pfff ben blij dat ik je baas niet benquote:Op vrijdag 3 november 2006 13:07 schreef Averon het volgende:
Tuurlijk kan dat. Als je maar wil.
ZM, er zijn weinig zaken zo intens bevredigend als het maandag ochtend om 7 uur een klap te geven op die nare wekker, je omdraaien en je partner wakker te maken door god mag weten welke geile handelingen en terwijl je heeriljk bezig bent je werk te bellen om te melden dat je niet langskomt.
ik had al een flauw vermoedenquote:Op vrijdag 3 november 2006 13:11 schreef Averon het volgende:
Okay, ik geef toe, hij is minder stoer dan ik doe voorkomen, ik ben namelljk zelf de baas.
Daarintegen hoop ik ook een baas te zijn waarbij je dat geintje een keer kan uithalen.quote:
Op maandagochtend om 7 uur????quote:Op vrijdag 3 november 2006 13:07 schreef Averon het volgende:
Tuurlijk kan dat. Als je maar wil.
ZM, er zijn weinig zaken zo intens bevredigend als het maandag ochtend om 7 uur een klap te geven op die nare wekker, je omdraaien en je partner wakker te maken door god mag weten welke geile handelingen en terwijl je heeriljk bezig bent je werk te bellen om te melden dat je niet langskomt.
Lanparty-Blowjob. Niets mis meequote:Op vrijdag 3 november 2006 22:59 schreef Sjowhan het volgende:
Gamen en Sex gaan goed samen, mits goed geplanned
%define langquote:Op zaterdag 4 november 2006 12:03 schreef ZwarteMagika het volgende:
Heej Sjowhan, jij bent hier lang niet geweest
Dat zal wel een apart effect gevenquote:
die worden toch al gestraftquote:Op zaterdag 4 november 2006 13:44 schreef cyber_rebel het volgende:
[..]
Dat zal wel een apart effect gevenMoet je valspelers (die zich niet laten pijpen en dus goed kunnen richten) goed straffen natuurlijk
Nouja, eerst liet je je hier zowat elke dag zien, nu al een minstens een week niet meerquote:Op zaterdag 4 november 2006 13:15 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
%define lang. 't Valt volgens mij best wel mee namelijk
Ze is gestopt met de pil zodat haar lichaam de usual maandelijkse huishouding kan doen daaronder...quote:Op maandag 6 november 2006 21:12 schreef ZwarteMagika het volgende:
Hoe dat zo DW?
en waarom kan zij dan niet met jou spelen???quote:Op dinsdag 7 november 2006 08:19 schreef Darkwolf het volgende:
[..]
Ze is gestopt met de pil zodat haar lichaam de usual maandelijkse huishouding kan doen daaronder...![]()
Dan maar met mijzelf gaan spelen als de druk weer te hoog word en ze is niet in de buurt...![]()
(Anaal vingeren en prostaat stimuleren durf ik nog niet door mijn vriendin te laten doen dus dat is een speciale treat just for me!)
Er waren ook twee punten die je hard kon aandrukken op haar rug heb ik gehoord.quote:Op dinsdag 7 november 2006 21:40 schreef erodome het volgende:
Kruikje maken voor tegen haar buikje, tegen de krampjes en lief saampjes hangen tegen elkaar aan![]()
![]()
Wow really!?quote:Maar pssstttt, wist je dat een orgasme werelds werkt tegen die krampen?
open niet waarschijnlijk.. met die dam die dan ingebracht wordt..quote:Op woensdag 8 november 2006 08:03 schreef Darkwolf het volgende:
[..]
Die ga ik meteen eens proberen als mevrouw er open voor staat (en zin in heeft), thanks!![]()
Die drukpunten zitten bij de lendewervels...quote:Op woensdag 8 november 2006 08:03 schreef Darkwolf het volgende:
[..]
Er waren ook twee punten die je hard kon aandrukken op haar rug heb ik gehoord.
Twee bepaalde drukpunten die je met redelijke precisie moet toepassen.
Dit is uiteraard een stuk makkelijker inderdaad!
[..]
Wow really!?
Geweldig!
Ze is namelijk gevoelig genoeg om met een vingertje op haar clitje binnen enkele minuten naar het hoogtepunt te schieten!
Die ga ik meteen eens proberen als mevrouw er open voor staat (en zin in heeft), thanks!![]()
Yepquote:Op zondag 12 november 2006 22:49 schreef Sjowhan het volgende:
En nog een leuk weekend gehad iemand?
quote:Op donderdag 16 november 2006 08:44 schreef onsite het volgende:
Niet gebatstte lang achter de computer blijven zitten...
eigen schuld
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |