Ja, dat bedoel ik dus.quote:Op vrijdag 3 november 2006 13:27 schreef the_hunter het volgende:
[..]
Tja dat moeten hun weten. Ik vind het ook een beetje onzin om over Postma te zingen terwijl we tegen fucking Austria Wien spelen. Zelfde geldt trouwens voor dat "bommen op rotterdam" terwijl we tegen bijvoorbeeld Vitesse spelen.
Wees blij dat dat eindelijk gebeurt. Is toch weer een extra wapen.quote:Op vrijdag 3 november 2006 13:27 schreef Tvduijn het volgende:
Alleen ajax dat 3x uit een standaardsituatie scoort?? Lijken psv wel (zouden we dan toch kampioen worden)
Als nou de gewone 'veldkansen' ook nog veel meer worden afgerondquote:Op vrijdag 3 november 2006 13:29 schreef the_hunter het volgende:
[..]
Wees blij dat dat eindelijk gebeurt. Is toch weer een extra wapen.
Niks van gehoordquote:Op vrijdag 3 november 2006 12:35 schreef Ayaxola het volgende:
Owja, waarom werd er trouwens weer over Postma gezongen?![]()
Ik verder op het vak ook niet. Hoorde het buiten wel eventjes, het begint meer een vreugde song te wordenquote:Op vrijdag 3 november 2006 14:23 schreef devv05 het volgende:
[..]
Niks van gehoord
Dat AZ en andere kleine clubjes uit onze nationale competitie over ons zingen is niet zo gek, die zijn gewoon geobsedeerd door ons en kijken tegen ons op.
quote:Het Fair Play-klassement wordt als volgt opgesteld:
De vier arbiters beoordelen de clubs per wedstrijd op verschillende punten, namelijk gele en rode kaarten, positief spel, respect voor de tegenstander, respect voor de scheidsrechter, gedrag van de teamofficials en het gedrag van de toeschouwers.
1. AZ
2. RBC
3. De Graafschap
4. FC Twente
5. FC Volendam
6. Roda JC
7. Excelsior
8. Heerenveen
9. PSV
10. Willem II
11. FC Zwolle
12. VVV Venlo
13. NEC
14. FC Groningen
15. Storm. Telstar
16. Emmen
17. BV Veendam
18. MVV
19. AJAX
20. FC Den Bosch
21. AGOVV
22. Sparta
23. Haarlem
24. FC Dordrecht
25. TOP Oss
26. FC Utrecht
27. RKC Waalwijk
28. Fortuna Sittard
29. Go Ahead Eagles
30. FC Eindhoven
31. NAC Breda
32. FC Omniworld
33. Helmond Sport
34. Vitesse
35. Heracles Almelo
36. Cambuur
37. Feyenoord
38. ADO Den Haag
Uiteraardquote:Op vrijdag 3 november 2006 17:04 schreef koningdavid het volgende:
Ze zullen er vast nog trots op zijn ook.![]()
Het bewijst gewoon maar eens dat die clubs gewoon niets met voetbal te maken hebbenquote:Op vrijdag 3 november 2006 17:04 schreef koningdavid het volgende:
Ze zullen er vast nog trots op zijn ook.![]()
En vorig jaar dan?quote:Op vrijdag 3 november 2006 17:26 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Het bewijst gewoon maar eens dat die clubs gewoon niets met voetbal te maken hebben.
quote:Op vrijdag 3 november 2006 14:27 schreef mikey99 het volgende:
iemand al een video van de wedstrijd van gister?
Ik zat op Zuid, daar zeker 2 keer gehoord.quote:Op vrijdag 3 november 2006 14:23 schreef devv05 het volgende:
[..]
Niks van gehoord
Dat AZ en andere kleine clubjes uit onze nationale competitie over ons zingen is niet zo gek, die zijn gewoon geobsedeerd door ons en kijken tegen ons op.
Wrijf het er nog maar eens inquote:Op vrijdag 3 november 2006 20:15 schreef Erasmusch het volgende:
Vorig jaar wonnen we dus de Fair Play cup
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |