Een hoop intressante mensen lijkt me daar inderdaadquote:Op maandag 6 november 2006 21:21 schreef Dromenvanger het volgende:
Mijn leven is een film
Mijn leven is een complete film te noemen, daarom noem ik mezelf fictief karakter. Ik ben dus ook een fictief karakter te noemen.
Er was ook een moment waarbij die instelling mij begon op te bellen waarom ik niet aanwezig was op deel-tijd behandeling. Ik was ontslagen van de opname en daarna ga je overdag daarheen.
Ik had geen zin meer en bleef lekker thuis om te fokken en te relaxen. Belt zo'n griet mij op waar ik ben en begint te dreigen en nog meer.
Vertel ik haar van...
" Kom me verdomme ophalen met je witte busje, roep de complete politie-macht erbij" Kom me maar halen.
Belt daarna een psychiater op dat ik nooit meer welkom ben daar, dat ik het zelf moet uitzoeken allemaalIk dacht meteen van..." Mooi zo, bij jullie wil ik niet eens welkom zijn in jullie concentratie kamp".
Er werden daar dus ook geregeld mensen door de politie gebracht, mensen die helemaal over de touren waren. Geweldige mensen leren kennen daar. Een vrouw beweerde dat ze een bekende was van Milosovich, zei ze van..." Ik ga deze hele bende opdoeken hier, jullie weten niet met wie jullie te maken hebben".
Die vrouw was dus ook fel en dat zag je in haar ogen terug. Ook een vrouw die met Reiki bezig was.
Tis gewoon een film.
Daarom schaam ik me niet. Omdat ik gewoon een acteur ben hierAls Jack Nicolsan speelt dat hij is opgenomen in een rol van zijn films, dan schaamt hij zich toch ook niet???? Waarom zou ik me schamen omdat ik acteur ben? Zelfs al is mijn film waargebeurt
Geen contact meer jammer genoegquote:Een hoop intressante mensen lijkt me daar inderdaad![]()
Ook mensen waar je nog steeds contact mee hebt?
Het zal voor je ouders ook erg moeilijk zijn geweest om je daar te zien![]()
Wat zullen ze blij zijn dat je nu weer wat beter in je vel zit.
Hmm goedeavond Metro, Ashavan en Barra.
Alles goed met jullie?
Wij hebben hier multikabel, is kabelinternet, televisie en telefoon in één abbonement.quote:Op maandag 6 november 2006 21:33 schreef Ashavan het volgende:
Yup gaat goed. Net even op www.speedlinq.nl zitten kijken voor een toekomstig nieuw internet abbomentje waar je niet afhankelijk van KPN bent en geen thuis telefoon hoeft te nemen en betalen en ook nog eens razendsnel en goedkoop is
Ik denk dat Pim fortuyn daar ook wel een punt had.quote:Op maandag 6 november 2006 21:33 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Geen contact meer jammer genoeg![]()
Maar dat is beter misschien, tijden afsluiten en vanzelf kom je nieuwe mensen tegen.
Er was daar ook een vrouw die zag in de hemel doden mensen naar beneden kijken, ze had altijd nachtmerries dat ze lijken zag kijken van boven naar beneden en veel meer mensen horen praten. Iedere persoon had een eigen verhaal, en het vreemde is, het was allemaal paranormaal
Mensen die bang waren. Ook een zelfmoord-geval meegemaakt. Iemand die met bestek haar polsen had open gesneden in de badkamer. Die negerin zag overal een complot in. Denk je dat je binnen truth 9-11 complotten ziet, die vrouw zag overal een complot in. Kwam ze bij mij vragen over foto-toestellen, helemaal in paniek en moest ik haar uitleggen wat de bedoeling is van foto-toestellen maar ze bleef achterdochtig.
Maar goed, ik vertel even hoe het daar aantoe gaat. Die vrouw die zelfmoord pleegde heeft dat gedaan door gebrekkige hulp. Ook daar was ik pissig over. Ik wilde de hoogste directeur spreken van die instelling en hem op het matje roepen.
Weet je dat bepaalde mensen in de psychiatrie 220,000 euro verdienen???? Zijn ze ook fel op tegen. Dat las ik op het nieuws pas geleden.
Welterusten Dromenvangerquote:Op maandag 6 november 2006 21:39 schreef Dromenvanger het volgende:
Ik ga offline nu
Nog jaren te gaan, geen need for hurry. Forever has patience zoals metro dat zo mooi had staan in zijn sig
Dag
Ik ga onder zeil en val zometeen in een keer in slaap. Kijken wat dromenland in de aanbieding heeft
Kosten-besparing noemen ze dat ook welquote:Op maandag 6 november 2006 21:39 schreef senesta het volgende:
[..]
Ik denk dat Pim fortuyn daar ook wel een punt had.
Er hoeft niet heel veel meer geld in de zorg, het moet gewoon beter besteed worden.
Als je hoort hoe tragisch het op de werkvloer is en dan tevens hoort hoe vaak de kantoren van directeuren verbouwd worden.
Ach tja, ik kan me hier erg aan storen.
In Nederland heb je KPN die praktisch een monopolie positie heeft. Hierdoor vragen ze absurd hoge prijzen voor belabberde service en producten. Er is weinig keus meer waar KPN niet bij zit.quote:Op maandag 6 november 2006 21:37 schreef senesta het volgende:
[..]
Wij hebben hier multikabel, is kabelinternet, televisie en telefoon in één abbonement.
Een hoop mensen hier hebben het en ik bel gratis naar andere abbonees, bevalt me best.
Tja nou ik vind het wel makkelijk nog vaste telefoon.quote:Op maandag 6 november 2006 21:45 schreef Ashavan het volgende:
[..]
In Nederland heb je KPN die praktisch een monopolie positie heeft. Hierdoor vragen ze absurd hoge prijzen voor belabberde service en producten. Er is weinig keus meer waar KPN niet bij zit.
Ik heb geen behoefte aan een telefoonlijn aangezien ik mijn mobiel heb. Waarom een telefoonlijn nemen en daarvoor betalen als je het niet nodig heb? Televisie zit ergens anders bij dus dat is ook niet van belang. Neem puur en alleen een internet verbinding. Een snel DSL lijntje dus geen trage kabel voor mij.
Maar zal ik 4mb of 12mb nemen
Kost allebei geen drol meer tegenwoordig.
Maar ik ga ook eens richting bed. Morgen weer vroeg op voor werk. Hele dag met cargo treintjes spelen
Ha ha ha de bollenboer ziet me aankomenquote:Op dinsdag 7 november 2006 06:59 schreef Ashavan het volgende:
Daarom bel je vanaf je werk naar instanties
quote:Op dinsdag 7 november 2006 08:45 schreef Ashavan het volgende:
Zat net in Cul door een McDonald's topic te grazen. Heb lekkere trek gekregen
* Ashavan belt de mannen mishandellijnquote:
quote:Op dinsdag 7 november 2006 08:53 schreef Ashavan het volgende:
[..]
* Ashavan belt de mannen mishandellijn
Hallo? Ja ik wil bellen in de naam van Os. Zijn vrouw heeft hem dit keer veel te hard geslagen....hij ziet letterlijk blauw.
Is ie blauw geslaaagen????? Denk ik nietquote:
quote:Op dinsdag 7 november 2006 12:52 schreef Ashavan het volgende:
Het wordt noch bevestigd noch ontkent. Maar het onderzoek mbt OS blauwe plekken is in volle gang. Het alibi van de hoofdverdachte is op zijn best zwak te noemen
ik heb geloof ik iets als *SUKKEL* ofzo op mijn voorhoofd staan...quote:Op dinsdag 7 november 2006 14:29 schreef Ashavan het volgende:
Waarom trek jij altijd de meest vreemde mensen aan? Heeft je moeder je niet geleerd om te doen alsof je niet thuis bent? Hoef je ook geen deur te openen voor zulke vreemde vogels
Zulke mensen laat ik dus niet binnen hier. Maar goed, dat weet je natuurlijk niet van te vorenquote:Op dinsdag 7 november 2006 14:27 schreef Mirage het volgende:
Ik had hier trouwens net een vent met een slokje heel erg veel te veel op zitten...
zijn vrouw had de sleutel meegenomen en hij stond al een tjdje buiten in de kou.
Toen kwam hij op het heldere idee voor mijn deur te gaan staan ( en niet aan te bellen/kloppen)
*ril* vervelende vent.
Op een gegeven moment moest hij plassen.
Hij staat op, zwabbert richting gangdeur... zwabbert verder richting wc.... laat alle deuren volledig open,
vanaf de stoel in de keuken waa rik op zat kijk je recht de wc in als beide deuren openstaan...
Ik ben van narigheid maar opgestaan want ik hoefde het echt allemaal niet te zien.
Komt hij terugzwabberen (eerst hoorde ik nog een POK in de gang) ....zit zijn hele broek onder de urine...
ik heb nog maar neit gekeken wat de schade in de wc is....
vervolgens begint hij te pielen aan mijn baby...![]()
![]()
Toen heb ik hem vlotjes de deur uit gewieberd.
![]()
Vertel me nog eens 1 keertje wat jij ook al weer zelf precies uitvoert de hele dag..?quote:Op maandag 6 november 2006 21:33 schreef Dromenvanger het volgende:
De grootste zakken-vullers voeren het minste uit. En de hardste werkers krijgen het minste.
Dat is Nederland.
Andre Hazes met zijn Nederland je bent een kampioen kan ook beter vanuit de hemel dat nummer veranderen.
Waarom zou ik jou dat vertellenquote:Op dinsdag 7 november 2006 14:58 schreef Kiteless het volgende:
[..]
Vertel me nog eens 1 keertje wat jij ook al weer zelf precies uitvoert de hele dag..?
quote:Op dinsdag 7 november 2006 14:32 schreef Mirage het volgende:
[..]
ik heb geloof ik iets als *SUKKEL* ofzo op mijn voorhoofd staan...
zegt hij... : "ik hou wel van de zustertjes in een ziekenhuis"
Behalve jezelf natuurlijkquote:Op dinsdag 7 november 2006 15:24 schreef Ashavan het volgende:
Ik neem de meeste mensen niet meer serieus ongeacht puber of niet. Ben geen racist en zie iedereen als even incompetent
Iedereen is toch de beste en een uitblinkerquote:
Sinds wanneer kan jij gedachten lezenquote:
quote:Op dinsdag 7 november 2006 15:47 schreef Ashavan het volgende:
[..]
Sinds wanneer kan jij gedachten lezen![]()
Men hecht wel erg veel status en belang aan een functie en bijbehorende maatschappelijke status.quote:Op dinsdag 7 november 2006 15:49 schreef Kiteless het volgende:
Okee, dat dacht ik dus al, je doet niks maar je hebt wel kritiek op mensen die het land aansturen of grote bedrijven leiden.
Lijkt me een typisch gevalletje van afgunst dus
Afgunstquote:Op dinsdag 7 november 2006 15:49 schreef Kiteless het volgende:
Okee, dat dacht ik dus al, je doet niks maar je hebt wel kritiek op mensen die het land aansturen of grote bedrijven leiden.
Lijkt me een typisch gevalletje van afgunst dus
Onzin, een vakkenvuller bij de AH is minder belangrijk / heeft veel minder verantwoordelijkheid dan de minister-president.quote:Op dinsdag 7 november 2006 15:52 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Men hecht wel erg veel status en belang aan een functie en bijbehorende maatschappelijke status.
Men vergeet maar al te graag dat het kleinste radertje in een klokwerk nodig is om het grootste te laten lopen, en derhalve even belangrijk
Vakkenvullers zijn net zo hard nodig dan Balkenende. Zonder de mensen onderaan in het productie-proces krijgen wij het eten niet op de plank.quote:Op dinsdag 7 november 2006 15:54 schreef Kiteless het volgende:
[..]
Onzin, een vakkenvuller bij de AH is minder belangrijk / heeft veel minder verantwoordelijkheid dan de minister-president.
Niet leuk om te horen als je zelf vakkenvuller bent, maar het is wel zo.
Over mijn productie ga ik niet op in. Jij begrijpt het niet. Gelukkig zijn mensen bij die het wel begrijpen maar ik hoef jou begrip niet. Ik verlang wel dat je stopt met valse beschuldingen.quote:Op dinsdag 7 november 2006 15:56 schreef Kiteless het volgende:
DV - kritiek is fijn, maar alleen maar over producten van anderen zeiken terwijl je zelf uberhaupt niet productief bent is een beetje raar.
Dat riekt meer naar onterechte kritiek omdat je afgunstig bent op iemand anders' fijne productieve leven.
Hoho, je trekt een verkeerde vergelijking.quote:Op dinsdag 7 november 2006 15:58 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Vakkenvullers zijn net zo hard nodig dan Balkenende. Zonder de mensen onderaan in het productie-proces krijgen wij het eten niet op de plank.
De bakker op de hoek is belangrijk. De slager is belangrijk. En de mensen aan de top zijn belangrijk. Iedereen heeft een functie die belangrijk is. Maar inderdaad, sommige mensen hebben een bestuurlijke functie en anderen hebben een productieve of uitvoerende functie.
De een bepaald het beleid en de ander voert het beleid uit.
Toch zijn die vakkenvullers nodig, anders zijn alle rekken leeg.
Zelfs de president kun je vervangen. Iedereen is vervangbaar in het leven. Valt Balkenende dood neer, wat ik niet hoop, dan heb je zo een vervanger daar staan. Omdat ze toch allemaal hetzelfde zijn in principe.quote:Op dinsdag 7 november 2006 16:11 schreef Kiteless het volgende:
[..]
Hoho, je trekt een verkeerde vergelijking.
Jij zegt dat vakkenvullers net zo hard nodig zijn als 1 minister president.
Het gaat om de individuele vakkenvuller.
1 vakkenvuller is minder belangrijk dan onze enige minister-president.
Als er hier om de hoek nu een vakkenvuller dood neer valt is dat niet echt een probleem voor Nederland.
Als de minister-president dood neer valt heeft dat een hoop meer gevolgen en is het probleem dus een stuk groter.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |