Niet lulligt bedoeld, maar daar heb ik dus helemaal niets aan. Want: wat is teveel zeuren? Als ik - wanneer ze onder de douche uitkomt - een toespeling maak, wanneer ik een keer in de week tegen haar aan ga liggen in bed of als ik op vrijdagavond gewoon botweg vraag of er nog geneukt gaat worden? Natuurlijk snap ik ook wel dat ze die vraag niet drie keer per dag wil krijgen maar schijnbaar is zelfs de suggestie al "zeuren" op dit moment. Alsof de hele wereld om haar draait zeg maar.quote:Op vrijdag 3 november 2006 22:47 schreef Leah het volgende:
Ja, klinkt me bekend in de oren. Ik kan je maar 1 tip geven, niet teveel over zeuren. Komt nl vanzelf wel goed.
Maar ik denk wel dat sex 6 weken na de bevalling eerder uitzondering als regel is.
Er was ooit een topic over sex na de bevalling, meen ik me te herinneren, maar die is vast heel erg ver weggezakt in de krochten van FOK.
Dat vind ik wel heel erg kort door de bocht. 9 maanden is heel lang en gezien het feit dat er na de bevalling ook nog een aantal weken/maanden niet gevreeen kan worden kan ik me voorstellen dat dat voor een aantal mannen best vervelend kan zijn.quote:Op vrijdag 3 november 2006 23:02 schreef kozakken het volgende:
OMG, de wereld draait ook om haar en jullie kindje! Tjonge jonge zeg. Ze is zwanger van jullie kind, hormonale superbom, geheel veranderd lijf in uiterlijk en gevoel en dan vraag jij je af of je wel genoeg aan sex toekomt en of dat in de toekomst beter zal gaan worden.
![]()
Mee eens...quote:Op vrijdag 3 november 2006 23:08 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Dat vind ik wel heel erg kort door de bocht. 9 maanden is heel lang en gezien het feit dat er na de bevalling ook nog een aantal weken/maanden niet gevreeen kan worden kan ik me voorstellen dat dat voor een aantal mannen best vervelend kan zijn.
Je hoeft niet altijd gelijk te neuken, maar andere dingen zouden wel kunnen. Dat is toch ook een kwestie van geven en nemen? Niet dan iemand dingen tegen haar zin zou moeten gaan doen, maar je geirriteerd en afwijzend reageren bij elke poging tot aanhankelijkheid is het andere uiterste lijkt me.
nee, zeker niet. sluit me hierbij aan. werd al kriegel bij het idee alleen.quote:Op vrijdag 3 november 2006 23:32 schreef Leah het volgende:
Ja maar, ik had gewoon geen zin. Maar dan ook echt GEEN zin, niet om aan te raken, niet om aangeraakt te worden, gewoon niet... Sexloos dus.
Kan me niet voorstellen dat ik de enige ben.
quote:Op vrijdag 3 november 2006 23:47 schreef Leah het volgende:
Ik ben een beetje het Leah type, "Dan zorg je maar dat die zin weer verdwijnt"
Kom op hee! Moeten we de hele wereld dan pleasen ofzo? Ik had het al best moeilijk met alles wat er gebeurde, daar had ik echt even tijd voor nodig hoor.
Dat is je vraagquote:Op vrijdag 3 november 2006 22:54 schreef SadKingBilly het volgende:
Niet lulligt bedoeld, maar daar heb ik dus helemaal niets aan. Want: wat is teveel zeuren?
En daar is je antwoord.quote:Natuurlijk snap ik ook wel dat ze die vraag niet drie keer per dag wil krijgen maar schijnbaar is zelfs de suggestie al "zeuren" op dit moment. Alsof de hele wereld om haar draait zeg maar.
Als ik bevallen ben dan zal er eerst wat moeten helen he. Dan is het toch bijna normaal dat je geen sex hebt? Maar als het geen pijn doet.. waarom niet?quote:Op vrijdag 3 november 2006 23:58 schreef Leah het volgende:
Post je nog een keer als je bevallen bent Nikky?
Omdat je nachten oploopt met een baby te zeulen, ondertussen last hebbend van hormonale zweetaanvallen en opvliegers, en je nog steeds 1000 keer plassen moet en je bij de eerste minuut dat je tijd hebt in een diepe slaap valt, waaruit je weer wakker schrikt omdat je je kind ineens kwijt bent en die blijkt gewoon in de wieg te liggen en dan ben je weer wakker en moet je weer plassen en veel drinken vanwege dat zweetgebeuren en net als je weer in slaap sukkelt, vind je kind dat het tijd is om weer van zich te laten horen en na veel slokjes, boertjes en weer een poepluier is het ochtend en dan heb jij geen zin in ochtendsex. Of middagsex. Of avondsex.quote:Op zaterdag 4 november 2006 00:00 schreef nikky het volgende:
Maar als het geen pijn doet.. waarom niet?
Ik prefereer; slagerij!quote:Op zaterdag 4 november 2006 00:00 schreef nikky het volgende:
[..]
Als ik bevallen ben dan zal er eerst wat moeten helen he. Dan is het toch bijna normaal dat je geen sex hebt? Maar als het geen pijn doet.. waarom niet?
Maar als ik met hechtingen in mijn ontplofte egel loop moet ik ook niet aan sex denken.
Ja, dat zal vast helpenquote:Op vrijdag 3 november 2006 22:54 schreef SadKingBilly het volgende:
gewoon botweg vraag of er nog geneukt gaat worden?
Oh, maar mijn handjes werkten volop om hem een plezier te doen. Een massage van mijn kuiten versus een massage van zijn "edele deel"quote:Op zaterdag 4 november 2006 09:56 schreef milagro het volgende:
goh wat een begrip voor de mannen weer, hier
er is geen enkel excuus te gaan bitchen tegen je man als hij gewoon lief doet, aandacht wil, en ja, ook sex wil.
je kan ook op een andere manier laten merken dat sex nu even niet je ding is, en je kan ook zonder penetratie sex hebben, en daarvoor het initiatief nemen.
etc.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |