quote:
PHP werkt, POST dinges code is ook goed. Ik snap niet waarom de data niet naar PHP wordt doorgestuurd en verwerkt, dat is het enigequote:Op dinsdag 7 november 2006 22:38 schreef Faithz het volgende:
Wonderer: Anders stukje voor stukje eruit halen dankijken wanneer je site niet mee wil werken.
Alicey
Sorry dat ik niet van dienst kan zijn.quote:Op dinsdag 7 november 2006 21:24 schreef NanKing het volgende:
* NanKing pleurt een bakje levendigheid in het topic.
Zet hem opquote:Op woensdag 8 november 2006 00:04 schreef vanitasvanitatumetomniava het volgende:
[..]
Sorry dat ik niet van dienst kan zijn.
Ik heb het afschuwelijk druk, 'k ben net klaar met de dingen die ik voor vandaag af wilde hebben.
Morgen is het marteldag; 3 belangrijke afspraken waarvan een een sollicitatiegesprek..
En tot 20 november moet ik in mijn uppie een behoorlijk project in elkaar flansen, hier en daar nog wat opdrachten afmaken en mij gaan verdiepen in C#.
*zucht*
Na 20 november zal ik jullie in den avond weer vergezellen. Dus voor die tijd zitten SOB's er helaas niet in.
Multi inzet die Erikquote:Op dinsdag 7 november 2006 19:05 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Ik heb facetten. Ik kan geyl, stoer, aandoenlijk, bang, zielig, grappig, leuk, lelijk, etc., etc. zijn.
Heel veel suc6quote:Op woensdag 8 november 2006 00:04 schreef vanitasvanitatumetomniava het volgende:
[..]
Sorry dat ik niet van dienst kan zijn.
Ik heb het afschuwelijk druk, 'k ben net klaar met de dingen die ik voor vandaag af wilde hebben.
Morgen is het marteldag; 3 belangrijke afspraken waarvan een een sollicitatiegesprek..
En tot 20 november moet ik in mijn uppie een behoorlijk project in elkaar flansen, hier en daar nog wat opdrachten afmaken en mij gaan verdiepen in C#.
*zucht*
Na 20 november zal ik jullie in den avond weer vergezellen. Dus voor die tijd zitten SOB's er helaas niet in.
Dus uiteindelijk bleek de Goeroe gewoon naast je op de bank te zittenquote:Op woensdag 8 november 2006 04:05 schreef wonderer het volgende:
Javascript doet het
Het is altijd lekker als je dingen kan bespreken met iemand, zodra je uit probeert te leggen wat je wil doen, zie je meestal wel wat er mis is.
En Brad weet honderd keer meer van JS dan ik natuurlijk.
En dus heb je die stageplek kunnen regelen waar je op de fiets naar toe kan?quote:Op woensdag 8 november 2006 11:50 schreef vanitasvanitatumetomniava het volgende:
Nou, de sollicitatie was geslaagd, hoewel ik alle denkbare fouten maakte. (behalve dan op gebied van er verzorgd uitzien danwel). Het gesprek was plezierig en ik heb de stageplek :-)
Maar 't eerste gesprek (op school) was rampzalig. Nu ja, het zij zo.
* vanitasvanitatumetomniava is weer weg naar de volgende afspraak, daar kan niks mis mee gaan.
Koop dan zo'n electroding.quote:Op woensdag 8 november 2006 09:21 schreef Sitethief het volgende:
Iemand moet mij nodig eens met een scheermesje leren scheren,.
Het experiment met de olie was geen succes?quote:Op woensdag 8 november 2006 09:21 schreef Sitethief het volgende:
Iemand moet mij nodig eens met een scheermesje leren scheren,.
Ja, maar dat was pas 's avonds. Ik had hem rond een uur of drie gemaild en hij zei dat ie de rest van de dag aan mijn probleem dacht in plaats van zijn eigen dus dat doe ik ook niet meerquote:Op woensdag 8 november 2006 09:20 schreef Stroekie het volgende:
[..]
Dus uiteindelijk bleek de Goeroe gewoon naast je op de bank te zitten
of toch eerder over je trots heenstappen en het hem eerder vragenquote:Op woensdag 8 november 2006 15:53 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ja, maar dat was pas 's avonds. Ik had hem rond een uur of drie gemaild en hij zei dat ie de rest van de dag aan mijn probleem dacht in plaats van zijn eigen dus dat doe ik ook niet meer
Het gaat niet om trots, maar om het feit dat hij overdag werkt en ik hem daar dus eigenlijk niet in wil storen. Hij heeft me het hele weekend geholpen enzo maar door de week ben ik op mezelf aangewezen.quote:Op woensdag 8 november 2006 15:56 schreef Stroekie het volgende:
[..]
of toch eerder over je trots heenstappen en het hem eerder vragen![]()
Ze doet net of het "dan maar met een vrouw" gaat doen...quote:Courtney Love kan nuchter niet meer van seks genieten
Uitgegeven: 7 november 2006 16:42
Laatst gewijzigd: 7 november 2006 17:04
AMSTERDAM - Het seksleven van Courtney Love is geruļneerd sinds ze van de drank en drugs af is. De 42-jarige zangeres zegt in de Amerikaanse krant The Post Chronicle dat ze nuchter niet langer eenmalige avontuurtjes heeft. "Het is makkelijker om jezelf ervan te overtuigen dat je verliefd bent als je te veel hebt gedronken."
De weduwe van Nirvana-zanger Kurt Cobain vindt haar liefdesleven zo treurig dat ze overwogen heeft lesbisch te worden, zegt ze. "Ik zou willen dat ik met vrouwen een relatie kon hebben, maar dat lukt me niet." De moeder van de 14-jarige Frances Bean waardeert haar huidige vrijgezelle status maar matig. "Ik heb nog nooit zo lang zonder vriend gezeten. Ik houd ervan om verliefd te zijn, maar met de drank is mijn zin in seks het raam uitgevlogen.
Courtney is zichzelf een jaar of 20 al kwijt geraaktquote:Op woensdag 8 november 2006 16:46 schreef maedel het volgende:
Van nu.nl
[..]
Ze doet net of het "dan maar met een vrouw" gaat doen...Wie wil dat mens nou?
auquote:Op woensdag 8 november 2006 21:30 schreef NanKing het volgende:
kick.
Triestigquote:Op woensdag 8 november 2006 16:46 schreef maedel het volgende:
Van nu.nl
[..]
Ze doet net of het "dan maar met een vrouw" gaat doen...Wie wil dat mens nou?
Wat? dat ik haar niet wil?quote:
Nee, dat ze denkt dat ze lesbisch kan worden.quote:
Des te lekkerder als ie eindelijk wel werktquote:Op dinsdag 7 november 2006 23:00 schreef wonderer het volgende:
[..]
PHP werkt, POST dinges code is ook goed. Ik snap niet waarom de data niet naar PHP wordt doorgestuurd en verwerkt, dat is het enige
Amerikanenquote:Op woensdag 8 november 2006 22:33 schreef wonderer het volgende:
[..]
Nee, dat ze denkt dat ze lesbisch kan worden.
Ja wat is er met de nachtploeg gebeurd ?quote:Op woensdag 8 november 2006 23:23 schreef NanKing het volgende:
Het is de laatste tijd ontzettend rustig hier, dus breng gerust wat leven in de brouwerij.
Slaap lekker Faithzquote:Op woensdag 8 november 2006 23:26 schreef Faithz het volgende:
Inderdaad, ik zag dat dit topic al best lang liep en dat ben ik niet gewend van de gemiddelde Fok! slowchat topics!
Maar helaas, ik ga nu echt richting bedcu
Heel soms slaap ik tegenwoordig 's nachtsquote:Op woensdag 8 november 2006 23:27 schreef Stroekie het volgende:
[..]
Ja wat is er met de nachtploeg gebeurd ?
Ja en Sebas lijkt ook al een regulierder ritme te pakken te hebbenquote:Op woensdag 8 november 2006 23:28 schreef NanKing het volgende:
[..]
Heel soms slaap ik tegenwoordig 's nachts.
Niet altijd gelukkig.
Ja, hij moet wel hequote:Op woensdag 8 november 2006 23:29 schreef Stroekie het volgende:
[..]
Ja en Sebas lijkt ook al een regulierder ritme te pakken te hebben
Die kwam hier vroeger ook bij nacht en ontij, en nu toch vooral tijdens kantooruren![]()
AJAX chatbox. Dus ja, iets ingewikkelderquote:Op woensdag 8 november 2006 23:11 schreef Faithz het volgende:
[..]
Des te lekkerder als ie eindelijk wel werkt![]()
Oh en edit, misschien een stomme vraag maar is het een mail form? Of ben je ingewikkelder bezig?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |