De volgende keer dta iemand jouw ene bitch van een mod vindt, moet je die pagina laten zien. Ik weet zeker dat je dan op handen gedragen zult wordenquote:Op vrijdag 8 december 2006 22:22 schreef PeRi het volgende:
"Meisjes zijn vies"!!!
Ook echt die mod daar dan; 'Als ik jou was zou ik mij toch anders gaan formuleren, anders zijn de concequenties voor jou.'.
In het begin wist ik zeker dat ika cteerde, maar nuw eet ik het neit meerquote:Op vrijdag 8 december 2006 22:23 schreef Tha_Erik het volgende:
Wat speel je daar een obsessieve fan zeg.
Tenminste, je speelt toch wel...?
Niels of B. Prins?quote:
Oh my godddd, ik smolt toen ik dat zagquote:Op zaterdag 9 december 2006 22:23 schreef Tha_Erik het volgende:
Moest hij trouwens zo huilen? Want dat was wel heel erg.
Ik wens je veel voorspoed toe.quote:Op zaterdag 9 december 2006 23:28 schreef BB_Koning het volgende:
Ik ga een topic openen om mn steun te betuigen aanNiels en als ze me bannen, dan mogen ze aan mn pik zuigenNee, dat mag Niels doen
Nee, daar is hij te lief voor en ieuww, ik doe niet aan seks
![]()
Anyway, ik ga straks topic openen, ik plaats hier de link wel
Ik heb toch in de topic gezegd dat ik strandwandelingen met hem wil makenquote:Op zaterdag 9 december 2006 23:29 schreef BVO het volgende:
Zeg dan gelijk dat je hem wil. Nu is het meer wachten op wat aandacht
.
.
BB6 is daar toch speciaal voor?quote:Op zondag 10 december 2006 00:13 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
Ja ho maar weer. de BB slowchat mag verhuizen naar SEX of ONZ.
Die is dichtgegooid. Sommige dingen moet je nu eenmaal stoppen voor het te laat is.quote:
Nog even en ik pleur een slotje op jouw topic, net zoals op dat Br3eZ4h forum.quote:Op zondag 10 december 2006 00:44 schreef BB_Koning het volgende:
We bespreken hier van alle somtrent Niels, dus dit heeft niks met slowchat te maken. Nu graag weg uit mijn topic.
Let me showquote:Op zondag 10 december 2006 14:43 schreef BB_Koning het volgende:
Ik heb gisteren halfnaaktfoto's ontdekt van Niels![]()
()
Ja, ik had het bij tinypic geuploadedquote:Op zondag 10 december 2006 17:32 schreef Dammie het volgende:
Nou ja gejatstaat gewoon bij tinypic
Ik vind zoveel online.......waar ik niet zomaar de "maker" van kan vinden, ondanks dat het gewoon screenshots zijn
Maar ik vernoem je graag hoor eronder, zeg maar hoe?............hoop dat ik dan nog veel meer toegezonden krijg!
Weet je waar Niels werkt, ik wil hem opzoeken en ontvoeren een foto met hem makenquote:Op zondag 10 december 2006 18:09 schreef Dammie het volgende:
okay, super.......krijg veel aanbod van plaatjes, filmpjes ed via de mail. Dus soms ook alleen een URL met afbeeldingen.
Hoewel ik veel op FOK forum zit lees ik niet elk draadje........zag deze opeens in me stats voorbij komen
Niet alle homo's doen als Jack (Will and Grace)quote:Op zondag 10 december 2006 23:19 schreef BVO het volgende:
Ik vond hem trouwens heel erg niet homo overkomen.
Ik merkte het wel, maar ja, ik heb een gaydar, jij lekker nietquote:Op maandag 11 december 2006 00:07 schreef BVO het volgende:
Neeee, maar je merkt het vaak wel. Dat had ik bij hem dus echt 100% niet. Zeg maar.
Zo hijs wel eetbaar zegquote:Op maandag 11 december 2006 02:19 schreef BB_Koning het volgende:
[afbeelding]
Ik had verwacht dat hij boller zou zijn, maar dit is gewoon![]()
![]()
![]()
![]()
Ik vind het ook een uitspraak die niet zo okay is. Dus die mag je voortaan aub achterwege laten.quote:Op maandag 11 december 2006 17:18 schreef BB_Koning het volgende:
Een of ander wijf probeert Niel sin te pikken, Wenniej, ze opent allerlei topics over hem op dat forum, maar dat agat iet lukken, want hij vindt meisjes vies![]()
(Hilarisch, 'meisjes vies',ik snao niet dat die moderator daar moeilijk begon te doen, ach ja
)
Het is niet beledigend bedoeld, het is overduidelijk als humoristsich bedoeld. Als jou whumor en die van mij niet overeenkomen, dan heb je geen enkel recht om in alle subjectiviteit mij te zeggen dat ik zoiets niet mag zeggen.quote:Op maandag 11 december 2006 17:20 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
[..]
Ik vind het ook een uitspraak die niet zo okay is. Dus die mag je voortaan aub achterwege laten.
Als ik je vriendelijk verzoek om die uitspraak niet te gebruiken totdat Niels hem zelf heeft gebruikt, mag jij als "volwassen gozer" dit best respecteren.quote:Op maandag 11 december 2006 17:41 schreef BB_Koning het volgende:
[..]
Het is niet beledigend bedoeld, het is overduidelijk als humoristsich bedoeld. Als jou whumor en die van mij niet overeenkomen, dan heb je geen enkel recht om in alle subjectiviteit mij te zeggen dat ik zoiets niet mag zeggen.
Ik ben er eindelijk uit, Erik: ik speel geen obsessieve fanquote:Op vrijdag 8 december 2006 22:23 schreef Tha_Erik het volgende:
Wat speel je daar een obsessieve fan zeg.
Tenminste, je speelt toch wel...?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |