Ik bedoel de vele reizenquote:Op donderdag 26 oktober 2006 23:21 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Daar kiest ze zelf voor
Zoals alle vrouwen die kinderen krijgen en werken. Wáár zijn de vaders?
Dat begrijp ik dan weer niet. Die rechter is zoo irritant. Interrumpeert die linker omdat ze graag even wil laten weten dat ze haar standpunten achterhaald vind, ofwel; kjk mij eens met de tijd mee gaan!quote:Op donderdag 26 oktober 2006 23:27 schreef milagro het volgende:
[..]
nee man, die blonde met die geitenwollensokken aan
in the ghettooooowquote:
heeft niets te maken met met de tijd mee willen gaan, maar met relativeren van het geheelquote:Op donderdag 26 oktober 2006 23:33 schreef jack-bauer het volgende:
[..]
Dat begrijp ik dan weer niet. Die rechter is zoo irritant. Interrumpeert die linker omdat ze graag even wil laten weten dat ze haar standpunten achterhaald vind, ofwel; kjk mij eens met de tijd mee gaan! En een vader is daar eenvoudig weg anders in dan een moeder.
En dat terwijl ik absoluut geloof in een belangrijke rol van de natuurlijke moeder in de eerste jaren van een kind.
quote:Op donderdag 26 oktober 2006 23:50 schreef Aoristus het volgende:
succes schnabbelen is een keuze - door Charles Groenhuijsen
Ik vond het nogal hopeloos overkomen. Stoppen met werken kan natuurlijk ook, ik denk dat dat zelfs beter is. Maar moeders wettelijk het recht geven op een jaar lijkt mee een begin.quote:Op donderdag 26 oktober 2006 23:37 schreef milagro het volgende:
[..]
heeft niets te maken met met de tijd mee willen gaan, maar met relativeren van het geheel
je kunt als vrouw natuurlijk ook gewoon tijdelijk stoppen met werken, hè, of part time gaan werken, juist als jekind een baby is, kan dat laatste makkelijk, het slaapt driekwart van de tijd
een kind heeft liefde nodig, en aandacht, en genegenheid, en dat hoeft echt niet een jaar of langer enkel van de moeder te komen , hoor, 24/7.
hoe moet dat dan met dames die het ene kind na het andere eruit poepen? drie of meer kort op elkaar, die zijn dan zo drie jaar uit de roulatie, er zijn zat dames die zwanger raken vd 2e als de 1e amper baby af is.
je laat het de mensen zien en vervolgens laat je het ze zelluf doenquote:
tja, dat mag je vinden, ik denk er anders over, en ondervind dagelijks dat hoe ik het gedaan heb prima werkt en gewerkt heeft, gezien het resultaatquote:Op donderdag 26 oktober 2006 23:52 schreef jack-bauer het volgende:
[..]
Ik vond het nogal hopeloos overkomen. Stoppen met werken kan natuurlijk ook, ik denk dat dat zelfs beter is. Maar moeders wettelijk het recht geven op een jaar lijkt mee een begin.
Mensen hebben nog altijd keuze op het gebied van het krijgen van kinderen. Je ziet dat veel geemancipeerde verwende wijven zowel een carriere nastreven als een gezin. Ik geloof niet in een situatie waarin beide ouders full-time werken en daarnaast twee of drie jonge kinderen hebben. Ofwel; ik vind dat die mensen moeten kiezen. Of je gaat voor carrieren, of je gaat voor een gezien, maar dat houd wel in dat je kinderen moet opvoeden. Het altijd zo geweest dat de moeder een directere rol heeft in de opvoeding van kinderen en daar zal best een reden voor zijn.
Dat soort opvattingen kun je afdoen als geitenwollensokken, maar ik geloof nu eenmaal dat dit voor het opgroeien van (met name jongere) kinderen de beste basis is voor hun verdere leven.
Vroeger als man en vrouw gingen werken stond altijd nog de grootmoeder(s) klaar om de opvoeding voor een stuk over te nemen. Of om voor een persoonlijke kinderopvang te zorgen. Vooral daar schort het tegenwoordig wat aan, denk ik. De kleinkinderen opvoeden? Daar hebben die moderne bejaarden geen tijd meer voor joh ... (als ze al niet op een flatje in Spaans Benidorm wonen)quote:Op donderdag 26 oktober 2006 23:52 schreef jack-bauer het volgende:
[..]
Ik vond het nogal hopeloos overkomen. Stoppen met werken kan natuurlijk ook, ik denk dat dat zelfs beter is. Maar moeders wettelijk het recht geven op een jaar lijkt mee een begin.
Mensen hebben nog altijd keuze op het gebied van het krijgen van kinderen. Je ziet dat veel geemancipeerde verwende wijven zowel een carriere nastreven als een gezin. Ik geloof niet in een situatie waarin beide ouders full-time werken en daarnaast twee of drie jonge kinderen hebben. Ofwel; ik vind dat die mensen moeten kiezen. Of je gaat voor carrieren, of je gaat voor een gezien, maar dat houd wel in dat je kinderen moet opvoeden. Het altijd zo geweest dat de moeder een directere rol heeft in de opvoeding van kinderen en daar zal best een reden voor zijn.
Dat soort opvattingen kun je afdoen als geitenwollensokken, maar ik geloof nu eenmaal dat dit voor het opgroeien van (met name jongere) kinderen de beste basis is voor hun verdere leven.
Het is uiteindelijk inderdaad de evolutie van onze cultuur die dergelijke problemen veroorzaakt. 20 - 30 jaar geleden werden de meeste kinderen tot de kleuterschool door hun moeder opgevoed/verzorgd. Tegenwoordig is er vaak en oppas of een grootmoeder. En als de moeder het zelf doet zie je ook niet zelden dat zo'n moeder met een kind op straat loopt terwijl ze alleen maar in een mobiele telefoon aan het blaaten is, zonder aandacht voor het kind.quote:Op donderdag 26 oktober 2006 23:58 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Vroeger als man en vrouw gingen werken stond altijd nog de grootmoeder(s) klaar om de opvoeding voor een stuk over te nemen. Of om voor een persoonlijke kinderopvang te zorgen. Vooral daar schort het tegenwoordig wat aan, denk ik. De kleinkinderen opvoeden? Daar hebben die moderne bejaarden geen tijd meer voor joh ... (als ze al niet op een flatje in Spaans Benidorm wonen)
quote:Ron .... vader van Maikel ...
quote:bleegh wat is die hans van balen toch een vies klef plakkerig balletje zeg met ze plofkop, ook al die antwoorden van 'm zijn voor voorspelbaar
hoi! en iedereen is er weer, ik heb jullie zoooooooooooooo gemistquote:Het begint weer zo meteen.
Daar wou ik net iets over zeggen.quote:Op maandag 30 oktober 2006 23:07 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Een priester die nog zo'n wit halsdingetje draagt. Heb ik al in twintig jaar niet meer gezien, denk ik. Uit welke grot hebben ze die gehaald ?
Agnes Kant is ongeveer de meest betrokken politica die ik ken.quote:Op maandag 30 oktober 2006 23:09 schreef Luccide het volgende:
Agnes Kant vind ik zo vreselijk!!!! Die is, (volgens mij) echt niet goed bij der hoofd, sorry hoor ....![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |