we hebben bij de 20 weken echo idd vantevoren gezegd dat we het niet wilden weten!quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 11:15 schreef sweaty het volgende:
Karin, voor zover ik weet MOET je helemaal niets zien. Ik zou het in ieder geval van te voren even bij de echoscopiste aangeven, anders gaan ze er speciaal naar op zoek. Misschien als ze in de buurt komt van het geslacht dat ze jullie vraagt even weg te kijkenIk neem aan dat je bij de 20 weken echo dat ook hebt aangegeven?
In ieder geval veel plezier in december, ook al zagen we bij ons niets, het is toch bijzonder om zo'n kleintje weer te zien.
Vervelend van die schimmel![]()
Wij wisten al wat het werd n.a.v. de 20 weken echo, maar je hoeft het niet te zien hoorquote:Op dinsdag 31 oktober 2006 11:11 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Kleintje gefeliciteerd!!
Mooie echo foto's vivi! Wij mogen in dec ook voor een 3d! Gelukkig ben jij er positief over, hoor wel vaak dat het tegenvalt.....kindje lijkt wel versteend??? Nou ja we zien het wel! Het lijkt mij wel erg speciaal!! Maar MOET je dan ook zien wat het wordt? Want dat willen wij niet weten....
Hier ook een schimmel gelokaliseerd! Yek
De HA gebeld, kan vanmiddag medicijnen ophalen
Een konijntje?quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 12:00 schreef snoopy het volgende:
Ik kan er geen chocola van maken Vivi. Als ze zeiden dat het een meisje was zou ik het ook geloven
Of een konijntje, of iets anders....
Uhm was er eigenlijk nog niet klaar voor, moest nog zoveel schoonmaakwerk gebeurenquote:Op dinsdag 31 oktober 2006 12:12 schreef renzell het volgende:
Wow, keukenkastje in 1 keer schoon!Lekker op tijd Meimeltje. Ben je er wel een beetje klaar voor, of voelt het als 'te vroeg'? Succes met bevallen!!!
![]()
![]()
![]()
quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 10:28 schreef Meimeltje het volgende:
Gelukkig ik ben een plaats gezakt, komt het iets minder dichtbij
quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 12:05 schreef Meimeltje het volgende:
Nou hier zijn de vliezen vanmorgen gebroken!! Ik wist niet wat me overkwam tijdens het schoonmaken van de keukenkastjes haha. He4b nog geen weeen, maar de verloskundige komt zo wel even langs. Het begon net voordat ik naar de verloskundige moest, dus die afspraak kon niet doorgaan.
Jah idd gezakt water tot aan je knieenquote:Op dinsdag 31 oktober 2006 10:28 schreef Meimeltje het volgende:
Gelukkig ik ben een plaats gezakt, komt het iets minder dichtbij
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |