:Op dinsdag 27 maart 2007 09:30 schreef K-mail het volgende:
Woei, ik heb vandaag weer een gangster gladde huid
Scrub van biotherm
Juich niet te vroeg. Pas als je na 2 maanden nog steeds een verbetering ziet werkt het echt. Ik ben overigens overgestapt op clinique. (In plaats van Zirh) Ben benieuwd.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 11:20 schreef dewitteparel het volgende:
ben nu twee weken aan de vichy normaderm + scrub, is eerste middel in 2 jaar dat werkt![]()
Ik gebruik twee keer in de week de douchepeeling van IKEAquote:Op woensdag 28 maart 2007 00:47 schreef -Wolf- het volgende:
Ik ben wel benieuwd welke body scrubs de mannen hier gebruiken. Ik kom er niet uit welke ik moet nemen. De meeste bekende merken zie ik niet met een body scrub in hun mannenlijn.
Ik heb ook die clinique nu, is ect supergrof! Ik heb nu tenminste het idee dat het iets doet! Zirh tester was ook wel aardig, deze twee stonden echt boven alle andere merken!quote:Op dinsdag 27 maart 2007 12:11 schreef Japin het volgende:
[..]
Juich niet te vroeg. Pas als je na 2 maanden nog steeds een verbetering ziet werkt het echt. Ik ben overigens overgestapt op clinique. (In plaats van Zirh) Ben benieuwd.
Ik zou zowieso dan eerst een goede hydraterende creme zoeken! (weet niet of je die al hebt)quote:Op dinsdag 27 maart 2007 11:24 schreef Badabingea het volgende:
[..]
Is dat ook goed als je snel een droge huid hebt?
face wash van de kruidvat werkt evengoed en is ook een stuk goedkoperquote:Op woensdag 28 maart 2007 13:25 schreef PAA-053 het volgende:
Vraagje van een leek!
Ik wil graag een wat frissere, schonere huid. Heb geen zware acne hoor, maar wel een redelijk vette huid. Die wil ik graag wat beter verzorgen en reinigen. Is Niveau Face Wash daar iets voor? Of niet? Zo nee, wat dan wel?
Als het ff kan zoek ik een prijstechnisch prettig product
Hydraterende creme? Ik heb een creme van de standaard mannenlijn van Etos en Pure en Mat van Loreal.quote:Op woensdag 28 maart 2007 15:25 schreef K-mail het volgende:
[..]
Ik zou zowieso dan eerst een goede hydraterende creme zoeken! (weet niet of je die al hebt)
Ik weet wel dat 1 van de scrubs (ik heb er dus 5 uitgeprobeerd) een soort laagje achterliet op mijn huid, leek een beetje vettig, misschien moet je die hebben, je kunt het iig testen. Dat was van het merk... Ehhh.
Het was niet Shiseido, niet Lab series, niet zirh, niet clinique, niet polaar, niet biotherm, dus ik denk die van clarins. Vraag daar de tester eens van aan!
Lijkt mij ook niet, ik zou gewoon beetje testers gaan halen bij de Ici Paris en de Douglas, test ze allemaal ff en kijk gewoon welke het lekkerste resultaat oplevert!quote:Op donderdag 29 maart 2007 08:53 schreef Adelante het volgende:
Is die pure & mat creme niet ontwikkeld voor de wat vettige en daardoor glimmende huid? Dan zou het dus niet de beste creme zijn voor een droge huid, lijkt me.
Ik heb ook al heel lang (zo lang ik weet) last van bultjes op mijn wangen, bovenarmen en benen. Zijn een beetje rood, en houden een gladde huid tegen (quote:Op maandag 26 maart 2007 18:13 schreef Camplo het volgende:
Melkbultjes waarschijnlijk.
Matig je melkgebruik eens.
Is het geen keratosis pilaris?quote:Op vrijdag 30 maart 2007 13:52 schreef ForumGek het volgende:
[..]
Ik heb ook al heel lang (zo lang ik weet) last van bultjes op mijn wangen, bovenarmen en benen. Zijn een beetje rood, en houden een gladde huid tegen (). Ik kan niks vinden over deze zogenaamde melkbultjes. Heb je daar meer info over ?
Mijn ene zus heeft het ook en de andere wat minder, mijn moeder heeft het ook, mijn vader niet.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |