Dat vond ik juist de kracht ervan, klonk best lekkerquote:Op zaterdag 28 oktober 2006 20:24 schreef Tamaartje het volgende:
Ik vond het wel leuk klinken maar ik vond die stem van die gozer toch niet zo heel goed...
Ja, en slechts 3 van de 8 dus de ouders zijn er echt tegenaan gegaan als konijnen.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 20:24 schreef Svensational het volgende:
Het waren toch broers en zussen?
quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 20:47 schreef Coastertommm het volgende:
Die jongen keek ongeveer verliefd naar zijn zusje
Ik was dus niet de enige die dat opviel!quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 20:21 schreef Marble het volgende:
En volgens mij doen ze het nog met elkaar ook.
Misschien heeft Hearts wel een betekenis die ermee te maken heeftquote:Op zaterdag 28 oktober 2006 22:29 schreef Marble het volgende:
[..]
[..]
Ik was dus niet de enige die dat opviel!
Ik vind ze eigenlijk alledrie niet echt beautiful maar goed smaken verschillen.quote:Op zondag 29 oktober 2006 11:31 schreef PeRi het volgende:
Ik vind ze niet zo boeiend eigenlijk, echt zo'n standaard Bold & The Beautiful groepje.
Ik weet niet hoe ze eruit zien, heb geen beeld erbij en heb de uitzending gemist.quote:Op zondag 29 oktober 2006 11:44 schreef Marble het volgende:
[..]
Ik vind ze eigenlijk alledrie niet echt beautiful maar goed smaken verschillen.
Dat gevoel had ik ook al. Erg hoog Tros-gehalte. Of van die musical-mensen die in de subtop zitten en daar nooit bovenuit zullen stijgen. Nogal 'net niet'.quote:Op zondag 29 oktober 2006 11:45 schreef BVO het volgende:
Heb er een beetje songfestivalgevoel bij. En das natuurlijk niet zo best.
Dat dacht ik ook al!quote:Op donderdag 2 november 2006 19:06 schreef BVO het volgende:
Die met die staart? Die zat dik aan de speed joh.
Als die nog leeft na 8! bevallingen. Je zou voor minder hoekje om gaan.quote:
verschrikkelijk was zij zeg! ze zongen wel goed maar van haar werd ik echt heul aggressiefquote:
Welquote:Op zaterdag 2 december 2006 21:33 schreef PeRi het volgende:
Ik vond ze eigenlijk heel erg goed klinken met Let it Be. Heb alleen niet gezien of ze wel of niet door zijn?
quote:Naam: Nancy
Leeftijd: 35 jaar
Beroep of opleiding: mavo-d ,KMBO, aerobicsinstructrice
Sterrenbeeld: Boogschutter
Verliefd, verloofd, getrouwd, gescheiden: getrouwd
Woonsituatie: samenwonend
Kinderen?: 3 kids: Mac 8 jaar, Jim 5 jaar en Sem 1 jaar
Favoriete boek: De Da vinci code
Favoriete film: science fiction
Favoriete cd: verzamelcd
Favoriete artiesten: Andrea Bocelli, Allesandro Passifini, Michael Bubble
Favoriete vakantieland: Italie
Favoriete eten: Italiaans (wel vegetarisch)
Hobby’s: sporten, dansen, lezen, uit eten gaan, wandelen, film kijken
Goede eigenschappen: spontaan, eerlijk, blond (volgens mijn man), sportief, loyaal, zorgzaam
Slechte eigenschappen: chaotisch, soms driftig, koppig
Levensmotto en/of lijfspreuk: haal alles uit het leven wat erin zit
Hoe zijn jullie begonnen als groep? wij komen uit 1 gezin en hebben al heel ons leven samen gezongen
Waarom doe je mee aan X FACTOR? voor ons mama en voor ons mezelf natuurlijk om te kijken of we het nog steeds in ons hadden, en omdat ik zo graag voor publiek zing
Wat is jullie X Factor? saamhorigheid in zang, alledrie uit een gezin, podiumbeesten
De meest opvallende gebeurtenis tijdens X FACTOR: Ik vond het verbazingwekkend hoe wij als groep onder stress presteerden. En dat bedoel ik niet positief. We hebben natuurlijk wel vaker voor stressmomenten gestaan maar bij de confrontatie was dit ook echt confronterend. Ook vind ik het vervelend om andere collegakandidaten af te zien vallen. We hebben onderling echt geen strijdgevoel, meer saamhorigheid.
Wat vind je van je coach?: Wij hebben Marianne als coach. Een vriendin en ik hebben samen haar doopcel gelicht op internet en daar was ik wel van onder de indruk. Dus ik ben er heel blij mee. Ik weet zeker dat zij ons nog heel veel dingen kan bijleren. Ik moet zeggen dat ik haar ook een goede actrice vind. Ze kan zich zo goed onder controle houden als het moet.
Zijn er leuke contacten ontstaan met medekandidaten? Ja dat vind ik echt heel leuk. Voor mijn gevoel heerste er totaal geen jaloezie maar meer vriendschap.
Ik kan idd ook echt niet wachten voor ze hun interpretatie van Cupido gaan geven.quote:Op zaterdag 9 december 2006 22:54 schreef BVO het volgende:
Die zitten over 5 jaar met Tros in China.
Zoals ze daarna op Marianne dook ook, ik vond het net een aanranding.quote:Op zaterdag 9 december 2006 23:22 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik word er bang van. Vooral van die ene iets stevigere vrouw.
Ja, ze probeerde Marianne bijna te stikken in 'r buste ofzoquote:Op zaterdag 9 december 2006 23:23 schreef Marble het volgende:
[..]
Zoals ze daarna op Marianne dook ook, ik vond het net een aanranding.
Zoals ze na afloop bovenop Marianne dook ook, het was net een aanranding. En dan doen ze het nog met elkaar ook, en die kleinere blonde heeft steeds zo'n pscycho serial killer look in haar ogen, en dan hoorde ik nog uit uiterst betrouwbare bron ook dat Mr. Hearts van hamstersex houdt.quote:Op zaterdag 9 december 2006 23:22 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik word er bang van. Vooral van die ene iets stevigere vrouw.
Ze zijn zeker goed.. maar Nederland zit niet op hun te wachtenquote:Op zondag 10 december 2006 10:42 schreef nikky10 het volgende:
Ik vond ze eruit knallen, wat een power hebben die 3
Ik kreeg er een beetje zo'n Peter Jan Rens gevoel van...quote:Op zaterdag 9 december 2006 23:24 schreef Tha_Erik het volgende:
Op een gegeven moment in de uitzending keek ze ook heel angstaanjagend. Met grote ogen.... *ril*.
En dan heb je nog niks gezegt over die schreeuwende zus!quote:Op dinsdag 12 december 2006 12:03 schreef sbientje het volgende:
idd ja, die omhelzing vond ik zo stom niet, ze was gewoon blij.. maar die kerel, wat een onwijze mauuwwwkaus zeg! 'Nu kom ik nooitmeer aan een baan, huhuhuh' sukkeltje
quote:Aan het begin van twee dagen Ultieme Test in Scheveningen bekijken de Zanggroepen hun eerdere audities tijdens X FACTOR. Met Marianne en haar rechterhand Maurice bespreken met de acts wat goed en wat minder goed is aan hun optredens. Hearts leert belangrijke lessen tijdens deze bijeenkomst.
Brave dertigers
Mark (Hearts): “Wat me opvalt is dat we soms zelf denken dat het helemaal goed zit. Maar het is vaak echt vals.”
Marianne: “Dat klopt. Maar wat ik vooral niet meer wil zien is paniek. Vooral bij jou, Sonja. Jullie zijn goed genoeg op elkaar ingespeeld om gewoon door te gaan als het misgaat.”
Maurice: “Vanmiddag gaan we wat aan jullie handen doen. Het wordt nu soms bijna pantomime wat jullie doen. De gebaren zijn te groot.”
Marianne: “Vergeet het gedoe er omheen. Richt je op je stemmen. Jullie uitstraling en jullie stemmen zijn zó braaf. Goed genoeg klinken is niet voldoende. Voor X FACTOR wil ik geen brave dertigers zien, want dat zijn jullie nu natuurlijk wel een beetje. Die braafheid ga ik eruit sláán.”
Repetitie
Diezelfde middag, tijdens de repetities met zangcoach Cees Stolk, blijkt al dat Hearts goed geluisterd heeft naar deze kritiek. Marianne reageert verrukt als ze hen ziet oefenen: “Hebben jullie je handen afgehakt? Heel goed!”
Afzeiken
Op de tweede dag van De Ultieme Test, de dag van het optreden in het Circustheater, vertellen de leden van Hearts dat ze wel tegen een stootje kunnen. Dat kan helpen wanneer je met kritiek moet omgaan.
Mark: “Wij drieën zeiken elkaar graag af.” Nancy: “Klopt. Zo is Mark geadopteerd door het Foster Parents Plan.” Sonja: “We zeggen alles tegen elkaar. Dat is waarschijnlijk ook onze kracht. We hebben daarom nooit ruzie.”
Ik denk wel dat ze minstens 5 ronden doorkomenquote:Op zaterdag 23 december 2006 23:18 schreef Woelli het volgende:
Ze zijn alle 3 stuk voor stuk leuk
Maar een kans hebben ze denk ik niet echt
Denk je echt?quote:Op zaterdag 23 december 2006 23:19 schreef superhero87 het volgende:
[..]
Ik denk wel dat ze minstens 5 ronden doorkomen![]()
Die man heeft een hoge X factor gehalte, komen ze ver mee. Een beetje huilen hier en daar en je komt een paar rondes verderquote:Op zaterdag 23 december 2006 23:20 schreef Woelli het volgende:
[..]
Denk je echt?
Ik denk dat ze in de 3de of 4de er uit vliegen
Lekker vol, lekker roze. Lekker lekker.quote:Op zaterdag 23 december 2006 23:21 schreef Woelli het volgende:
[..]
Wat heeft iedereen met zijn lippen![]()
Me zus begon er ook al over
quote:Wist je dat…
...De leden van Hearts tapdansles kregen van hun moeder?
...Een broer van de leden van Hearts op het laatste moment niet meedeed aan X FACTOR, omdat hij geen tijd heeft voor eventueel succes?
...De leden van Hearts en hun andere broertjes en zusjes in hun kindertijd al succesvolle zangers waren?
...Ze van de arbeidsinspectie moesten stoppen met hun activiteiten?
...Nancy van Hearts drie kinderen heeft?
...Nancy van Hearts een aerobicopleiding deed bij Carl Nooten?
...Sonja van Hearts één zoon heeft?
...Sonja van Hearts vier jaar in Israël heeft gewoond?
...Mark van Hearts jaren in Hongarije heeft gewoond?
...Mark van Hearts gevraagd is een optreden te doen tijdens de Liveshows van Idols in Hongarije?
...Mark van Hearts in de jeugd van NAC samenspeelde met Pierre van Hooijdonk?
jah vond ik nou ook.quote:Op zondag 24 december 2006 03:43 schreef SpecialGuest het volgende:
Verrassend goed eigenlijk.
Ik vind dit wel een groepje voor jou.quote:Op woensdag 27 december 2006 00:19 schreef Zhenar het volgende:
Ik kijk net het optreden van Hearts en het valt echt op dat zeallemaal telkens een blik opzetten alsof ze keer op keer totaal verrast worden, waardoor mag Joost wetenHet is wel aandoenlijk
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |