Als je moet BoB-en, oké, maar in het weekend drink je toch wel wat alcoholischquote:Op zaterdag 4 november 2006 23:06 schreef BlueCurl het volgende:
wat is er nu mis met cola en fanta?
maandag is er weer een fokschaap meeting, maar niemand hier natuurlijk die van de dutch power cows heeft gehoordquote:Op zaterdag 4 november 2006 18:47 schreef BlueCurl het volgende:
whiehie jump en ik houden zo weer een dig meet hihi
quote:Op zondag 5 november 2006 00:14 schreef devzero het volgende:
[..]
Jammer, volgens mij heb je OOP niet begrepen.
Kan em niet afspelenquote:
BC & Jump - Bedroom part 3?quote:Op maandag 6 november 2006 09:46 schreef BlueCurl het volgende:
[..]
onwijs nerd-achtigje wilt niet weten!!!
quote:Op maandag 6 november 2006 13:39 schreef mschol het volgende:
[..]
oww dus daarom kwamen die gezichten me zo bekend voor.
ik heb deel 2 gezzien ..![]()
hmm dat zou je eff aan danny moeten vragen, ik kwam em tegen op alt.binaries.xxx.fokquote:Op maandag 6 november 2006 16:45 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
Streaming zeker te zien op pr0n.fok.nl?
dan ga ik dat vanavond gelijk checken.quote:Op maandag 6 november 2006 17:38 schreef mschol het volgende:
[..]
hmm dat zou je eff aan danny moeten vragen, ik kwam em tegen op alt.binaries.xxx.fok
Om de vijf jaar krijgen we toch weer een nieuw standaard.quote:Op zondag 29 oktober 2006 19:21 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Vroeger paste alles op een floppy.
Daarna een CD!!![]()
WOW!! 700MB hoe krijg je die ooit vol.![]()
Een DVD! Damn dat is ziek 4gb....... Daar kan ik mijn hele PC op zetten man.![]()
Het is de toekomst!! Dat moet altijd overdreven groot zijn en bijna onwerkelijk anders heeft het zijn nut verloren binnen twee jaar. De opvolger van DVD komt me eigenlijk al veel te snel dus laten we er alsjeblieft voor zorgen dat we vanaf hier een tijdje door kunnen gaan. 15GB is dat dus niet want dat is echt een fooitje. De eerste sony games voor PS3 komen al vol aanzetten. Nu zal dat niet geheel per ongeluk zijn met wat dummy files maar genoeg games, os'en, applicaties die over meerdere DVD's heen gaan (nu al).
En die hybride spelers gaan duur worden? Bron? .....
Dat kan gewoon tegen een normale prijs zover ik heb begrepen.
Leuke onelinerquote:Op woensdag 8 november 2006 12:41 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Om de vijf jaar krijgen we toch weer een nieuw standaard.
Een standaard kun je tegenwoordig amper meer een standaard noemen. VHS, dát was pas een standaard!
Sorry ik heb andere hobbies.quote:Op woensdag 8 november 2006 12:47 schreef Geqxon het volgende:
Daarvoor zul je mijn hersenpan open moeten maken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |