En bij Trouw, Elsevier en Geenstijl, alleen bij de TNS, de vriendjes van Nova niet...quote:
nee, dan heb je objectieve bronnenquote:Op zaterdag 4 november 2006 16:05 schreef PJORourke het volgende:
[..]
En bij Trouw, en Geenstijl, alleen bij de TNS, de vriendjes van Nova niet...
=Christeljkquote:
quote:en Geenstijl,
het onafhankelijke onderzoeksbureau.quote:alleen bij de TNS, de vriendjes van Nova niet...
want?quote:Op zaterdag 4 november 2006 16:08 schreef PJORourke het volgende:
Net zo betrouwbaar als TNS dus.
Het zal uit de komende peilingen moeten blijken. Het CDA heeft een grote linkervleugel, ik denk dat daar ook nog wel wat te winnen valt.quote:Op zaterdag 4 november 2006 16:11 schreef Jurgen21 het volgende:
Het enige dat Bos gisteren gewonnen kan hebben zijn zwevende SP-stemmers.
Uhmm, TNS Nipo is verbonden aan RTL. En een internetpeiling kun je toch niet echt gelijkstellen aan een opinieonderzoek. Ben benieuwd of Maurice de Hond nog komt met een eigen onderzoek naar het debat.quote:Op zaterdag 4 november 2006 16:05 schreef PJORourke het volgende:
[..]
En bij Trouw, Elsevier en Geenstijl, alleen bij de TNS, de vriendjes van Nova niet...
Want deel van de Clairy-family.quote:Op zaterdag 4 november 2006 16:11 schreef Asmodean het volgende:
want?
Niet op hun website?quote:en waar staat die poll van trouw nou?
In dit geval zijn ze misschien ingehuurd door RTL ja. Maar ze behoren tot het linkse kamp.quote:Op zaterdag 4 november 2006 16:14 schreef Kozzmic het volgende:
Uhmm, TNS Nipo is verbonden aan RTL.
Wel als dat onderzoek niet objectief is.quote:En een internetpeiling kun je toch niet echt gelijkstellen aan een opinieonderzoek.
Waar blijkt dat dan nog uit? Niet uit de kabinetsleden in ieder geval, op Van Ardenne dan na. Het lijkt me juist dat de meeste linkse CDA'ers door de afgelopen jaren juist zijn overgestapt naar Christen Unie, PvdA en/of SP en dat het gat bij de CDA is opgevuld aan de rechterkant met ex-VVD'ers. Het zou verklaren waarom de VVD niet meer op het oude niveau komt.quote:Op zaterdag 4 november 2006 16:12 schreef Kozzmic het volgende:
[..]
Het zal uit de komende peilingen moeten blijken. Het CDA heeft een grote linkervleugel, ik denk dat daar ook nog wel wat te winnen valt.
Half Nederland is schatrijk of massochistisch.quote:Op zaterdag 4 november 2006 16:19 schreef Jurgen21 het volgende:
En pyrhusoverwinning voor Bos gisteravond. In de nieuwe peiling van Maurice de Hond, gepeild na het debat gisteravond, heeft het CDA nu vier zetels voorsprong op de PvdA.
Wat ben je toch weer zielig aan het doenquote:Op zaterdag 4 november 2006 16:17 schreef PJORourke het volgende:
[..]
In dit geval zijn ze misschien ingehuurd door RTL ja. Maar ze behoren tot het linkse kamp.
[..]
Wel als dat onderzoek niet objectief is.
quote:Op zaterdag 4 november 2006 16:19 schreef Jurgen21 het volgende:
En pyrhusoverwinning voor Bos gisteravond. In de nieuwe peiling van Maurice de Hond, gepeild na het debat gisteravond, heeft het CDA nu vier zetels voorsprong op de PvdA.
Je hebt het goed gezien. Allemaal brandhout daar. Waarom komt er geen beter talent bovendrijven vraag ik mij af. Misschien toch een te lage honorereringquote:Op zaterdag 4 november 2006 16:20 schreef PJORourke het volgende:
Balkenende wordt gewoon een-oog in het land der blinden. Daarom loopt de VVD leeg. Niet onterecht ook, gezien de ideologische wanorde.
Tuurlijk, jong. Alles wat jou niet uitkomt is altijd vies en links.quote:Op zaterdag 4 november 2006 16:17 schreef PJORourke het volgende:
[..]
In dit geval zijn ze misschien ingehuurd door RTL ja. Maar ze behoren tot het linkse kamp.
PvdA verliest aan de SP, CDA en VVD aan Wilders. Rechts blijft rechts, links blijft links.quote:Op zaterdag 4 november 2006 16:19 schreef Jurgen21 het volgende:
En pyrhusoverwinning voor Bos gisteravond. In de nieuwe peiling van Maurice de Hond, gepeild na het debat gisteravond, heeft het CDA nu vier zetels voorsprong op de PvdA.
quote:Direct na het eerste debat was duidelijk vast te stellen dat de positie van de PvdA verzwakte ten gunste van de SP. Door het RTL4 debat is dat verlies weer wat goedgemaakt.
http://www.peil.nl/?2137
Je gaat toch niet de grip van de PvdA op de media via allerlei obscure bureautjes ontkennen of wel soms?quote:Op zaterdag 4 november 2006 16:22 schreef Kozzmic het volgende:
Tuurlijk, jong. Alles wat jou niet uitkomt is altijd vies en links.
Ook PvdA'er.quote:Maar goed, ook De Hond peilt een overwinning voor Bos (46% tegen 41%): http://www.peil.nl/?2139
Ja en op die zelfde site word aan ook aangegeven dat sinds het debat CDA 4 zetels voorsprong heeft op PVDA.quote:Op zaterdag 4 november 2006 16:22 schreef Kozzmic het volgende:
[..]
Tuurlijk, jong. Alles wat jou niet uitkomt is altijd vies en links.
Maar goed, ook De Hond peilt een overwinning voor Bos (46% tegen 41%): http://www.peil.nl/?2139
Omdat ze het principe "ledendemocratie" nog niet doorhebben daar. Dat betekent o.a. dat je een kandidaat-lijsttrekker geen "kutwijf" noemt. En nu zitten ze met een soort Bos/Cameron-kloon die zo slaapverwekkend is dat zelfs je TV op standby gaat als hij langskomt.quote:Op zaterdag 4 november 2006 16:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Je hebt het goed gezien. Allemaal brandhout daar. Waarom komt er geen beter talent bovendrijven vraag ik mij af. Misschien toch een te lage honorerering![]()
Sorry hoor, maar wat een sneu en doorzichtig figuur ben je toch.quote:Op zaterdag 4 november 2006 16:26 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Je gaat toch niet de grip van de PvdA op de media via allerlei obscure bureautjes ontkennen of wel soms?
[..]
Ook PvdA'er.
Maar belangrijker: Bos heeft geen rechtse stemmen weten los te weken. Zijn enige winst behaald hij bij de SP. De steun voor Balkenende onder CDA en VVD stemmers is zelfs ietsje groter geworden. Ook in de verschillende grafieken doet Balkenende zeker niet onder voor Bos. Die laatste heeft het debat dus heel nipt gewonnen, maar veel schiet hij er niet mee op.quote:Op zaterdag 4 november 2006 16:22 schreef Kozzmic het volgende:
[..]
Tuurlijk, jong. Alles wat jou niet uitkomt is altijd vies en links.
Maar goed, ook De Hond peilt een overwinning voor Bos (46% tegen 41%): http://www.peil.nl/?2139
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |