Dezelfde mensen die denken een lcd tv voor 99 euro te kunnen bestellen.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 09:28 schreef danos het volgende:
wie stuurt deze nou naar een wildvreemd gmail-adres
quote:Ook die mooie Philips LCD-TV bij de Otto besteld voor ¤ 99,00?
Stuur uw gegevens naar het volgende adres: ottolcdtv@gmail.com
Zet in het onderwerp uw bestelnummer.
Vermeldt duidelijk uw naam- en adresgegevens, eventueel uw klantnummer bij Otto, hoeveel televisies u heeft besteld en stuur de bevestiging mee zoals u deze van Otto heeft ontvangen.
Heeft u schermafdrukken van de site, van uw bestelling op mijnotto.nl of heeft u de televisie inmiddels ontvangen en kunt u ons een pakbon of factuur sturen, dan zouden wij ook deze graag ontvangen.
Het aantal reacties is overweldigend. Derhalve is het voor ons niet mogelijk uw reactie persoonlijk te beantwoorden.
Uw persoonsgegevens worden vertrouwelijk behandeld en niet ter beschikking gesteld aan derden.
Uw gegevens worden uitsluitend gebruikt voor het in kaart brengen van de mensen die bij Otto een televisie van het type Philips 32PF3321 hebben besteld.
Wanneer u meer dan 5 televisies heeft besteld kunnen wij uw reactie helaas niet in behandeling nemen.
Dezelfde mensen als die hun adres in het telefoonboek laten zettenquote:Op dinsdag 31 oktober 2006 09:28 schreef danos het volgende:
het is trouwens wel grappig dat je daar gewoon je adresgegevens naartoe stuurt, wie stuurt deze nou naar een wildvreemd gmail-adres
Lolquote:De Consumentenbond wil geen uitspraken doen over het conflict. ‘Dit is een zaak tussen de consumenten en Otto. Als ze er niet uit komen, kunnen ze naar een geschillencommissie stappen. Die buigt zich dan over de vraag of 99 euro een reële prijs is.’
Ja pcies, dat had stukken minder gezeik opgeleverd - want heling is een verkapte nationale volkssport.quote:(serieus, zo'n TV voor 99 euro, dat is normaal gesproken 100% zeker heling....)
Bij een abonnement betaal je uiteindelijk toch een aanzienlijk bedrag voor je telefoon via je abonnementskosten, echt wat een kulkoek, wie verzindt er nou zoiets doms? Heeft die man teveel met zijn bolle kop in de zon gezeten daar op bonaire ofzoquote:Op dinsdag 31 oktober 2006 10:32 schreef zatoichi het volgende:
Stond vanochtend ook in de Volkskrant:
[i]
‘Natuurlijk vond ik de televisie erg goedkoop. Maar er gebeuren wel gekkere dingen op internet. Gratis mobieltjes van 700 euro als je een abonnement neemt, bijvoorbeeld.’
das ook best, heb je z´n nummer?quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 11:23 schreef danos het volgende:
het valt me nog mee dat ze niet als argument opvoeren dat Mohammed uit de buurt LCD's voor 100 euro aanbiedt![]()
omwille van de anonimiteit van mijn leveranciers, kan ik dit nummer niet vrijgeven, het nummer van de vader van mohammed is:quote:
Er staat dat er 1800 reacties zijn binnengekomen, 3 van mensen die vinden dat ze recht hebben op een tv en 1797 van mensen die vinden dat de initiatiefnemers triest bezig zijn. Vervolgens blijkt dat die drie mensen samen 7 tv's besteld hadden, dus melden ze dat het 'misschien wel' om 11 / 3 * 1100 = 2566 tv's gaat. Er is niets zo simpel als feiten, en zeker getallen, zo omschrijven dat het in je voordeel werkt hoor.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 21:02 schreef NiGeLaToR het volgende:
Dit wordt een leuke winter:
http://ottotv.nodig.nl/
Bedenk me nu dat dit hoe dan ook onwijs crap voor Otto is.
Ook verbaas ik me erover dat ze 2500 bestelde tv's geteld hebben, van 1800 mensen, waar Otto het over 1100 had. Paar honderd mensen die 't toch maar proberen?
Die man lult ook naar z'n eigen standpunt, dat weet jij, dat weet ik en dat weet deze meneer vast ook. Wat ik dan wel weer vreemd vind is dat deze meneer ook maar enige kans denkt te maken in deze zaak. Met een klein beetje kennis van recht weet je al dat deze zaak zo goed als kansloos is. 99,- een reeele prijs voor een TV van 1700,-quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 11:23 schreef danos het volgende:
Bij een abonnement betaal je uiteindelijk toch een aanzienlijk bedrag voor je telefoon via je abonnementskosten, echt wat een kulkoek, wie verzindt er nou zoiets doms? Heeft die man teveel met zijn bolle kop in de zon gezeten daar op bonaire ofzo![]()
het valt me nog mee dat ze niet als argument opvoeren dat Mohammed uit de buurt LCD's voor 100 euro aanbiedt![]()
Die tv wordt steeds duurder...quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 21:34 schreef FJD het volgende:
[..]
Die man lult ook naar z'n eigen standpunt, dat weet jij, dat weet ik en dat weet deze meneer vast ook. Wat ik dan wel weer vreemd vind is dat deze meneer ook maar enige kans denkt te maken in deze zaak. Met een klein beetje kennis van recht weet je al dat deze zaak zo goed als kansloos is. 99,- een reeele prijs voor een TV van 1700,-Yeah right, geen enkele Geschillencommissie die daar in gaat trappen natuurlijk.
Advocaatkosten
T-mobile, 10,- per maand voor 1 jaar, gratis Samsung D900 twv zo'n 400,-...quote:Op woensdag 1 november 2006 15:32 schreef ChillyWilly het volgende:
Overigens heb ik vorig jaar bij een Telfort Abbo van 12 maanden, voor 14 euro per maand 300 belminuten + gratis W800i twv ¤450 gekregen.
Sommige acties die te mooi lijken om waar te zijn, zijn dus toch waar!![]()
Doe ff een linkje dan, want ik zie sowieso al geen T-mobile abo's van ¤ 10,= maar bij de goedkoopste 1 jarige contracten bij T-mobile moet voor dat toestel toch zeker een dikke ¤ 200,= worden bijgelegd.quote:Op woensdag 1 november 2006 16:48 schreef NiGeLaToR het volgende:
[..]
T-mobile, 10,- per maand voor 1 jaar, gratis Samsung D900 twv zo'n 400,-...
Ik weet ook niet hoe ze het doen, ding heeft niet eens een simlock.
In de T-mobile winkel in de kalverstraat in A'dam.quote:Op donderdag 2 november 2006 22:39 schreef Leandra het volgende:
[..]
Doe ff een linkje dan, want ik zie sowieso al geen T-mobile abo's van ¤ 10,= maar bij de goedkoopste 1 jarige contracten bij T-mobile moet voor dat toestel toch zeker een dikke ¤ 200,= worden bijgelegd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |