quote:
Op donderdag 26 oktober 2006 19:37 schreef Steve_I. het volgende:natuurlijk zijn de prestaties waardeloos, moeten er harde acties volgen en kan dit zo niet langer, maar wat Derksen stelt is belachelijk.
wijs jij maar aan welke spelers allemaal niet eredivisiewaardig is (dus te slecht voor een clubje als sparta, ado, willem 2). Te slecht voor Topclub Feyenoord Rotterdam is niet automatisch niet eredivisie waardig.
Dat was een beetje overdreven inderdaad. Maar spelers als Huysegems en Kolkka horen niet eens in de subtop thuis.
quote:
Een paar goede aankopen (hoeft echt geen 40miljoen te kosten) en een hele berg zelfvertrouwen en je speelt weer om plaats 3. Het draait waardeloos maar met dit materiaal moet je meer kunnen.
'een paar goede aankopen', je zegt het zelf al. Tegenwoordig kosten goede spelers een kapitaal. En dan kom je dus uit bij het 'geld'-verhaal. Er mag toch echt wel 15 a 20 miljoen in deze selectie gestoken worden voordat het iets is.
quote:
Gullit heeft dingen fout gedaan, maar kan je niet de schuld geven voor 10 jaar wanbeleid, en een aankoop doet ie niet in z'n eentje. daarbij heeft hij wel kuyt en kalou veel beter gemaakt, terwijl ik koeman nog geen 1 speler heb zien verbeteren, maar wel 25 man heb zien vertyften.
Gullit is wel de oorzaak van het feit dat er nu geen geld meer is. Als hij niet al die miskopen had gedaan, hadden we een speler als Tymo plus nog een speler van dat kaliber kunnen betalen. Het enige goede van Gullit vond ik z'n ambities (die hij helaas niet waar kon maken, maar toch) en z'n grote mond tegen die kale.
quote:
Leonard en Kolkka hebben allebei een eenjarig contract met een optie op verlengen. daarbij zal zeker kolkka niet zo'n hoog salaris hebben (wil niet zeggen dat ik hem niet te slecht vind overigens)
Kolkka zal toch minimaal 6 ton verdienen, en Leonard is helemaal duur, gezien het feit dat alle onderhandelingen met andere clubs bij hem stopgezet werden omdat ie een te hoog salaris vroeg. Die 2 kosten je sowieso wel 2 miljoen aan salaris.
quote:
Ten Cate is maar matig tot nu toe. Diverse uitspraken / beslissingen doen niet getuigen van een toptrainer. dat hij bovenaan staat is vooral omdat hij beter spelersmatiaal heeft; een gebalanceerder elftal met een aantal ervaren spelers.
Maar wie heeft dat gebalanceerde elftal samengestelt? Wie heeft die spelers ge-eist? En denk je dat Gabri en Roger ook naar Ajax waren gekomen als Blind of R. Koeman daar zaten? Een goede trainer traint niet alleen goed, maar durft ook bij de directie op de tafel te rammen voor spelers en heeft contacten.
Bovendien bouwt hij daar aan iets, terwijl Koeman alleen maar afbreekt. Bovendien is hij akkoord gegaan met het halen van Kolkka en Huysegems, alleen op dat feit mag ie al oprotten