Aangezien je zeer selectief reageert, neem ik aan dat je het voor de rest van mijn reactie wel eens bent dat die man alleen maar vermoedens en aannames uit en geen duidelijk bewijs heeft?quote:Op donderdag 9 november 2006 13:05 schreef Resonancer het volgende:
Bush is de eindverantwoordelijke voor dit onderzoek, op die manier is hij erbij betrokken.
En dat is mooi makkelijk, er zullen vast dingen niet instaan (Pakistan/Saudie-CIA connectie), die aantonen dat de US govt er tot over zijn oren in zit, en dus toont het report niet aan dat Bush en Co er bij betrokken zijn, zo kan ik zelfs 'n onderzoek doen.
Die zaken (Able Danger, Boijnka, Rice/Tennet Briefing) die uit het report zijn gehouden tonen 'n onweerlegbare betrokkenheid aan van de vuiligheidsdiensten.
Het feit dat die zaken uit het report zijn gehouden maakt het report tot 'n nietszeggend document. Nou ja het zegt wel iets natuurlijk.....
Teerzanden worden nu al op grote schaal ontgonnen (Athabasca Oil Sands bv.). Ze zijn rendabel vanaf 30-40$ per vat. Shale oil is economisch rendabel vanaf ongeveer 50$ per vat. Andere alternatieven zoals ethanol zitten ook in die regio.quote:Op donderdag 9 november 2006 12:24 schreef OpenYourMind het volgende:
[..]
Ik heb het inderdaad over conventionele olie ja, daarbij zit ook de olie van de OPEC. En die optimisten waar jij over hebt zijn sprookjes vertellers want die alternatieven kosten meer energie om te winnen en kunnen (nog) niet op de snelheid gewonnen worden wat met conventionele olie mogelijk is/was. Einde deze eeuw... door wie laat jij je informeren?
Afhankelijk van je definitie van econoom (volgens sommigen val ik daar onder (universitair diploma in een economische richting van 5 jaar)) is dat al direct verkeerd.quote:Zelfs de meest optimistische econoom die geen eens verstand heeft van olie komt nog niet eens met z'n uitspraak.
Uhm, ik weet niet wie je nu weer bent, n hoop alliasen.quote:Op donderdag 9 november 2006 13:00 schreef Redux het volgende:
In feite gaan alle complotgelovers op die manier te werk. Ook resonancer die door z'n vele gequote denkt te weten waar hij over praat. Het zijn beweringen die door derden getoetst lijken te zijn, maar het blijven altijd beweringen en vermoedens. Nooit zie je echte feiten. Ik denk dat de hele complottheorie, niet alleen 9/11 maar ook world domination opzich grote onzin zijn. Puur omdat wat er geroepen wordt niet hard gemaakt kan worden. Het zijn verzinsels, nagepraat, vermoedens, aannames en zoals cyclops al aangeeft gebrek aan kennis etc etc. En het wordt allemaal gebracht alsof het de waarheid en feiten zijn.
Dat is ook het lastige aan deze discussie. Complotgelovers presenteren hun complot als waarheid vol feiten. Maar dat zijn het niet.
Nee.quote:Op donderdag 9 november 2006 13:15 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Aangezien je zeer selectief reageert, neem ik aan dat je het voor de rest van mijn reactie wel eens bent dat die man alleen maar vermoedens en aannames uit en geen duidelijk bewijs heeft?
ag, het is wachten op alias natte flamoes die hetzelfde nog een keer herhaald .quote:Uhm, ik weet niet wie je nu weer bent, n hoop alliasen.
Ben je het in ieder geval al met me eens dat Jet-Fuel A slechts temperaturen genereerd van 280-315 graden ipv de door jouw gesuggereerde 980 graden?quote:Op donderdag 9 november 2006 08:29 schreef Cyclonis het volgende:
[..]
zo erg onomstreden is de aanwezigheid van gesmolten staal niet. het enige wat je vind op internet is allemaal conspiracy websites die allemaal uitspraken citeren van mensen die observaties deden vlak na de instorting. er staat in jouw source ook incorrect vermeld dat NIST geen uitspraak doet over het zogenaamde gesmolten 'staal'. NIST heeft dit wel beantwoord in een vraag-antwoord pagina.
uit latere analyses is juist gebleken dat dit geen staal was, maar aluminium.
zie mijn vorige post. ik weet zelf ook goed hoe gesmolten aluminium eruit ziet, zilverkleuring, met eigen ogen gezien. ik was toen niet ondeugend genoeg om op de uni er ook nog kleding tussen te gooien ofzo, maar de verklaring dat indien men het gesmolten aluminium doet mengen met organische materialen zoals tapijt, gordijnen etc, het dan een oranje gloed kan afgeven is voor mij heel aannemelijk.
ik heb tot nu toe nog geen documenten gelezen van onderzoekscentra/universiteiten die hebben vastgesteld dat er daadwerkelijk thermate is gevonden
ik zou graag de source willen zien, waarop beweert wordt dat op de verdieping waar het vliegtuig stortte, allemaal thermate vrolijk tussen iedereen aan de muren geplakt zaten
ik ben verder niet echt geinteresseerd in documentaires. ik heb in mijn leven genoeg documentaires gezien die erg misleidend zijn en over het algemeen een duidelijke agenda hebben in hun verhaal. ik heb nog enkele andere documentaires toegestuurd gekregen van vrienden van mij die idd wat serieuzer overkwamen dan LC, maar wat betreft inhoud er niet veel op vooruit gingen.
als je mij sources wilt toesturen, laat het even bij de technische aspecten van waarom de vliegtuigcrash niet verantwoordelijk kan zijn voor de instorting van het WTC, waarom het gesmolten materiaal geen aluminium kon zijn geweest volgens de verklaringen van NIST.
stuur mij a.u.b. ook het liefst sources van technische universiteiten en/of instituten. eventuele wetenschappelijke artikels of websites die verbonden zijn aan een technologisch instituut accepteer ik ook graag.
documentaires lap ik aan mijn laars, tenzij het een documentaire is die uitgevoerd is door een technologische universiteit/instituut.
de personen achter de sources moeten ook verifieerbaar zijn dat ze genoeg afweten over het onderwerp waar het om draait, OF de source moet een erkend orgaan zijn die zich bezighoud met technologische kwesties waar het hier ook om draait.
als voorbeeld:
een source zoals http://911research.wtc7.net/ kan ik niet serieus nemen aangezien de mensen achter deze informatie totaal buiten hun vakgebied zitten als het om structurele techniek gaat
http://911research.wtc7.net/re911/about.html#who
een software engineer? een psychologist en social worker? een architect / psycholoog? een graphic designer? laat me niet lachen...![]()
![]()
![]()
![]()
of bijvoorbeeld http://www.911truth.org
executive director een social worker?? een media specialist??? een environmental activist??? een filosoof??? een socioloog??![]()
![]()
![]()
als ik hun woord belangrijker ga vinden dan het woord van mensen uit mijn eigen universiteit dan kan ik maar liever stoppen met studeren, als blijkt dat dit soort figuren meer afweten van structuren, materialen dan mijn proffessoren die zich vaak al tientallen jaren bezighouden met materialen (en die overigens ook veel advies hebben gegeven aan het team van mijn medestudenten die 9/11 conspiracies hebben afgekraakt)
even serieus hoor. je hebt aan de ene kant allemaal wetenschappers, engineers van allemaal verschillende landen van allemaal verschillende universiteiten die allemaal tot vrijwel dezelfde conclusie komen na nader onderzoek.
ik weet niet als jij o.a. gebruik maakt van sites zoals bovenstaande sources, maar als jij hun geblaat serieuzer neemt dan die van mensen die hun hele leven wijden aan wat er hier van belang is, dan zou ik graag van je willen weten hoe je dat verantwoord, als je dat zou willen doen voor me dan![]()
Ik heb inmiddels 100+ documentaires gezien en 3+ jaar research en er is letterlijk een overweldigende,onweerlegbare berg informatie over.quote:"In my opinion WTC7 was with the utmost probability brought down by controlled demolition done by experts" says Hugo Bachmann, Professor emeritus for structural analysis and construction at ETH*. And also Jörg Schneider, another Professor emeritus for structural analysis and construction at ETH, interprets the small number of existing videos as indices that "WTC7 was with the utmost probability brought down by explosives".
http://www.911blogger.com/node/2925
De laatste 10 topics of zo, is er nog amper sprake van een discussie.quote:Op donderdag 9 november 2006 09:39 schreef Cyclonis het volgende:
[..]
ik hoop alleen dat het een discussie kan blijven. mijn ervaring is dat dit soort discussies vaak uitlopen tot een wel of niet geloven, zoals een discussie over of god wel of niet bestaat.
uiteindelijk zul je merken dat de conspiracy theory aanhangers zo een beetje alle wetenschappelijke documenten die het officiele rapport van NIST bevestigen, als onbetrouwbaar gaan afstempelen omdat de amerikaanse regering hun zogenaamd heeft omgekocht/valse informatie heeft toegespeeld/bedreigd
en zullen ze daarom hun theorie volledig basseren op de woorden van mensen die niet binnen dit vakgebied horen.
hoogstens blijven alleen de speculatieve 'bewijzen' overeind die in een normale rechtszaak volgens mij als 'circumstancial evidence' zullen worden afgewezen. hiervoor zouden we liever een rechtsgeleerde mee willen hebben in deze discussie want dat is weer niet mijn gebied.
Weer negeer je de tijdsfactor , voor het smelten van bv een kilo aluminium heb je aardig wat tijd nodig ,ook al gebruik je een warmte bron van 1100 graden . Trouwens bij die temperatuur zou aluminium verbranden ! en Magnesium al helemaal . Dat er 1100 graden is gemeten bij gebouwen waar brand was zegt niet dat dit hier ook het geval was .quote:Op donderdag 9 november 2006 07:51 schreef Cyclonis het volgende:
[..]
dat hangt af van hoe onvolledig die verbranding is. hoe heet dat vuur precies was valt niet meer aan te tonen. maar aangezien er gesmolten metaal net uit die verdieping begon te stromen waar de crash heeft plaatsgevonden, en gegeven het feit dat aluminium kan smelten bij temperaturen die brandend jet fuel kan bereiken, en aangezien het feit dat gesmolten aluminium gemengd met allerlei organisch materiaal weldegelijk een oranje gloed kan afgeven, wordt het ineens erg aannemelijk dat die temperaturen hoog genoeg waren om dit te bereiken
Waarom zou het afwijken?quote:Op donderdag 9 november 2006 18:32 schreef atmosphere1 het volgende:
[..]
Weer negeer je de tijdsfactor , voor het smelten van bv een kilo aluminium heb je aardig wat tijd nodig ,ook al gebruik je een warmte bron van 1100 graden . Trouwens bij die temperatuur zou aluminium verbranden ! en Magnesium al helemaal . Dat er 1100 graden is gemeten bij gebouwen waar brand was zegt niet dat dit hier ook het geval was .
Voorafgaande, Jowenko weet niets van de WTC verbouwingen 6 weken voor 9-11. En zoals wij allemaal, geloofden op 9-11 iedereen Bush&co op basis van de media en het totale gebrek aan alternatieve informatie bv. WTC7.( dit is Jowenko zijn WTC7 debuutquote:Op donderdag 9 november 2006 18:15 schreef Wombcat het volgende:
Piejte, kun je de vraag die ik hier stel beantwoorden?
http://www.prisonplanet.c(...)istakablecharges.htmquote:uitgebreid bespreken we alle mogelijkheden met Jowenko maar hij blijft erbij, WTC7=CD
kun je mij aangeven hoe lang dat zou duren volgens jou? in mijn bevindingen en expirimenten kun je aluminium echt heel snel in temperatuur laten stijgen/dalen hoor. daar staat aluminium juist om bekendquote:Op donderdag 9 november 2006 18:32 schreef atmosphere1 het volgende:
[..]
Weer negeer je de tijdsfactor , voor het smelten van bv een kilo aluminium heb je aardig wat tijd nodig ,ook al gebruik je een warmte bron van 1100 graden . Trouwens bij die temperatuur zou aluminium verbranden ! en Magnesium al helemaal . Dat er 1100 graden is gemeten bij gebouwen waar brand was zegt niet dat dit hier ook het geval was .
met welke conclusie ben je het dan niet eens:quote:Op donderdag 9 november 2006 19:23 schreef Cyclonis het volgende:
@resonancer: ik ben wel al aardig op de hoogte van buitenlandse politiek, en weet ook wel dat buitenlandse politiek voor een goed deel draait om olie. ik ben het voor een goed deel eens met wat je allemaal voor informatie weergeeft, alleen ben ik wat voorzichtiger met voorspellen hoe het zal aflopen en ik gebruik het niet om aan te tonen dat de CIA/FBI/USGOV medeplichtig is aan 9/11
als je motieven kan vinden is dat over het algemeen alleen genoeg om een nader onderzoek in te stellen. ik wacht nog steeds op een wetenschappelijk onderzoek uitgevoerd door een wetenschappelijk instituut die concludeert dat er met een grote mate van zekerheid explosieven zijn gebruikt in het WTC crash
ik hoef hier niet perse verder over te discussieren in deze topic, misschien in een andere. voor mij meer uit interesse dan en niet zozeer omdat ik het oneens ben met hoe buitenlandse politiek in elkaar zit, maar wel in welke conclusies je eruit trekt
die 2 conclusies vind ik prima. je mag best het onderzoek heropenen en de us govt als verdachte stellen.quote:Op donderdag 9 november 2006 19:53 schreef Resonancer het volgende:
[..]
met welke conclusie ben je het dan niet eens:
a; heropen het 9-11 onderzoek.
b; de US govt is 1 van de verdachte partijen.
Medeplichtigheid komt in vele gradaties, in het kader van vuiligheidsdiensten kan het geen actie ondernemen, of ondergeschikten opdragen geen actie te ondernemen al medeplichtigheid inhouden.
En precies dat is er voor 9-11 gebeurt.
Dat hebben anderen reeds meer dan voldoende duidelijkgemaakt, en ik zei de gek, heb dat hier al heel vaak gepost.quote:Op donderdag 9 november 2006 19:57 schreef Cyclonis het volgende:
[..]
die 2 conclusies vind ik prima. je mag best het onderzoek heropenen en de us govt als verdachte stellen.
begin maar eerst met het officiele rapport zodanig af te kraken, dat het erkend wordt in de wetenschappelijke wereld als een foutief document.
Het rapport houd zich niet bezig met wetenschappelijke feiten (en terrecht). Wie de kapers precies waren en hoe de inlichtingendiensten reageerden, daar zou eventueel een nieuw onderzoek naar moeten komen. Dit is niet echt een exacte wetenschap te noemen, dit komt voort uit getuigenverklaringen en documenten. Ik heb ook niet het gevoel dat er met een nieuw onderzoek veel nieuwe dingen naar boven zouden komen. Er komt vast wel weer een cover-up en wat er wel naar buiten komt en aangepakt wordt is gecontroleerd, damage control.quote:Op donderdag 9 november 2006 19:57 schreef Cyclonis het volgende:
[..]
die 2 conclusies vind ik prima. je mag best het onderzoek heropenen en de us govt als verdachte stellen.
begin maar eerst met het officiele rapport zodanig af te kraken, dat het erkend wordt in de wetenschappelijke wereld als een foutief document.
Timothy J. Roemer, PhD, 9/11 Commissioner - Former 6-term Congressman from Indiana (1991-2003). Former member of the Permanent Select Committee on Intelligence. Currently President of the Center for National Policy.quote:"Fog of war could explain why some people were confused on the day of 9/11, but it could not explain why all of the after-action reports, accident investigations and public testimony by FAA and NORAD officials advanced an account of 9/11 that was untrue."
John J. Farmer, Jr., Senior Counsel, 9/11 Commission - Former Attorney General of the State of New Jersey. Former Chief Counsel to former New Jersey Governor Christine Todd Whitman. Former Commissioner of the State Commission of Investigations. Former Assistant U.S. Attorney for the District of New Jersey.quote:"None of this was shared with us in hours of private interviews, including interviews under oath; nor do we have any paper on this," said Timothy Roemer, a Democratic member of the commission and a former congressman from Indiana. "I'm deeply disturbed by this. I'm furious."
Peter Rundlet, Counsel for the 9/11 Commission - Former Associate Counsel to President Clinton. Former White House Fellow, serving in the Office of the Chief of Staff to President Clinton. Currently Vice President for National Security and International Affairs, Center for American Progress.quote:"I was shocked at how different the truth was from the way it was described," John Farmer, a former New Jersey attorney general who led the staff inquiry into events on Sept. 11, said in a recent interview. "The tapes told a radically different story from what had been told to us and the public for two years. ... This is not spin. This is not true."
en een korte geschiedenisles: http://www.youtube.com/watch?v=hutR9yqb8QY&mode=related&search=quote:Essay 9/30/06: "A mixture of shock, anger, and sadness overcame me when I read about revelations in Bob Woodward’s new book about a special surprise visit that George Tenet and his counterterrorism chief Cofer Black made to Condi Rice, also on July 10, 2001 .
Was it covered up? It is hard to come to a different conclusion. ... At a minimum, the withholding of information about this meeting is an outrage. Very possibly, someone committed a crime. And worst of all, they failed to stop the plot."
en bv.quote:"We are grateful to the Washington Post, the New York Times, Time Magazine and other great publications whose directors have attended our meetings and respected their promises of discretion for almost forty years.
It would have been impossible for us to develop our plan for the world if we had been subjected to the lights of publicity during those years. But, the world is more sophisticated and prepared to march towards a world government. The supranational sovereignty of an intellectual elite and world bankers is surely preferable to the national autodetermination practiced in past centuries."
quote:David Rockefeller [1915~] Banker, Founder & Honorary Chairman of Trilateral Commission, Honorary Chairman of the Council on Foreign Relations. Written in his 2002 autobiography 'Memoirs' [pp 405]
"For more than a century, ideological extremists at either end of the political spectrum have seized upon well-publicized incidents to attack the Rockefeller family for the inordinate influence they claim we wield over American political and economic institutions. Some even believe we are part of a secret cabal working against the best interests of the United States, characterizing my family and me as "internationalists" and of conspiring with others around the world to build a more integrated global political and economic structure - one world, if you will. If that's the charge, I stand guilty, and I am proud of it."
Ik moest echt keihard lachen.quote:Op donderdag 9 november 2006 20:00 schreef pietje77 het volgende:
Verder kan ik mezelf in alle bescheidenheid een expert noemen
Gaat dit, om vloeibaar metaal voor of na de instorting:quote:Op donderdag 9 november 2006 19:54 schreef Cyclonis het volgende:
2 punten waar ik het niet mee eens ben met conspiracy theories:
- het vloeibare metaal was zeker weten staal
Hierna houdt de inhoudelijke argumentatie op, maar krijg je een bak intens slappe retoriek over je heen, en wordt het menselijk onvermogen in al zijn tragiek genadeloos blootgelegd.quote:Op donderdag 9 november 2006 19:23 schreef Cyclonis het volgende:
Mooiste opmerking vind ik toch wel die van pietje77 die zich een expert noemtquote:Op donderdag 9 november 2006 20:40 schreef NoSigar het volgende:
[..]
Hierna houdt de inhoudelijke argumentatie op, maar krijg je een bak intens slappe retoriek over je heen, en wordt het menselijk onvermogen in al zijn tragiek genadeloos blootgelegd.
1) ik had al eerder naar voren gebracht dat alleen de initiele observaties van getuigen aangaven dat het staal was, terwijl latere analyses naar voren brachten dat het aluminium wasquote:Op donderdag 9 november 2006 20:32 schreef Resonancer het volgende:
[..]
Gaat dit, om vloeibaar metaal voor of na de instorting:
Over vloeibaar metaal na de instorting bestaan wel oogetuigen verslagen:
http://911research.wtc7.net/wtc/evidence/moltensteel.html
En deze zal je ook wel kennen:
http://911research.wtc7.net/wtc/evidence/rubblefires.html
mooie uitspraak maar ik volg even niet tegen wie je het hebtquote:Op donderdag 9 november 2006 20:40 schreef NoSigar het volgende:
[..]
Hierna houdt de inhoudelijke argumentatie op, maar krijg je een bak intens slappe retoriek over je heen, en wordt het menselijk onvermogen in al zijn tragiek genadeloos blootgelegd.
ik hou het liever even bij de exacte wetenschap. daar ben ik namelijk meer een expert in.quote:Op donderdag 9 november 2006 20:05 schreef OpenYourMind het volgende:
[..]
Het rapport houd zich niet bezig met wetenschappelijke feiten (en terrecht). Wie de kapers precies waren en hoe de inlichtingendiensten reageerden, daar zou eventueel een nieuw onderzoek naar moeten komen. Dit is niet echt een exacte wetenschap te noemen, dit komt voort uit getuigenverklaringen en documenten. Ik heb ook niet het gevoel dat er met een nieuw onderzoek veel nieuwe dingen naar boven zouden komen. Er komt vast wel weer een cover-up en wat er wel naar buiten komt en aangepakt wordt is gecontroleerd, damage control.
Hij bedoelt dat jouw post zinnig is, en de rest daarna dikke onzin isquote:Op donderdag 9 november 2006 20:44 schreef Cyclonis het volgende:
[..]
mooie uitspraak maar ik volg even niet tegen wie je het hebt![]()
Is dit beter?quote:Op donderdag 9 november 2006 20:43 schreef Cyclonis het volgende:
5) breng liever een source naar voren van een technologisch instituut o.i.d.
quote:Analysis of the data indicates temperatures greater than 800oF. Over 3 dozen hot spots appear in the core zone. By September 23, only 4, or possibly 5, hot spots are apparent, with temperatures cooler than those on September 16
http://pubs.usgs.gov/of/2001/ofr-01-0405/ofr-01-0405.html
Doe mij ff 'n bron bij deze beweringen svp. Want ik kan dit ff niet terugvinden.quote:1) ik had al eerder naar voren gebracht dat alleen de initiele observaties van getuigen aangaven dat het staal was, terwijl latere analyses naar voren brachten dat het aluminium was
2) de plaatjes die vaak gebruik werden zijn plaatjes van een gloeiend stuk metaal, en niet die van een gesmolten metaal
3) de plaatjes die men naar voren bracht van wel degelijk vloeibaar metaal, blijken plaatjes van gesmolten aluminium te zijn
Inderdaad, maar bedoel natuurlijk maar één user.quote:Op donderdag 9 november 2006 20:46 schreef haaahaha het volgende:
[..]
Hij bedoelt dat jouw post zinnig is, en de rest daarna dikke onzin is
nee, maar ik geloof wel dat we in een tijd wonen dat als er een officieel rapport wordt vrijgegeven die onderschreven en geaccepteerd is door meerdere technologische instituten waaronder mijn eigen uni, en wordt bekritiseerd door psychologen, sociologen en graphic designers, dat elk weldenkend mens wel snapt wie hier het meest verstand van heeftquote:
Uiteraard is het slechts weer een druppeltje vocht van de sneeuw van het topje van de ijsberg, onweerlegbare "openbare" feiten natuurlijk wederom.
Of dacht je dat je in een hele speciale tijd leefde waarin de braaave brugers de waarheid verteld word?
Ik zeg niet dat alle aluminium verbrand moet zijn aangezien de temperatuuren zeer verschillend waren . Bij 1100 graden en in combinatie met koolstof (organisch materiaal) zou het gaan verbranden.quote:Op donderdag 9 november 2006 19:33 schreef Cyclonis het volgende:
[..]
kun je mij aangeven hoe lang dat zou duren volgens jou? in mijn bevindingen en expirimenten kun je aluminium echt heel snel in temperatuur laten stijgen/dalen hoor. daar staat aluminium juist om bekend
je maakt hier naar mijn inziens de volgende fouten:
- je negeert het feit dat aluminium heel snel warmte kan opnemen
- je gaat uit van de preciese maximale temperatuur die er plaats kon hebben gevonden, in plaats van dat getal als een maximum beschouwen (verwachte temp ligt op de 1000 graden)
- aluminium heeft geen verbrandingstemperatuur. verbranden heeft te maken met zuurstofconcentratie en temperatuur samen.
- er wordt nergens beweerd dat er niet een deel van aluminium verbrand kan zijn
- je gaat er van uit dat al het aluminium verbrand zou zijn
- je gaat er van uit dat als er 1100 graden is gemeten bij gebouwen waar brand was, dat het hier niet het geval kan zijn
- je verwacht dat het WTC een veel lagere temperatuur zou hebben bij de brand dan die andere gebouwen, zonder aan te geven waarom je dat denkt. ik ga uit van een gemiddelde temperatuur die is gemeten bij soortgelijke gebouwbranden, simulaties en een wetenschappelijk erkend rapport.
waar haal jij de informatie vandaan dat de temperaturen in het WTC niet 1100 graden konden zijn geweest, of dat al het aluminium verbrand moest zijn geweest?
En de aanwezigheid van zuren of basen of een oxidator als Zwavel ( kan zowel brandstof als oxidator zijn )quote:- aluminium heeft geen verbrandingstemperatuur. verbranden heeft te maken met zuurstofconcentratie en temperatuur samen.
Iedereen heeft een bepaald beeld van wat er die dag gebeurd is maar Cyclonis geeft prima aan wanneer het eigen speculatie is of wetenschappelijk onderbouwd. Jij roept alleen maar heel hard en negeert daarbij al z'n vragen, ook nu weer kan je je claim van vooroordelen en irrelevante vergelijkingen niet onderbouwen. En weer zeg je iets wat voornamelijk op jezelf slaat.quote:Op donderdag 9 november 2006 20:00 schreef pietje77 het volgende:
De eerste "9-11 onderzoeks" verdedige hier zonder vooroordeel moet ik nog tegenkomen en eerlijk gezegt zitten jouw posts ook vol met vooroordelen en irrelevante (v for vendetta) vergelijkingen.
Kom eens met bewijzen daarvoor, als die professoren er zijn hebben ze vast ook iets uitgegeven dus laat dat dan zien en dan kunnen de mensen met de echte kennis op dat gebied daar kritisch naar kijken. Je roept wel dat die er zijn maar op vragen om bronnen en bewijzen/conclusies ga je weer niet in. Dit is je kans om te laten zien dat je gelijk hebt maar negeert die kans volkomen en gaat gelijk al in de verdediging. Net als een klein kind dat net betrapt is op het stelen van snoepjes ga je er nu compleet omheen lullen. Cyclonis vraagt om bewijzen waarop jij je mening hebt gebaseerd geef die dan gewoon.quote:De hoeveelheid Professoren en werknemers die op "non-ectief" zijn gesteld of ontslagen zijn ook nog niet bekend zie ik.
Verder kan ik mezelf in alle bescheidenheid een expert noemen en er is geen enkele twijfel, al ben ik dan een slap aftreksel van de echte onafhankelijke researchers insiders, klokkenluiders.
Ojee deze claim weer die totaal niet overeen komt met wat je hiet constant laat zien. Je negeert constant vragen en feiten om dan even later weer hetzelfde verhaal neer te zetten dus je communicatie is nogal eenrichtingsverkeer. Daarnaast mis je meerdere malen de kern van bepaalde onderzoeken of zit je naast wat betreft feitelijke informatie, je haalt feiten en meningen door elkaar en laat je je heel makkelijk meeslepen door misinformatie. Iemand die analytisch zo hoog ingeschaald zou zijn zou dat niet doen die zou het kaf van het koren kunnen scheiden. Je valt continu door de mand alleen ben ik bang dat je het zelf geeneens door hebt.quote:Verder ben ik communicatief/analystisch officieel ingeschaald bij de beste 10% van Nederland.( dat is de gehanteerde gradatie)
Niet echt belangrijk voor de argumenten maarja "appeal to authority" schijnt populair te zijn..
Cyclonis vraagt om bronnen en conclusies waarop jij je mening baseert, zeg je nu dat je mening gebaseerd is opdes-info en een wanonderzoek isquote:Dus het komt eraan hoor, het complete des-info, wan-onderzoek.
Weet je trouwens wie de hoofd reggiseur van het onderzoek was?
Zelikow
quote:Nooit zie je echte feiten. Ik denk dat de hele complottheorie, niet alleen 9/11 maar ook world domination opzich grote onzin zijn
The beste hypthese durven ze het ook nog te noemenquote:The specifics of the fires in WTC 7 and how they caused the building to collapse [“official theory”] remain unknown at this time. Although the total diesel fuel on the premises contained massive potential energy, the best hypothesis [fire/debris-damage-caused collapse] has only a low probability of occurrence. Further research, investigation, and analyses are needed to resolve this issue. (FEMA, 2002, chapter 5; emphasis added.)
Verder barst het echt van de getuigen waar geen enkele reden is om aan ze te twijfelen, ook vele werknemers in het WTC*/ bouwvakkers in de kelder, brandweerman, ontwerper WTC - Frank demartini, die zegt trouwens wel meer over de enorme constructie en draagkracht van het WTC. etc etcquote:Research Group: Atomic, Molecular, and Optical
Specialty: Metal-catalyzed fusion, Archaeometry, Solar energy
(trouwens ook klasse 1 veiligheids zowel interieur als exterieur, alles moest brandveilig zijn, buiten het wereldrecord asbest om)quote:"But it is very difficult to reach [even] this maximum temperature with a diffuse flame. There is nothing to ensure that the fuel and air in a diffuse flame are mixed in the best ratio... This is why the temperatures in a residential fire are usually in the 500 °C to 650 °C range [Cote, 1992]. It is known that the WTC fire was a fuel-rich, diffuse flame as evidenced by the copious black smoke. . . It is known that structural steel begins to soften around 425 °C and loses about half of its strength at 650 °C [Cote, 1992]. This is why steel is stress relieved in this temperature range. But even a 50% loss of strength is still insufficient, by itself, to explain the WTC collapse... The WTC, on this low-wind day, was likely not stressed more than a third of the design allowable. . . Even with its strength halved, the steel could still support two to three times the stresses imposed by a 650 °C fire." (Eagar and Musso, 2001; emphasis added.)
volgens mij zijn ze in Italie ook niet blind: http://www.youtube.com/watch?v=6_czyNCNhDI (het loopt als een eend, het klinkt als een eend, het ziet eruit als een eend, misschien is het wel een eend...quote:after i read it all it was incredible that they ignored 99% of what was important and the other 1% was spinned
Vind je global leadership hetzelfde als world domination? Want dat is wat er in het PNAC document staat.quote:Op donderdag 9 november 2006 21:58 schreef atmosphere1 het volgende:
[..]
Dan ben je slecht op de hoogte van de feiten
Dat een groot aantal leden van de Bush admin. streeft naar world domination is een keihard feit , omdat zij deze visie zelf hebben uitgedragen en vast hebben gelegd in vorm van een document
bovenstaande klopt, maar is geen bewijs dat de temperaturen niet de hoogte konden hebben bereikt die normaalgesproken zich ook in andere brandende gebouwen voordoenquote:Op donderdag 9 november 2006 21:46 schreef atmosphere1 het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat alle aluminium verbrand moet zijn aangezien de temperatuuren zeer verschillend waren . Bij 1100 graden en in combinatie met koolstof (organisch materiaal) zou het gaan verbranden.
De kerosinebrand was van korte duur en de daarop volgende interieur brand was gezien de rookontwikkeling en de donkere gele vlammen niet erg heet . Het interieur was vervaardigd van brandvertragende brandwerende stoffen.
Deze factoren spelen in elk geval mee in de volledigheid va de verbranding .
[..]
En de aanwezigheid van zuren of basen of een oxidator als Zwavel ( kan zowel brandstof als oxidator zijn )
Trouwens, we kunnen niet over een smeltpunt spreken omdat we waarschijnlijk met uitsluitend Aluminium legeringen te maken hebben.
Vraagje : Is het niet zo dat legeringen in een vliegtuig aan bepaalde eisen moeten voldoen in verband met het smeltings of ontbrandingsgevaar ?
Ik wel, als je dit militair en economisch wil afdwingen (en dat gebeurt) , dan is het geen leadership meer maar domination.quote:Op donderdag 9 november 2006 22:04 schreef gorgg het volgende:
[..]
Vind je global leadership hetzelfde als world domination? Want dat is wat er in het PNAC document staat.
The map, created by the U.S. Geological Survey on 16 sept , shows hotspots on the surface of the rubble that were above 700 Celsiusquote:Op donderdag 9 november 2006 21:20 schreef Cyclonis het volgende:
http://pubs.usgs.gov/of/2001/ofr-01-0405/ofr-01-0405.html
is overigens een acceptabele source, maar wat wil je er mee zeggen? er staat in feite niks bijzonders in, alleen dat er een stel hot spots waren met temperaturen boven de 800F
En over dat gesmolten metaal , ik dacht dat je met n analyse zou komen waarbij onderzoekers monsters hadden genomen...maar helaas... n.a.v. plaatjes.. I.m.o. bewijst deze techniek niets en ontkracht het ook niets.quote:During the official investigation controlled by FEMA, One hundred fifty pieces of steel were saved for future study. 4 One hundred fifty pieces out of hundreds of thousands of pieces! Moreover it is not clear who made the decision to save these particular pieces. It is clear that the volunteer investigators were doing their work at the Fresh Kills dump, not at Ground Zero, so whatever steel they had access to was first picked over by the people running the cleanup operation.
http://911research.wtc7.net/wtc/groundzero/cleanup.html
Het staat beide in het PNAC documentquote:Op donderdag 9 november 2006 22:04 schreef gorgg het volgende:
[..]
Vind je global leadership hetzelfde als world domination? Want dat is wat er in het PNAC document staat.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |